חלופות TypeForm: WPForms לעומת TypeForm (בהשוואה)

wpforms-vs-typeform


האם אתה מחפש חלופות מסוג TypeForm? אם אתה רוצה להוסיף טפסים או סקרים לאתר שלך, עליך למצוא תוסף לבניית טפסים שיאפשר לך לעשות זאת בקלות. אבל עם כל כך הרבה תוספים לבניית טפסים זמינים, זה יכול להיות קשה למצוא את הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלך.

במאמר זה, נשווה בין WPForms לעומת TypeForm כך שתוכלו לגלות איזה תוסף לבניית טפסים יאפשר לכם לבנות בקלות טפסי קשר וסקרים לאתר וורדפרס שלכם..

מה לחפש בבונה טפסים

כאשר אתם מחפשים את התוספים הטובים ביותר לבניית צורות, עליכם להקדיש זמן לבחינה מדוקדקת של כל אחת מהאפשרויות שלכם בכדי להבין איזה פיתרון הוא המתאים ביותר לצרכים שלכם. בונה הטפסים שתבחר תלוי בצרכים הספציפיים של אתר האינטרנט שלך.

אם אתה רוצה לבנות טפסים ליצירת קשר עבור אתר האינטרנט שלך, עליך לבחון את התוספים הטובים ביותר לטופס וורדפרס שמציעים את כל התכונות הדרושות לך. רוצה להוסיף סקרים לאתר שלך? תזדקק לבונה טפסים שמציע יכולות אלה. יתר על כן, אם אתה רוצה את היכולת שיהיה לך את שניהם, עליך למצוא בונה טפסים המאפשר לך ליצור טפסים פשוטים ליצירת קשר, כמו גם טפסים וסקרי שיחה מורכבים יותר..

באופן כללי, ישנם מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת בונה טפסים, כולל:

 • תכונות – האם בונה הטפסים מציע את התכונות הדרושות לך כדי ליצור טפסים חזקים יותר ולהגדיל את האתר שלך?
 • קלות שימוש – האם הפלאגין של בונה טפסים קל לשימוש, אפילו למתחילים?
 • תמחור – האם עלות בונה הטפסים מתאימה לתקציב שלך?
 • תמיכה – האם תקבל את העזרה הדרושה לך בדרך למקרה שתתקל בבעיות כלשהן?

נעבור על כל אחד מהגורמים הללו בהשוואה שלנו בין WPForms לעומת TypeForm, בואו נתחיל.

סקירה כללית: WPForms לעומת TypeForm

TypeForm

בונה טפסים בצורה

TypeForm הוא כלי עצמאי, המכונה גם SAAS (תוכנה כשירות) המתמחה בבניית טופס מקוון ובסקרים מקוונים. TypeForm מתמקד ביצירת סקרים שכיף לקהל שלך למלא באמצעות פורמט השיחה שלהם וכאלה שנראים נהדר עם הסטיילינג הייחודי שלהם.

לצד סקרים תוכלו גם לבנות טפסים ליצירת קשר, חידונים, טפסי משוב של לקוחות, עגלות קניות ועוד. TypeForm מספקת מספר תבניות מעוצבות מראש שיסייעו לך לבנות טופס במהירות ובונה הטפסים שלהן מאפשר לך ליצור בקלות טפסים 1 שאלה בכל פעם.

קשורים: כיצד ליצור צורת סגנון של טופס-וורדפרס (מדריך שלב אחר שלב)

WPForms

בונה wpforms-form

WPForms הוא הפלאגין הפופולרי והמתחיל ביותר של בונה צורות בשוק. בעזרת בונה הגרור והשחרור שלהם אתה יכול ליצור טפסים מקוונים בקלות לאתר שלך תוך דקות ספורות מבלי שתצטרך לגעת בשורת קוד כלל. WPForms מקל על בניית טפסי קשר עוצמתיים, טפסי סקר, טופסי הזמנה מקוונים, טופסי מנוי לדוא”ל ועוד.

