15 תוספי תוכנת צ’אט חי הטובים ביותר בהשוואה (2020)

תוכנת צ'אט חי הטובה ביותר


האם אתה רוצה לתקשר עם מבקרי האתר שלך בזמן שהם באתר שלך? הוספת תיבת צ’אט חי באתרך מסייעת לך לכוון את מבקרי האתר שלך בכיוון הנכון על ידי מתן סיוע מיידי. במאמר זה, נשווה כמה מתוכנות הצ’אט החי הטובות ביותר ונעזור לך להחליט איזה מהם הוא הפיתרון הנכון לצרכים שלך.

באמצעות תוכנת צ’אט חי לאתר האינטרנט שלך

הוספת תיבת צ’אט חיה באתר שלך עוזרת לך ליצור קשר עם מבקרי האתר שלך. באמצעות תיבת צ’אט בשידור חי, אתה יכול לספק תשובות מיידיות לשאלות הרלוונטיות של המבקרים שלך, המונעות מהם לנקוט בפעולה הרצויה, כמו לקנות את המוצר שלך.

ישנם כמה דברים שכדאי לזכור בעת בחירת תוכנת צ’אט חי לאתר האינטרנט שלך.

מטרה:

עליך להבין מדוע אתה מוסיף תיבת צ’אט חיה באתר שלך. חלק מהשימושים הם:

 • הגדלת מכירות: צור קשר עם הלקוחות שלך והבין מה מונע מהם לרכוש את המוצרים שלך. ספק סיוע מיידי כדי לייצר יותר מכירות והכנסות.
 • דור מוביל: שלב את תיבת הצ’אט שלך עם שירות שיווק הדוא”ל שלך וקבל לידים. גם אם המשתמשים שלך לא מוכנים לעשות איתך עסקים מייד, אתה עדיין יכול לעקוב אחריהם כדי להמיר אותם אחר כך.
 • מדוד את ציון מקדם הרשת (NPS): NPS הוא מדד חשוב המודד את נאמנות הלקוחות שלך. לאחר צ’אט, שכנע את המשתמשים שלך להגיש סקר NPS כדי להבין עד כמה סביר שהלקוחות שלך ימליצו על המוצרים שלך לחבריהם..

תכונות:

השווה בין תכונות שונות המוצעות על ידי תוכנת צ’אט חי שונה כדי לקבוע איזו מהן מתאימה באופן מושלם לצרכים שלך.

שילוב:

לפני שתבחרו בפלאגין צ’אט חי של וורדפרס, עליכם לוודא שהוא מציע שילוב חלק עם אפליקציות האינטרנט המועדפות עליכם. יתכן שתרצה לבדוק אם יש שילוב מקומי שעוזר לך להוסיף תיבת צ’אט חי של WordPress לאתר שלך ב- WordPress.

קרא עוד: כיצד ליצור אתר בחינם

1. LiveChat

צ'אט חי

LiveChat הוא כלי הצ’אט החי הטוב ביותר. זה מאפשר לך ליצור קשר עם מבקרי האתר שלך ולהצביע עליהם בכיוון הנכון.

התמחור מבוסס על מספר הסוכנים שיכולים להיכנס לחשבון LiveChat שלך בו זמנית. עם זאת, אתה יכול ליצור כמה חשבונות סוכן שאתה צריך לארגון חברי הצוות שלך. כל מה שהלקוחות מקלידים גלוי באופן מיידי בחלון הצ’אט, מה שמסייע לך לספק עזרה מהירה ללקוחות שלך.

הכלי מגיע גם עם דוחות וניתוח מובנים רבי עוצמה. אתה יכול אפילו לשלב אותו בחשבון Google Analytics שלך כדי למדוד את ההשפעה של LiveChat על העסק שלך. הם מציעים גם תוסף צ’אט חי WordPress חינמי להתקנה באתר האינטרנט שלך.

LiveChat, Inc. תומכת בשילוב עם כל אפליקציות האינטרנט המועדפות עליך.

