9 התוספים הטובים ביותר של וורדפרס לתוכן שנוצר על ידי משתמשים

התוספים הטובים ביותר לתוכן שנוצר על ידי משתמשים


מחפש תוסף שיאפשר תוכן שנוצר על ידי המשתמש באתר וורדפרס שלך?

השימוש בתוסף כזה מאפשר למבקרים ולעוקבים שלך להגיש תוכן באתר שלך ישירות מהקצה הקדמי שלו. זה יכול להיות בצורה של מאמרים כתובים, תמונות, קטעי וידאו, קבצי שמע, תמונות דיגיטליות וכו ‘.

תוכן שנוצר על ידי משתמשים יכול להיות דרך נהדרת לשווק את העסק שלך מכיוון שתוכן זה מגיע בעיקר מהלקוחות שלך והם בדרך כלל לא משלמים על כך. אתה יכול לעודד הגשות תוכן על ידי המשתמשים שלך כחלק ממסעות הפרסום שלך, הגשות לפרסום אורחים וכו ‘.

אחת הדוגמאות המוצלחות ביותר לקמפיין כזה הייתה השקת תחרות גביע לבן של סטארבוקס. לקוחות Starbucks התבקשו להצטרף לתחרות ולהגיש תמונה של גביע Starbucks המנומר כערך. הציור של הזוכה יופיע בגביעי Starbucks במהדורה מוגבלת. יותר מ- 4000 לקוחות שלחו את הרשומות שלהם תוך 3 שבועות.

התחרות זכתה להצלחה אדירה. זה עזר להם להרוויח פרסום בחינם ונאמנות לקוחות על ידי הצגת המשתמשים כמה הם מעריכים את המשוב של הלקוחות שלהם.

במאמר זה נראה לך כמה מהתוספים הטובים ביותר בוורדפרס לאתרי תוכן שנוצרו על ידי משתמשים.

1. WPForms

wpforms, תוספי תוכן שנוצרו על ידי משתמשים

WPForms הוא תוסף לבניית צורות גרור ושחרור סופר עוצמתי המאפשר לך לקבל הגשות לתוכן משתמשים, כגון הודעות אורחים, המלצות, ביקורות וכו ‘מבלי שתצטרך לספק גישה ל- wp-admin למשתמשים. התוסף מגיע עם תבניות טופס אטרקטיביות, שמקלות עליך ליצור כל סוג של טפסים. זה סופר גמיש גם מבחינת ההתאמה האישית בזכות בונה הגרירה והשחרור שהוא מתייג איתו.

תוסף זה גם עוזר לך לשלב אפשרויות תשלום בטופס הגשת המשתמש שלך. זה שימושי אם אתה מקבל מאמרים ממומנים באתר שלך. זה תואם את הגרסה האחרונה של WordPress ועובד נפלא בכל הדפדפנים.

2. AccessPress Anonymous Post Pro

ערכות נושא של AccessPress, תוסף תוכן שנוצר על ידי משתמשים

AccessPress Anonymous Post Pro הוא עוד תוסף חזק שיכול להיות תוספת נהדרת לאתר התוכן שנוצר על ידי המשתמש שלך. באמצעות תוסף זה אתה יכול לקבל פוסטים אורחים רגילים של וורדפרס מהמשתמשים שלך יחד עם תמונה מוצגת. זה אפילו מודיע לך בכל פעם שיש הגשה חדשה.

כאשר הפלאגין הזה מופעל, כל אחד יכול להגיש פוסט באתר שלך. אתה יכול לקבל תוויות צורות הניתנות לעריכה, טיפים לכלים / טקסטים מציעים, לסווג ולעשות הרבה יותר. תוסף זה מגיע גם עם שדה מותאם אישית לציון שם המחבר וכתובת האתר. התוסף מתוחזק בעקביות ותומך.

3. גלריית NextGen

גלריית NextGen היא עוד תוסף מדהים שעוזר לך לקבל תוכן שנוצר על ידי המשתמש באתר שלך. באמצעות תוסף זה המשתמשים שלך יכולים להגיש גלריות מדיה היישר מהקצה הקדמי. הוא מציע גלריות יפות להצגת התמונות שלך בסגנונות מפוארים שונים.

אתה יכול גם לקבל הרבה תוספות פרימיום כדי להרחיב את הפונקציות שלך. כמה פונקציונליות שתוכלו לאפשר באמצעות תוספות הפרימיום הן הגהת תמונות, שילוב כפתורי שיתוף חברתי, ארגז תאורה מלא במסך מלא, הפעלת הורדות דיגיטליות ועוד. בגלל העיצוב המגיב שלה, התמונות שלך נראות מדהימות בכל המכשירים.

4. WP User Frontend Pro

WP User Front End Pro, תוסף תוכן שנוצר על ידי משתמשים

WP User Frontend Pro הוא תוסף מדהים לקבל כל סוג של תוכן שנוצר על ידי משתמשים. באמצעות WP USer Frontend Pro, אתה יכול ליצור ספרייה יפה & אתרי חברות, טפסי הרשמה לאירועים, קבל מאמרי אורחים ועוד. למשתמשים אף רשאים להעלות מוצרים מקצה לקצה.

