9 תוספי אימות האבטחה הטובים ביותר של וורדפרס (בהשוואה)

תוספי אימות האבטחה הטובים ביותר עבור WordPress


האם האתר שלך מאובטח מספיק? אלפי בלוגים ואתרי אינטרנט נפרצים מדי יום.

יהיה עליכם להבטיח כי האתר שלכם מאובטח מפני איומים שעלולים להיות פגיעים על ידי הטלת אימות אבטחה בעת הכניסה לאתר שלכם.

במאמר זה נראה לך כמה מהתוספים הטובים ביותר לאימות אבטחה של וורדפרס.

מדוע להשתמש בתוסף אימות אבטחה של וורדפרס?

ישנם טונות של תוספי אבטחה וורדפרס מדהימים שיכולים להגן על אתר האינטרנט שלך ולהודיע ​​לך על כל פעילויות חשודות בעת גילוי.

חשוב גם שתאפשר אימות אבטחה, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שרק משתמשים מורשים נכנסים לאתר שלך. תוסף אימות אבטחה יכול לאשר משתמשים באופן אוטומטי או לאפשר להם לעבור אימות דו-גורמי.

1. אבטחת iThemes

iThemes אבטחה, תוספי אבטחה

iThemes Security הוא תוסף אימות אבטחה של וורדפרס מעולה המסייע לכם לשמור על אתרכם ובטוח באמצעות תכונת האימות הדו-גורמי שלו. כאשר הדבר מופעל, משתמש לא יוכל להתחבר לאתר שלך אלא אם כן הוא יספק תחילה את הסיסמה ואז את הקוד המשני שנשלח ליישום האימות שלו..

זה גם בודק אם קיימים ניסיונות כניסה מרובים ומגביל את מספר הניסיונות למשתמש עם הגנה על כוח הזרוע של WordPress. התוסף שומר על משתמשים שמנסים לשנות כל קובץ באתר. אם תתגלה פעולה כזו, התוסף ישלח לך מייד הודעה כדי שתוכל לנקוט בפעולה מתאימה. אם אתה חושד בפגיעות, אתה יכול אפילו לנעול את הגישה למשתמשים לאתר במהלך פרק זמן מוגדר.

2. WP כניסה פלוס

תוספי אימות אבטחה

WP Login Plus הוא תוסף חזק שמציע הגנה מדהימה לאתר שלך בתהליך אימות מזהה המשתמש שלו. זה מאפשר לך להתאים אישית גם את דף הכניסה. באמצעות תוסף זה תוכלו אפילו להוסיף אנימציות כניסה לאתר שלכם. אם אתה חושב שאתה לא רוצה אותו יותר, פשוט השבת אותו ואתה סיימת.

זה גם מאפשר לך להוסיף אפשרות להשלמה אוטומטית, כך שמשתמשים יכולים לדלג על כניסה לכל פרט קטן לצורך הרשמה או כניסה לאתר. הפרטים יתמלאו אוטומטית בהתבסס על הנתונים מהזיכרון של המחשב.

3. WorldPay XML Direct

תוסף אימות אבטחה

WorldPay XML Direct הוא תוסף אימות וורדפרס פנטסטי לאתר WooCommerce. הדבר המתאים ביותר עבורך אם אתה מקבל תשלומים מקוונים או תרומות. באמצעות תוסף זה אתה יכול תחילה ללכוד באופן מאובטח את כל פרטי התשלום בשרת שלך ואז לשלוח את הנתונים שנלכדו ל- WorldPay. לאחר מכן הוא יעובד באמצעות דפי התשלום המתארחים של WorldPay.

אתה יכול גם לקבל שליטה מלאה על הדרך בה הלקוחות שלך רואים את דפי התשלום. הוא תומך באימות מחזיק הכרטיסים ומוודא שכל התשלומים שלך מעובדים באמצעות פרוטוקול האבטחה של MasterCard. אתה יכול להשתמש בתוסף זה כדי לקבל את התשלומים שלך גם במטבעות מרובים.

4. כניסה ל- WP Magic Link

כניסה לקישור WP קסם

באמצעות התוסף WP Magic Link Login, תוכלו להעצים את המשתמשים שלכם להיכנס לאתר שלכם ללא סיסמה. כל מה שהם צריכים לעשות זה להגיש את כתובות הדוא”ל שלהם. לאחר מכן התוסף ישלח אוטומטית קישור לכתובת הדוא”ל הנתונה. קישור זה יפוג לאחר פרק זמן מוגדר.

