Learndash לעומת LifterLMS – איזו מהן עדיפה? (2020)

לימנדש לעומת lifterlms


LearnDash ו- LifterLMS הם 2 מהתוספים הטובים ביותר ל- LMS (מערכת ניהול למידה) עבור WordPress. אך זהו באמת התוסף LMS הטוב ביותר: LearnDash או LifterLMS?

לא כל מערכת לניהול למידה נוצרת שווה. חשוב להבין כיצד שני תוספי LMS אלה נבדלים זה מזה, ביחס לתוכניות התמחור והתכונות שלהם. עם ההשוואה הבלתי משוחדת שלנו בין LearnDash ו- LifterLMS, אנו נעזור לך להחליט איזו מהן היא הבחירה הטובה ביותר עבורך..

LearnDash לעומת LifterLMS – תוכן העניינים

כדי לעזור לך לדעת את ההבדלים שקיבלנו בעמדת ההשוואה הזו ב- Learndash לעומת LifterLMS. בפוסט זה נבצע השוואה זו לצד זו של התוספים ונראה איזה מהם יכול להיות אפשרות טובה יותר לפרויקט הבא שלכם..

בכך נבחן בעיקר 6 היבטים –

 1. סקירה כללית
 2. קלות שימוש
 3. בונה קורסים
 4. אפשרויות תשלום
 5. ביצועים
 6. תיעוד
 7. תמחור

נתחיל בסקירה מהירה של שני התוספים. זה יעזור לך להכיר טוב יותר את התוספים אם אינך מכיר אותם.

LearnDash לעומת LifterLMS – סקירה כללית

LearnDash

Learndash ו- LifterLMS הם שני תוספי LMS מעולים של WordPress המאפשרים לך ליצור אתרי קורס מקוונים למשתמשים שלך.

LearnDash טוען שהוא התוסף LMS המהימן ביותר עבור WordPress. הם מתהדרים ברשימת לקוחות מרשימה, כולל חברות Fortune 500 ואוניברסיטאות מרכזיות ברחבי העולם ליצירת קורסים מקוונים.

LearnDash הוא תוסף פרימיום שמגיע עם טונות של תכונות ליצירת קורסים מקוונים באתר שלך.

LifterLMS

מצד שני, LifterLMS הוא תוסף LMS של freemium שמוכר תוספות פרימיום בנפרד או כצרור. זו עוד חבילת LMS מלאה המאפשרת לך לבנות קורסים מקוונים במהירות ובקלות.

LearnDash לעומת LifterLMS – קלות שימוש

LearnDash

יישומון הדיווחים של learndash

התוסף הזה די קל לשימוש. בעזרת LearnDash אתה מקבל לוח מחוונים ייעודי המאפשר לך ליצור חומרי קורס, שיעורים, נושאים, חידונים, תעודות, משימות, קבוצות ועוד. זה מאפשר לך לייצא את דוחות קורס המשתמשים שלך ואת החידונים לכל פלטפורמות אחרות בקלות.

כרטיסיית ההגדרות מאפשרת לך לאפשר אפשרויות שונות כמו גלילה אוטומטית כמובן, עקיפת מגבלות מסלול ועוד. אם אתה יודע ליצור פוסטים ודפים בוורדפרס, אתה תמצא את זה קל מאוד ליצור קורס מקוון עם LearnDash.

עם תוכניות פלוס ו- Pro תקבל את ProPanel, מה שמשפר את חוויית הניהול שלך. זה מקל עוד יותר על ניהול הקורסים שלך, לראות פעילויות בזמן אמת ועוד.

LifterLMS

lifterlms-מכירות-דוח-פרטים

LifterLMS הוא גם קל לשימוש ולהגדרת תצורה. כמו LearnDash, ל- LifterLMS יש גם לוח מחוונים ייעודי לניהול הקורסים המקוונים שלך. אבל לאחת זו יש מעט יותר אפשרויות מ- LearnDash. מלבד האפשרויות הזמינות ב- LearnDash, הוא מציע גם אפשרויות לבדוק את הדוחות לגבי הרשמות, מכירות, חידונים, חברות, סטודנטים וכו ‘..

מנצח

שני התוספים ידידותיים למשתמש ונוחים לטיפול. עם זאת, LearnDash מתארכת מול כל התחרויות שלהם במונחים של קלות השימוש בזכות ProPanel.

LearnDash לעומת LifterLMS – בונה הקורסים

LearnDash:

יצירת קורס עם LearnDash זה כיף וקל. פשוט גש ללוח המחוונים של LearnDash ולחץ על קורסים »הוסף חדש. לאחר מכן תוכל להוסיף כותרת משלך ולהתחיל ליצור את הקורס שלך.

בחלקו העליון של המסך יהיו לך אפשרויות מסלול שונות. אתה יכול להשתמש בהם כדי להוסיף קיצור, קטגוריה ותג וכו ‘.

באופן דומה, אתה יכול גם להוסיף שיעורים לקורס שלך. לשם כך, לחץ על שיעורים בצד שמאל של המסך. ואז בחר את הוסף חדש אפשרות. גלול מטה ובחר את הקורס בו ברצונך להוסיף את השיעור.

באופן דומה, אתה יכול להוסיף נושאים לקורסים שלך, חידונים, תעודות, מטלות וכו ‘. בסך הכל קל לעקוף ולייצר קורסים ונושאים קשורים אחרים. לאחר סיום זה, תוכלו ללחוץ על כפתור הפרסום מצד ימין כדי לגרום לקורס שלכם להופיע.

