אלטרנטיבה SurveyMonkey: WPForms לעומת SurveyMonkey (בהשוואה)

wpforms לעומת surveymonkey


האם אתה מחפש חלופה של SurveyMonkey? אם אתה מנסה למצוא את התוסף הטוב ביותר לסקר וורדפרס לאתר שלך, תצטרך לנסות WPForms לנסות.

במאמר זה, נשווה בין WPForms ו- SurveyMonkey כך שתוכלו להחליט איזה כלי סקר מקוון הוא האפשרות הטובה ביותר עבורכם..

מכיוון שאנחנו הולכים לתת לך השוואה מפורטת של WPForms לעומת SurveyMonkey, להלן תוכן עניינים מהיר שינחה אותך במאמר:

פרטים כלליים: WPForms לעומת SurveyMonkey

לפני שנצלול להשוואה שלנו WPForms ו שפן נסיונות, בואו נסתכל תחילה על היסודות של כל כלי סקר.

wpforms-סקירה כללית-צור קשר-טופס תוסף
WPForms הוא אחד מהתוספים הטפסים הטובים ביותר ליצירת קשר ואחד הידידותיים למתחילים. תוך דקות אתה יכול ליצור טופס עוצמתי לאתר האינטרנט שלך מבלי שתצטרך לדעת דבר על קוד באמצעות בונה הגרור והשחרור שלהם.

מלבד טופס יצירת קשר בסיסי, WPForms מאפשר לך לבנות סקרים וסקרים מעניינים במיוחד באתר האינטרנט שלך. שלא כמו רוב התוספים של טופס יצירת קשר, WPForms מעניק לך דוחות סקר יפהפיים עם ההדמיה הטובה ביותר. משמעות הדבר היא שאתה יכול לנתח בקלות את תוצאות הסקר בזמן אמת. ואתה יכול לייצא ולשתף תרשימים בודדים כ- PDF או JPEG בלחיצה אחת.

לא רק שתוכלו לראות את תוצאות הסקר בצורה מדהימה ויזואלית, אלא גם משתמשי האתר שלכם. לאחר שהם מגישים טופס, יש לך אפשרות להציג גם תוצאות בזמן אמת. WPForms גם מקל על הפיכת כל צורה קיימת באתר שלך לסקר או סקר עוצמתי בלחיצת כפתור בלבד..

צורה-בונה-השוואה
לעומת זאת, SurveyMonkey הוא כלי סקר מקוון פופולרי המשמש לאיסוף חוות דעת מאנשים כמו מבקרי האתר שלך למשל.

SurveyMonkey מגיע עם מספר תבניות שהוכנו מראש ושאלות סקר שנכתבו מראש נכתבו על ידי מומחים כדי לעזור לך לבנות סקר באינטרנט, בדוא”ל או בחברה. הם מציעים תכונה של גרירה ושחרור חלקית, כך שתוכל להתאים אישית תבניות כך שיתאימו למותג שלך ולארגן מחדש ולהוסיף שדות טופס שונים.

תכונות אחרות של SurveyMonkey כוללות דיווחי ערכים לניתוח תוצאות הסקר שלך ויכולת גביית תגובות סקר ותשלומי כרטיסי אשראי בו זמנית..

כעת כשאתה יודע את היסודות של כל כלי סקר, הבה נבחן את הפרטים של כל אחד מהם כדי לגלות אם WPForms הוא חלופה טובה של SurveyMonkey..

קלות שימוש

WPForms הוא אחד מהתוספים הטפסים הידידותיים למשתמש בשוק ואין כלל קידוד מעורב.

עורך הגרירה והשחרור הפשוט מאפשר למתחילים קל ליצור טופס עוצמתי כולל סקר. גם אם מעולם לא יצרת סקר עבור אתר האינטרנט שלך לפני כן, תוכל לעשות תוך דקות תוסף זה.

באמצעות WPForms אתה יכול להשתמש בתבניות שתוכננו מראש לסקרים או סקרים הכוללים את כל שדות הטופס הדרושים לך כדי להתחיל. באפשרותך להוסיף בקלות שדות כגון נפתחות, סולמות Likert, לחצני אפשרויות, תיבות סימון, דירוג כוכבים ועוד. זה גם מאוד פשוט למחוק, לערוך ולארגן מחדש את סדר השדות באמצעות פונקציונליות הגרירה והשחרור.

WPForms מציג גם תצוגה מקדימה חיה של איך הטופס שלך ייראה כשאתה בונה אותו כך שלא תצטרך להמשיך לעבור בין העורך לתצוגה המקדימה..

