7 התוספים הטובים ביותר ללוח השנה של וורדפרס (סנכרון לוח השנה של גוגל)

התוספים הטובים ביותר של WordPress - -


האם אתה מחפש את התוספים הטובים ביותר ללוח השנה של וורדפרס? בין אם אתם מחפשים להציג אירועים קרובים, לתזמן הזמנות או פשוט לשמור על עצמכם מסודרים, התוסף היומן הימני יכול לעשות את כל ההבדל באתרכם..

במאמר זה, אנו נשתף את הרשימה שנבחרה עם ידנו עם 7 התוספים הטובים ביותר ללוח השנה של WordPress. ברשימה הבאה יש תוספי לוח שנה מובחרים וגם בחינם, שתוכלו לנסות. בחר אחד והתחל היום!

במבט מהיר: 7 התוספים הטובים ביותר ללוח השנה של וורדפרס

PluginPriceActive התקנות
WPFormsהחל מ 39.5 $ לשנה1+ מיליון
התחלת ספרהחל מ- $ 6.99 לחודשלא זמין
ליבנההחל מ- 99 $לא זמין
הזמנות ופגישות של WooCommerceהחל מ- 99 $לא זמין
לוח האירועיםחינם700,000+
הלוח שנה שליחינם30,000+
אירועי לוח השנה של גוגלחינם90,000+

1. WPForms

WPForms

התוסף הראשון עם כלי לוח שנה שאנו נבחן הוא WPForms המגוונים. בעוד שתוסף זה מכיל רשימת כביסה שלמה של תכונות, אחת התכונות הפופולריות ביותר היא כלי לוח השנה לאירועים.

לאחר התקנתם, תוכלו לגשת לחלק זה של התוסף WPForms על ידי מעבר אל Addons ובחירת הגשות לפרסום. כעת, כל שעליכם לעשות הוא להתחיל ליצור טופס חדש מהתוסף! עיין במדריך המלא ב- שליחת רשומות טופס ליומן Google למידע נוסף.

כעת תהיה לך אפשרות ליצור אירועים ביומן שלך. ישנן דרכים רבות לצבוט בכל יום ואירוע. אתה יכול ליצור זמן ותאריך התחלה מותאם אישית, לתת לאירוע כותרת ואפילו להעלות תמונה לקידום מכדי שכל אחד יכול לראות ייצוג חזותי של האירוע.

אם אינך בטוח לגבי יצירת טופס משלך מאפס, אל תדאג. ישנן תבניות טופס קלות שתוכל לחבר ל- WPForms כדי ליצור אירועים לוח שנה מותאמים אישית ומושכי עין תוך שניות.

התחל עם WPForms היום!

2. StartBooking

התחלת ספר

StartBooking הוא כלי לוח שנה מעולה המיועד הן ליזמי סולו והן לעסקים עם צוות מלא. אם אתה בעל עסק שתמיד בתנועה, כלי זה מועיל ביותר.

אתה יכול בקלות ליצור לוח שנה מהיסוד ולתזמן פגישות, אירועים, שיעורים, חגי חברה ועוד. כאשר הלקוחות שלך יתחילו להזמין פגישות, יתברר שהם יותר מאשר מספרים גרידא.

StartBooking מאפשר לך לבנות פרופילי לקוחות ייחודיים כך שתוכל לבנות את חוויית האתר האופטימלית עבור הלקוחות שלך, ולעקוב בקלות אחר אירועים קרובים במבט חטוף.

כשאתה שוקל את היכולת להוסיף הערות לאירועים, מגדיר תזכורות למכשיר הסמארטפון שלך ואת האפשרות לשלב את לוח השנה של גוגל בלחיצות זוגיות בלבד, אין פלא שיותר עסקים משתמשים ב- StartBooking לצורכי התזמון שלהם..

התחל עם StartBooking היום!

3. BirchPress

ליבנה

אם אתה מחפש לוח שנה שמציע חופש מוחלט בכל הקשור להתאמה אישית, אל תחפש רחוק יותר מ- BIrchPress. כלי ידידותי למפתחים זה הופך במהרה למועדף בשוק המסחר האלקטרוני.

זקוק ליומן מהיר? אין בעיה. בונה הגרירה והשחרור הפשוט מאפשר לבנות לוח שנה משלך בהתאמה אישית בתוך דקות. מחפש משהו יותר אישי? האפשרויות הן אינסופיות כאשר לוקחים בחשבון שהם מציעים אלפי ציוצים קטנים שתוכלו לבצע בכדי להפוך את פלטפורמת התזמון שלכם לאחת מהסוג.

BirchPress מאפשרת לך להוסיף טופס תשלום אם ברצונך לאפשר ללקוחות לשלם עבור המינוי שלהם מלפנים. נכון לעכשיו, PayPal משולבת באפליקציה; עם זאת, אתה יכול להוסיף אמצעי תשלום אחרים באמצעות שילוב Woocommerce.

לא משנה אם אתה עובד במכללה, מרפאת בריאות, מוקד טלפוני או חדר כושר, BirchPress תעשה את התזמון לבריזה.

התחל עם היום ב- BirchPress!

4. הזמנות ופגישות WooCommerce

הזמנות ופגישות עם מסחר

הזמנת WooCommerce ומינויים על ידי Plugin Hive הוא לוח השנה המקוון למי שרוצה להזמין שירותים ולהגדיר מינויים תוך שהוא עדיין מוכר מוצרים פיזיים בחנות. כלי זה מאפשר לך גישה למיטב שני העולמות מבלי לוותר על האיכות.

