כיצד ליצור Sitemap של XML בוורדפרס

Sitemaps מאפשרים לבעלי אתרים להודיע ​​למנועי חיפוש היכן כל התוכן שלהם נמצא. זה עוזר למנועי חיפוש לסרוק את האתר שלך בצורה יעילה יותר. במדריך זה, אראה לך כיצד ליצור מפת אתר XML בוורדפרס באמצעות שני תוספים פופולריים: WordPress SEO ו- Google XML Sitemaps. שני התוספים יכולים ליצור Sitemap של XML מחוץ לתיבה. עם זאת, אני אראה לך את כל אפשרויות התצורה בכדי לתת לך הבנה טובה יותר כיצד להתאים אישית את מפת האתר שלך.


שים לב כי יש הבדל בין מפתחות XML ו- Sitemaps ב- HTML. קובצי Sitemap של XML מיועדים למנועי חיפוש ואינם מיועדים לראות אנשים. מפת האתר של HTML מספקת רשימת א ‘עד ת’ של כל התוכן באתר. זו הסיבה שלעתים מכונה אינדקס אתרים.

כיצד ליצור Sitemap של XML בוורדפרס באמצעות קידום אתרים ב- WordPress

וורדפרס SEO הוא התוסף המלא לאופטימיזציה לאתר. זה מגיע עם הרבה דברים טובים, ואחד מהם הוא היכולת ליצור מפת האתר. כדי ליצור מפת אתר XML באמצעות WordPress SEO, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את ה- וורדפרס SEO של יוסט תוסף (להלן התקנת תוסף וורדפרס).

כדי לאפשר את תכונת ה- Sitemap ב- WordPress SEO, עליך לעבור SEO »קובצי Sitemap של XML וסמן את התיבה שליד מפות ה- XML ​​כדי להפעיל תכונה זו.

הפעלת תכונת Sitemaps של XML בתוסף SEO של וורדפרס

בנוסף באופן אוטומטי ל- Google ו- Bing בכל פעם שמתווסף תוכן חדש לאתר שלך, אתה יכול לעדכן גם את Yahoo ו- Ask.

הגדרות מתקדמות ל- WordPress SEO

ניתן להסיר סוגי מפתחים וטקסונומיות ספציפיים מה- Sitemap שלך. ניתן גם לשנות את מספר העמודים המופיעים בדף Sitemap.

מפת האתר שלך תיווצר לאחר שמירת הגדרות ה- Sitemap בפעם הראשונה.

וורדפרס SEO מחלק את התוכן שלך ל- Sitemaps שונים כמו פוסטים, דפים וקטגוריות

דוגמה למפת האתר SEO של WordPress

כל דף Sitemap המתאים מפרט את כל הקישורים שלך. מידע מוצג כגון תדירות בדיקת מפת האתר על ידי מנועי החיפוש ובפעם האחרונה שעודכן הפוסט או הדף.

דוגמה למפת האתר SEO של WordPress

אם אתה כבר משתמש ב- WordPress SEO, כדאי להשתמש בתוסף כדי ליצור את ה- Sitemap שלך. שימו לב שהוא אינו מציע מספר עצום של אפשרויות. זה הופך אותה לבחירה נהדרת עבור אנשים שרק רוצים ש- Sitemap יעבוד בצורה מושלמת לאחר ההפעלה. אם אתה זקוק לשליטה רבה יותר על יצירת ה- Sitemap שלך, מומלץ לשקול במקום זאת Sitemaps של Google XML.

כיצד ליצור Sitemap של XML בוורדפרס באמצעות מפות XML של Google

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את התוסף Google XML Sitemaps. לאחר ההפעלה, עבור אל הגדרות »מפת אתר XML להגדרת התצורה.

