7 התוספים הטובים ביותר להזמנת WordPress בהשוואה (2020)

התוספים הטובים ביותר להזמנת WordPress בהשוואה


מחפש את התוספים הטובים ביותר להזמנת WordPress ולמתזמן? האם אתה רוצה לאפשר למבקרים באתר שלך להזמין פגישה או הזמנה באתר שלך? תהליך ההזמנה הגרוע יכול לחבל בעסק ובמוניטין שלך. בעזרת תוסף ההזמנות של וורדפרס המתאים, תוכלו להפוך בקלות את אתר הוורדפרס הקיים שלכם למערכת הזמנה מקוונת והזמנת הזמנות מקוונת..

הבחירה באה בלבול, ולכן במאמר זה אנו נבחן מקרוב את כמה מהתוספים הטובים ביותר להזמנת וורדפרס שעוזרים לך לנהל פגישה מקוונת והזמנת הזמנות. בסוף אתה תהיה מוכן לקבל החלטה מושכלת, בבלבול ונטול טרחה.

בחירת תוסף הזמנת WordPress

כל תוסף הזמנת וורדפרס מגיע עם הרבה תכונות למילוי צרכי ניהול ההזמנות. כמשתמש הדבר מקשה על בחירת התוסף המתאים המותאם באופן מושלם לזרימת העבודה האישית שלך ומתאים לדרישות שלך.

לפני שנעמיק בהשוואה שלנו, כדאי לקחת רגע לבחון אילו פונקציונליות אתם צריכים לחפש בתוספי הזמנות שונים..

מטרה:

לא כל תוסף להזמנות נוצר שווה. חלקם בנויים במיוחד לניהול הזמנות פגישות לשירותים, ואילו אחרים בנויים לניהול הזמנות (כגון הזמנות במלון).

אתה יכול גם למצוא תוספי הזמנה רב-תכליתיים המציעים גם הזמנות לתיאום וגם להזמנות, אם אתה זקוק למספר אפשרויות.

תכונות:

חלק מהתוספים בנויים רק להצגת לוח השנה להזמנות באתרך, מה שאומר שהם אינם תומכים בתשלומים מקוונים. זו יכולה להיות אופציה נהדרת עבור ספקי שירותים המעוניינים לקדם את שירותיהם ישירות מאתר האינטרנט שלהם אך מעדיפים תשלומים לא מקוונים.

הבנת האפשרויות הדרושות לך מתוסף ההזמנות שלך ל- WordPress יכולה לחסוך לך זמן וכסף יקר. הקפידו לזכור יעדים ברורים וסקרו את התכונות של פתרונות ההזמנה האפשריים לפני שתשקיעו את זמנכם וכספכם בכדי לבחון אותם בצורה רציפה..

חוויית משתמש:

הענקת חווית משתמש נהדרת היא ההיבט החשוב ביותר בכל הקשור לעסק המקוון שלך.

לפני שאתה בוחר תוסף להזמנת WordPress, שאל את עצמך כמה שאלות:

האם התוסף המועדף שלך מציע אינטגרציה סלולרית חלקה המאפשרת ללקוחות שלך להזמין מקום תוך כדי נסיעה? לאחר ביצוע ההזמנה, האם זה מאפשר לך לשלוח דוא”ל מופעל בהתאמה אישית ללקוחות שלך?

שאלות אלו יעזרו לכם למצוא את תוסף ההזמנה המתאים לצרכים הייחודיים שלכם.

עם זאת, בואו נסתכל על התוספים הטובים ביותר להזמנת WordPress בשוק.

1. התחל להזמין

התחלת ספר

התחל לבצע הזמנה הוא התוסף הטוב ביותר להזמנה ולתיאום מקוון המאפשר ללקוחות שלך להזמין איתך פגישה באתר האינטרנט שלך מסביב לשעון. אם אתה כבר משתמש ביומן Google, תוכל לשלב בה את מערכת ההזמנות שלך.

התחל ביצוע מקנה ללקוחות שלך חווית הזמנה חלקה. ככה זה עובד.

במבט אחד, הלקוחות שלך יכולים להציג ולבחור שירות שניתן להזמין בדף ההזמנה שלך. לאחר בחירת שירות, תתבקש לבחור את התאריך והשעה שעובדים. לאחר מכן זרימת הקופה תתפוס את כל המידע החיוני מהלקוח שלך ותאגור אותו בצורה מאובטחת בתוך מערכת התחלת ההזמנה.

התחל עם התחלת ההזמנה עוד היום.