אתה יכול להתאים אישית את כלי לוח השנה הזה כך שהוא ישתלב בצורה מושלמת במודל העסקי שלך. לדוגמה, האם ברצונך לקבוע זמן חיץ בין פגישות כך שתוכל לקבל זמן להתכונן לפגישה הבאה שלך? הם מקלים עם כלי אוטומטי המונע מאנשים ליצור פגישות קרובים מדי זה לזה.

באותה הערה, אם יש לכם עובדים רבים, תוכלו לקבוע פגישות מרובות החופפות בו זמנית. הרבה מאמנים ומכוני ספא אישיים אוהבים תכונה זו מכיוון שהיא מאפשרת להם למקסם את הרווחים שלהם בזמן הקצר שהם פתוחים.

לבסוף, הזמנת WooCommerce ומינויים משתלבים בצורה חלקה ביומנים של גוגל ובסמארטפון שלך לתזמון מיידי המתעדכן כל העת.

התחל עם היום והזמנות של WooCommerce!

5. לוח האירועים

לוח האירועים

זקוק ליומן שיכול להתמודד עם קצת תנועה רצינית? התוסף של לוח השנה לאירועים נמצא ממש בסמטה שלך. התוסף החלקלק והקל לשימוש הזה יוצא מהאריזה מוכנה לשימוש. אפשר להגדיר אותו ולהפעיל אותו בכחמש דקות!

אם אתה מפתח הארדקור ונהנה מאופציות מותאמות אישית, השאר בקלות. תוכלו לחפור בכלי המפתחים שמגיעים עם אינספור דרכים להפוך את לוח האירועים שלכם לאחד מסוגי. זה מגיע עם גיליון אלקטרוני שלד כך שתוכלו לבנות את המתכנן שלכם מהיסוד. אבל הם לא נעצרו שם.

לוח השנה לאירועים מגיע גם עם היכולת להוסיף / לערוך ווים ומסננים, לשנות את תגי התבנית או לבחור מתוך אוסף תוספות עשיר בכדי להפוך את לוח השנה שלך למתכנן האירועים האולטימטיבי..

הם מתגאים בגאווה שהתוסף שלהם מתמודד בקלות טוב ברשתות שמקבלות 25 מיליון צפיות ייחודיות בחודש. עכשיו זה יציב!

התחל עם לוח השנה לאירועים היום!

6. לוח השנה שלי

הלוח שנה שלי

לוח השנה שלי הוא תוסף מצוין לצוותים המחפשים לעבוד באותו מתכנן בקלות. כמו ברוב היומנים, אתה יכול לסנן אותו לפי חודש, שבוע ויום. עם זאת, מה שמייחד את התוסף הזה הוא האופן בו תוכלו לסנן את האירועים המופיעים במתכנן.

אם יש לכם עובדים מרובים ורוצים לראות מה עובד אחד מסוים עושה במהלך שבוע, תוכלו לסנן את המתכנן תוך שניות לפי שם המחבר כדי לראות מה הם תכננו. עסקים קטנים אוהבים את קלות הגישה והעובדים אוהבים את היכולת ליצור לוח זמנים משלהם.

אתה יכול להיכנס בקלות להוסיף הערות לעובדים שלך, או שהם יכולים להשאיר לך פתקים ובקשות לימים או שבועות ספציפיים. מעולם לא היה קל יותר לנהל את הצוות שלך באמצעות לוח השנה שלי.

אם העסק שלך עובד עם אירועים ציבוריים, אתה יכול אפילו לתזמן אירועים חדשים שיופיעו בדף הטוויטר שלך בזמן שתוזמן. זה באמת כלי “הכל אחד” עבור בעל העסק החכם ומודע לזמן.

התחל עם לוח השנה שלי היום!

7. אירועי לוח השנה של גוגל

לוח שנה פשוט

אירועי לוח השנה של גוגל הוא תוסף למי שאוהב חיים פשוטים. אין צורך בקידוד קשה. התוסף הקטן והאינטואיטיבי הזה מוכן לצאת מהקופסה ולהגדיר כך שיתאים לנושא ולסגנון הצבעים שלכם.

לאחר שתתקין אותו, תוכל לבצע מספר שינויים כך שישתלב בצורה חלקה עם שאר האתר שלך. אנשים רבים אוהבים להשתמש בכלי זה מכיוון שברגע שהוא מוגדר, אינך צריך לעדכן את הוורדפרס שלך כדי לעדכן את לוח השנה. זה נכון; אם אתה מעדכן את לוח השנה של Google המשויך לחשבון הוא מתעדכן אוטומטית באתר שלך.

זה מגיע עם תגיות פשוטות כך שהעובדים יוכלו למצוא בקלות את מה שהם מחפשים מבלי לנווט בערך שבוע של הערות ופגישות. בעת צפייה בלוח השנה הזה, הוא נגיש ומוכן לעדכון מלא מהמכשיר הנייד שלך.

אם אתה משתמש בתוסף זה עבור הלקוחות שלך, אתה יכול אפילו להפוך את האירועים הקרובים בלוח השנה לעלון קל להבנה באמצעות התוסף הידיעון ליומן האירועים. התכנון מעולם לא היה קל יותר.

התחל עם אירועי לוח השנה של גוגל היום!

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך לגלות את התוספים הטובים ביותר ללוח השנה של וורדפרס.

אם נהניתם מהפוסט הזה, אולי תרצו גם לרשימה שלנו עם 12 התוספים הטובים ביותר למדיה חברתית עבור וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map