9 תוספים וורדפרס הטובים ביותר בהשוואה (2020)

התחרות הטובה ביותר של WordPress ותוספים


רוצה פיתרון מהיר לארגון תחרות או הענקה באתר שלך? אז אתה צריך להשתמש בתוסף מתן וורדפרס חזק במיוחד באתר שלך. על ידי ארגון תחרויות ומתנות באתר שלך, אתה יכול להגדיל את התעבורה באתר שלך, רשימת הדוא”ל ועוקבים המדיה החברתית.

במאמר זה נראה לך כמה מהתוספים הטובים ביותר לתחרות WordPress.

מדוע להשתמש בתוסף וורדפרס בגידה באתר שלך?

הפעלת תחרות או הענקת מתנות זה win-win גם לך וגם לקהל שלך. על ידי השתתפות בתחרויות ובמתנות, הקהל שלך יכול לזכות בסיכוי להשיג כמה חינונים חינם. בשבילך זו הזדמנות לקדם את העסק שלך ולהודיע ​​לאנשים על המוצרים והשירותים שלך. אתה יכול לעודד אנשים נוספים לבקר באתר שלך ואפילו להיכנס לרשימה שלך.

מכיוון שהתחרויות נמשכות זמן מוגבל, תוכלו ליצור תחושת דחיפות לפתות אנשים נוספים להשתתף בתחרות. אלה רק כמה יתרונות של ארגון תחרויות ומתנות באתר האינטרנט שלך.

כדי לעזור לכם לארגן תחרויות באתר וורדפרס שלכם, הגענו עם רשימת תוספים קלים ועשירים בתכונות. אז בואו לבדוק אותם.

1. RafflePress

סקירה של הגרלה

RafflePress הוא תוספת חדשה לשוק וורדפרס. תוסף הענקת מתנות וורדפרס מדהים זה נועד לעזור לך לפשט את תהליך הפעלת מתנות ותחרויות באתר האינטרנט שלך. זה מגיע עם בונה דפי גרירה ושחרור ידידותי למשתמש, בו אתה יכול ליצור את מסעות הפרסום שלך תוך דקות ספורות. אתה גם צריך להשתמש בתבניות היפות שנבנו מראש, שעוזרות לך לחסוך זמן, כך שלא תצטרך לבנות קמפיין מתן מדהים מאפס.

התוסף מגיע עם הגנה מוכחת מלאה מפני כל סוג של רשומות הונאה. כדי לקדם את התחרות שלך, אתה יכול לעודד אנשים לשתף אותה במדיה החברתית על ידי שילוב הפלטפורמה החברתית המועדפת עליך בתחרות שלך. בעזרת מעקב ומיקוד מחדש, יותר קל לך למקסם את ההמרה שלך.

2. סקר מגיב

סקירת תגובה היא תוסף סקר וורדפרס סופר חזק וחזק, המאפשר לך ליצור סקרים ותחרויות באתר וורדפרס שלך. זה כולל כמה אפשרויות תרשים אנימציה כדי לאפשר לך להציג את תוצאות הסקר שלך. זה גם מאפשר לך להתאים אישית את התרשים ולגרום לו להראות בדיוק כמו שאתה רוצה.

אתה יכול להשתמש בתרשים בצורות שונות, כגון תרשים עמודות, תרשים עוגה, קו, תרשים מכ”ם ועוד. יש לך גם מגוון אפשרויות לבחירתך בכל הנוגע להצגת התוצאות שלך. התוסף תואם את הגרסה האחרונה של וורדפרס והוא קל במיוחד לשימוש. אתה יכול להשתמש בו לצד תוספים מודרניים אחרים שהתקנת באתר שלך, ללא שום בעיה של תאימות.

3. תחרות וידאו תוסף WordPress

תוסף וידאו לתחרות wp, תוספים מתחלפים, תוספי תחרות

תחרות וידיאו תוסף וורדפרס הוא עוד תוסף מתנות וורדפרס מבריק שאולי תרצה לבדוק. בעזרת תוסף זה תוכלו להגיע לתחרויות וידאו בקלות תוך זמן קצר. התוסף נותן לך שליטה מלאה בתחרות. משליטה בתגובות, הצבעות, מקורות וידאו, הגשה חדשה ועוד, התוסף הזה מאפשר לך לעשות הרבה יותר.

התוסף תומך גם באינטגרציה מלאה עם BuddyPress, כך שאם ברצונך ליצור אתר קהילתי או פורום, תוכל לעשות זאת גם. כדי להילחם בהגשת דואר זבל הוא מציע 9 שכבות של הגנה מפני הונאה. התוסף מוכן לתרגום ותומך ב 9 שפות גלובליות.

קשורים: כיצד ליצור אתר רב לשוני.

4. תחרות צילום

תחרות צילום תוסף WP, תוספי תחרות, תוספים מתחלפים

בדיוק כפי שהשם מרמז, תחרות הצילום מאפשרת לך ליצור תחרות צילום מבלי לקוד שורה אחת. התוסף הזה סופר מהיר, מגיב וגמיש, כך שלא משנה המכשיר בו מבקר המשתמש שלך, קמפיין התחרות שלך ייראה נהדר.