התחל עוד היום עם LiveChat.

2. צ’אט Sendinblue

Sendinblue

Sendinblue היא חבילת שיווק דיגיטלית של כל אחד, המאפשרת לך להקים תיבת צ’אט, רשימת אימיילים ועוד.

Sendinblue Chat הוא תוסף צ’אט חי מעולה לתקשורת עם הלידים והלקוחות שלכם בזמן אמת. באמצעות צ’ט Sendinblue, באפשרותך להגדיר תיבת צ’אט בהתאמה אישית מלאה עם שמך ולוגו.

זה מאפשר לך לארגן את הצוות שלך וליצור זרימת עבודה להקצאת צ’אטים לסוכנים.

שילוב של תוכנת הצ’אט החי עם שירותי Sendinblue אחרים כמו שיווק בדוא”ל ו- SMS, אתה יכול לבנות אמון בקרב המשתמשים במהירות.

התחל עוד היום בצ’אט של Sendinblue.

3. אולארק

אולארק

אולארק הוא אחד מכלי הצ’אט החי הפשוטים ביותר, ובכל זאת מקיף מספיק בכדי להציע חווית צ’ט חלקה עבור המבקרים והצוות שלך. Olark מאפשרת לך להתאים אישית את הווידג’ט של תיבת הצ’אט שלך באופן התואם את המותג שלך, כך שתוכל להציע חוויה עקבית בכל האתר שלך..

בעזרת פונקציונליות ההודעות האוטומטית שלה, אתה יכול לשלוח הודעות על סמך התנהגות המבקרים שלך. ככה, תוכלו להעביר את ההודעות הנכונות בזמן הנכון במינימום מאמץ בסוף.

התמחור מבוסס על מספר חשבונות הסוכן שברצונך להגדיר.

התחל עם אולארק עוד היום.

4. צ’ט זנדסק

צ'אט זנדסק

צ’נדק צ’ט, שכונה בעבר זופים, הוא אחד משירותי הצ’אט החי המובילים בשוק. זה נותן לך את היכולת לדבר עם הלקוחות שלך באמצעות צ’אט חי. זה מגיע עם תוכנית בחינם עם תכונות מוגבלות המאפשרת לכל אחד להוסיף תיבת צ’אט בשידור חי באתר האינטרנט שלו.

אתה יכול להגדיר צ’אטים אוטומטיים בקלות ולספק חווית צ’ט בהתאמה אישית למבקרים שלך על סמך התנהגויותיהם.

אתה יכול גם לעקוב אחר המבקרים באתר שלך בלוח המחוונים של Zendesk Chat או לשלב אותו בחשבון Google Analytics שלך להמשך ניתוח.

התחל עם צ’אט זנדסק עוד היום.

5. צ’אט Live של Comm100

comm100

Comm100 הוא שירות צ’אט חי ברמה ארגונית המסייע לך להמיר את מבקרי האתר שלך ללקוחות על ידי הצעת תמיכה בזמן אמת.

באמצעות תכונת ה- Chatbot שלך, אתה יכול לספק תגובות אוטומטיות לשאילתות רגילות ולהיות בשליטה מלאה על השאלות והתשובות שמטפלות הצ’טבוט שלך. Chatbot עוזר לך לקצר את זמני הטיפול, להוזיל את עלויות השירות ולשפר את הסוכנים שלך.

אתה יכול אפילו להציע צ’ט-אודיו / וידאו במהלך סשן צ’אט חי, ולהציע את חווית הלקוח הטובה ביותר לפני המכירה באתר שלך. נוסף על כל אלה, Comm100 מאפשר לך לגשת ולשליטה מרחוק על שולחן העבודה של האורח לאחר שתקבל את רשותם.

6. SnapEngage

snapengage

SnapEngage הוא שירות צ’ט חי נוסף שניתן בקלות להגדיר באתר האינטרנט שלך. הוא מציע שילובים חלקים עם מאות שירותי צד ג ‘, כולל עשרות כלי CRM, דלפק עזרה, ניהול פרויקטים ופתרונות שיווקיים..