דבר אחד שתבחין בו מייד הוא שלתוסף ה- Google XML Sitemaps יש הרבה יותר אפשרויות לכוונן את ה- Sitemaps שלך מאשר ל- WordPress SEO. אפשרויות אלה עשויות להראות מורכבות ומפחידות למשתמשים חדשים, אך הן ממש לא. למעשה, התוסף עובד מחוץ לקופסה, גם אם לא תשנה הגדרות ופשוט לחץ על כפתור אפשרויות העדכון בתחתית, אז זה יעבוד בסדר גמור.

עם זאת, אנו עדיין נלך אותך בין האפשרויות במסך ההגדרות.

ראשית עליך לסמן את התיבה כדי להודיע ​​למנועי חיפוש כשאתה מעדכן את אתר WordPress שלך. תחת ההגדרות הבסיסיות> סמן את התיבות שליד מנועי החיפוש של גוגל ובינג.

הגדרות בסיסיות לתוסף Google XML Sitemaps

Sitemaps של גוגל XML מאפשר לך להוסיף דפים נוספים שאינם WordPress ל- Sitemaps שלך. פשוט לחץ על הקישור הוסף דף חדש תחת הקטע עמודים נוספים כדי להזין את כתובת האתר של הדפים הסטטיים שאינם וורדפרס שלך.

הוסף דפי שאינו WordPress ל- XML ​​Sitemaps שלך

תכונה נהדרת נוספת של תוסף ה- Sitemaps של גוגל XML היא שהיא מאפשרת לך לקבוע עדיפות לפרסום על סמך ספירת התגובות שלהם או ספירת התגובות הממוצעת. כברירת מחדל הוא מוגדר לספירת התגובות, אתה יכול להשבית את חישוב העדיפות האוטומטי אם אתה רוצה.

חישוב עדיפות לפרסום ב- Sitemap של XML

אתה מחליט איזה תוכן ברצונך להיכלל במפות ה- Sitemap שלך. כברירת מחדל, התוסף כולל פוסטים, דפים, דף הבית של וורדפרס שלך, עם זמני שינוי אחרונים. אתה יכול גם להוסיף את הקטגוריות, התגיות ועמודי הארכיון שלך אם תרצה.

כלול או אי הכללה של תוכן מ- XML ​​Sitemaps שלך

אתה יכול גם לבחור לבצע אי הכללה של תוכן שאינך רוצה להוסיף לתכניות ה- Sitemap שלך. זה כולל את הקטגוריות שלך, ופוסטים בודדים, דפים או סוגי פוסטים מותאמים אישית.

אל תכלול תוכן מה- Sitemaps שלך

לאחר שתסיים לעבור על הגדרות ה- XML ​​Sitemaps שלך, פשוט לחץ על לחצן אפשרויות העדכון כדי לשמור את ההגדרות שלך.

קובצי Sitemap של Google XML בונים מחדש באופן אוטומטי את מפת האתר שלך ב- XML ​​בכל פעם שמתפרסם תוכן חדש באתר שלך. כברירת מחדל, ה- Sitemap שלך יישמר ברמה העליונה של התקנת WordPress שלך בשם הקובץ “sitemap.xml”. לאחר שתגדיר את כל ההגדרות, תוכל לבדוק שה- Sitemap שלך נוצר כהלכה על ידי ביקור בכתובת האתר http://www.example.com/sitemap.xml (החלף example.com בשם הדומיין שלך).

דוגמה ל- Google XML Sitemap

קובץ ה- Sitemap הסופי שמפיק WordPress SEO ו- Google XML Sitemap מייצר כמעט זהה. אין שום תועלת אמיתית של שימוש בזו אחר זו. Sitemap של Google XML הוא האפשרות הטובה יותר אם ברצונך להתאים אישית את ה- Sitemap שלך אם כי שני התוספים עובדים מצוין מהקופסה לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)..

אני מקווה שמאמר זה עזר לך ליצור מפת אתר XML בוורדפרס.

אם אהבת את המאמר הזה, הצטרף ל- ThemeLab ב טוויטר ו גוגל+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map