9 תוספי גיבוי וורדפרס הטובים ביותר בהשוואה (2020)

תוספי הגיבוי הטובים ביותר של WordPress בהשוואה


האם אתה מוצף מכל תוספי הגיבוי השונים של וורדפרס בשוק? תוהה איזה מהם הוא הפיתרון הטוב ביותר לצרכים שלך?

במאמר זה, אנו נעזור לכם לבחור את התוסף הטוב ביותר לגיבוי וורדפרס לצרכים שלכם על ידי השוואה בין התוספים הפופולריים ביותר לגיבוי בוורדפרס הקיימים בשוק..

בחירת תוסף גיבוי בוורדפרס

ללא קשר לגודל העסק שלך, השקעה בתוסף הגיבוי הנכון של וורדפרס שווה לחלוטין את זה, מכיוון שהגיבוי היקר ביותר הוא זה שמעולם לא עשית!

מכיוון שיש עשרות תוספי גיבוי של וורדפרס זמינים, זה יכול להיות מסובך לבחור נכון שמתאים לצרכים שלך. להלן מספר דברים שתצטרך לחפש בתוסף גיבוי בוורדפרס:

שיטות גיבוי:

 • גיבוי מסד נתונים: כמה תוספים מאפשרים לך לגבות רק את מסד הנתונים של WordPress.
 • גיבוי מלא: כמה תוספים מאפשרים לך לגבות את כל האתר שלך, כולל מסד הנתונים וכל קבצי WordPress.
 • גיבוי מתוזמן: עם אפשרות זו, אתה יכול לתזמן גיבוי להפעלה אוטומטית, מה שמאפשר לך שקט נפשי.

מיקום הגיבוי:

שוב ביום, מרבית תוספי הגיבוי של וורדפרס מאפשרים לך לאחסן את קבצי הגיבוי שלך רק בשרת משלך. כעת, כדי לשפר את האבטחה, כל תוספי הגיבוי הטובים של וורדפרס תומכים בשליחת קבצי הגיבוי שלך למיקומים מרוחקים כמו Dropbox, Google Drive או Amazon S3. ככה, אתה יכול לשחזר את הקבצים שלך בקלות, אפילו אם כל האתר שלך נפרץ.

עכשיו הגיע הזמן לבדוק את התוספים הטובים ביותר לגיבוי וורדפרס בשוק!

1. UpdraftPlus

עדכון פלוס

UpdraftPlus הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לגיבוי וורדפרס בשוק. הוא דורג כפתרון הגיבוי הפופולרי ביותר של וורדפרס, עם למעלה ממיליון התקנות פעילות.

אפילו עם הגרסה החינמית של התוסף, באפשרותך להתקין בקלות גיבויים מלאים, ידניים או מתוזמנים של כל קבצי האתר שלך כולל מסד הנתונים, התוספים והנושאים. שחזור הקבצים שלך פשוט וניתן לעשות זאת עם ידע טכני מינימלי.

החשוב מכל, הוא תומך באפשרויות אחסון בענן מרובות כולל Google Drive, Dropbox ו- Amazon S3.

בעוד שהגרסה החינמית מלאה בכל התכונות החיוניות, תוכלו לשפר בקלות את תפקודי הליבה באמצעות גרסת הפרימיום שלהם.

התחל עוד היום עם UpdraftPlus.

2. גיבוי באדי

גיבוי

BackupBuddy קיים מאז תחילת 2010, ומגן על חצי מיליון אתרי וורדפרס.

בכמה לחיצות בלבד, זה מאפשר לך לגבות את כל האתר שלך ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. אתה יכול לתזמן גיבויים אוטומטיים, לשלוח את קבצי הגיבוי שלך למיקום מאובטח מרחוק ולשחזר את הקבצים שלך במהירות.

היכולת לתקן ולבצע אופטימיזציה של בסיס הנתונים שלך היא אחת התכונות הייחודיות שמציעה BackupBuddy. עם כל רכישת פלאגין תקבלו שטח אחסון בחינם של סטאש לייב 1 GB. Stash Live מגבה באופן רציף את שינויי מסד הנתונים שלך כמו פוסטים חדשים או שהשתנו, מה שמביא את דעתך בנוח. החשוב מכל, Stash Live עובד מצוין גם אם האתר שלך מתארח באירוח משותף זול.

