18 אלטרנטיבות Jetpack לקבלת התכונות ללא ניפוח

החלופות הטובות ביותר לתוסף JetPress Jetpack


האם אתה רוצה לדעת מה האלטרנטיבות הטובות ביותר להחלפת התוסף Jetpack בוורדפרס? אולי אתה יודע ש- Jetpack מציע הרבה תכונות, וזו הסיבה שהיא כל כך פופולרית בקרב המשתמשים. אבל לפעמים אתה זקוק לגמישות רבה יותר ותכונות לאתר שלך שאינם זמינים ב- Jetpack.

במאמר זה, נשתף את החלופות הטובות ביותר לתוסף JetPress Jetpack.

מדוע אתה צריך חלופות Jetpack?

Jetpack הוא התוסף הפופולרי ביותר של וורדפרס שמציע תכונות ואפשרויות שונות בהתקנה יחידה. אתה יכול פשוט להפעיל או להשבית את התכונות בהתאם לדרישות האתר שלך.

עם זאת, Jetpack לא תמיד יהיה פיתרון שלם לאתר שלך. יתכן שתצטרך להוסיף פונקציות נוספות, ולכן תצטרך לבדוק תוספי וורדפרס חלופיים.

תוספי WordPress של צד שלישי יציעו אפשרויות נוספות שאינן זמינות ב- Jetpack.

לפני שנתחיל, נסתכל במהירות על היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Jetpack כדי להבין יותר מדוע תזדקק לתוספים החלופיים..

היתרונות של Jetpack:

 • השג את כל התכונות הדרושות תחת תוסף בודד, וזה קל להתקנה.
 • Jetpack שייכת ל- Automattic, אותה חברה שמאחורי WordPress.com, וזו הסיבה שהתוסף מותאם באופן מלא ומספק ביצועים טריים מחוץ לקופסה..
 • הממשק שלו פשוט וקל לניהול עבור תכונות.

החסרונות של Jetpack:

 • תזדקק לחשבון WordPress.com כדי להתקין את Jetpack באתר שלך.
 • למרות שהתוסף Jetpack הוא בחינם, יש לו תוספים בתשלום שיכולים להיות ממש יקרים.
 • יש לו מגבלות בפונקציונאליות בדואר אלקטרוני, שהיא צורך בסיסי עבור כל בעלי אתרים.
 • באמצעות Jetpack, אתה מחויב לתוסף אחד וקשה יהיה להוסיף תכונות נוספות לאתר שלך במהירות.

כעת כשתדעו את היתרונות והחסרונות, בואו נסתכל על האלטרנטיבות הטובות ביותר לתוסף JetPress Jetpack.

1. WPForms

WPForms

WPForms הוא התוסף הטוב ביותר של טפסי יצירת קשר ב- WordPress. זה יכול להחליף בקלות את הפונקציונליות של טופס המשוב של Jetpack. WPForms יש גרסאות חינמיות ופרמיות במיוחד.

התוסף WPForms כולל בניית טפסים ותבניות מובנות מרובות כדי ליצור במהירות כל צורה שאתה צריך. אתה יכול לגרור ולשחרר תכונות בבונה WPForm כדי ליצור את טופס יצירת הקשר שלך ולהוסיף אותו בפוסטים / דפי וורדפרס שלך באמצעות קוד קצר או כפתור הוסף טופס בעורך הטקסט..

גרסת הפרימיום מציעה יותר תבניות טפסים ופונקציות מתקדמות כדי לשפר את חווית טופס יצירת הקשר למשתמשים שלך.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights הוא הפיתרון הטוב ביותר של Google Analytics לאתר וורדפרס שלך. זוהי אלטרנטיבה למודול הסטטיסטיקות של Jetpack. החלק המסובך הוא שמודול הסטטיסטיקות של Jetpack לא נמצא בשום מקום לתכונות שמציעה גוגל אנליטיקס.

MonsterInsights, מצד שני, מאפשר לך למנף את היכולות העוצמתיות של גוגל אנליטיקס, פיתרון האנליטיקס המקיף ביותר שקיים. הוא מציע כלי דיווח נהדרים לפיקוח על התעבורה באתר ונתונים סטטיסטיים שימושיים אחרים אודות המשתמשים שלך.

