15 התוספים הטובים ביותר לחיפוש וורדפרס לשיפור החיפוש באתר

התוספים הטובים ביותר לחיפוש בוורדפרס


האם אתה מחפש את התוספים הטובים ביותר לחיפוש וורדפרס?

פונקציית החיפוש המובנית בוורדפרס מגיעה עם הרבה מגבלות. בעזרת תוסף החיפוש הוורדפרס הנכון, תוכלו לשפר את החיפוש באתר שלכם.

במאמר זה נשתף כמה מהתוספים הטובים ביותר לחיפוש בוורדפרס בשוק.

1. SearchWP

SearchWP

SearchWP הוא אחד מהתוספים לחיפוש וורדפרס הפופולריים והחזקים ביותר. הוא מזהה את הקבצים שמנוע החיפוש של וורדפרס המוגדר כברירת מחדל מתעלם מהם כמו מסמכים, פרטי מוצר מסחר אלקטרוני, מונחי טקסונומיה, שדות מותאמים אישית וכו ‘. התוסף מאפשר לך להגדיר את מנוע החיפוש באתר שלך במהירות ובקלות..

אתה יכול לפקח על תובנות האורח כדי לשפר את התוכן שלך ולקבל יותר מעורבות משתמשים בוורדפרס. תוסף זה משתמש בטפסי החיפוש והתבנית של דפי התוצאות הקיימים כדי להבטיח שהוא תואם לנושא הוורדפרס שלך.

2. חיפוש טקסט מלא

חיפוש טקסט מלא

חיפוש טקסט מלא הוא תוסף חיפוש וורדפרס מתקדם המאפשר למשתמשים שלך לחפש קבצים מצורפים, PDF, מסמכים ותבניות קבצים אחרות באתר שלך. זה משלים את תכונת החיפוש המובנית של וורדפרס במקום להגדיר אותו מחדש. אם אתה עוקב אחר תוסף חיפוש העומד בתקני וורדפרס, ייתכן שתרצה לנסות זאת.

עם הגרסה החינמית שלה, אתה מקבל תכונות בסיסיות בלבד. חיפוש קבצים מצורפים מוצע עם גרסת המקצוען של התוסף.

3. חיפוש מהיר

סוויפטייפ

Swiftype Search הוא תוסף חיפוש קל ומהיר שניתן לשלב אותו בקלות באתר וורדפרס שלך. היא מחליפה את מערכת החיפוש המוגדרת כברירת מחדל של וורדפרס והופכת אותה להתאמה אישית מלאה. אתה יכול לשנות את הסגנון של תיבת החיפוש, להוסיף צבעים וכו ‘.

הוא מציג תובנות מפורטות לגבי חיפושים בזמן אמת, כך שתוכלו לראות באיזה תוכן המשתמשים מעוניינים. התוסף תומך ביותר מ 13 שפות פופולריות מה שהופך אותו לזמין לקהלים בכל האזורים בעולם..

4. חיפוש טוב יותר

חיפוש טוב יותר

חיפוש טוב יותר הוא תוסף וורדפרס חינמי שמחליף את מנוע החיפוש הקיים בוורדפרס שלך בפתרון חיפוש עשיר בתכונות. באמצעות תוסף זה תוכלו לשלוט בתבנית טופס החיפוש, בתבנית עמוד התוצאות, ולהתאים באופן מלא את תיבת החיפוש לפי הצורך.

תוסף זה מציג תוצאות חיפוש רלוונטיות, מתאימים מילים חלקיות, מדגישים מונחים, ביטויי חיפוש והערות. זה תומך ברשת bbPress ו- WordPress רב-אתרים.

5. Ajax Search Lite

אייאקס חיפוש לייט

Ajax Search Lite הוא תוסף חיפוש וורדפרס בחינם. זה מגיע עם השלמה אוטומטית של גוגל והצעות למילות מפתח כדי להקל על החיפוש באתר וורדפרס למשתמשים שלך. אתה יכול להוסיף בקלות תיבת חיפוש לסרגל הצד שלך כווידג’ט או לפוסטים שלך כקודקוד.

הוא מגיע עם 8 תבניות מובנות, התאמות צבע, אנימציות המופעלות באמצעות אייאקס, טונות של הגדרות backend ועוד. תוסף זה מטמון תמונות לביצועים מהירים יותר. זה תואם ל- WPML ו- Qtranslate.

6. חיפוש שנהב

חיפוש שנהב

Ivory Search הוא תוסף חיפוש וורדפרס פשוט וחינמי שמשפר את פונקציית החיפוש הבסיסית בוורדפרס. זה מאפשר לך ליצור טפסי חיפוש חדשים באתר שלך. ניתן גם להתאים אישית כל טופס חיפוש בנפרד. קל להציג את תיבת החיפוש בכותרת העליונה, כותרת תחתונה, סרגל הצד, אזורים מוכנים של ווידג’ט, פוסטים וכו ‘באמצעות הקיצור..

תוסף זה יכול להסתיר תוכן ספציפי מתוצאות החיפוש. זה תומך באופן מלא ב- WooCommerce ו- WPML לחיפושים רב-לשוניים.

7. ACF: חיפוש טוב יותר

חיפוש טוב יותר של ACF

ACF Better Search הוא תוסף חיפוש של וורדפרס שעובד עם מערכת החיפוש של ברירת המחדל בוורדפרס כדי לשפר את תוצאות החיפוש. זה מאפשר לך לחפש ביטויים שלמים במקום מונחים יחידים. תוצאות החיפוש מדויקות יותר לביטויים ומציגות תוצאות באופן מיידי.