תוסף זה מתאים ביותר לאתרי חברות שרוצים לפרסם אזור תוכן מדהים למשתמשים המחוברים.
התוסף אפילו מאפשר לך להציע לוחות מחוונים פרטיים למשתמשים אליהם ניתן לגשת מהקצה הקדמי עצמו. עם תמיכה בשדה המותאם אישית המבריק, אתה יכול ליצור כל סוג של צורה שאתה רוצה.

5. Frontend Publishing Pro

Frontend Publishing Pro הוא עוד תוסף שכדאי לנסות. זהו תוסף וורדפרס מגיב לחלוטין, גמיש וידידותי למשתמש, שמקל על יצירת אתרי תוכן ידידותיים למשתמש בהרבה.

אתה יכול ליצור מספר בלתי מוגבל של טפסים, סוגי פוסטים מותאמים אישית, שדות מותאמים אישית, לאפשר validators ולעשות הרבה יותר. יש לו אפילו אפשרות לאפשר לך לשלוח הודעת תודה למשתמשים בכל פעם שהם מגישים הודעה. חוץ מזה, הוא תומך בקבלת קבצי מדיה גם בפורמטים שונים.

6. Newsmaker עבור WordPress

Newsmaker עבור WrdPress, תוספים שנוצרו על ידי משתמשים
Newsmaker עבור WordPress הוא תוסף נפלא שבהחלט ראוי לתשומת לבכם. באמצעות תוסף זה אתה יכול לאפשר למבקרים ולעוקבים שלך לפרסם פוסטים, תמונות, קישורים, קטעי וידאו ואפילו סקרים היישר מהחזית.

המשתמשים שלך יכולים להגיש תוכן מבלי שהם אפילו צריכים להירשם לאתר שלך. התוסף מאפשר למשתמשים גם לערוך את הפוסט שהוגש. גם החלק הקדמי וגם האחורי מקיף את התרגום.

7. תוכן שהוגש על ידי פרומתאוס

פרומתאוס, תוכן שנוצר על ידי משתמשים

פרומתאוס היא תוספת חדשה לשוק וורדפרס. התוסף טעון בתכונות מעולות כך שיהיה לכם קל ליצור אתר תוכן שנוצר על ידי המשתמש במעט מאמץ. אתה יכול להוסיף טופס הגשה בכל מקום באתר שלך. זה יכול להיות בווידג’ט שלך, בדף או בפוסט ספציפי וכו ‘. כדי למנוע בלבול, אתה יכול להגדיר כללי הגשה למשתמשים שלך ולהציג אותו איפה שאתה רוצה..

זה גם מציע לך את האפשרות לאסור על משתמשים המפרים את הכללים שהגדרת. אפשרות Google ReCaptcha מבטיחה שהאתר שלך מוגן ומוגן מפני דואר זבל. התוסף שולח אליך התראות בדוא”ל בכל פעם שיש הגשה חדשה באתר שלך. כדי לשמור על ניקיון האתר שלך, אתה גם מסוגל לסנן מילים קללות ולצנזר תוכן לא רצוי.

8. הודעות שהוגשו על ידי המשתמש

הודעה שהוגשה על ידי המשתמש

הודעות שהוגשו על ידי המשתמש הוא תוסף וורדפרס בחינם לאישור ופרסום של תוכן שהוגש על ידי המשתמש. נכון לעכשיו, לתוסף זה יש התקנות פעילות של 30K. זה מגיע עם טופס הגשת הודעה מתקדמת שבאמצעותו המשתמשים יכולים להגיש טופס היישר מהקצה הקדמי.

כמו תוספים מתקדמים אחרים, גם תוסף זה מאפשר לך להציג את הטופס שלך בכל מקום באתר האינטרנט שלך באמצעות הקודקוד שהוא מציע. התוסף מאפשר גם לתרגם את הפוסטים שלך ליותר מ 20 שפות שונות. זה גם מגלה אוטומטית משתמשים שכבר מחוברים, תומך במספר הודעות דוא”ל עם התראות דוא”ל, מאפשר לך להקצות פוסטים שהוגשו לכל משתמש רשום ולעשות הרבה יותר.

קשורים: כיצד להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך

9. העלאה מקדימה

מעלה פרונטנד, תוסף תוכן שנוצר על ידי משתמש

מעלה מקדימה הוא עוד תוסף וורדפרס נהדר בו תוכלו להשתמש כדי לקבל תוכן שנוצר על ידי המשתמש באתר שלכם. אתה יכול להשתמש בתוסף כדי ליצור טפסים הניתנים להתאמה אישית מאוד ולהוסיף אותם לפוסטים ולדפים שלך. התוסף יחזיק את התוכן שהוגש לצורך התמתנות ולא יציג אותו באתר שלך עד שתאשר אותו.

מכיוון שלתוסף אין כרגע בונה טפסים, תצטרך להשתמש בקודקוד כדי להציג את הטפסים שלך. באפשרותך לאפשר את הפונקציות Akismet ו- Recaptcha כדי לאפשר הגנה מפני דואר זבל. התוסף גם מודיע לך על כל הגשה חדשה באמצעות דואר אלקטרוני כברירת מחדל.

עיין בתוסף הניתן הטוב ביותר לוורדפרס.

אלה כמה מהתוספים שיכולים לעזור לך ליצור קמפיין תוכן שנוצר על ידי המשתמש באתר שלך. לפרטים נוספים, עיין במדריך זה ב כיצד להשתמש בתוכן שנוצר על ידי משתמש בוורדפרס בכדי להרחיב את העסק שלך לדעת יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map