סטטיסטי MonsterInsights לעומת Jetpack – מה עדיף?

סטטיסטיקות MonsterInsights vs Jetpack


סטטיסטי MonsterInsights לעומת Jetpack: מי ינצח? אם אתה מבקש זאת, סביר להניח שאתה מחפש את התוסף הטוב ביותר כדי לעקוב אחר מבקרי האתר שלך ולגלות נתונים סטטיסטיים על האינטראקציות שלהם באתר שלך..

וורדפרס מציעה כמה תוספים אנליטיים לביצוע פונקציות אלה, אך סטטיסטיקות MonsterInsights ו- Jetpack הן ללא ספק הפופולריות ביותר; ולא בכדי. אבל איזה מהם הוא באמת הטוב ביותר לצרכים שלך?

במאמר זה, נשווה את הנתונים הסטטיסטיים של MonsterInsights לעומת Jetpack, כך שתוכל לקבל את ההחלטה הסופית שלך.

סקירה כללית: סטטיסטיקות MonsterInsights לעומת Jetpack

מה זה MonsterInsights?

ה MonsterInsights התוסף עובד באתר או בבלוג של וורדפרס שלך בכדי להפוך את השילוב עם Google Analytics ללא מאמץ. ככלי ניתוח האתרים החזק, והפופולרי ביותר, זמין, לרתום את העוצמה של גוגל אנליטיקס באתר האינטרנט שלך יכול לספק לך מידע ונתונים סטטיסטיים מפורטים על המבקרים באתר שלך וכיצד הם מתקשרים עם התוכן שלך..

אמנם Google Analytics יכול להיות מסובך להתקנה בכוחות עצמו, MonsterInsights הופך את זה ליותר מדי פשוט, אפילו למתחילים מוחלטים. תהליך ההתקנה הופך לחוויה נטולת טרחה, לוקח דקות מהיום שלך ולא שעות; אפס כישורי קידוד נדרשים.

בנוסף, לא רק לראות את כל הנתונים הסטטיסטיים המוגדרים כברירת מחדל שיש לגוגל אנליטיקס להציע, אלא גם ערכים מתוחכמים. אירועים, נתונים סטטיסטיים של מסחר אלקטרוני, וכל כך הרבה יותר יהיו בהישג ידך ומוכנים לצפייה.

MonsterInsights, העולה בהרבה על השימוש בגוגל אנליטיקס בפני עצמה, מעניקה חוויית משתמש בראש סדר העדיפויות שלה. MonsterInsights, ידידותי למתחילים וקל לשימוש, הוא כוכב עולה שלא מפסיק לטפס.

מה הסטטיסטיקות של Jetpack?

Jetpack הוא תוסף מורכב הכולל מספר תכונות שעשויות להועיל לאתר שלך; כולל אבטחה, הגנה מפני דואר זבל וגיבויים לאתר. סטטיסטיקות Jetpack הוא אחד המודולים שתוכלו להוסיף לתוסף Jetpack כתכונה נוספת.

כשאתה מפעיל סטטיסטיקות Jetpack, לאחר התקנת והפעלת התוסף Jetpack אתה יכול להשתמש בו כדי להציג דוחות על המבקרים באתר שלך וכיצד הם מתקשרים עם אתר WordPress שלך..

בינתיים הכל טוב? בשלב זה של הניתוח, סטטיסטיקת MonsterInsights לעומת Jetpack נראים כמעט זהים, נכון? ובכן, כל מה שעומד להשתנות בסעיף הבא …

איך זה עובד: MonsterInsights לעומת סטטיסטיקות Jetpack

MonsterInsights

MonsterInsights הוא בראש ובראשונה תוסף אינטגרציה של גוגל אנליטיקס. כל שעליך לעשות כדי לעבוד כדי לחבר את חשבון Google Analytics שלך עם MonsterInsights. בתנאי שהשתמשת ב- Google Analytics כדי לעקוב אחר נתוני האתר שלך במשך תקופה מסוימת, תקבל תוצאות די באופן מיידי. לוח המחוונים שלך ייראה כך:

לוח המחוונים של MonsterInsights

אם אתה חדש ב- Google Analytics, יכולות להימשך עד 48 שעות עד שהתוצאות יופיעו בלוח המחוונים של MonsterInsights..

אם היית משתמש ב- Google Analytics (GA) ללא MonsterInsights, עליך להכניס ידנית את קוד GA לקבצי העיצוב שלך. זוהי משימה מפחידה במיוחד למתחילים או לכל מי בלי כישורי קידוד; ומגיע עם סיכונים רבים. שגיאת הקידוד הקלה ביותר יכולה להטות את נתוני Analytics שלך או גרוע מכך, לשבור את האתר שלך.

באמצעות MonsterInsights, אתה יכול להגדיר אפילו את המעקב המתקדם ביותר של גוגל אנליטיקס באמצעות לחיצות עכבר ספורות. קל מאוד להגדיר את זה, והוא ממוקם בנוחות באתר וורדפרס שלך. אין צורך לצאת מהאתר שלך לפלטפורמה של צד שלישי כדי להציג את הדוחות שלך.

והכי חשוב שתשתמש בכוח של Google Analytics – כלי ניתוח האתרים החזק והמדויק ביותר שקיים כיום.

Jetpack

Jetpack Stats הוא חלק מהתוסף Jetpack. כלומר סטטי Jetpack הם רק הערת שוליים ברשימה ארוכה של תכונות אחרות הכלולות בתוסף Jetpack הכולל. בעוד MonsterInsights נבנה אך ורק עם מחשבים אנליטיים, התכונות הניתוחיות של Jetpack Stats הן רק מחשבה צדדית.

