6 תוספי מסחר אלקטרוני למסחר אלקטרוני הטובים ביותר בהשוואה (2020)

תוספי המסחר האלקטרוני הטובים ביותר


האם ברצונך ליצור חנות מסחר אלקטרוני באתר האינטרנט שלך? אינך בטוח עם איזה תוסף WordPress eCommerce אתה צריך ללכת? אתה לא לבד.

במאמר זה, נשווה את התוספים הטובים ביותר למסחר אלקטרוני של WordPress בשוק.

מסחר אלקטרוני בוורדפרס – כיצד לבחור את התוסף הנכון

מכיוון שתעשיית המסחר האלקטרוני פורחת, תוכלו למצוא עשרות תוספי eCommerce של וורדפרס שונים המאפשרים לכם להוסיף חנות רחבה לאתר הוורדפרס שלכם..

בחירת התוסף הנכון למסחר אלקטרוני לצרכים שלך היא חיונית לעסק שלך מכיוון שקשה לגבות מההחלטה המקורית שלך אם יתברר שהיא התאמה לא טובה..

למעשה, למעלה מ- 60% מבעלי אתרי המסחר האלקטרוני בינוני עד גדול טוענים שהיו צריכים לבצע בדיקת נאותות טובה יותר בפלטפורמה שהם בחרו לחנויות שלהם.

יש לנו גם רשימה של התוספים הטובים ביותר בוורדפרס שעליך להשתמש בהם.

בואו נסתכל על כמה גורמים שעליכם לקחת בחשבון לבחירת התוסף הנכון של WordPress eCommerce.

1. קלות שימוש:

בין אם ברצונכם להוסיף מוצר, ליצור קופון או לבצע כל משימה אחרת, ממשק קל לשימוש הופך אותו לפשוט ופשוט. ככה אתה לא צריך לבזבז זמן בלוח המחוונים של וורדפרס שלך להבין כיצד לעשות זאת.

2. תמיכה:

לפני שתבחר בפלטפורמת eCommerce, עליך לבדוק שוב אם התוסף עודכן ומתוחזק ללא הרף.

3. אפשרויות Addon:

טובתך לבחור תוסף מסחר אלקטרוני הכולל מגוון רחב של תוספים / תוספים נתמכים.

4. עלויות תקורה:

וורדפרס היא כל כך גמישה שהיא מאפשרת לך לשלב פלטפורמת eCommerce מתארחת באתר וורדפרס שלך.

פלטפורמה מתארחת עשויה להיות בחירה טובה עבורכם אם אינכם רוצים לבזבז משאבים על אופטימיזציה של חנות המסחר האלקטרוני שלכם ב- WordPress. במילים אחרות, פלטפורמה מתארחת עשויה לסייע בהפחתת עלויות תקורה בהמשך הקו.

7 התוספים הטובים ביותר למסחר אלקטרוני עבור וורדפרס

 1. WooCommerce – התוסף הטוב ביותר עבור WordPress eCommerce
 2. BigCommerce – פלטפורמת המסחר האלקטרוני המתארחת הטובה ביותר
 3. הורדות דיגיטליות קלות – התוסף הטוב ביותר עבור מסחר אלקטרוני דיגיטלי
 4. Shopify – פלטפורמת המסחר האלקטרוני המתארחת ביותר
 5. MemberPress – תוסף המסחר האלקטרוני מבוסס המנויים הטוב ביותר
 6. WP eCommerce – התוסף המקורי למסחר אלקטרוני עבור וורדפרס
 7. מסחר אלקטרוני של ג’יגושופ – עוד תוסף חינם לסחר אלקטרוני

1. WooCommerce

woocommerce

WooCommerce היא פלטפורמת הסחר האלקטרוני הפופולרית ביותר עבור WordPress. זהו הפיתרון המקיף ביותר המאפשר לך למכור מוצרים דיגיטליים ופיזיים כאחד באתר וורדפרס שלך.

עם מאות תוספים בחינם ובתשלום, WooCommerce מקל מאוד על בניית החנות שלך ומשפר אותה, כך שתוכל להתחיל למכור מוצרים תוך דקות ספורות. אם אתה רוצה חנות מקוונת בנויה בהתאמה אישית, תוכל לשכור מפתחי WooCommerce בזכות הקהילה הגדולה.

WooCommerce מגיע עם PayPal (לצורך קבלת תשלומי כרטיס אשראי וחשבון PayPal), BACS ומזומן במשלוח עבור קבלת תשלומים. לקבלת שערים נוספים לתשלום, אתה יכול להתקין תוספים לחנות WooCommerce שלך.