כדי לשפר את האבטחה, באפשרותך לאפשר אפשרות המקבלת משתמשים מאותה כתובת IP בלבד.

5. אבטחת Wordfence

תוסף אבטחה של Wordfence

Wordfence אבטחה הוא תוסף אבטחה בחינם שמזהה וחוסם תנועה זדונית על מנת להבטיח שאתרך בטוח לחלוטין. התוסף מגיע עם חוסם IP בזמן אמת שפועל באופן פעיל לחסימת כל הבקשות מכל כתובות IP חשודות.

יש לו גם סורק תוכנה זדונית שיחסום את כל הבקשות שמגיעות עם קוד מסוכן. טופס האימות בעל שני הגורמים המגיע עם התוסף מגן באופן יזום על האתר שלך מפני דואר זבל.

אם יש לך מנהלים מרובים, ייתכן שתוכל לחסום כמה מהם גם באמצעות הסיסמה הידועה שנפגעה. אתה יכול להשתמש בתוסף במספר בלתי מוגבל של אתרים והוא יודיע לך על התקפות סיסמאות שהפרו, כניסות מנהל, פעולות חשודות באתר וכו ‘..

6. אימות דו-גורמי של רובל

רובלון הוא עוד תוסף אימות אבטחה של וורדפרס המאפשר לשמור על אבטחה עם הוכחה מלאה לאתר שלך. על ידי שימוש בתוסף זה אתה יכול לאבטח את האתר שלך מ- Botnets שיש לו מוניטין של לתקוף אלפי אתרים בכל יום.

כל שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את התוסף הזה באתר וורדפרס שלך. זה יגן באופן מיידי על חשבון הניהול שלך באמצעות אימות דו-גורמי מבוסס דוא”ל. אם ברצונך להגן על יותר מחשבון אחד, תצטרך לעבור לגירסה בתשלום של התוסף. אתה יכול להיעזר בזה על ידי הרשמה מהאתר הרשמי שלהם ואז בחירת תוכנית מועדפת.

7. אימות דו גורמים

אימות דו-גורמי של צמד

אימות דו גורמים הוא תוסף אימות אבטחה של וורדפרס מדהים המגן על נתוני האתר שלך מפני שודדים על ידי כל גורם שובב. באמצעות תוסף זה, אתה יכול להוסיף סיסמת אימות דו-גורמית לאתר שלך במהירות ולהיות סמוך ובטוח שאבטחת האתר שלך בידיים בטוחות.

אתה יכול לעשות זאת בעזרת אפליקציית הסלולר של Duo שפועלת גם אם הטלפון שלך אינו מכוסה. לחלופין, באפשרותך לאפשר אימות באמצעות SMS או שיחה חוזרת לטלפון שלך. לתוסף יש גם אפשרויות לכך. זה עובד נהדר עם תוספים אחרים שייתכן והתקנת באתר שלך.

8. מגן אבטחה

מגן אבטחה

מגן אבטחה הוא עוד תוסף אימות אבטחה חזק עבור וורדפרס שמגן על אתר האינטרנט שלך מפני כל איומי האבטחה באמצעות אימות הדו-גורמים שלו. התוסף תומך באימות של גוגל ובאימות אימיילים. זה גם יודיע לך בכל פעם שהוא יגלה איום באתר שלך באמצעות סורק קבצי הליבה החזק שלו.

חוץ מזה, זה עובד גם על הגבלת ניסיונות הכניסה, חסימת תגובות ספאם אוטומטיות ועוד. היא גם תזהה ותחסום כתובות IP זדוניות העלולות לגרום נזק לאתר שלך. התוסף סופר קל לשימוש ולהגדרה.

9. המאמת של גוגל

המאמת של גוגל מאפשרת לך לאפשר אימות דו-גורמי (2FA, MFA) באתר שלך. באמצעות האימות שלו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהאתר שלך מאובטח מכל סוג של גישה לא מורשית.

זה מוכן לתרגום ותומך בפרוטוקולי TOTP ו- HOTP רגילים לשיטות האימות. התוסף תואם את הגרסה האחרונה של וורדפרס ועובד נפלא לצד תוספים מודרניים ומתקדמים שונים.

אלה הם כמה מהתוספים הטובים ביותר לאימות אבטחה שבהם תרצה להשתמש באתר שלך. אם אתה רוצה לדעת יותר על אבטחת וורדפרס, הנה מדריך מפורט עבורך.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map