18 התוספים הטובים ביותר לתגובות וורדפרס להגברת המעורבות

התוספים הטובים ביותר של WordPress - -


האם אתה מחפש את התוספים הטובים ביותר לתגובות וורדפרס לאתר שלך? יצירת קטע הערות פעיל בבלוג הוורדפרס שלך חשוב לבניית מערכת יחסים איתנה עם הקוראים שלך ולהנעת תנועה לאתר שלך. קטע תגובות הסואן את השיחה יהפוך את הבלוג שלך למקום שמשתמשים רוצים לחזור אליו שוב ושוב. אבל זה יכול להיות קשה לייצר הערות יקרות בבלוג שלך.

זו הסיבה שבמאמר זה אנו נשתף אתכם ב -18 התוספים הטובים ביותר לתגובות WordPress שיעזרו לכם לייצר תגובות נוספות, לנהל את ההערות שלכם ולהגדיל את הבלוג שלכם. בוא נקפוץ פנימה!

1. די

decomments-best-wordpress-comment-plugins

De: comments הוא התוסף החזק ביותר בוורדפרס לתגובות. תוסף פרימיום זה מציע מגוון כלים שיעזרו לך להגביר את המעורבות בבלוג שלך.

אתה יכול לרענן לחלוטין את קטע התגובות שלך ולאפשר לקוראים שלך לעשות מגוון של דברים כמו להצביע על הערות כדי לאהוב אותם ולא לאהוב אותם, להשתמש בתכונת התחברות חברתית ולהיכנס באמצעות חשבונותיהם הקיימים, לשתף תגובות במדיה החברתית ועוד. משתמשים יכולים אפילו להוסיף תמונות, GIF, קטעי וידאו, ציוצים ועוד לתגובות שלהם.

אחת התכונות הבולטות שלהן היא מערכת התגים שלהם, המתגמלת ומעודדת את המשתמשים הפעילים ביותר על ידי הוספת gamification לתהליך ההערות. כל זה עוזר להפוך את קטע התגובות למקום מבדר יותר להיות בו.

התחל עם De: הערות היום!

2. אקיסמט

תוספות akismet-best-wordpress-comment-comment

Akismet הוא אחד מתוספי התגובות של וורדפרס הנפוצים ביותר בשוק. תוסף זה יסנן עבורך תגובות זבל כך שהאתר שלך יוכל לשמור על אמינותו.

במקום לבזבז זמן במתן תגובות מבוטים ולמחוק תגובות המכילות קישורים לאתרים חשודים, התוסף הזה עושה את הכל בשבילכם. לעולם לא תצטרך להתמודד שוב עם תגובות זבל מעצבנות – מה שהופך את Akismet לחובה עבור קטע התגובות שלך.

אתה יכול לקבל את התוכנית האישית של Akismet בחינם, שהיא נהדרת עבור בלוגרים ואתרים אישיים. אבל אם אתה מנהל אתר מסחרי, תצטרך לשדרג לתוכנית הפלוס שלהם תמורת 5 דולר לחודש, לאתר.

רוצה מידע נוסף על Akismet? בדוק את סקירת Akismet המלאה שלנו.

התחל עם Akismet היום!

3. הערות Jetpack

jetpack-comments-wordpress-comment-plugins

הערות Jetpack הוא תוסף וורדפרס נהדר שמקל על הקוראים שלך להגיב לבלוג שלך. התוסף Jetpack Comments מחליף את קטע התגובות שלך כברירת מחדל במערכת הערות חדשה עם שילוב כניסה למדיה חברתית.

במקום שיהיה צורך לבצע חשבון חדש רק כדי להגיב לבלוג שלך, משתמשים יכולים להיכנס באמצעות חשבון הוורדפרס, הפייסבוק או הטוויטר הקיימים שלהם. המבקרים גם יכולים לבחור להשאיר תגובה כאורח או להשתמש בשם המשתמש ברשת החברתית שלהם.

מערכת הערות מלוטשת וקלה לשימוש זו היא פשוטה להתקנה ויש לך גם אפשרות להתאים את ערכת הצבעים כך שתתאים למותג שלך.

לסקירה מפורטת יותר של Jetpack, עיין בסקירת JetPack המלאה שלנו.

התחל עם תגובות Jetpack היום!