בדוק גם: התוספים הטובים ביותר ל- WordPress PayPal

WooCommerce מספקת גם תיעוד קל לעקוב שמוביל אותך דרך היבטים שונים ליצירת חנות מקוונת. בקשות התמיכה מטופלות בפורומים הרשמיים, כך שאם אתה זקוק לסיוע, הם כיסו אותך.

התחל עוד היום עם WooCommerce.

2. BigCommerce

סחר גדול

BigCommerce היא עוד פלטפורמת eCommerce המתארחת בענן בכדי להפעיל את החנות המקוונת שלך במהירות. BigCommerce מתאימה ביותר לחנויות מקוונות קטנות עד בינוניות.

בניגוד ל- Shopify, BigCommerce היא בונה חנויות עשיר בתכונות, ללא תוספות יקרות או דמי עסקה. BigCommerce נשלחת גם עם הרבה תבניות eCommerce מגיבות לבחירה. בחירה של המון אפשרויות לבחירה זה נחמד, כמובן, אבל זה יכול להיות מדהים אם אתם מחפשים משהו יעיל יותר.

בנוסף, BigCommerce צרפה כלי ניכיון ופילוח המאפשרים לך להציע מבצעים בצורה חלקה כדי להשיג יותר מכירות.

אתה יכול אפילו לשלב את BigCommerce באתר וורדפרס שלך. כך תוכלו לנהל את התוכן שלכם באמצעות חזית וורדפרס ומסחר אלקטרוני באמצעות חשבון Bigcommerce. היתרון הוא שאתה יכול להוריד בקשות מסחר אלקטרוני ל- BigCommerce ולשחרר את משאבי השרת של אתר WordPress שלך. תרצה גם לבדוק את ההשוואה הזו בין BigCommerce לעומת WooCommerce.

התחל עוד היום עם BigCommerce.

3. הורדות דיגיטליות קלות

הורדות דיגיטליות קלות

הורדות דיגיטליות נוחות היא הדרך הטובה ביותר למכור מוצרים דיגיטליים באמצעות וורדפרס. הוא נבנה כתוסף קל משקל שמגיע עם כל התכונות החיוניות שתצטרך למכור מוצרים דיגיטליים ללא טרחה. תוכלו גם למצוא עשרות תוספים המשפרים את הפונקציונליות של חזית החנות שלכם ומותאמים אותה לתוכן ליבכם.

למרות ש- WooCommerce מאפשרת לך גם למכור מוצרים דיגיטליים מהחנות שלך, החיסרון הוא שהיא כוללת תכונות רבות שלעולם לא תצטרך להפעיל חנות של מוצרים דיגיטליים בלעדית (כגון אפשרויות משלוח).

קל להיתקע בממשק המשתמש המנופח של WooCommerce אם אינך מתכוון למכור סחורה פיזית מהחנות שלך. מצד שני, EDD בנויה למכירת מוצרים דיגיטליים באופן ספציפי. זה מאפשר קל מאוד לרשום את המוצרים שלך ולהתחיל למכור בחנות שלך במהירות ובקלות.

התחל לעבוד עם הורדות דיגיטליות קלות עוד היום.

4. Shopify

לחנות

Shopify היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר באחסון ענן המאפשרת לך להתחיל בקלות עם מכירה מקוונת. אתה יכול למכור את מוצרי Shopify שלך בכל אתר אינטרנט, כולל אתר וורדפרס שלך, אך שילוב מקורי אינו זמין.

מכיוון שלוורדפרס כבר יש הרבה תוספים אלקטרוניים, אתם אולי תוהים מדוע כדאי לכם לשקול את Shopify במקום זאת. ישנן למעשה כמה סיבות לכך שהפעלת החנות המקוונת שלך עם Shopify תועיל לעסק המקוון שלך:

ההתחלה עם Shopify קלה יותר בהשוואה לשימוש בתוספי WordPress eCommerce מקוריים. כל שעליך לעשות הוא להירשם לחשבון בחנות Shopify ולהפעיל את חנות המסחר האלקטרוני שלך. מכיוון שמדובר בפתרון שמתארח בענן, אינך צריך לדאוג לשדרוג השרת שלך בגלל הפסקות תנועה ככל שעסק eCommerce יגדל..

עדיין לא משוכנע? עיין ברשימה המלאה שלנו עם חלופות ומתחרים של Shopify.