התחל עוד היום עם BackupBuddy.

3. VaultPress (עם Jetpack)

קמרון

VaultPress הוא אחד מתוספי הגיבוי והאבטחה החזקים עבור WordPress של Automattic, הצוות שמאחורי WordPress.com.

באמצעות VaultPress תוכלו לשמור על גיבוי עדכני של האתר שלכם באמצעות סנכרון יומי או בזמן אמת. בנוסף, הוא מבצע סריקות אבטחה על בסיס קבוע, כך שתוכלו בקלות לזהות איומים פוטנציאליים ולתקן אותם. אם מתגלים תוכנות זדוניות או וירוסים, אתה יכול לגרש אותם בלחיצה אחת בלבד.

VaultPress הוא כעת חלק מ- Jetpack, לכן תצטרך להתקין את Jetpack באתר שלך, לחבר את האתר שלך ל- WordPress.com ולבחור (לפחות) את התוכנית האישית כדי להתחיל..

התחל לעבוד עם VaultPress של Jetpack עוד היום.

4. BackWPUp

גיבוי

BackWPUp הוא עוד תוסף גיבוי שמגבה את התקנת הוורדפרס השלמה שלך ושומר אותם למיקום מרוחק לפי העדפתך כמו Dropbox או Amazon S3.

גרסת הפרימיום מאפשרת לאחסן קבצי גיבוי בכונן גוגל ובקרחון אמזון.

חלק מהתכונות הייחודיות של גרסת הפרימיום הן:

 • גבה למספר יעדים למשרה.
 • סנכרן קבצים במיקום גיבוי מרוחק כמו Google Drive, Dropbox.
 • גיבוי נתיב קבצים ספציפי של האתר שלך לפי צרכיך.

התחל עוד היום עם BackWPUp.

5. BackUpWordPress

גיבוי

BackUpWordPress הוא תוסף גיבוי קל לשימוש, מכיוון שהוא אינו דורש תצורות הגדרה בסוף. לאחר ההפעלה, הוא מגבה את הקבצים שלך ישירות מהקופסה.

כברירת מחדל, קבצי גיבוי מאוחסנים במיקום / wp-content / backup של אתר האינטרנט שלך, אך באפשרותך לשנות את הנתיב בקלות אם תרצה. מכיוון שכל הקבצים, כולל הקבצים שאינם WordPress שלך, יגובו בשורש האתר שלך, מומלץ מאוד לשנות את הנתיב כך שהוא יהיה מאובטח.

התוסף יכול לעבוד על שרתי לינוקס וחלונות כאחד. זה גם מאפשר לך להחריג את הקבצים שאינך רוצה לגבות.

התחל עוד היום עם BackUpWordPress.

6. מעתק

משכפל

מעתק מקלה על גיבוי כל קבצי הוורדפרס שלך בפורמט zip, כך שתוכל להוריד אותם במצב לא מקוון, להעביר בין אותם שרתים או שונים..

אחד היתרונות הייחודיים בשימוש ב- Duplicator הוא יכולתו לשכפל את האתרים שהוגדרו מראש. במקום להגדיר באופן ידני את התצורה או התוספים המועדפים עליך, מעתק מאפשר לך להגדיר אתר אחד ולקבץ אותו. בדרך זו תוכלו להעביר את אתרי וורדפרס שהוגדרו מראש למיקומים שונים, תוך ביטול הצורך בעבודה מחודשת.

כמו פתרונות גיבוי פופולריים רבים אחרים של וורדפרס, Duplicator מאפשר לך לתזמן גיבויים, לשלוח אותם לאחסון בענן ולשלוח לעצמך התראות דוא”ל..

התחל עוד היום עם מעתק.

