8 תוספי אבטחה וורדפרס הטובים ביותר בהשוואה (2020)

תוספי האבטחה הטובים ביותר של וורדפרס


האם אתה רוצה לשמור על אתר וורדפרס שלך מאובטח? רעיון מצוין! מכיוון שוורדפרס היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר לאתר, היא ממוקדת לרוב על ידי האקרים וספאם זדוניים.

למרבה הצער, בעלי אתרים רבים נופלים במלכודת של האקרים חושבים שמכוונים רק לחברות גדולות או לבלוגים פופולריים, כך שהם מעריכים את החשיבות של שמירה על אבטחת האתר שלהם. אבל, במציאות, האקרים תוקפים אתרים לא רק בגניבת נתונים אישיים ובניית קישורים נכנסים, אלא גם רק בשביל הכיף.

במילים אחרות, הקמת אתר קטן אינה מבטיחה כי האתר שלך מוגן מפני התקפות זדוניות. אלא אם כן תנקוט באמצעי אבטחה כדי למנוע פיגועים, אתה מאפשר לבחורים הרעים להרוס את דירוג החיפוש ואת העסק המקוון שלך.

הדרך הטובה ביותר לשמור על אבטחת האתר שלך היא על ידי התקנת תוסף אבטחה של וורדפרס באתר שלך.

במאמר זה, נשווה בין תוספי האבטחה הפופולריים ביותר של וורדפרס כדי לעזור לך למצוא את התוספים האבטחיים הטובים ביותר של WordPress לאתר שלך..

מדוע להשתמש בתוסף אבטחה של וורדפרס?

הבטחת האבטחה באתר וורדפרס יכולה להיות קשה, במיוחד אם אינך מומחה וורדפרס. אבל עם תוסף האבטחה הנכון של וורדפרס, אינך צריך להיכנס לטכניים של שמירה על האתר שלך מאובטח.

תוסף אבטחה טוב של וורדפרס אמור להגיע עם התכונות הבאות:

 • חומת אש: חומות אש מנטרות את כל התעבורה באתר שלך ומסננות בוטים פגיעים לפני שהם מגיעים לשרת האתר שלך.
 • סרוק: לסרוק את האתר שלך על בסיס קבוע מומלץ למצוא תוכנות זדוניות או איומים פוטנציאליים אחרים.
 • תיקונים: תוסף אבטחה טוב אמור להבטיח הסרה של תוכנות זדוניות ותיקונים באתר במקרה שתתקפו.

1. סוקורי

סוקורי

Sucuri הוא פיתרון אבטחה שלם לאחד מהפלאגינים הטובים ביותר בוורדפרס. זה מגן על האתר שלך מפני תוכנות זדוניות, התקפות כוח בריון ופגיעויות אפשריות אחרות.

לאחר שתפעיל את Sucuri, כל התעבורה באתר שלך עוברת דרך שרתי CloudProxy שלהם וכל בקשה נסרקת כדי לסנן בקשות זדוניות. בגלל זה, סוקורי יכול צמצם את עומס השרת ושיפר את ביצועי האתר שלך בכך שלא לאפשר לתעבורה זדונית להגיע לשרת שלך.

זה מגן על האתר שלך מפני הזרקות SQL, XSS וכל ההתקפות הידועות. בנוסף לכל אלה הם מדווחים באופן יזום על איומי אבטחה פוטנציאליים גם לצוות הליבה של וורדפרס וגם לתוספים של צד שלישי.

מלבד חסימת כל ההתקפות, דרכים אחרות ש- Sucuri מגן על האתר שלך הן:

 • חבילת האנטי-וירוס שלה מנטרת את האתר שלך כל 4 שעות כדי להבטיח שאתרך נקייה מפגיעויות ותוכנות זדוניות.
 • הוא עוקב אחר כל מה שקורה באתר שלך, כולל שינויים בקבצים, כניסה אחרונה, ניסיונות כניסה נכשלים ועוד …
 • זה מאפשר לך לבצע סריקה בצד השרת כדי להגן על האתר שלך מפני זיהומים נפגעים וברמת השרת.

התחל לעבוד עם סוקורי עוד היום.

הערה: אנו משתמשים בסוקורי עבור אתר האינטרנט שלנו וממליצים עליו בחום.

2. StackPath

stackpath-security

StackPath ידוע בעיקר כ- CDN (רשת למשלוח תוכן) המאפשרת לך לספק את אתר האינטרנט שלך מכל העולם במהירות הבזק. אבל StackPath מציע גם אבטחה מלאה לאתר שלך, זהו למעשה פלטפורמת הקצה המאובטחת הראשונה בעולם.

StackPath מציעה הגנת DDoS בכל פלטפורמה. הארכיטקטורה המתקדמת שלהם מזהה ומפנה מחדש את התקפות ה- DDoS לבולענים אסטרטגיים, כל ההצעות של StackPath כוללות הגנת DDoS של שכבה 3 ו -4, וההגנה מופצת גאוגרפית..