WPForms מציעה מגוון רחב של תבניות טופס שנבנו מראש כדי להתחיל במהירות בבניית טופס העונה על צרכיך המדויקים. בנוסף, כל הטפסים שתיצור יהיו ידידותיים למאה אחוז לנייד, מה שאומר שמבקרי האתר שלך יכולים לגשת אליהם מהשולחן העבודה, הטאבלט או הנייד שלהם..

מאפיינים: WPForms לעומת TypeForm

TypeForm

התכונה הפופולרית ביותר של TypeForm היא היכולת ליצור צורות שיחה. צורות שיחה עוזרות להעסיק את המשתמשים ולהעניק חוויית משתמש טובה יותר. במקום למלא את תשובתם ולגלול למטה לשאלה הבאה, באמצעות טפסי שיחה המשתמשים מועברים אוטומטית לשאלה הבאה. זה אינטראקטיבי ומהנה יותר למבקרים באתר.

טופס-שיחה-צורה

בעת יצירת צורות שיחה, TypeForm מספק גם תכונת קפיצת לוגיקה כדי להפוך את הטפסים שלך לחכמים יותר. תכונה זו מאפשרת לך לשאול שאלות שונות בהתבסס על תשובת המשתמש לשאלות הקודמות וכן להציג סיומות בהתאמה אישית על סמך התשובות שניתנו..

היגיון-קפיצה-wpforms-vs-typeform

TypeForm מציע גם תכונות כמו מחשבון לביצוע חישובים פשוטים בטפסים ובשדות הנסתרים שבהם תוכלו להשתמש כדי לאכלס את טבלת השאלות והתוצאות שלכם במידע שכבר יש לכם. הם מציעים גם העלאת קבצים, יכולת לקבל תשלומים, התראות מגיבים ושילוב קל עם אפליקציות מובילות כמו גיליונות גיליונות ו- Mailchimp..

WPForms

WPForms מציע מספר תכונות מדהימות ממש מחוץ לקופסה כדי לעזור לך ליצור טפסים וסקרי קשר חזקים, כמו גם מגוון רחב של סוגים אחרים של טפסים.

בעזרת תוסף הסקר / סקר שלהם, אתה יכול ליצור סקר או סקר באתר האינטרנט שלך בוורדפרס בקלות. תוסף הסקר / סקר מגיע עם מספר שדות טופס ייחודיים ליצירת טופס רב עוצמה לעסק שלך הכולל אפשרויות בחירה מרובות, תיבות סימון, דירוג כוכבים, סולם Likert, ציון מקדם נטו ועוד.

wpforms-poll-features

מה שמרגש עוד יותר זה WPForms מאפשר לך ליצור צורות שיחה גם כן.

כעת תוכלו ליצור טפסים אינטראקטיביים יותר המגבירים את השלמת הטפסים ומצמצמים את נטישת הטפסים גם באמצעות WPForms. מתווה טופס השיחה העמוד המלא הופך את הטפסים המקוונים שלך לאישיים יותר, כמו שיחה פנים אל פנים עם חבר.

שיחות-צורות-wpforms

WPForms מציע גם היגיון מותנה חכם שעובד הן עם צורות שיחה והן עם סוגי טפסים אחרים, כך שתוכל ליצור טפסים המותאמים אישית במיוחד על סמך התשובות של המשתמשים.

באמצעות WPForms אתה מקבל דוחות סקר אינטראקטיביים עם תובנות בזמן אמת, אתה יכול אפילו להציג תוצאות בזמן אמת מהסקרים באתר האינטרנט שלך. תוסף בונה טפסים זה גם מאפשר לך לקבל תשלומים מקוונים באמצעות סטייפ ו- PayPal והוא משתלב בקלות עם כל שירותי השיווק המובילים בדוא”ל..

WPForms מציע גם שלל שדות ותכונות ייחודיים לטפסים שלך ש- TypeForm לא מציעים כולל:

 • רישום משתמשים – צור טפסי הרשמה מותאמים אישית של וורדפרס לאתרי מסחר אלקטרוני, אתרי חברות ופורומים.
 • קפטצ’ה מותאמת אישית – הוסף שאלות בהתאמה אישית וקפטצ’ה במתמטיקה.
 • נתוני מיקום גיאוגרפי – השתמש בנתוני מיקום גיאוגרפי כדי ללמוד יותר על המשתמשים שלך.
 • Addon חתימה – אפשר למשתמשים לחתום על הטפסים המקוונים שלך באמצעות העכבר או מסך המגע שלהם.
 • Addon נטישה – ביטול נעילת לידים נוספים על ידי לכידת רשומות חלקיות מהטפסים שלך.