4. לשגשג תגובות

לשגשג-הערות-תגובה-תוסף

תגובות משגשגות היא אפשרות נוספת שאנו רואים בה אחד התוספים הטובים ביותר להערות וורדפרס. התוסף החזק הזה אוסף את כל המרכיבים הממכרים ביותר של מדיה חברתית ופורומים קהילתיים ומוסיף אותם לתגובות הוורדפרס שלך..

המבקרים שלך זוכים לשביעות רצון לראות משתמשים אחרים “אוהבים” את ההערות שלהם והם מקבלים תגי הישג על ידי הערות. הפלאגין כולל גם תכונות המאפשרות למשתמשים לחוש תוקף על ידי קבלת “הצבעות חיוביות” וקבלת התגובות שלהם.

עם תגובות Thrive אתה מקבל גם דיווחים נרחבים על פעילות מבקרים לאורך זמן. אתה יכול לראות נתונים סטטיסטיים על המגיבים הפעילים ביותר שלך, לגלות אילו מהפוסטים שלך הפופולריים ביותר לתגובות ולעקוב אחר התקדמות המעורבות שלך..

התחל עם תגובות משגשגות היום!

5. תוסף דירוג הערות WordPress

wordpress-comment-rating-plugin
הפלאגין של דירוג ההערות של וורדפרס הוא תוסף פשוט וקל לשימוש המאפשר למשתמשים לדרג את התגובות בפוסט. התוסף יכול גם למיין תגובות לפי הפופולריות ביותר.

משתמשים יעודדו לעסוק יותר בקטע התגובות כאשר התגובות שלהם יקבלו רייטינג נהדר ויעלו לראש האריזה.

אתה יכול לרכוש רישיון רגיל לתוסף דירוג התגובות של WordPress במחיר של $ 22 בלבד שמגיע עם עדכונים עתידיים ושישה חודשי תמיכה מ- wpbuddy.

התחל עם תוסף דירוג התגובות של WordPress עוד היום!

6. מערכת הערות Disqus

disqus-comment-system-wordpress-plugin
מערכת הערות הדיסקוס היא אחת ממערכות התגובות הפופולריות ביותר עבור אתרי וורדפרס. באמצעות מערכת ההערות של Disqus אתה יכול להחליף את קטע התגובות של ברירת המחדל של וורדפרס בשלהן. קטע התגובות האינטראקטיבי שלהם יעזור לך להגביר את המעורבות, ליצור קשרים עם המבקרים שלך ולשמור על הקוראים. והתקנת הלחיצה האחת שלהם משתלבת בצורה חלקה עם וורדפרס מה שאומר שלא תצטרך לדעת דבר על קוד.

באמצעות Disqus תוכל להחזיר את המשתמשים לאתר שלך באמצעות הודעות דוא”ל ודפדפנים, משתמשים יכולים להצביע לתגובות, כמו גם להוסיף אלמנטים מהנים לתגובות שלהם כמו תמונות, סרטונים, אזכורים ועוד..

המשתמשים מקבלים גם אפשרויות התחברות חברתיות גמישות ותוכלו למיין דיונים לפי תגובות ישנות, חדשות והכי טובות.

התחל עם מערכת הערות Disqus היום!

7. השבת תגובות

השבת-הערות-wordpress-plugin
בזמן הנתונים מראים שעליך לאפשר הערות בבלוג שלך, יתכן שתרצה מדי פעם להשבית תגובות על פוסטים שלך ב- WordPress. אתה יכול לעשות זאת בקלות עם התוסף השבת תגובות.

תוסף חינמי זה מאפשר למנהלי וורדפרס להשבית הערות על כל סוג פוסט כמו פוסטים של בלוג, עמודים וקבצים מצורפים. אם אתה רוצה להשבית הערות על פוסטים ספציפיים ספציפיים אתה יכול או לבטל תגובות על כל אתר WordPress שלך.

התחל עם השבת תגובות היום!

8. תגובה Luv

comment-luv-wordpress-comments-plugin
CommentLuv הוא תוסף נוסף של WordPress לתגובות שמגיע עם מגוון תכונות עבור קטע התגובות שלך כדי להגדיל את התנועה לאתר שלך ולהגדיל את המעורבות.

עם CommentLuv, משתמשים יכולים להוסיף את קישור הטוויטר שלהם לתגובות שלהם, להוסיף מילות מפתח ותוכלו להוסיף ווידג’ט של מגיבים. התוסף נלחם גם מתגובות זבל ולקוראים יש אפשרות להירשם לאתר שלך כדי לבטל את הנעילה של תכונות CommentLuv מתקדמות כמו קישורי dofollow ועוד.

