9 התוספים הטובים ביותר להמחשת נתונים עבור וורדפרס (בהשוואה)

התוספים הטובים ביותר להמחשת נתונים


האם אתה מחפש דרך להציג נתונים באתר שלך בצורה מעניינת יותר?

אז אולי כדאי לבדוק תוסף להמחשת נתונים. תוספים להמחשת נתונים עוזרים לך להציג את הנתונים שלך בצורה של תרשימי עוגה, גרפים, פיקטוגרמות, תרשימים צבעוניים או אפילו אינפוגרפיקה..

אמנם קיימות מאות אפשרויות בשוק, אך לא ניתן לבדוק כל אחת מהן לבחור אחת המתאימה לאתר שלך.

זו הסיבה שהרכבנו רשימה של התוספים הטובים ביותר להמחשת נתונים הכוללים אפשרויות פרימיום וגם בחינם.

היתרונות בייצוג חזותי של נתונים

הצגת הנתונים בצורה חזותית יכולה להיות בעלת מספר יתרונות. הנה כמה מהם.

 • משתמשים יכולים לתפוס אינפורמציה מהר יותר מבלי לפרט יותר מדי.
 • זה מפשט נתונים מורכבים להבנה נוחה בהשוואה לגיליונות אלקטרוניים עמוסים ודוחות.
 • קל יותר להציג את המגמה המתעוררת ואת השינויים שלה לאורך זמן.

1. WPForms

סקר WPForms וסקרים נוספים

WPForms הוא תוסף לבניית טפסים המאפשר לך ליצור כל סוג של טופס לאתר שלך תוך דקות ספורות. אתה יכול להשתמש בזה סקרים ומשאלים addon ליצירת סקרים וסקרים ולהצגת התוצאות בזמן אמת.

לאחר שמשתמש מגיש סקר, אתה יכול להציע דוחות יפים עם אפשרויות ההדמיה הטובות ביותר. זה יכול להיות בצורת תרשים עוגה, תרשימי עמודות, תרשימי קווים (שיכולים להיות אנכיים או אופקיים) ועוד.

הוא מציע גם כמה תבניות טופס מדהימות שיעזרו לך להתחיל במהירות.

למידע נוסף על WPForms כאן.

2. טפסים אימתניים

צורות אימתניות

Formidable Forms הוא תוסף נוסף לבניית טפסים מעולה שמאפשר ליצור כל סוג של טפסים בכמה לחיצות. אתה יכול להשתמש בו גם כדי להציג את הנתונים שלך בצורה של תרשימים, גרפים, נתונים סטטיסטיים וכו ‘מתוך רשומות הטופס שלך.

החלק הטוב ביותר הוא שתוכלו להשתמש בנתונים שתאספו או לייבא כדי ליצור גרפים ותרשימים יפים.

התוסף מציע גם עיצובים שונים של פריסה הניתנים להתאמה אישית ותבניות טופס. ניתן להתאים כל טופס כך שיעמוד בדרישות שלך על ידי הוספת צבע, ריפוד, גבולות ועוד. אתה יכול גם לייבא או לייצא טופס שיצרת לאתר שלך או ממנו ללא שום סיבוכים.

להלן מידע נוסף על טפסים אדירים.

3. Visualizer Pro

Visualizer Pro, תוספים להמחשת נתונים

Visualizer Pro הוא עוד תוסף הדמיית נתונים וורדפרס מדהים שתוכלו לבדוק. באמצעות תוסף זה תוכלו ליצור בקלות טבלאות ותרשימים הניתנים להתאמה מלאה להתאמה אישית כדי להציג את הנתונים שלכם בצורה מסודרת ומושכת. ניתן לערוך תרשימים וטבלאות אלה בעזרת העורך הדומה להצטיינות.

הוא מציע 15 סוגי תרשימים מוכנים. אתה יכול גם לסנכרן את הנתונים שלך באופן אוטומטי עם הקבצים או מסד הנתונים הלא מקוונים שלך. אתה יכול לייבא את הנתונים ממסד הנתונים שלך. תוסף זה תואם לדפדפנים ונראה טוב בכל גדלי המסך.

4. עיצוב טבלה חזותית

תוסף עיצוב חזותי לטבלה - -

עיצוב טבלה חזותית הוא תוסף שמאפשר לך ליצור טבלאות להצגת הנתונים שלך. לאחר הוספת הנתונים שלך, אתה יכול להתאים אותם בקלות על ידי הוספת צבעים, כך שייראה יותר קליט.

טבלאות אלה תומכות גם בתמונות ובקישורים. יש לו גם 15 סגנונות טבלה מוגדרים מראש כך שיהיה קל וקל להתחיל.

5. WP DataTables

wpDataTables, תוספים להמחשת נתונים

WP DataTables הוא אחד התוספים הטובים ביותר ליצירת טבלאות ותרשימים. לאחר יצירת הטבלה, תוכלו להתאים אותה בקלות מהקצה הקדמי או האחורי, לפי הקלה ביותר עבורכם.

אם תרצה, אתה יכול לאפשר למשתמשים שלך לערוך את הנתונים שהם הזינו. זה אפילו מציע אפשרויות מתקדמות כמו עיצוב מותנה, סינון מתקדם, חישוב סיכומים עבור עמודות וכו ‘. אתה יכול להשתמש באשפי יצירה כמו HighCharts, Chart.js או Google Charts כדי ליצור תרשימים דינמיים וזה מאפשר קיבוץ של שורות דומות יחד.

6. מחולל טבלאות נתונים

מחולל טבלאות נתונים לפי תוספי Supsystic, הדמיית נתונים

מחולל טבלאות נתונים מאפשר לך ליצור טבלאות ומגבלות להתאמה אישית מלאות להתאמה אישית ללא קידוד. תוסף זה עובד בצורה הטובה ביותר עם WooCommerce.

התוסף תומך באופן מלא בתכונות וקטגוריות של מוצרים. ניתן להוסיף עמודות לטבלה המציגות את סיכום המוצרים שלך, תאריך תפוגה, מחיר, ביקורות ועוד.

7. מציג גליונות אלקטרוניים של Google

תוספי הדמיית נתונים

עם הציג את הגליונות האלקטרוניים של גוגל, אתה יכול להפוך בקלות את הנתונים המאוחסנים בגיליון האלקטרוני שלך, קובץ CSV, מסד נתונים MYSQL וכו ‘לתרשים או גרפים יפים. זה מאפשר לך ליצור סוגים שונים של תרשימים כולל תרשימי עוגה, תרשימים אזוריים, תרשימי ציר זמן וכו ‘.

אתה יכול גם להמיר את הנתונים שלך לטבלה הניתנת לחיפוש וניתן למיון בו זמנית. בנוסף, באפשרותך להוסיף תצוגה מקדימה חיה של קבצי PDF, XLS או DOC.

8. כדור שלג

כדור שלג

כדור שלג הוא עוד תוסף מדהים שהופך את הדמיית הנתונים בוורדפרס לקלה. באמצעות תוסף זה אתה יכול להציג את הנתונים שלך בדרכים שונות כמו תמונות, קטעי וידאו, ווידג’טים אינטראקטיביים, הדמיית נתונים ועוד.

זה תומך בסוגי מודולים שונים כמו גרפי עמודות, מפיצים, מחוון השוואה, תוכן עניינים וכו ‘.

זהו זה! אנו מקווים שמצאת את הרשימה שלנו עם התוספים הטובים ביותר בוורדפרס להמחשת נתונים מועילה. אם אהבתם את זה, אולי תרצו גם לבדוק את התוספים הטובים ביותר לטבלה עבור אתר וורדפרס שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map