זהו תוסף פופולרי עם למעלה ממיליון התקנות פעילות ב- WordPress. ל- MonsterInsights תוכניות פרימיום להוסיף כלים ואפשרויות נוספים ללוח המחוונים של Google Analytics שלך.

למד כיצד להוסיף את Google Analytics בלוח המחוונים של וורדפרס.

3. גלריית Envira

גלריית Envira

גלריית Envira היא אחד מהתוספים הטובים ביותר לגלריית וורדפרס. זה מחליף את תכונת הגלריה המגיבה של Jetpack. ניתן להשתמש ב- Envira כדי להוסיף גלריות תמונות מותאמות ויפות עם קופצים של Lightbox באתר וורדפרס.

כברירת מחדל, ל- WordPress יש גם תכונת גלריית תמונות באפשרויות של ספריית המדיה שלה. זוהי גלריה בסיסית מאוד עם פונקציונליות מוגבלת ללא תוספות. גלריית Envira מאפשרת לך להוסיף גלריות תמונות מורכבות בוורדפרס.

4. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus הוא אחד מתוספי הגיבוי המובילים בוורדפרס בענף. זוהי אלטרנטיבה לפונקציונליות הגיבוי של Jetpack. ל- Jetpack סיומת בתשלום להוספת תכונת גיבוי אוטומטית בוורדפרס. עם זאת, אתה יכול ליצור גיבויים בקלות של אתר וורדפרס שלך באמצעות UpdraftPlus.

זה גם מאפשר לך לתזמן גיבויים אוטומטיים כדי לחסוך לך זמן. ל- UpdraftPlus מיקומי אחסון מרובים כמו Google Drive, Dropbox וכו ‘כדי לשמור את הגיבויים באתר שלך. אתה יכול לנהל היכן אתה רוצה לאחסן את הגיבוי וזה ייצור אוטומטית גיבויים של כל האתר שלך.

אתה יכול גם לשחזר גיבויים בוורדפרס בקלות באמצעות UpdraftPlus.

5. סורק סוקורי

סוקורי

סורקי סוקורי הוא תוסף אבטחה חזק של וורדפרס. זה יכול להחליף את הסורק Jetpack בקלות. יהיה עליך להשתמש בתוכניות הפרימיום כדי לסרוק אחר תוכנות זדוניות ב- Jetpack. עם זאת, Sucuri Scanner מציע סריקת תוכנות זדוניות בחינם, ניטור ברשימה השחורה, אבטחה לאחר פריצה, אבטחת הקשחה, בדיקות העלאת קבצים ובדיקות תקינות קבצים..

בנוסף, לסוקורי סורק יש חומת אש של וורדפרס לחסימת כל הפעילות החשודה וליצור שכבות להגנה על האתר שלך מפני האקרים. זהו פיתרון האבטחה החזק ביותר של WordPress הקיים.

6. AdSanity

AdSanity

AdSanity מאפשרת לך לנהל את מודעות האתר שלך ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. זה מאפשר לך ליצור מודעות משלך ולהציג אותן בוורדפרס. AdSanity היא אלטרנטיבה למודעות Jetpack מאת WordAds.

ל- Jetpack Ads גישה מוגבלת כאשר היא משלבת שירותי צד ג ‘אחרים. עם זאת, Adsanity עובד מצוין עם כל שירותי המודעות, כמו גוגל אדסנס, כדי ליצור ולנהל את המודעות שלך בוורדפרס..

זהו פיתרון מודעות ידידותי למשתמש וקל להתקנה באתר וורדפרס שלך.

7. יוסט SEO

יוסט SEO

Yoast SEO הוא תוסף פופולרי ל- WordPress SEO. זוהי אלטרנטיבה נהדרת לפונקציות SEO של Jetpack. אם אתה משתמש ב- SEO של Jetpack בוורדפרס, תצטרך התוכנית המקצועית שלהם כדי לגשת לכל התכונות שלו, היקרות.

קידום אתרים בסיסי של Jetpack מוגבל מבחינת האפשרויות והתכונות. עם זאת, אתה יכול להשתמש בתוסף Yoast SEO בחינם לכלים נרחבים כמו מפת האתר של XML, אינטגרציות חברתיות לתמונות, מידע מטא, התראות SEO ועוד..

עליך לעיין במדריך זה ב כיצד להגדיר כראוי את יוסט SEO ב- WordPress – – אם אתה מעוניין להתחיל עם התוסף הזה.