2. BirchPress

ליבנה

BirchPress הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לתזמון ההזמנות המאפשרים לעסקי שירות לתאם הזמנה ולקבל תשלומים באופן מקוון.

באמצעות BirchPress, ניתן לבנות בקלות טפסי הזמנה באמצעות עורך הטפסים המובנה ואז להטמיע בדפים שלך באמצעות קודי קיצור.

זה מסתנכרן עם לוחות השנה המקוונים שלך כמו יומן Google ו- iCal, כך שתוכל להציג במהירות את הפגישות והזמינות שלך.

BirchPress מאפשרת לך גם לשלוח מיילים בהתאמה אישית ללקוחות שלך כאשר פגישה מתוזמנת, מתוזמנת מחדש או מבוטלת. אתה יכול גם להזכיר ללקוחותיך פגישה קרובה מבלי שתצטרך להשתמש בתוכנת שיווק אחרת בדוא”ל.

תוסף לוח הזמנים של וורדפרס זה מגיע עם תשלומי PayPal. לקבלת אפשרויות תשלום נוספות, אתה יכול לשלב את האתר שלך עם WooCommerce.

התוסף BirchPress מגיע גם עם אלפי פונקציות וחיבורי ווים, מה שהופך אותו לאחד מהתוספים הפגישה הידידותיים ביותר למפתחים שקיימים..

התחל עוד היום עם BirchPress.

3. לוח הזמנה

לוח הזמנה

התוסף ‘לוח השנה להזמנות’ הוא אחד מתוספי ההזמנות הפופולריים ביותר במאגר התוספים של וורדפרס, עם למעלה מ- 40,000 התקנות פעילות. זהו תוסף רב תכליתי המאפשר לך לנהל הן הזמנות פגישה והן להזמנות מאתר WordPress שלך.

תוסף פגישות זה קל ביותר לשימוש עם הרבה פונקציות המותאמות למגוון רחב של עסקים.

גרסת הפרמיום של התוסף מגיעה עם כל התכונות שתזדקקו לכם אי פעם לאתר ההזמנות המקוון שלכם ב- WordPress. מכיוון שכל ההזמנות וההגדרות נשמרות במסד הנתונים של וורדפרס, אינך צריך להיות בעל חשבון צד שלישי כדי לנהל הזמנות. עם זאת, אם ברצונך לייבא עדכונים ממקורות צד שלישי כמו Airbnb, Booking.com, HomeAway, TripAdvisor וכן הלאה, תוכל בקלות לעשות זאת גם כן.

טפסי ההזמנה ותמיכה בלוח השנה שלך מגיבים, כלומר הם ייראו נהדרים בכל המכשירים כמו שולחן עבודה, נייד או טאבלט.

החשוב מכל, מגוון רחב של שערים לתשלום מקוון נתמך, כולל PayPal, Stripe, Authorize.net ועוד.

התחל עם לוח השנה בהזמנת היום.

4. ספר

ספר

Bookly הוא תוסף הזמנת וורדפרס שלם שמגדיר אוטומטית את ההזמנה ואת התזמון המקוון של השירותים שלך. Bookly מתאימה ביותר לשירותי הזמנות כמו פגישות סלון, בדיקות בריאות ובריאות, פגישות חינוך / שיעורים ושירותים מקצועיים אחרים..

הוא מציע אינטגרציה סלולרית חלקה, מה שמקל על הזמנת פגישות בדרכים עבור הלקוחות שלך.

זהו אחד התוספים הקלים ביותר לשימוש בוורדפרס להזמנת פגישות. ניתן להגדיר את כל תהליך הזמנת הפגישה בין 2 ל 6 צעדים פשוטים.

Bookly תואם את התוסף WPML, כך שתוכלו ליצור אתר הזמנה מקוון רב לשוני ללא טרחה. זה גם מאפשר לך לנהל את בסיס הלקוחות שלך ללא מאמץ על ידי מתן רשימת לקוחות בלתי מוגבלת, ניתן למיין ולחיפוש.

בדוק גם: כיצד ליצור אתר רב לשוני.

אתה יכול גם לשפר את תכונות הליבה של התוספים עם הרבה תוספים שונים, כמו קופונים, שדות מותאמים אישית, הזמנות קבוצות, פגישות שרשרת, תשלומים חוזרים והרבה יותר.

התחל עם Bookly עוד היום.