LifterLMS:

בדומה ל- LearnDash, LifterLMS מציע גם אפשרויות קלות ליצירת הקורס. אתה יכול לבצע את אותם צעדים כמו Learndash כדי ליצור את הקורס שלך. כשאתה גולל במורד הדף, תמצא עוד יותר אפשרויות, כמו תצורה להתאמת אורך הקורס, אפשרות להטמעת סרטון או שמע מובלט, הוספת תוכנית גישה ועוד.

LifterLMS

אתה יכול גם להוסיף שדות מותאמים אישית, שם המדריך ולנהל את התלמידים שלך ולעשות הרבה יותר.

מנצח

שני התוספים מציעים ממשק קל ליצור את הקורסים שלך ולהוסיף להם תגיות, תוויות וקטגוריות. אז זה עניבה.

LearnDash לעומת LifterLMS – אפשרות תשלום

LearnDash:

Learndash תומך ב- PayPal שכן זו אפשרות ברירת המחדל לתשלום. אתה יכול להוסיף את כתובות הדואר האלקטרוני שלך, המטבע, המדינה וכל המידע הנדרש אחר בשדות הנתונים. הנה צילום מסך של אפשרויות התשלום –

LifterLMS:

לעומת זאת, ל- LifterLMS אין אפשרות לתשלום כברירת מחדל. יש לך אפשרות לבחור את הדרך בה ברצונך לקבל את התשלום.

ניתן לבצע תשלומים באופן ידני (באופן מקוון או לא מקוון) או אפילו לשלב שער תשלום. אתה יכול למלא את אפשרויות המטבע ואת אפשרויות שער התשלום לפי הדרישה שלך.

מנצח

מכיוון שלירנדש כבר מגיע עם שער ברירת מחדל לתשלום, קל יותר לקבל תשלומים עבור הקורסים. עם זאת, תצטרך לרכוש תוסף אם ברצונך לקבל תשלום ב- LifterLMS, מה שמוסיף למחיר התוסף..

אז שוב, LearnDash הוא המנצח המובהק כאן.

LearnDash לעומת LifterLMS – ביצועים

LearnDash:

ביצועי האתר שלך הם אחד ההיבטים החשובים ביותר בחוויית המשתמש. אם זה איטי, זה יכול להיות בעל השלכות אמיתיות.

כדי לשפר את ביצועי וורדפרס, LearnDash משתמש בכלים הטכניים האחרונים בתחום הלמידה האלקטרונית וגם בתעשיות וורדפרס!

בעזרת תוספים זה גם מאפשר לך לשלב תוכן שנוצר באתר שלך מ- Articulate Storyline או Adobe Captivate.

LifterLMS:

לעומת זאת, LifterLMS מעולה גם עם הביצועים שלה. זה מהיר ומהיר אם אתה משתמש בנושא מגיב. למרות שהתוסף לא מתפשר על המהירות, זה האינטרס שלך לפקוח עין על מיטוב הביצועים.

מנצח

שני התוספים הם מהירים במיוחד והם תואמים לרוב הנושאים והתוספים שייתכן שתרצה להשתמש בהם יחד עם תוספים אלה. זה עניבה.

LearnDash לעומת LifterLMS – תיעוד

גם Learndash וגם LifterLMS מגיעים עם תיעוד נרחב המדריך אותך בכל היבט של בניית קורס מקוון בקלות. לא משנה באיזה תוסף תבחרו, יהיה לכם קל להתחיל לעבוד עם התוסף.

מנצח

מבחינת תיעוד, שני התוספים הללו מתועדים היטב ומובילים אותך בכל שלב אחד לבניית קורס מקוון.

LearnDash לעומת LifterLMS – תמחור

Learndash: Learndash מספקת לך 3 תוכניות תמחור שונות, מ- $ 159 ל- $ 329. באמצעות התוכנית הבסיסית, אתה מקבל את התוסף הליבה ואת הרישיון להשתמש בו באתר אחד. עם חבילת הפלוס, אתה יכול להשתמש בפלאגין בעשרה אתרים וברישיון Pro, אתה יכול להשתמש בפלאגין עד 25 אתרים..

מחיר Learndash

LifterLMS:

LifterLMS מציעה גם 3 תוכניות תמחור שונות החל מ- $ 99 ל- $ 999. אתה יכול להשתמש בתוכנית $ 99 בחמישה אתרים, בתוכנית 299 $ בחמישה אתרים וב- 999 $ במספר בלתי מוגבל של אתרים.

מנצח

למרות LifterLMS מציעה תכנית בסיסית זולה יותר, ככל שאתר LMS שלך גדל, התוסף יקר מכיוון שאולי תצטרך לרכוש הרבה תוספים. אז LearnDash הוא המנצח.

מסקנה: איזו מהן היא הבחירה הטובה ביותר לצורכי LMS שלך?

על ידי ביצוע השוואה ראש בראש בין LearnDash ו- LifterLMS, ברור ש- LearnDash נמצא הרחק מקדמת העקומה..

למרות ששני הממשקים ידידותיים למשתמש, מבחינת התכונות, LearnDash מצטיין בהשוואה ל- LifterLMS.

אם אתה רוצה לבנות אתר אינטרנט מקוון מוביל לקורסים, אז LearnDash הוא ההימור הטוב ביותר, בעוד ש LifterLMS עשויה להיות הבחירה הנכונה לספק קורסים בחינם..

אם אתה רוצה לדעת על תוספי LMS אלטרנטיביים יותר, קרא את ההודעה שלנו ב- 9 תוספי LMS הטובים ביותר ב- WordPress בהשוואה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map