מלבד הצעת צ’אט חי באתר האינטרנט שלך, זה מאפשר לך לספק שירות לקוחות מעולה באמצעות SMS. כאשר לקוח שולח הודעת טקסט, הסוכנים שלך יכולים להגיב באמצעות פורטל הצ’אט SnapEngage.

אתה יכול גם להציץ במה שהלקוחות מקלידים לפני שהם לוחצים על כפתור השליחה.

התחל עוד היום עם SnapEngage.

7. חדר צ’ט

חדר צ'אט

חדר צ’אט הוא תוסף צ’אט חי של וורדפרס המאפשר לך ליצור חדר צ’אט באתר WordPress שלך ולנהל שיחות חיות עם משתמשים מחוברים..

בהשוואה לפתרונות צ’אט חי אחרים של וורדפרס שמוצגים כאן, חדר הצ’אט עובד אחרת. זה לא בנוי ומציע תמיכה חיה לכל המבקרים שלך. במקום זאת, זה מאפשר לך ליצור חדר צ’אט באתר וורדפרס שלך אך ורק למבקרים מחוברים.

עם צ’אט חדר, אינך צריך ליצור חשבון באף אתרי צד שלישי. תוסף ה- Chat Room הוא הפיתרון המושלם לאתר שלך אם אתה מפעיל אתר המופעל על ידי קהילה ורוצה להקים ערוץ תקשורת חי למשתמשים מחוברים..

התחל עם צ’אט היום.

8. צ’אט מהיר

צ'אט מהיר

צ’אט מהיר הוא תוסף וורדפרס בחינם המאפשר לך להוסיף תיבת צ’אט חי של WordPress בשידור חי באתר האינטרנט שלך ולהגיב להודעות ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס. זהו פיתרון צ’אט שמתארח בעצמך, כך שאינך צריך ליצור חשבון בפלטפורמות של צד שלישי.

התוסף מגיע יחד עם יישומון צ’אט חי מהיר של וורדפרס שתוכל להטמיע בקלות בסרגל הצד של וורדפרס. לאחר מכן תוכל להזמין את המבקרים שלך לתקשר איתך.

חוץ מזה, אתה יכול להוסיף גם מספר בלתי מוגבל של חדרי צ’אט באתר וורדפרס שלך, שמוגבל רק על ידי יכולת שרתי האינטרנט שלך..

התחל עם צ’אט מהיר עוד היום.

9. LivePerson

אדם חי

LivePerson היא פלטפורמות העברת הודעות והובלות מובילות המאפשרות לך לתקשר עם הלקוחות שלך גם באתר וגם מחוץ לאתר.

המבקרים שלך יכולים לשלוח הודעות דרך הערוץ שיבחר, ​​כולל אתר האינטרנט שלך, האינטרנט הנייד או האפליקציה שלך.

באמצעות שילוב ה- Facebook Messenger שלה, תוכלו להציע שירות לקוחות אחד על אחד ללקוחות שלכם תוך כדי מעקב אחר השיחה. מכיוון שהצרכנים כבר רגילים למסנג’ר, הוספת LivePerson לאתר שלך היא הדרך הטובה ביותר לספק להם חווית צ’ט מוכרת וחלקה..

החשוב מכל, אנשי טיפול בלקוחות יכולים להציג KPIs עבור הביצועים היומיים שלהם (אינדיקטורים לביצועי מפתח), כמו מעורבות שהושלמה ואורך מעורבות ממוצע, ישירות מסביבת העבודה שלהם.

התחל היום עם LivePerson.

10. מודגש 360

bold360

מודגש היא חבילת תוכנת תקשורת חיה הכוללת צ’אט, ניהול דוא”ל וכלי לחץ להתקשרות כדי לספק עזרה למבקרים באתר ולקוחותיך. זה משלב בינה מלאכותית ופתרונות אינטראקציה בין סוכנים לזמן תגובה מהיר יותר.