התוסף נבדק בהצלחה בגירסה האחרונה של וורדפרס ובמספר ערכות נושא חינמיות ופרמיות. כמו התוסף Video Contest, גם זה תומך ב- BuddyPress. התוסף מוכן ל- GDPR ואף מאפשר לך לשלוח התראות דוא”ל למתמודדים.

קשורים: התוספים הטובים ביותר ל- WordR GDPR.

5. בריכת המשאלה

Wishpond, תוסף תחרות

WishPond הוא יותר מסתם מחולל תחרות. זהו פיתרון שיווקי שלם שתוכנן תוך התחשבות בצמיחה מהירה. באמצעות WishPond תוכלו לגדל את העוקבים שלכם על ידי יצירת תחרויות תמונות, מבצעים באינסטגרם וכו ’. חוץ מזה תוכלו גם להשתמש בזה כדי ליצור כמה דפי נחיתה מדהימים שהמבקרים שלכם יתאהבו בהם..

תכונת האוטומציה השיווקית של התוסף מסייעת לכם להפוך את הלידים למכירות על בסיס פעילות בזמן אמת. Wishpond גם משתלבת בצורה חלקה עם אפליקציות השיווק המועדפות עליך. התוסף תואם לרוב הנושאים והתוספים הפופולריים של וורדפרס.

6. מחולל תחרויות תמונה / וידאו וורדפרס

מחולל תחרות וידאו ווידאו

מחולל תחרויות תמונה / וידאו מאפשר לך ליצור תחרויות ומשחקים מהנים כדי למשוך מבקרים לאתר שלך. באמצעות תוסף זה, קל לך להעסיק את הקהל שלך לאורך זמן על ידי לגרום לו לקחת חלק בתחרויות או לתת להם לשחק במשחקים שאתה יוצר..

כדי להפוך את התחרויות והמשחקים שלך ליותר מושכים, התוסף מציע תבניות מוכנות לשימוש ניתנות לעריכה. ניתן לשנות את צבע התבנית, הגופנים ואפילו להוסיף לחצנים לתבניות.

כדי ליידע אנשים על התחרות והמשחקים שלך, אתה יכול להוסיף לחצני שיתוף חברתיים לאתר שלך. התוסף מספק לך גם נתונים סטטיסטיים מפורטים, כך שתוכל לקבל תובנות לגבי הביצועים של התחרות שלך.

7. תחרויות על ידי דלק תגמולים

תוספי תחרות

תחרות על ידי תגמולים הוא עוד תוסף מדהים שעוזר לך להריץ מתנת WordPress היישר מלוח המחוונים של וורדפרס. עם תוסף מתן זה עבור וורדפרס, אתה יכול להניע תנועה רבה יותר, לעקוב אחר מדיה חברתית, להגביר תגובות ולעשות הרבה יותר באתר שלך.

אתה יכול לתגמל את הזוכים שלך בפרסים דיגיטליים, ואם תרצה, אתה יכול אפילו להיכנס לרשימה השחורה של מדינות ספציפיות להיכנס לתחרות. התוסף מאפשר לך גם לשכפל את התחרות הקיימת, מה שמקל עליך לנהל תחרות דומה עם עריכות קלות. השתמש בסטטיסטיקה כדי לבדוק את הביצועים של התחרות שלך. והכי חשוב שתוסף זה בחינם לשימוש לחלוטין.

8. הצג למטה

הצג תוסף תחרות למטה

Show Down הוא תוסף וורדפרס ידידותי Woocommerce המאפשר לך ליצור קרבות תמונה ותחרות, תחרויות Yay או Nay, תחרויות ללא הגבלה והרבה יותר. התוסף מגיב ומוכן לתרגום, כלומר התחרויות שלכם ייראו נהדר בכל הפלטפורמות.

אתה יכול להטביע את התחרויות בפוסטים או בדפים שלך עם קוד קצר.

9. סקר סקרים, טופס & יצרנית חידונים

שלב הדעות

שלב הדעות הוא עוד תוסף וורדפרס מצוין המאפשר לך ליצור סקרים, סקרים, טפסים, חידונים וכו ‘באתר האינטרנט שלך, ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס. התוסף מגיע עם הרבה תבניות הניתנות להתאמה אישית מראש. התוסף מציע לך גמישות מלאה לבצע שינויים בתחרויות.

הגרסה הבסיסית של התוסף היא בחינם, המוגבלת ל 100 תגובות בחודש ו 10 תגובות לפריט.

אלה כמה תוספים שבהם תוכלו להשתמש בכדי ליצור תחרות או סקר או מתן מהיר באתר וורדפרס שלכם.

אם אהבתם את המאמר הזה, אולי תרצו לקרוא כיצד ליצור מתן מוצלח או תחרות בוורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map