קלות השימוש wpforms לעומת surveymonkey

בנוסף, מכיוון ש- WPForms הוא תוסף וורדפרס, משתמשים יכולים לבנות במהירות סקר ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס, מה שמקל על התהליך כולו. אתה יכול גם לאסוף את המידע מהסקרים באתר האינטרנט שלך, במקום שתצטרך להיכנס למקום אחר כמו באמצעות SurveyMonkey.

הטמעת הטופס או הסקר המוגמר שלך באתר שלך היא גם פשוטה מאוד עם WPForms. בשני לחיצות בלבד אתה יכול להוסיף את הטופס שלך לכל דף או פוסט באתר שלך. זה מגיע גם עם ווידג’ט WPForms המאפשר להציג את הטופס שלך בסרגל הצד, תחתונה או בכל אזורי ווידג’ט אחר באתר..

ניתן גם לאפשר דיווח על סקר בלחיצה אחת ו- WPForms יפיק אוטומטית דוח בעל מראה יפה.

wpforms הטמעת טופס באתר

קלות שימוש: SurveyMonkey

SurveyMonkey הוא בונה טפסים מקוון המאפשר לך ליצור סוג אחד בלבד של טופס: סקר מקוון.

בעת יצירת סקר, אתה יכול לבחור מתפריט נפתח את תבנית השדה שבחרת כמו בחירה מרובה, תיבת תגובה, דירוג כוכבים ועוד. אם אתה מתקשה לחשוב על שאלות, יש בנק שאלות בחלונית בצד שמאל כדי לתת לך כמה רעיונות. ברגע שתראה שאלה שאתה אוהב, אתה יכול להוסיף אותה לטופס שלך בלחיצת כפתור.

הממשק של SurveyMonkey אינו ידידותי למשתמש במיוחד. במבט ראשון זה נראה קל לשימוש אך לוקח כמה קליקים כדי להבין כיצד להוסיף שאלה, להוסיף שדה טופס ולקבל את המראה כמו שאתה רוצה אותה.

בונה צורות מפתחות

אינך יכול לסדר מחדש שאלות בטופס שלך על ידי גרירה ושחרור מכיוון שפונקציונליות הגרירה והשחרור שלהן היא חלקית בלבד. אתה צריך ללחוץ על כמה כפתורים כדי לבחור את סידור השדות שלך, כלומר יצירת טופס ייקח לך הרבה יותר זמן בהשוואה ל- WPForms.

בעת יצירת טופס באמצעות SurveyMonkey, עליך להקליד שאלה לפני שתוכל להוסיף שדות נוספים לטופס שלך. פירוש הדבר שאינך יכול לעצב טופס מקוון מבלי להוסיף שאלות שאינן מועילות ביצירת טפסים ליצירת קשר.

בנוסף, אם אתה רק רוצה ליצור סקרים, עדיין יש צעדים רבים יותר לעשות זאת עם SurveyMonkey מאשר עם WPForms. מכיוון ש SurveyMonkey הוא בונה טפסים מקוון, המשתמשים צריכים להיכנס ל- SurveyMonkey כדי לבנות סקר ואז להטמיע אותו ב- WordPress, במקום להיות מסוגלים לבנות אותו ממש בלוח המחוונים של WordPress..

הזוכה: WPForms

תכונות

WPForms מגיע עם מגוון רחב של תכונות היישר מהקופסה. תכונות אלו מאפשרות לך לבצע את הסקרים והטפסים הפשוטים שלך ליצירת קשר ולהפוך אותם לטפסים חזקים לעסקים.

כמו שהזכרנו קודם, תוסף סקר / סקר מ- WPForms מאפשר לך ליצור סקר או סקר להוסיף לאתר וורדפרס שלך. תוסף הסקר / סקר מגיע עם כל התכונות הדרושות לך בכדי ליצור סקרים / סקרים מדהימים עבור מבקרי האתר שלך.

WPForms מתגאה במספר שדות סקר וסקרים מדהימים הכוללים אפשרויות בחירה מרובה, תיבות סימון, דירוג כוכבים, סולם Likert, ציון מקדם הרשת ועוד.

wpforms-survey-poll-form

באמצעות ההיגיון המותנה החכם של WPForms, באפשרותך להתאים אישית את הסקר על סמך תגובות המשתמשים. אתה מקבל גם דוחות סקר אינטראקטיביים עם תובנות בזמן אמת ויכולת להציג תוצאות בזמן אמת מהסקרים באתר האינטרנט שלך.