בעזרת הבנת השפה הטבעית שלה ללא חיכוך, Bold360 AI מבין את כוונת הלקוחות שלך ומספק קישור לתיעוד שימושי או מחבר אותם לסוכן חי..

זה גם מאפשר לך לשוחח עם הלקוחות שלך באמצעות פייסבוק Messenger ו- SMS כך שתוכל לספק את חווית שירות הלקוחות הטובה ביותר.

התחל היום עם Bold360.

11. אינטרקום

תוכנת אינטרקום-צ'אט חי

אינטרקום היא תוכנת צ’אט חי של כל אחד למכירות, שיווק ותמיכה. באמצעות אינטרקום, אתה יכול להשתמש בבוטים ובצ’אט חי כדי להעפיל ולהמיר לידים נוספים באופן אוטומטי, לשלוח דוא”ל ממוקד, בתוך האפליקציה ולדחוף הודעות כדי להעסיק לקוחות. אתה יכול גם לקבל דלפק עזרה משולב ובסיס ידע שיעזרו ללקוחות לפתור בעיות במהירות.

עבור תוכנת הצ’אט החי בלבד, אינטרקום מציעה תוכנית חיונית עבור $ 38 לחודש ותוכנית פרו הכוללת תכונות מתקדמות כמו אוטומציה חכמה במחיר של 78 $ לחודש. אם אתה רוצה גישה לכל הפתרונות של אינטרקום לתמיכה, יצירת לידים ותוכניות מעורבות לקוחות נעים בין $ 38 לחודש ל- $ 153 לחודש..

אם אתה מחפש כלי צ’אט חי, אינטרקום אולי לא תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורך בגלל תכונות השיווק הנוספות לו. אם אינך מתכוון להשתמש בתכונות הנוספות, מוטב שתבחר תוכנה נוחה יותר שתוכננה אך ורק לצ’אט חי..

התחל עוד היום עם אינטרקום.

12. ClickDesk

clickdesk-live-chat-software

ClickDesk היא תוכנת צ’אט חי שלא מתמקדת רק בצ’אט חי מבוסס טקסט, אלא גם בצ’אט חי וקולי ווידיאו. אז מלבד צ’אט חי בזמן אמת, הלקוחות שלך יכולים להשתמש בקול או בוידיאו שלהם כדי להתחבר אליך. צ’אט קולי וצ’אט וידאו הם גם מבוססים על דפדפן, ולכן אין צורך בהתקנה.

תכונות אחרות ש- ClickDesk מציעה כוללות תוכנת דלפק עזרה משולבת אוטומטית, סרגלי כלים חברתיים, שילובים בלחיצה אחת עם היישומים והתוספים המועדפים עליך, ואפליקציה לנייד לשיחה עם הלקוחות שלך תוך כדי תנועה. זה מגיע גם עם דיווח וניתוח.

לרוע המזל, עם ClickDesk, התאמה אישית של עיצוב מוגבלת לכמה נושאים שנעשו מראש, כך שלא ניתן להתאים אישית את הצ’אט החי שלך כך שיתאים למותג שלך..

ClickDesk מציעה גרסה בחינם עבור 30 צ’אטים בחודש לסוכן. תוכניות בתשלום עם צ’אט ללא הגבלה במחיר של $ 14.99 לחודש ל- $ 39.99 / חודש.

התחל עוד היום עם ClickDesk.

13. פרשצ’ט

freshchat-live-chat

Freshchat by Freshworks היא תוכנת צ’ט חי מודרנית לשיחות מכירות, שיווק ותמיכה. באמצעות Freshchat, אתה יכול ליצור חוטי צ’אט מרובים כגון משלוח, תמחור או הדגמה כדי לשמור על שיחות מאורגנות וממוקדות. הוא גם מציג פרטי משתמש כמו ההיסטוריה המלאה של הניווט של האורח שלך באתר.