התחל עם CommentLuv היום!

9. תוספים לפייסבוק, הערות & דיאלוגים לוורדפרס

facebook-plugin-best-wordpress-comment-plugins
תוספים לפייסבוק, הערות & דיאלוגים לוורדפרס הוא תוסף הערות המאפשר לשלב תכונות רבות של פייסבוק עם קטע התגובות באתר האינטרנט שלך.

הם מציעים 11 תוספים שונים של פייסבוק שניתן להוסיף לאתר שלך עם שורת קוד אחת בלבד. התוספים לפייסבוק כוללים: הערות בפייסבוק, כמו כפתור, כפתור שיתוף, כפתור שלח ועוד.

עם התגובה ותוסף המדיה החברתית הזו, למשתמשים באתר שלכם המשתמשים גם בפייסבוק יהיו כל מה שהם צריכים בכדי לקיים אינטראקציה עם הפוסטים שלכם במקום אחד.

התחל עם תוספים לפייסבוק, הערות & דיאלוגים לוורדפרס היום!

10. הערות פייסבוק של WpDevArt

wpdevart-best-comment-plugins-wordpress
WpDevArt תגובות לפייסבוק הוא עוד תוסף נהדר לשילוב פייסבוק עם קטע התגובות שלכם בוורדפרס. התוסף WpDevArt תגובות לפייסבוק הוא כלי המאפשר לך להציג תגובות בפייסבוק למבקרים באתר האינטרנט שלך.

תוסף ידידותי למשתמש זה זמין בחינם. אתה יכול לשדרג לגרסת המקצוענים כדי לקבל גישה לתכונות כמו היכולת לבחור את ערכת הצבעים, להגדיר את צבע הרקע ו ​​39 אפקטים של אנימציה מדהימים..

התחל עם תגובות הפייסבוק של WpDevArt היום!

11. התגובה אושרה

התגובה אושרה-התוסף WordPress
תגובה מאושרת היא תוסף וורדפרס פשוט שישלח הודעה שניתנת להתאמה אישית למשתמש שהשאיר תגובה באתר שלך ברגע שהתגובה אושרה על ידיך..

ניתן להוריד את הפלאגין בחינם וזו דרך נהדרת לעודד משתמשים לחזור לאתר שלך.

התחל עם התגובה שאושרה היום!

12. הירשם לתגובות שנטענו מחדש

עשה מנוי לתגובות-טוען מחדש-תוסף
הירשם לתגובות Reloaded הוא עוד תוסף וורדפרס פופולרי שמאפשר למשתמשים לחזור לאתר שלך שוב ושוב.

תוסף זה מאפשר למשתמשים להירשם לקבלת התראות בדוא”ל בכל פעם שמשתמש משיב או מגיב על פוסט עליו כבר הגיבו.

הצטרף כמנוי לתגובות שנטענו מחדש מגיע גם עם מנהל מנוי בו המגיבים יכולים להשתמש בכדי לבטל את ההרשמה לפוסטים מסוימים או להשעות את כל ההודעות כאשר הם לא רוצים להתעדכן בשיחות עוד..

התחל עם הירשם לתגובות שנטענו מחדש היום!

13. פריצות לתגובה של יוסט

yoast-comment-hacks-plugins
יתכן שכבר ידוע לך על Yoast SEO, אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לקידום אתרים. אבל ליוסט יש עוד תוסף מדהים לתגובות שנקרא Yoast Comment Hacks.

Yoast Comment Hacks מוסיף פריצות קטנות לקטע התגובות של ברירת המחדל של וורדפרס כדי להקל על הניהול. לדוגמה, הוא מוסיף הודעות דוא”ל להודעות נקי יותר. זה גם מוסיף כפתור בסרגל הכלים של וורדפרס כדי לשלוח בדוא”ל את כל המגיבים לפוסט שלך בבת אחת.

מאפיין מדהים נוסף הוא היכולת להפנות מגיבים לראשונה לדף תודה שמעודד אותם להירשם לרשימת הדוא”ל שלך..

התחל עם התגובות של Yoast היום!

14. עריכת הערות פשוטות

פשוט-תגובה-עריכה-wordpress-plugin
התוסף Simple Edit Editing עבור WordPress הוא כלי המאפשר למשתמשים אנונימיים לערוך ו / או למחוק את התגובות שלהם למשך עד 5 דקות..