הרשת של StackPath נועדה גם להגן על איומים חדשים עם הופעתם על ידי מתן הצפנה ברמת הרשת, סריקת רשת וכן הגנה מפני תוכנות זדוניות. אבל האבטחה אינה תוספת מחשבה שנייה ל- StackPath, זו עדיפות מהסדר הראשון.

התוסף StackPath לא רק שומר על האתר שלך ובטוח מפני התקפות, אלא שהוא גם יאיץ בצורה דרסטית את האתר שלך.

התחל עוד היום עם StackPath.

3. SiteLock

sitelock

SiteLock הוא פיתרון אבטחה פופולרי נוסף המציע הגנת DDoS, סריקות זדוניות ועוד. זה מגיע עם כל התכונות הנחוצות הדרושות לך כדי לאבטח את אתר האינטרנט שלך.

זהו אחד מהפתרונות המהירים ביותר לסריקת אתרים הקיימים, באופן אוטומטי מוצא, פותר ומונע פגיעויות, מה שמאפשר לך את השקט הנפשי שמגיע לך.

על בסיס יומי, SiteLock סורק את הנושאים, התוספים והקבצים של WordPress עבור פגיעויות אפשריות העלולות לגרום לרשימה שחורה של אתרים או לחווית ביקור לקויה..

אם תוכנות זדוניות נמצאות באתר שלך, SiteLock מתקן אותה אוטומטית ומודיע לך על כך. בהתבסס על דוח הסריקה המפורט, אתה יכול לנקוט בפעולה מיידית לאבטחת האתר שלך.

באמצעות חומת האש של יישומי האינטרנט שלהם, אתה יכול להבדיל בין תנועה אנושית מתעבורת בוט ולאבטח את האתר שלך מפני בוטים והתקפות על ידי חסימת אותם לפני שהם מגיעים לאתר שלך..

התחל לעבוד עם SiteLock עוד היום.

4. אבטחת Jetpack

סילון-חבילה-אבטחה

Jetpack הוא תוסף פופולרי ל- All-in-One לביטחון, ביצועים וניהול אתרים עם למעלה מ- 5 מיליון התקנות פעילות. תוסף ידוע זה של Automattic כולל גם תכונות לעיצוב אתרים וכן כלי שיווק אוטומטיים.

עם זאת, תוך התמקדות באבטחה, Jetpack מפקח על אתר WordPress שלך ומתריע בפניך ברגע שהוא מגלה שהאתר שלך מושקע ומגן על האתר שלך מפני התקפות כניסה ברוטו, ספאם והזרקות זדוניות מזיקים..

תכונות אבטחה אחרות כוללות:

 • אימות מאובטח: מספק אימות מאובטח באמצעות חשבונות וורדפרס.
 • תוספים מעודכנים: שומר על כל התוספים שלך מתעדכנים אוטומטית ומאפשרים ניהול בתפזורת.
 • פעילות באתר: ראה בקלות את כל פעילות האתר שלך ברשימה מאורגנת וכרונולוגית של אירועים.

עם גרסת הפלאגין המובחרת מקבלים גם גיבויים לאתר, שחזור בלחיצה אחת, סריקת תוכנות זדוניות, סינון תגובות אוטומטי וספאם פינגבק ועוד.

אך מכיוון ש- Jetpack כל כך נפוחה בתכונות החל מאבטחה ועד שיווק, אנשים רבים מגלים שהתוסף למעשה יכול להאט את האתר שלך.

התחל עוד היום עם Jetpack.

5. אבטחת Wordfence

גדר המילים

Wordfence הוא אחד מתוספי האבטחה המקיפים ביותר בוורדפרס הזמינים. גרסת לייט בחינם של התוסף זמינה במאגר התוספים הרשמי של וורדפרס. התוסף החינמי מגיע עם תכונות חשובות כמו חומת אש של יישומי אינטרנט, סורק תוכנות זדוניות והגנה מפני התקפות זעזועים. עם 2+ מיליון התקנות פעילות, זהו תוסף האבטחה הפופולרי ביותר עבור WordPress.

Wordfence מפקחת על התקפות כוח בריוט וננעלת כל ניסיון לאחר ניסיונות כניסה רבים מדי. אתה יכול לנעול כל מי שמשתמש בשם משתמש לא חוקי ואף לאפשר אימות דו-גורמי לאבטחה טובה יותר.

בעזרת תכונת חסימת המדינה שלה, אתה יכול לעצור התקפות וגניבת תוכן שמקורם באזור גיאוגרפי ספציפי. בהתבסס על התאמת דפוסים וטווחי IP, אתה יכול לחסום רשתות זדוניות שלמות ופעילות אנושית שנראית חשודה.

זה מאפשר לך לבדוק את המוניטין של כתובת ה- IP שלך, כך שתוכל להבטיח שדוא”ל הלקוחות שלך לא מסומן כדואר זבל.

החיסרון של Wordfence הוא שהוא פועל בשרת משלך במקום להיות ספק מבוסס ענן.