Freshchat מציע כמה תכונות אחרות, כולל בוטים, מסנג’ר רב-לשוני, מדיה עשירה ואינטגרציה של ClearBit. יש לו IntellAssign שמנתב שיחות על סמך רמת המיומנות של חברי הצוות שלך. התכונה היחידה שנדמה כי Freshchat חסר היא שיתוף המסך.

Freshchat מציעה תוכנית בחינם כמו גם תוכניות בתשלום החל במחיר של 19 $ לחודש לחבר צוות ל 99 $ / חודש לחבר צוות..

התחל עוד היום עם Freshchat.

14. SmartSupp

smartsupp-live-chat

SmartSupp היא תוכנת צ’אט חי אירופאית פופולרית המקלה על יצירת קשרים עם הלקוחות שלך והיא משמשת כמעט 300,000 חברות בכל רחבי אירופה..

SmartSupp מאפשרת לך להתאים אישית את המראה של הצ’אט החי שלך כדי להתאים אותו למותג שלך. אתה יכול גם להעלות תמונה אישית כדי להראות למבקרים באתר שלך שיש אנשים אמיתיים מאחורי האתר שלך. הם מציעים גם לוח מחוונים לאינטרנט כדי שתוכל לראות מי גולש באתר שלך ושיש את כל פרטי המבקרים שלך במקום אחד.

SmartSupp מגיע גם עם תכונות כמו הקלטות וידאו, הודעות אוטומטיות, אפליקציה לנייד, שילובי פלטפורמות מסחר אלקטרוני ועוד. אתה יכול להשתמש ב- SmartSupp בחינם לשלושה סוכנים, שיחות צ’אט בלתי מוגבלות ותכונות ראשוניות. לקבלת תכונות מתקדמות יותר, יהיה עליכם לשדרג לתוכנית הרגילה 8 $ לחודש לסוכן או לתוכנית Pro עבור 19 $ לחודש לסוכן..

התחל עוד היום עם SmartSupp.

15. סחף

להיסחף-צ'אט חי

להיסחף היא פלטפורמה שיווקית שיחה המציעה יכולות צ’אט חיות כמו גם צ’אט בוטים. באמצעות צ’אט בוטים אתה יכול לדבר עם הלקוחות שלך גם כשאתה או הסוכנים שלך לא בסביבה. לכן, צ’ט הצ’ט של דריפט יכול להאיץ את המבקרים שלך באופן אוטומטי, לזהות עם איזה נציג מכירות הם צריכים לדבר ולהזמין פגישה.

מלבד צ’אט בוטים, Drift מגיע גם עם תכונות כמו שיווק מבוסס חשבון, אינטליגנציית אורחים אנונימית, דפי נחיתה לשיחה, שילוב שיווק בדוא”ל ועוד..

הסחף אולי אינו הבחירה הטובה ביותר לעסקים קטנים. הם כן מציעים תוכנית בחינם לצ’אט חי בסיסי. אבל, כדי לקבל תכונות נוספות, התוכנית הרגילה עולה 50 $ לחודש. כדי לקבל צ’אט בוטים, תצטרך לבחור בתכנית ה- Pro שעולה סכום של 500 $ לחודש.

התחל היום עם דריפט.

שהיא תוכנת הצ’אט החי הטובה ביותר לצרכים שלך?

לאחר ההשוואה, מצאנו כי Live Chat הוא תוכנת הצ’אט החי הטובה ביותר שיכולה להיות באתר שלך. Live Chat כולל את כל התכונות והאינטגרציות בכדי להקל עליך בתקשורת עם מבקרי האתר שלך.

אנו משתמשים ב- LiveChat באתרי האחיות שלנו וממליצים עליו בחום.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את תוכנת הצ’אט החי הטובה ביותר לדרישותיך.

אם נהניתם ממאמר זה, אולי תרצו לקרוא גם 7 תוספים הטובים ביותר של דור ההפעלה של וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map