אתה יכול לגשת לתכונות מגניבות רבות אחרות ב- WPForms כדי לשפר עוד יותר את הסקרים, הסקרים או טופסי הקשר שלך כמו התוספת לרישום משתמשים. זה מאפשר למשתמשים להירשם ולהתחבר לאתר שלך. אתה יכול להטביע את טופס הרשמת המשתמש בכל עמוד, פוסט או אזור יישומון באתר שלך.

טופס הרשמה למשתמש

טופס ההרשמה למשתמשים נהדר לחנויות מסחר אלקטרוני, אתרי חברות, פורומים ועוד.

אתה יכול גם ליצור טפסים מרובי עמודים. אם יש לך סקר או טופס ממש ארוך שאתה רוצה שמשתמשים ימלאו, באמצעות טפסים WPForms מרובי עמודים, תוכל לפצל אותו למספר עמודים. זה עוזר בשיפור חוויית המשתמש, כך שבמקום גלילה אינסופית, משתמשים יכולים לעבור בקלות מדף לדף ובסופו של דבר להפחית את נטישת הטפסים.

WPForms מגיע עם תכונות ותוספות מדהימות אחרות הכוללות תבניות טופס נוספות, captcha, מיקום גיאוגרפי, אישורי טפסים אוטומטיים, שערים לתשלום, שירותי שיווק בדוא”ל ועוד. כל התכונות הללו הופכות את WPForms לתוסף רב-עוצמה.

מאפיינים: SurveyMonkey

SurveyMonkey מציע מספר תכונות נוספות שנוספות את הטפסים המקוונים שלך כולל העלאת קבצים, בדיקת A / B, יכולת לקבל תשלומים, חידונים עם משוב בהתאמה אישית, ועוד. אך בהשוואה ל- WPForms, מערך התכונות ש- SurveyMonkey מציע מוגבל.

לדוגמה, SurveyMonkey אינו מציע שדות מיוחדים כגון Captcha, שדות סיסמא או הסכם GDPR של WPForms. שאלות היגיון מותנות צריכות להיות גם בעמוד נפרד משלהן, מה שהופך סקרים לארוכים מהנדרש ומוריד את חווית המשתמש..

בעוד שהם מציעים העלאת קבצים כמו שהזכרנו, שדה העלאת הקבצים מוגבל לשתי התוכניות במחיר הגבוה ביותר. אותו דבר עם שילובי תשלומים; אתה יכול לקבל רק תשלומים עם הטפסים שלך בשתי התוכניות במחיר הגבוה ביותר. ואתה יכול לתרגם את הטופס שלך למספר שפות רק אם אתה רוכש את התוכנית במחיר הגבוה ביותר.

עיצובי התבניות שמציע SurveyMonkey הם גם בסיסיים למדי. בנוסף, יכולות המיתוג וההתאמה האישית מוגבלות. אחד החסרונות הגדולים ביותר הוא שכל התוכניות למעט היקרה ביותר כוללות את הלוגו של SurveyMonkey תחתונה. אינך יכול גם להציג תצוגה מקדימה כיצד ייראה הסקר שלך בלי להקליד תשובה לכל שאלה.

בנוסף לכל זה, בעזרת SurveyMonkey תוכלו ליצור רק סוג אחד של טופס, סקר מקוון. ואילו ל- WPForms תכונות רבות נוספות זמינות למשתמשים שרוצים ליצור סקר או סוגים רבים אחרים של טפסים מקוונים.

הזוכה:WPForms

תמיכה

WPForms מציע מגוון רחב של תמיכה למשתמשים שלה במספר פורמטים שונים. לכן, לא משנה איך תעדיפו למצוא פתרונות לבעיות שלכם, WPForms כיסית.

אתה יכול לגשת למערכת כרטיסי התמיכה שלהם ישירות מחשבונך ולקבל סיוע מצוות התמיכה הבקיא והידידותי שלהם. צוות התמיכה מהיר ויש לו דירוגים מעולים מהמשתמשים שלהם.

תמיכה ב- wpforms

תוכל גם לקרוא את התיעוד הנרחב שלהם המאורגן בקטגוריות כמו תחילת העבודה, פונקציונליות, סטיילינג, Addons ועוד. לבסוף, תוכלו להתייחס לבלוג WPForms בו תוכלו למצוא הדרכות הדרכה וביצוע הוראות הכוללות צילומי מסך ווידאו שיעזרו לכם בכל עת שתיתקלו בבעיה.