8. הדגש מונחי חיפוש

הדגש מונחי חיפוש

כפי שהשם מרמז, תוסף זה מדגיש את מונחי החיפוש באתר וורדפרס שלך. זהו תוסף וורדפרס חינמי ומודרני שמציג מונחים מודגשים בתוצאות החיפוש במהירות. זה לא רק מדגיש את כותרת הדף או הפוסט שלך בתוצאת החיפוש, אלא גם את המונחים שבקטע התוכן.

יש בו הדגשה מקלה רגישת תווים ורישיות. התוסף תואם ל- WP Super Cache לקבלת ביצועים טובים ומהירים יותר.

9. חיפוש במקום

חפש במקום

חיפוש במקום הוא מנוע חיפוש בזמן אמת עבור וורדפרס. כשאתה מזין את מונח החיפוש, הוא מתחיל להציג את התוצאות. ניתן להתאמה אישית מלאה לצבעים וגופנים של תיבת החיפוש שלך. באפשרותך להשתמש בקוד הקיצור כדי להציג את תיבת החיפוש באזור הכותרת התחתונה, כותרת התחתונה והווידג’ט.

זה תואם לחלוטין לבוני גרירה ושחרור כמו Elementor, SiteOrigin וכו ‘כדי להוסיף את תיבת החיפוש בכל מקום באתר שלך. זה כולל גם תוויות בדף תוצאות החיפוש.

10. חיפוש YAA WooCommerce Ajax

חיפוש Yoo Ajax WooCommerce

YITH WooCommerce Ajax Search הוא תוסף חיפוש וורדפרס מובחר שעובד עם חנויות WooCommerce כדי לחפש מוצרים ולהציג את התוצאות בזמן אמת. זה מגיע כקודקוד וכווידג’ט להצגת תיבת החיפוש בכותרת התחתונה, כותרת התחתונה וסרגל הצד.

הוא מציג תוצאות חיפוש נרחבות מהדפים, מהפוסטים, מהקטגוריות, מתוכן המוצר וכו ‘. הוא גם מראה תמחור מוצרים ברשימת ההצעות. כמו כן, בדוק את מיטב חברות האירוח של WooCommerce.

11. תיבת החיפוש של Booking.com

תיבת החיפוש של Booking.com

אם אתה מחפש תוסף ספציפי שיוסיף את תיבת החיפוש הרשמית של Booking.com לאתר שלך, התוסף הזה יהיה מושלם עבורך. זה מאפשר לך להיות סניף של אתר Booking.com ולהוסיף את המלונות עם היעדים בקלות. אתה יכול לקבל יעדים מלאים מראש עבור דפים ופוסטים שונים.

תוסף זה מציע אפשרויות התאמה אישית נהדרות ב- backend הכוללות צבעים, טקסט וגודל של תיבת החיפוש. אתה יכול להשתמש בווידג’ט שלה כדי להוסיף את תיבת החיפוש לסרגל הצד או לתחתונה.

12. חיפוש לפי קטגוריה

חיפוש בקטגוריה

חיפוש לפי קטגוריה הוא תוסף וורדפרס חינמי שמוסיף יישומון מותאם אישית לאתר שלך. באמצעות תוסף זה תוכלו להוסיף בקלות חיפושים מבוססי קטגוריות עבור משתמשים. אתה יכול גם לכלול קטגוריות ספציפיות מתוצאות החיפוש כדי לשלוט במנוע החיפוש שלך. זהו תוסף מושלם לבלוגרים עם מאות מאמרים.

13. חפש בשידור חי

חפש בשידור חי

Search Live הוא עוד תוסף בחינם לאתרי וורדפרס. זה מוסיף חיפוש חי משולב יעיל עם תוצאות מיידיות למבקרים שלך. זה פשוט וקל להגדיר עם קוד מקוצר. אתה יכול גם להשתמש בווידג’ט כדי להוסיף תיבת חיפוש לאזורים המוכנים לרכיב. זה גם מאפשר לך לשלוט בתוצאות החיפוש עבור כל טופס חיפוש.

14. SearchIQ

SearchIQ

SearchIQ הוא פיתרון חיפוש אינטליגנטי עבור WordPress. הוא מציג תוצאות חיפוש מיידיות עם תכונת ההשלמה האוטומטית. יש לו ניתוחים בזמן אמת כדי לאפשר לך להבין את התנהגות המשתמשים ולשפר את אסטרטגיית התוכן של האתר שלך. תוסף זה מוודא כי כל המסמכים והפורמטים האחרים של הקבצים שלך יתאפשרו לחיפוש. זה גם מייעל את התוצאות לתעדוף תוכן רלוונטי.

15. הצגת ראווה של IDX נדל”ן

IDX חיפוש נדל

Showcase IDX Real Estate Search הוא תוסף חיפוש וורדפרס בחינם לאתרי נדל”ן, מתווכים ומשתמשים המחפשים נכסים. זה עוזר לסוכני הנדל”ן להשיג לידים נוספים. זה משתלב עם חיפוש מבוסס מפה כדי לקחת את פתרון החיפוש המקומי שלך לשלב הבא. תוסף IDX נדל”ן לחיפוש נדל”ן עובד כגשר בין הקונה למוכר.

זה מגיע כווידג’ט וכקיצור דרך להצגת תיבת החיפוש בדפים, בפוסטים ובאזורי הווידג’ט שלך. אתה יכול להתאים אישית בקלות את שדה החיפוש כך שיתאים אותו לנושא WordPress שלך.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את התוספים הטובים ביותר לחיפוש וורדפרס כדי לשפר את חיפוש האתר שלך. ייתכן שתרצה לבדוק את בחירת המומחים שלנו לגבי התוספים הטובים ביותר בקרוב ותוסף הוורדפרס הניתן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map