9 התוספים החדשים הטובים ביותר של וורדפרס לשנת 2020 [הרוב חינם!]

התוספים הטובים ביותר לחדשות וורדפרס


האם אתה מנהל אתר חדשות? אז תזדקק לתוסף חדשות שמקל על קריאת חדשות רלוונטיות חדשות באתר שלך.

במאמר זה נראה לך כמה מהתוספים החדשים הטובים ביותר של וורדפרס המאפשרים לך להוסיף חדשות בשידור חי לאתר שלך.

בחירת התוספים הטובים ביותר לחדשות וורדפרס

לא כל תוסף חדשות נוצר שווה. עם זאת, הנה כמה מהתכונות הנפוצות שתוכלו למצוא מתוסף חדשות WordPress.

 • טיקר חדשות חי: טיקר חדשות חיות המציג את החדשות האחרונות באתר האינטרנט שלך.
 • יישומון חדשות: ווידג’ט חדשות המדגיש את הכותרות האחרונות באזור הווידג’ט שלך, כולל כותרת עליונה, סרגל צד, כותרת תחתונה וכו ‘.
 • יבואנית חדשות: ייבא חדשות ממקורות אחרים והצג אותן באתר האינטרנט שלך.
 • גלילה: תכונה גלילה וסיבוב של חדשות אנכיות ואופקיות להצגת עדכוני חדשות באופן מקצועי.

1. חדשות בשידור חי

חדשות בשידור חי

Live News הוא תוסף חדשות וורדפרס מובחר המאפשר להציג עדכוני חדשות בזמן אמת לשידור החדשות האחרונות, חדשות פיננסיות, התראות מזג אוויר, תוצאות ספורט, סקרי בחירות ועוד.

התוסף מציע 4 שיטות לפרסום חדשות, פרסום ידני, איסוף כותרות מפוסט הבלוג שלך או מציוץ וייבוא ​​חדשות מהעדכון RSS..

זה מגיע עם יותר מ 70 אפשרויות התאמה אישית, מספר הגדרות תצוגה חדשותית ותומך ברשת וורדפרס מרובת אתרים. זה גם תרגום שמוכן להציג את הכותרות בשפות מקומיות.

קבל את התוסף חדשות בשידור חי עוד היום!

2. ההודעות האחרונות של WP

WP חדשות אחרונות

ההודעה האחרונה של WP היא תוסף חדשות של וורדפרס. זה מאפשר לך לסנן את התוכן מהפוסטים והדפים שלך כדי להציג חדשות באתר שלך. התוסף מגיע עם 6 ערכות נושא מובנות להצגת חדשות בצורה מסוגננת.

בעזרת הנפשה אוטומטית, הוא בוחר את פריטי החדשות מהתוכן שלך ומציג אותם בסליידר. זה מאפשר לך להציג או להסתיר אלמנטים חדשותיים. ניתן גם לבצע אופטימיזציה של התמונות כדי לצמצם את זמן טעינת העמוד.

זה עובד בצורה חלקה עם עורך החסימה של גוטנברג ומציע חסימת חדשות בהתאמה אישית להוספת פריטי חדשות לפוסטים שלך.

קבל היום את התוסף WP Lastest Posts!

3. חדשות פשוטות

חדשות פשוטות

חדשות פשוטות הוא תוסף חדשות וורדפרס בחינם. זה מציג את התמונה, הכותרת, התאריך, הקטע והקישור של החדשות בעמוד הראשון שלך. החדשות ממוינות לפי תאריכי הפרסום באופן אוטומטי.

זה מאפשר לך להגדיר את גודל התמונה ולהתאים אישית אפשרויות אחרות. יש לו ווידג’ט ותמיכה בקודי קיצור בהתאמה אישית כדי להציג את החדשות בדפים, פוסטים, סרגל צד, כותרת תחתונה וכו ‘.

קבל את התוסף Simple News עוד היום!

4. WP חדשות ווידג’טים לגלילה

ווידג'ט גלילה לחדשות WP

WP חדשות ווידג’טים לגלילה הוא תוסף חדשות וורדפרס דינמי. זה בונה ארכיון חדשות כדי להגביר את מעורבות המשתמשים. התוסף מציע גלילה של ווידג’טים ותמונות ממוזערות כדי להציג את החדשות האחרונות באתר שלך.