7. כמוסת זמן WP

כמוסת זמן wp

כמוסת זמן WP היא פיתרון מושלם עבורך אם ברצונך לגבות רק את הקבצים האחרונים שלך, ולא את כל אתר WordPress שלך. בעזרת WP Time Capsule, אתה יכול לגבות את האתר שלך לאתרי האחסון בענן האהובים עליך כמו Google Drive, Dropbox או Amazon S3.

היתרון העיקרי של WP Time Capsule הוא שהיא צורכת פחות משאבי שרת באופן משמעותי מכיוון שהיא אינה דוחסת וקובצי הגיבוי שלך ומוציאה אותם לרוכסן..

על מנת להשתמש ב- WP Time Capsule באתר שלך, הירשם לחשבון ב- WP Time Capsule, התקן את התוסף החינמי ואז חבר את אפליקציית הענן עם התוסף שלך, כך שתוכל לשלוח את קבצי הגיבוי שלך ב- WordPress למיקום המועדף עליך. לאחר השלמת גיבוי מלא, אתה יכול לתזמן זמן לגיבוי הקבצים ששונו לאחרונה.

התחל היום עם WP Time Capsule.

8. גיבוי WP-DB

wp-db-backup

WP-DB-Backup מאפשר לך לגבות את מסד הנתונים של WordPress ולשלוח אותו בדוא”ל לכתובת שציינת. כפי שהשם מציין, הוא מגבה רק את מסד הנתונים של וורדפרס, כלומר תצטרך לגבות את קבצי המדיה שלך באופן ידני.

WP-DB-Backup יכול להיות הפיתרון הנכון עבורך אם אתה לא מעדכן את אתר WordPress שלך לעתים קרובות מדי או לא רוצה לגבות את התמונות שלך. זה גם מצפה שתהיה לך נטייה טכנית, כך שזה לא הכי טוב עבור טירונים. יהיה עליכם לגבות ולשחזר את מסד הנתונים של וורדפרס בעצמכם.

אם אינך רוצה להסתכן בטיפול בקבצי מסדי נתונים בעצמך, זה לא הפיתרון הנכון עבורך.

התחל היום עם WP-DB-Backup.

9. גיבוי מסד נתונים של WP

גיבוי מסד נתונים wp

גיבוי מסדי נתונים של WP הוא עוד תוסף גיבוי בחינם למסד נתונים.

באמצעות גיבוי מסדי נתונים של WP, אתה יכול ליצור ולשחזר גיבויים בלחיצה אחת בלבד. הוא מציע מעט יותר תכונות ממה שעושה WP-DB-Backup, אך בסך הכל דומה מאוד.

כמה מתכונות המפתח שתמצאו מועילות הן:

 • תצורה קלה.
 • אחסן את גיבוי בסיס הנתונים שלך במקום מרוחק.
 • תומך ביעדי אחסון מרובים.
 • מיון וחיפוש גיבוי מרשימה.
 • מספק תיעוד נרחב שיעזור לך לעבור את התהליך.

התחל עוד היום עם גיבוי מסדי נתונים של WP.

שהוא התוסף הטוב ביותר לגיבוי וורדפרס עבורך?

ללא ספק, UpdraftPlus הוא התוסף הגיבוי הטוב ביותר של WordPress לאתר שלך. UpdraftPlus הוא פיתרון הגיבוי השלם שמגיע עם כל התכונות החיוניות, ממש מחוץ לקופסה. והכי חשוב, אפילו הגרסה החינמית מציעה שפע של תכונות, אפילו בהשוואה לתוספים פרימיום אחרים.

עם זאת, אם תחליט לבחור תוסף גיבוי מובחר המציע גיבוי חי בכל פעם שהקבצים שלך ישתנו, אתה יכול להשתמש ב- BackupBuddy. זה גם מאפשר לך לסרוק ולתקן בעיות נפוצות, וזה יתרון עצום. עם תכונת ה- Stash שלו, התוסף חוסך הרבה משאבי השרת שלך.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את התוספים הגיבוי הטובים ביותר בוורדפרס לצרכים שלך.

כדי לאבטח את האתר שלך עוד יותר, מומלץ לבדוק את תוספי האבטחה הטובים ביותר של WordPress ואת מדריך האבטחה האולטימטיבי של WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map