משתמשים יכולים להקדיש זמן רב יותר להשאיר לך הערה מהורהרת עם היכולת לערוך ולמחוק.

כל שעליכם לעשות הוא להתקין את התוסף והשאר נעשה עבורכם.

התחל עם עריכת הערות פשוטות היום!

15. אין תגובה לדף

אין-עמוד-תגובה-wordpress-comment-plugin
אין תגובה לדף הוא תוסף וורדפרס נהדר שמעניק לך שליטה מלאה על קטע התגובות שלך. תוסף זה מאפשר לך לבחור אם הערות מופעלות או מושבתות כברירת מחדל בכל הפוסטים, העמודים וסוגי הפוסטים המותאמים אישית החדשים. יחד עם זאת, יש לך גם את היכולת לאפשר בנפרד הערות על פוסטים או דפים.

ניתן גם להשבית במהירות את כל התגובות לסוג פוסט ספציפי.

התחל עם תגובה ללא עמוד היום!

16. הערות – wpDiscuz

wpdiscuz-best-wordpress-comment-plugins
התוסף wpDiscuz עבור וורדפרס הוא תוסף נוסף שנטען בתכונות כדי להפוך את קטע התגובות שלך למהנה יותר עבור הקוראים שלך..

באמצעות wpDiscuz אתה יכול להוסיף תיבת תגובה אינטראקטיבית לפוסטים וסוגי תוכן אחרים. אתה גם מקבל גישה ללחצני ההתראה המעניקים לך עדכונים חיים של הערות חדשות. תכונות אחרות כוללות אינטגרציה מלאה עם תוספי כניסה לרשת חברתית, כפתור “טען עוד תגובות” ועוד.

תוסף ההערות העוצמתי הזה של וורדפרס טוען גם הוא להביא את חווית התגובות המהירה ביותר בגלל הליבה המשופרת שלו.

התחל עם הערות – wpDiscuz היום!

17. ניתן להגיב

תשובות הטובות ביותר-wordpress-comment-plugins
ניתן להגיב על ידי Postmatic הוא תוסף וורדפרס שלוקח מנוי תגובה לרמה אחרת.

משתמשים יכולים להירשם לקבלת התראות בדוא”ל בכל עת שמישהו מגיב על פוסטים בבלוג שלך. אבל עם למידת המכונה של Answerable, איש לא יתעצבן על ידי קבלת יותר מדי אימיילים. ניתן להגיב על הערות לגבי הרלוונטיות ורק שולח את המיטב למנויים. אם משתמשים רוצים לענות לתגובה כל שעליהם לעשות הוא לענות לדוא”ל.

ניתן להוריד את התוסף בחינם, אך אם אתם רוצים תכונות פרימיום כמו היכולת לענות לתגובות ישירות מתיבת הדואר הנכנס, הוא עולה 2.99 דולר לחודש.

התחל עם תגובה היום!

18. הערות קוליות & ביקורות – הייויה

הערות קוליות-ביקורות-הייויה
הערות קוליות & ביקורות מאת Heyoya הוא תוסף וורדפרס מדהים המאפשר למשתמשים להשאיר תגובות קוליות על ההודעות שלך. דרך מהנה וייחודית זו לקיים אינטראקציה היא דרך נהדרת לשמור על משתמשים בילויים באתר שלך לאורך זמן.

אתה יכול להתקין אותו על ידי העתקה והדבקה של שורת קוד אחת בלבד ותוכל להשתמש בתוסף בלמעלה מ- 20 שפות שונות. זה גם מגיע עם Heyoya Mobile כך שתוכלו להקליט ולעקוב אחר תגובות קוליות תוך כדי תנועה.

עם הערות קוליות תוכל לנהל שיחות אישיות יותר עם הקוראים שלך ולספק חוויה שלא תקבלו באתרים אחרים.

התחל עם הערות קוליות & ביקורות – הייויה היום!

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה על 18 התוספים הטובים ביותר לתוספי WordPress. עכשיו יש לך חבורה של כלים מעולים להגדיל את הפעילות בקטע התגובות שלך ולנהל את כל התגובות החדשות שתקבל.

אם אהבת את הפוסט הזה, עיין במאמר שלנו על 30 דרכים להרוויח כסף באופן מקוון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map