כדי לאפשר Jetpack באתר או בבלוג האישי שלך, תצטרך ליצור חשבון WordPress.com ולחבר את האתר שלך לחשבון זה. מכיוון ש- Jetpack משתמש במותג של כלי ניתוח משלה, במקום להשתלב עם Google Analytics, זה יכול לקחת זמן עד שהמידע יופיע. לוח המחוונים שלך ייראה כך:

לוח מחוונים סטטיסטי של Jetpack

לרוע המזל, רק חלק קטן מהסטטיסטיקה של אתר האינטרנט שלך זמין בלוח המחוונים של וורדפרס. כדי להציג את הניתוחים המלאים שלך, תצטרך להתחבר ולקפוץ לחשבון WordPress.com שלך. גם אז, הדוחות לא יהיו מלאים או מקיפים כמו שהיו עושים אם היית משתמש ב- Google Analytics או MonsterInsights.

תכונות מעקב: סטטיסטיקות MonsterInsights לעומת Jetpack

MonsterInsights

עם MonsterInsights, תהיה לך גישה לכל סוג של תכונת מעקב מתקדמת שאתה יכול לדמיין. סרגל התפריטים, הממוקם בנוחות באתר וורדפרס שלכם, נראה כך:

סרגל התפריטים MonsterInsights

מסרגל התפריטים הזה תוכלו לגשת אל:

 • הורד מעקב
 • מעקב אחר מסחר אלקטרוני
 • מידות בהתאמה אישית
 • מעקב אחר מודעות
 • מעקב אחר הפניות
 • נתונים סטטיסטיים בזמן אמת
 • מעקב אחר טפסים
 • והרבה יותר …

מאז MonsterInsights נבנה תוך התחשבות באנליטיקה, מעקב הוא הפונקציה היחידה שלו; והיא עושה זאת במצוינות.

סטטיסטיקות Jetpack

סרגל התפריט עבור סטטיסטיקות Jetpack די מציג לך את כל מה שאתה צריך לדעת על התכונות שלו:

סרגל התפריטים של Jetpack Stats

מכיוון שנתוני Jetpack הם רק חלק קטן מהתוסף Jetpack הכולל, הוא מספק רק את דוחות המעקב הבסיסיים ביותר. אתה יכול להציג את סך הביקורים שלך, סך כל התגובות ועוד כמה נתונים סטטיסטיים בסיסיים; עם זאת, אין מאפייני מעקב מתקדמים זמינים.

ניפוח: סטטיסטיקות MonsterInsights לעומת Jetpack

MonsterInsights

MonsterInsights מגיע עם כל התכונות החיוניות שתרצה לקבל את ניתוח האתר שאתה זקוק לו. יש לזה מטרה אחת: להביא לך את הנתונים הדרושים לך, באופן שנוח לך.

הוא קל ומשוחרר מתפיחה. ולמרות שאתה יכול ליישם תכונות נוספות על ידי התקנת תוספים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאותן תכונות פועלות יחד למען יעד משותף אחד. אפילו עם כל התקנת תוסף, המוקד היחיד של MonsterInsights הוא לאסוף נתונים ולהעביר אותם אליך בצורה קלה להבנה.

סטטיסטיקות Jetpack

מכיוון ש- Jetpack Stats הוא רק תכונה לוודית של התוסף הראשי של Jetpack, אין שום דרך שתוכל לגשת לנתוני Jetpack מבלי להתקין את Jetpack, וכל התכונות שלו.

Jetpack מגיע עם 100 נושאים ומעלה, תכונות אבטחה, אפשרויות גיבוי, אירוח תמונות ושפע של תכונות אחרות. כולם הגונים, לפי מה שהם; אבל, אם אתה מחפש כלי מעקב אנליטי בלעדי, אתה תהיה מאוכזב.

Jetpack יכול להרגיש נפוח במיוחד, במיוחד אם התכונה היחידה שאתה מעוניין בה היא סטטיסטיקות Jetpack.

תמחור

הן MonsterInsights והן Jetpack כוללים את הגרסאות הבסיסיות שלהם בחינם במאגר התוספים של וורדפרס.

לקבלת תכונות נוספות, אתה יכול לרכוש MonsterInsights החל מ- $ 99.50 לשנה. לחלופין, תוכלו להשיג את Jetpack החל מ- $ 39.00 לשנה.

שירות לקוחות

עבור הגרסאות החינמיות של התוספים, MonsterInsights וגם Jetpack מציעים תמיכה דרך הפורומים של וורדפרס.

לכל גרסה בתשלום של MonsterInsights, תינתן לך תמיכה בעדיפות ואפשרויות הגדרה מקצועיות. לא משנה אם אתה קונה את האופציה הכי פחות יקרה או הכי הרבה, תינתן לך אותה תשומת לב וטיפול.

עם Jetpack, רק מי שממלא את מלוא הכסף מקבל את מירב התמיכה. לקוחות בעלי שכבות נמוכות יותר מוסדרים לתמיכה בדוא”ל בלבד, ואילו הלקוחות המשתלמים ביותר מקבלים תמיכה בדוא”ל, תמיכה בעדיפות ושירותי התקנה..

סיכום

כשמדובר על קלות השימוש, הדיוק והתכונות; MonsterInsights הוא המנצח הברור בקרב בין MonsterInsights לעומת סטטיסטיקות Jetpack.

אתה יכול להוריד את MonsterInsights ולהתחיל להשתמש בה מייד על ידי ביקור האתר שלהם.

אל תחמיצו את המאמר הזה על Grammarly vs Hemingway vs Jetpack.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך לבחור בין סטטיסטיקות MonsterInsights לעומת Jetpack. אם אהבת את הפוסט הזה, תוכל גם ליהנות מהסקירה המעמיקה שלנו על התוסף MonsterInsights.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map