זה מגיע עם קיצורי דרך מותאמים אישית להצגה או להסתרה של סיפור החדשות. זה גם תואם לחסימה של קיצור הדרך של גוטנברג המאפשר לך להתאים אישית את קטע הסיפורים באתר שלך בקלות.

קבל עוד היום את התוסף WL-scrolling של יישומי WP!

5. טיקר חדשות דיטי

טיקר חדשות דיטי

טיקר חדשות דיטי הוא תוסף חדשות WordPress חדשות. זה מאפשר לך ליצור טיקטרי חדשות מותאמים אישית ולהציג אותם באתר שלך באמצעות קודי קיצור או ווידג’ט.

זה מגיע עם 3 מצבי טיקר ברירת מחדל: מצב גלילה, מצב סובב ומצב רשימה. התוסף מציע גם תוספות פרימיום לייבוא ​​חדשות מפייסבוק, טוויטר, עדכון RSS, אינסטגרם ומקורות אחרים.

קבל את התוסף Ditty News Ticker עוד היום!

6. מפת האתר של XML וחדשות Google

תוסף מפת האתר של XML

מפת האתר של XML וחדשות Google הוא תוסף חדשות וורדפרס מתקדם. זה יוצר עדכונים מותאמים אישית שעובדים עם מפת ה- XML ​​ו- Sitemap של חדשות Google באופן דינמי.

זה עובד בצורה חלקה עם כמעט כל תוסף וורדפרס. זה גם תואם לתוספי שמירה במטמון של WordPress כדי להאיץ את האתר שלך.

קבל עוד היום את ה- XML ​​Sitemap ו- Google News!

7. מגילת הכרזות חדשות

מגילת הכרזות חדשות

מגילת הכרזות חדשות הוא תוסף עדכוני חדשות של וורדפרס. זה מאפשר לך ליצור קבוצת חדשות ולהתאים אישית את הכותרת, הגופן, הצבעים וכו ‘. כדי להציג את החדשות, אתה יכול להשתמש בווידג’ט המותאם אישית, בקיצור הקוד או בתבנית שלהם..

זה גם מאפשר לך להתאים אישית את תאריך התפוגה של חדשות, גלילה אנכית, מספר חדשות, לוקליזציה ועוד. קל להתקין ולהגדיר את התוסף בכל אתר אינטרנט.

קבל עוד היום את התוסף לגלילת ההכרזה על חדשות!

8. מגילת חדשות אנכית

גליל חדשות אנכי

גליל חדשות אנכי הוא תוסף חדשות וורדפרס בחינם המאפשר למנהל להוסיף, לערוך או למחוק את החדשות מהאתר. התוסף מאפשר לך לנהל את המספר הכולל של חדשות, מהירות גלילת חדשות, גובה ורוחב, גופן וצבעים.

תכונות בולטות אחרות כוללות פילטרים לקטגוריות, סדר חדשות, תמונות ממוזערות, קטעים ועוד. הוא מציע גם גרסה בתשלום עם פונקציונליות נוספת ותמיכה פרמימית ממפתחי התוספים.

קבל עוד היום את התוסף Scroller אנכי!

9. Yandex.News Feed

עדכון החדשות של Yandex

Yandex.News Feed הוא תוסף חדשות Yandex של וורדפרס. זה מאפשר לך להמיר את התוכן מפוסטים ודפים וורדפרס שלך לפורמט חדשותי Yandex באופן מיידי.

הוא תומך בדפי טורבו של Yandex, סוגי פוסטים מותאמים אישית, מונחי טקסונומיה, קטגוריות ועוד. קל להגדיר את התוסף ולפשט את האינטגרציה של כל אתר חדשות וורדפרס עם Yandex.News.

קבל את התוסף Yandex.News Feed עוד היום!

זהו זה!

אנו מקווים שמאמר זה יעזור לכם למצוא את התוספים החדשים הטובים ביותר לוורדפרס. יתכן שתרצה לבדוק את המדריך שלנו כיצד ליצור אתר כמו Reddit באמצעות WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map