עם זאת, אינך צריך לדאוג למהירות האתר, לאבטחה או לדברים טכניים אחרים מכיוון ש- Shopify דואגת לכל זה עבורך.

Shopify מגיעה גם עם הרבה נושאים אטרקטיביים שונים לבחירה, כך שתוכל לשנות את המראה והתחושה של חזית החנות שלך בכדי להעניק לו את המגע האישי אליו אתה משתוקק..

קרא את סקירת Shopify המלאה שלנו.

התחל עוד היום עם Shopify.

5. MemberPress

חברת דפוס

MemberPress מאפשרת לך למכור מוצרים ושירותים דיגיטליים מבוססי מנוי באתר האינטרנט שלך. זהו למעשה תוסף אתרים של WordPress הכולל תכונות המאפשר לך גם לחייב את המשתמשים שלך לגישה לסחורות הדיגיטליות שלך.

כלכלה מבוססת מנויים הופכת במהירות לנורמה בענף המסחר האלקטרוני. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר הכנסות חוזרות מהחנות הדיגיטלית המקוונת שלך.

MemberPress גם מאפשר לך לשלב את אתר האינטרנט שלך עם WooCommerce, כך שתוכל לשפר בקלות את הפונקציות של החנות המקוונת שלך. באמצעות MemberPress, אתה יכול לנהל את החברים שלך על ידי מתן ביטול הגישה למוצרים דיגיטליים וביטולם. בדרך זו אתה מקבל שליטה רבה יותר על המלאי שלך.

MemberPress תומך בהרבה שערים לתשלומים כמו PayPal, Stripe ו- Authorize.net. מלבד מכירת סחורות בכלכלת מודלים של מנויים, היא מאפשרת לך ליצור פורומים וקהילות חברתיות בחנות המקוונת שלך עם התוספים הדרושים.

התחל לעבוד עם MemberPress עוד היום.

6. WP מסחר אלקטרוני

WP eCommerce

WP eCommerce הוא התוסף העתיק ביותר של WordPress eCommerce, אך הוא לא פופולרי כמו WooCommerce.

WP eCommerce מגיע עם הרבה תכונות מחוץ לקופסה המאפשרות לך ליצור חנות מקוונת יפה מהיסוד. הוא מציע שילוב עם טונות של שערים שונים לתשלומים.

החיסרון העיקרי הוא שלעתים קרובות הוא מדווח ככרכרה שגורם לאנשים לעבור את הפלטפורמה שלהם ל- WooCommerce או פתרונות אחרים של eCommerce לאורך הקו. חסרון נוסף הוא שלא תוכלו למצוא כמה תוספים בהשוואה ל- WooCommerce או Shopify.

התחל עוד היום עם WP eCommerce.

שהוא התוסף הטוב ביותר עבור WordPress eCommerce?

בחירת התוסף הטוב ביותר של וורדפרס לסחר אלקטרוני הוא מסובך והכל תלוי בצרכים האישיים שלך.

מנקודת מבט של וורדפרס, WooCommerce הוא התוסף הטוב ביותר עבור WordPress eCommerce אם אתה רוצה למכור סחורה פיזית באתר האינטרנט שלך. שילוב חזית חנות WooCommerce באתר וורדפרס הקיים שלך קל יותר מכל פתרונות אירוח בענן.

עם זאת, קל יותר להתחיל עם Shopify והיא נטולת טרחה לחלוטין מבחינת מדרגיות ומנקודות מבט. הם מציעים גם תמיכה 24/7 אשר הופכת אותם לאמינים יותר מתוסף WordPress eCommerce מקורי כמו WooCommerce. אבל אתה תמיד יכול לקרוא את ההשוואה המעמיקה שלנו של WooCommerce לעומת Shopify כדי להיות בטוחים שאתה עושה את הבחירה הנכונה.

קשורים: 6 פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר למקומות שוק מרובי ספקים.

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לכם לבחור את התוספים המסחר האלקטרוני הטובים ביותר של וורדפרס לצרכים שלכם. וכדי לגלות את שירותי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר, בקר בסקירת המומחה שלנו על חברות האירוח המובילות ב- eCommerce ובדוק את רשימת רשימת ליצור קשר עם הלקוחות שלך בשידור חי.

אם אתה רוצה להרוויח כסף על ידי קידום מוצרים באמצעות שיווק שותפים, בדוק את התוספים הטובים ביותר לשיווק שותפים של וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map