8. אקיסמט

אקיסמט

Akismet נשלח בחינם עם כל התקנה של וורדפרס וזה התוסף הטוב ביותר לסינון דואר זבל עבור אתר האינטרנט שלך. עם זאת, תצטרך לקנות תוכנית פרמיום ב- Jetpack לסינון בסיסי של דואר זבל. ניתן להשתמש באקיסמט כתחליף לפונקציונליות של חסימת דואר זבל של Jetpack.

מאפיינים בולטים אחרים של Akismet כוללים סינון אוטומטי של כל התגובות, הפחתת דואר זבל ועוד. זה חוסך לך זמן באמצעות תכונות סינון הספאם החזקות והמתקדמות, כך שיהיה לך פחות תגובות לבדוק ולפרסם בוורדפרס..

9. עוד תוסף פוסטים קשורים

עוד תוסף פוסטים קשור

וורדפרס משמש בדרך כלל לבלוגים ולכן חשוב שיהיה לו תכונת פוסטים קשורה. עדיין פוסטים קשורים נוספים הוא תוסף וורדפרס שמציג את הפוסטים הקשורים להפליא. זה יכול להחליף בקלות את הפונקציונליות של פוסטים הקשורים ל- Jetpack.

התוסף ניתן להתאמה אישית מאוד ותומך בסוגים של פוסטים מותאמים אישית מחוץ לתיבה. זה נותן לך שליטה מלאה על המקומות שבהם אתה רוצה להוסיף את הפוסטים הקשורים. זה גם מאפשר לך להוסיף פוסטים קשורים לעדכון ה- RSS של הבלוג שלך ב- WordPress.

10. WP למאגר

WP למאגר

WP ל- Buffer הוא התוסף הטוב ביותר לתזמון פוסט וורדפרס, מכיוון שהוא מחבר בקלות את הבלוג שלך לאפליקציית המאגר. אפליקציית המאגר מאפשרת לך לתזמן ולשתף אוטומטית את הפוסטים שלך בערוצי המדיה החברתית. Jetpack מציע תכונה לפרסום עם פונקציונליות דומה, אך WP ל- Buffer גמיש יותר עם פלטפורמות המדיה החברתית.

אתה יכול לחסוך את זמנך על ידי פרסום בלוגים באופן אוטומטי בפרופילי המדיה החברתית שלך. קל להתקנה של WP ל- Buffer ונותן לך שליטה מלאה על הפרסומים שברצונך לשתף בפרופילים החברתיים שלך.

11. דה: הערות

DeComments

De: Comments הוא תוסף וורדפרס רב עוצמה המשמש לעיסוק המבקרים שלך בתגובות. זה מוסיף תכונות באזור התגובות של WordPress שלך והופך אותו לפלטפורמה חברתית למשתמשים שלך. אתה יכול להוסיף דירוג הערות, לשתף תגובות בפרופילים חברתיים, להתחבר באמצעות פרופילי מדיה חברתית, לתת תגים למשתמשים ועוד ועוד.

זהו תוסף פרימיום, אך שווה לכל כיס. המשתמשים שלך יכולים להתקשר זה עם זה בתגובות ולבלות זמן רב יותר באתר שלך שמשפר את דירוג ה- SEO שלך.

12. פינגדום

פינגדום

Jetpack מציעה כלי לניטור אתרים המתריע בפניך כאשר האתר שלך מושבת או חוזר לחיות. עם זאת, Pingdom הוא כלי מתקדם יותר עם פונקציונליות דומה.

אתה יכול ליצור חשבון ולשלב אתר 1 בפינגדום. זה שולח לך הודעות דוא”ל על מצב האתר שלך. הוא גם מציג את היסטוריית זמן הפעילות בלוח המחוונים של חשבון Pingdom.

13. מגילת אינסוף של וורדפרס

מגילת אינסוף של וורדפרס

מגילת אינסוף של וורדפרס היא אפשרות נהדרת לטעון תוכן רק כאשר המשתמשים גולשים באתר האינטרנט שלך. זה יכול לשמש כחלופה לפונקציונליות הגלילה של Jetpack.

יש להוסיף קטע קוד בערכת הנושא שלך ואתה מוכן עם המגילה האינסופית. אתה יכול לטעון פוסטים של וורדפרס באופן אוטומטי כאשר המשתמשים גולשים מטה על הדף או להוסיף כפתור ‘טען עוד פוסטים’ בגלילה.