אולי תרצה גם לבדוק את iThemes Security לעומת Wordfence.

התחל לעבוד עם Wordfence עוד היום.

6. אבטחת BulletProof

אבטחה נגד כדורים

BulletProof Security הוא תוסף אבטחה פופולרי נוסף של וורדפרס המאפשר לסרוק את אתר האינטרנט שלך אחר תוכנות זדוניות, הגדרת חומות אש, גיבוי מסד הנתונים ועוד..

זה מגיע עם אשף הגדרה אוטומטי בלחיצה אחת שמקל על הפעלת התוסף ללא הגדרה ידנית מייגעת או תצורה. לאחר ההתקנה, התוסף מזהה ומתקן אוטומטית איומי אבטחה בזמן אמת.

עם זאת, מומלץ לסרוק לאתר שלך קבצים או קוד כלשהם של האקרים שקיימים לאחר ההתקנה. כל תוספים או ערכות נושא המותקנים בזמן עתידי ייבדקו בזמן אמת.

באמצעות חומת האש מבוססת ה- IP שלך, אתה יכול לאבטח את כל התוספים שלך מפני גישה ציבורית וניצול.

BulletProof Security עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך אם אתה מתקציב מוגבל. תמורת תשלום חד פעמי של 69.95 $ תוכלו להתקין את התוסף באתרים ללא הגבלה. לאחר הרכישה תקבלו שדרוגים ותמיכה בחינם לכל אורך חיי המוצר.

התחל היום עם BulletProof Security Pro.

7. אבטחת iThemes

ביטחון iThemes

iThemes Security, שכונה בעבר Better WP Security, נותן לך דרכים רבות לאבטח את אתר WordPress שלך.

זה מגן על אתר האינטרנט שלך מפני התקפות כוח ברוטלי על ידי הגבלת מספר ניסיונות הכניסה הכושלים. אתה יכול לקבל התראות בדוא”ל כדי לקבל הודעה על כל עדכוני הקבצים האחרונים, כך שאתה יודע אם האתר שלך נפרץ.

בהתבסס על המגבלות שקבעת, iThemes Security חוסם כל IP חשוד הסורק אחר פגיעויות באתר שלך. אתה יכול אפילו להגדיר מצב מרחק לאתר שלך כדי להפוך את לוח המחוונים של וורדפרס לבלתי נגיש בהתבסס על ההגדרות שלך.

בנוסף, אתה יכול לתזמן גיבוי בסיס נתונים ליעדי האחסון המועדפים עליך מחוץ לאתר.

כמה תכונות אחרות שיעזרו לך הן:

 • אימות דו-גורמי המעניק הגנה נוספת על שכבות לאתר שלך.
 • בדיקת אבטחת משתמשים לסקירת פעילות משתמשים פרטנית.
 • הודע לך אם יש נושאים או תוספים מיושנים ואם יש בעיות קריטיות שצריך לתקן.

התחל לעבוד עם iThemes Security היום.

8. כל אבטחת WP & חומת אש

הכל באבטחה wp וחומת אש אחת

כל אבטחת WP & חומת האש היא תוסף אבטחה של וורדפרס בחינם שלוקח את האבטחה באתר שלך לרמה חדשה לגמרי. הדבר הטוב ביותר בתוסף זה הוא שכל התכונות שלו מסווגות כבסיסיות, ביניים או מתקדמות, מה שמקל על כל אחד לאפשר קבוצת תכונות מבלי לשבור את האתר..

אתה יכול למצוא מד כוח אבטחה ממש בלוח המחוונים של וורדפרס. הוא מודיע לך עד כמה האתר שלך מאובטח מבוסס על מערכת ניקוד נקודות האבטחה. התוסף נשלח גם עם ווידג’ט אחר של לוח מחוונים שממליץ לאפשר לתכונות מסוימות באתר שלך להשיג רמת אבטחה מינימלית..

התחל לעבוד עם All In One WP Security & חומת אש היום.

שהוא תוסף האבטחה הטוב ביותר של וורדפרס?

לאחר ההשוואה שלנו בין תוספי האבטחה המובילים של וורדפרס, מצאנו שסוקורי הוא פיתרון האבטחה הטוב ביותר של WordPress לאתר שלך. זה מגיע עם כל התכונות שתידרש אי פעם מפיתרון אבטחה לאתר, כולל סריקת אתרים, חומות אש ברמת DNS ורשת אספקת תוכן (CDN). כלי כמו סורק אבטחה באתר יועיל למדי לגלות את מצבך הנוכחי של אבטחת האתר שלך.

עליך לקרוא את מדריך האבטחה האולטימטיבי של WordPress לקבלת פרטים נוספים.

בונוס: בדוק את התוסף הטוב ביותר למתן וורדפרס.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את תוספי האבטחה הטובים ביותר של WordPress לאתר שלך.

אם נהנית ממאמר זה, אולי תרצה גם לקרוא את התוספים הטובים ביותר לגיבוי וורדפרס לאתר שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map