5. לוח שנה פשוט של WP

לוח שנה פשוט של WP

לוח השנה להזמנות פשוט של WP עשוי להיות הפיתרון המתאים ביותר ליומן ההזמנות עבורך אם אתה מחפש אחר תוסף פשוט של לוח הזמנים של WordPress בלבד מראה ללקוחות שלך את הזמינות של בית הנופש שלכם. זכור כי תוסף זה אינו מאפשר לך לקבל תשלומים מקוונים.

עם הגרסה החינמית של תוסף לוח זמנים זה, אתה מקבל את כל התכונות הבסיסיות שהיית מצפה מתוסף לוח השנה להזמנה. לדוגמה, באפשרותך להציג יישומון של לוח השנה להזמנות המציג זמינות ולקבל גם הזמנות באמצעות ממשק ידידותי למשתמש עם תמיכה רב לשונית. יהיה עליכם לקבל תשלום באופן לא מקוון.

עם גרסת הפרימיום, תוכלו לסנכרן בקלות את יומני ההזמנות שלכם עם אפליקציות להשכרת נופש של צד שלישי, כמו Airbnb, Booking.com ו- Flipkey. מסיבה זו, כל שינוי שיבוצע בלוח ההזמנות באתר שלך ישתקף אוטומטית בחשבונות הצד השלישי שלך.

התחל עוד היום עם לוח השנה להזמנת WP Simple.

6. WPForms

wpforms

WPForms הוא התוסף הטוב ביותר לבניית הטפסים בוורדפרס ומקלה עליכם ליצור טפסי הזמנה מקוונים ישירות בתוך לוח המחוונים של וורדפרס. באמצעות WPForms תוכלו לשלב בקלות את טפסי ההזמנה שלכם עם כל אפליקציות של צד שלישי באמצעות אינטגרציה של זאפייר.

בעזרת ההיגיון המותנה החכם שלה, אתה יכול להציג או להסתיר שדות טופס על סמך בחירת המשתמשים שלך. זה גם מאפשר לך לשלב בצורה חלקה את טפסי האינטרנט שלך עם שירותי שיווק דוא”ל גדולים, כולל MailChimp, AWeber, GetResponse, ועוד.

הוא תומך גם בשערי תשלום PayPal ו- Stripe.

אם אתם מחפשים תוסף מלא לבניית טפסים של וורדפרס המאפשר לכם ליצור טפסי אינטרנט, כגון טפסי קשר, טפסי הזמנה, טפסי סקר, טופסי הרשמה וכו ‘, אז WPForms הוא הפיתרון הטוב ביותר לצרכים שלכם..

התחל לעבוד עם WPForms עוד היום.

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה WPForms Lite.

7. לוח הזמנת WP מאת וואשיפי

לוח הזמנת wp

לוח השנה של הזמנת WP הוא תוסף וורדפרס מובחר שהופך את אתר וורדפרס שלך למערכת הזמנות חזקה. אתה יכול לקדם שירותים רבים באתר שלך ולקבל הזמנות מקוונות בקלות. לקוחות יכולים להסתכל ביומן ההזמנות המקוון לפני קביעת פגישה.

גם אתה וגם הלקוח שלך יקבלו הודעה לאחר ביצוע ההזמנה.

תוסף לוח הזמנת WP תואם גם ל- WPML, כך שתוכלו לבנות מערכת הזמנה רב-לשונית.

ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס, אתה יכול לנהל את לוח השנה ההזמנות שלך, ההזמנות, הטפסים והדוא”ל שלך.

אמנם הוא אינו עשיר בתכונות כמו Bookly, אך הוא מספיק טוב כדי לפתור את צרכי ניהול ההזמנות הבסיסיים.

התחל עם לוח הזמנת WP של Wachipi עוד היום.

באיזה פלאגין להזמנת WordPress עליך להשתמש?

לאחר השוואה שלנו, מצאנו כי BirchPress הוא התוסף הטוב ביותר להזמנת פגישות מקוונת עבור וורדפרס מכיוון שהוא מגיע עם כל התכונות החיוניות לניהול הזמנת פגישות עבור השירותים שלך. לא משנה אילו שירותים אתם מציעים, התוסף מלא עם פונקציות חזקות לניהול פגישות באופן מקוון ו- צמיחו את העסק שלכם.

לקבלת תוסף הזמנה בסיסי, באפשרותך להשתמש WPForms שהוא גם בונה הטפסים המובילים של וורדפרס בשוק.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את התוסף ההזמנות הטוב ביותר לוורדפרס לצרכים שלך.

האם אתה רוצה גם לתרגם את אתר ההזמנות המקוון שלך? ואז בדוק את ההשוואה שלנו בין התוספים הטובים ביותר לתרגום וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map