14. ספירות משותפות

ספירות משותפות

ספירות משותפות הוא תוסף נגדי שיתוף חברתי לאתר וורדפרס שלך. זה מחשב את המספר הכולל של השיתופים עבור הפוסטים שלך בערוצי מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, Google+, פינטרסט, לינקדאין וסטומבלופון..

הוא כולל סגנונות כפתורים, פריסות מונה לשתף, מוני מניות סה”כ ועוד. ההגדרות המותאמות אישית מאפשרות לך לקבוע סדר תצוגה עבור לחצני שיתוף חברתי. לאחר שתשמור את ההגדרות שלך, הוא יוסיף אוטומטית את הכפתורים החברתיים לכל דפי הפוסטפרס שלך.

15. MailChimp

MailChimp

MailChimp הוא אחד משירותי השיווק הדוא”ל המובילים בענף. זה יכול לשמש כדי להגיע לאנשים המרביים בנישה שלך. זה יכול להחליף בקלות את התכונה של מנוי הדוא”ל של Jetpack. ל- Jetpack פונקציונליות מוגבלת מאוד לשיווק בדואר אלקטרוני.

עם זאת, MailChimp מעניק לך גישה מלאה לרשימת המנויים שלך ומאפשר לך לשלוח דוא”ל יומי, שבועי או חודשי למנויים שלך. אתה יכול לסנן את המנויים שלך לרשימות ולשלוח דוא”ל בהתאמה אישית באמצעות MailChimp. תרצה גם לבדוק את החלופות של MailChimp.

זהו שירות פרימיום עם מספר בלתי מוגבל של דוא”ל שניתן לשלוח לכל המנויים שלך. הגרסה החינמית שלהם מאפשרת לך לנהל עד 2000 מנויים ולשלוח 12,000 מיילים בחודש.

כדאי גם לעיין במדריך שלנו בנושא טיפים יעילים לקבלת מנויים נוספים בדוא”ל.

16. ענן

פרח ענן

שירות CDN יכול לשפר את מהירות האתר שלך ולגרום לו להתבלט. Cloudflare הוא שירות ה- CDN הפופולרי ביותר בעולם עם תכונות מובחרות והגנה מפני התקפות DDoS.

זה יכול לשמש כחלופה לשתי תכונות חשובות של Jetpack, כולל הגנה מפני התקפות CDN וכוח הזרוע שלהם. ל- Jetpack תכונות מוגבלות בפונקציונליות ה- CDN שלהם. עם זאת, ל- Cloudflare השירות הטוב ביותר והוא משרת תוכן סטטי דרך ה- CDN העולמי שלהם.

17. עומס עצל

עומס עצל

עומס עצל הוא תכונה נהדרת להאיץ את אתר האינטרנט שלך. אתה יכול להשתמש בתוסף BJ Lazy Load בוורדפרס כדי להחיל טעינה עצלה על התוכן שלך, תמונות, פרסומי תמונות ממוזערות, gravatars, ועוד. זה יכול להחליף בקלות את מודול התמונות העצלות של Jetpack המגביל אותך לתמונות בלבד.

ניתן להוסיף גם תמונות ממוזערות של מצייני מיקום לתמונות מקוריות. עומס BJ Lazy מאפשר לך לחדש את התמונות הממוזערות שלך ולהקטין את גודל הקבצים כדי לטעון תמונות מהר מתמיד.

18. מנהל עדכונים קל

מנהל עדכונים קל

ל- Jetpack פונקציונליות של עדכון תוספים אוטומטי המאפשרת לעדכן את התוספים של WordPress. מנהל העדכונים הקלים הוא אלטרנטיבה לתכונה זו ומאפשרת לך לעדכן את הליבה, הנושא והתוספים של WordPress שלך.

זהו תוסף הניתן להתאמה אישית מאוד ומציע גמישות רבה לניהול עדכוני הוורדפרס שלך. אתה יכול גם להגדיר עדכונים ידניים ואוטומטיים לנושא ולתוספים של WordPress שלך.

אל תחמיצו את המאמר הזה על Grammarly vs Hemingway vs Jetpack.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך למצוא את החלופות הטובות ביותר לתוסף JetPress Jetpack. יתכן שתרצה לראות את המדריך שלנו לגבי מיטב התוספים לסקר וורדפרס לאיסוף משוב המשתמשים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map