תמיכה: SurveyMonkey

SurveyMonkey מציעה תמיכה ללקוחות באמצעות דוא”ל 24/7, אך כדי לקבל תמיכה בדוא”ל עדיפה עליכם לשדרג לתכנית יקרה יותר. אתה משדרג את התוכנית שלך אם אתה רוצה לקבל גישה גם לתמיכה טלפונית.

תמיכה ב- surveymonkey

SurveyMonkey מציעה גם תמיכה דרך מדור העזרה באתר שלהם, אך פירוש הדבר שעליך לדפדף בשאלות ולקוות שתמצא שאלה שתואמת את הבעיה שלך. הם לא מציעים שום פוסטים או הדרכות לבלוגים שמשתמשים יכולים לעקוב אחריהם.

הזוכה:WPForms

מחיר

WPForms יש תכניות תמחור מרובות אשר מאפשרות לך להישאר בתקציב אם אתה רק מתחיל או לקבל גישה לכל התכונות הדרושות לך אם אתה עסק מבוסס..

תמחור wpforms

התוכנית הבסיסית שלהם מתחילה במחיר של 39.50 דולר לשנה המהווה אפשרות נהדרת עבור מרבית הבלוגים ואתרי האינטרנט האישיים. בנוסף עם התוכנית הבסיסית, אתה עדיין מקבל את היכולת ליצור ולקבל טפסים בלתי מוגבלים, היגיון מותנה, שדות מתקדמים ועוד.

הם מציעים גם תוכנית פלוס, פרו ו- עלית אם אתה צריך לשדרג בכל עת כדי לקבל תכונות חזקות יותר כמו שילוב שירות שיווק בדוא”ל או שילוב תשלומים עם PayPal או Stripe למשל. לא משנה מה גודל העסק שלך או התקציב שלך, תמצא תוכנית מחירים של WPForms שתתאים לצרכים שלך.

מחיר: SurveyMonkey

ל- SurveyMonkey יש 3 תוכניות תמחור פרמיות פרטניות לבחירה והמחירים נעים בין 32 $ לחודש ל 99 $ לחודש. בהשוואה ל- WPForms, אתה מקבל הרבה פחות כסף עבור הכסף שלך מבחינת תכונות עם SurveyMonkey.

מחיר סקר

אתה מקבל מספר בלתי מוגבל של סקרים, שאלות ותגובות עם כל תוכנית בתשלום, אך רוב התכונות הטובות ביותר מוצעות רק עם 2 התוכניות היקרות ביותר כמו גביית תשלומים, העלאת קבצים, היגיון מתקדם ותמיכה בעדיפות. ועם כל התוכניות למעט התוכנית היקרה ביותר, תצטרך להשלים עם הלוגו של SurveyMonkey בכותרת התחתונה..

אמנם קיימת גרסה חינמית עבור SurveyMonkey, אך אתה יכול לאסוף רק 100 תגובות לכל סקר. לכן, זה די יקר אם אתה רוצה לאסוף תגובות נוספות ולערוך סקר למשך זמן רב.

הזוכה:WPForms

למי כדאי לרכוש את זה? WPForms לעומת SurveyMonkey

WPForms היא הבחירה הטובה ביותר עבור כל מי שרוצה לערוך סקר מאתר וורדפרס, ללא קשר לתקציב שלו. לא זו בלבד שהיא נוחה יותר, אלא שהיא ידידותית יותר למשתמש והיא מגיעה עם חסימות גדושות בתכונות שיעזרו לך ליצור מספר סוגים שונים של טפסים חזקים לאתר שלך, כולל טפסי יצירת קשר. בעזרת WPForms אתה יכול ליצור סקרים מדהימים למבקרים באתר שלך, וכל כך הרבה יותר.

התחל עם WPForms היום!

SurveyMonkey מתאים ביותר למשתמשים שרוצים לאסוף סקרים מתקדמים מכל פלטפורמות כמו אתרי אינטרנט, פלטפורמות מדיה חברתית ורשימות אימייל. לפני הקפצה, בדוק שוב אם יש לך את התקציב להרשות זאת מכיוון שאתה צריך לבחור בתוכנית היקרה ביותר כדי לקבל גישה לתכונות הטובות ביותר..

תרצה גם לבדוק את ההשוואה בין אלה,

  • WPForms לעומת TypeForm
  • WPForms לעומת FormStack

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה בנושא WPForms לעומת SurveyMonkey וכעת תדעו איזה פיתרון הוא הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

אם אהבת את הפוסט הזה, תוכל גם ליהנות מהסקירה המעמיקה שלנו של התוסף WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map