מנצח: WPForms

קלות שימוש: WPForms לעומת TypeForm

TypeForms

עם TypeForm קל למדי ליצור סקר או טופס מקוון. אתה יכול להתחיל עם אחת מהתבניות שעוצבו מראש. יש להם מספר תבניות המיועדות לסקרים ושאלונים, משוב, הרשמות, יישומים ועוד.

תבניות טיפוס

כשאתה בוחר תבנית זה בא עם שאלות שנכתבו מראש. אם אתה רוצה לשנות אותם, פשוט לחץ על הטקסט והתחל לכתוב. קל מאוד לבחור בבחירת השאלות לטופס שלך אך התאמה אישית של הטופס שלך לעיצוב או הוספת שאלה חדשה יכולה להיות קצת יותר מבלבלת למתחילים.

טפסים-נגד-wpforms קלות-שימוש

מבחינת יצירת טופס יצירת קשר לאתר שלך, אין דרך פשוטה לעשות זאת. אין להם תבניות לזה, אז אתה צריך להתחיל מאפס. בנוסף, אתה לא יכול פשוט להוסיף שדות לטופס שלך, אתה צריך קודם לכתוב שאלה.

בנוסף, כדי להוסיף את הטופס המקוון לאתר שלך, עליך להעתיק ולהדביק את הקוד ש- TypeForm מספק ל- HTML של הדף שלך במקום בו תרצה שהוא יופיע, דבר שיכול גם להיות משימה קשה למתחילים.

WPForms

מצד שני, מתחילים ימצאו WPForms להיות מאוד ידידותי למשתמש. באמצעות WPForms אתה יכול ליצור טפסי קשר פשוטים או אפילו צורות שיחה מורכבות או סקרים תוך דקות.

ראשית, WPForms מספק תבניות שנבנו מראש למגוון צרכים, כולל טופס יצירת קשר פשוט, בקשו טופס הצעת מחיר, טופס חיוב / הזמנה, טופס תרומה, טופס הצעה, טופס הזמנת פגישה ועוד. כל תבנית מספקת לך את כל השדות שאתה צריך כדי להתחיל.

תבניות wpforms

ההתאמה האישית של הטפסים שלך קלה בעזרת בונה הגרור והשחרור של WPForm. אם אינך רוצה שדה, מחק אותו בלחיצה אחת על כפתור. אתה יכול להוסיף שדות חדשים בקלות על ידי גרירתם מצד שמאל לצד ימין. ניתן גם לארגן מחדש את שדות הטופס באמצעות פונקציונליות הגרירה והשחרור.

wpforms-סקרים-עורך

אם ברצונך להפוך טפסים כלשהם לצורות שיחה באמצעות התכונה החדשה של טפסי שיחה של WPForm, תוכל לאפשר זאת גם בלחיצת כפתור אחת..

צורות wpforms-enable-conversation

בנוסף, הוספת הטופס לאתר וורדפרס שלך היא קלה במיוחד עם WPForms – אין צורך לגעת בשום קוד. בעזרת שני לחיצות בלבד אתה יכול להוסיף את הטופס שלך לכל דף באתר שלך או לכל פוסט באתר שלך. WPForms מגיע גם עם ווידג’ט המאפשר להציג את הטופס שלך בסרגל הצד, תחתונה או בכל איזור יישומונים אחר באתר..

מנצח: WPForms

תמחור: WPForms לעומת TypeForm

TypeForm

TypeForm מציע 3 תוכניות תמחור שונות: חינם, מקצוען ו- Pro +. עם כל התוכניות תוכלו ליצור טפסים בלתי מוגבלים. אבל עם התוכנית בחינם אתה יכול לקבל רק 100 תגובות בחודש ותוכל להוסיף רק 10 שאלות לכל טופס.

תמחור טפסים-תמחור-wpforms-vs-typeform

אם אתה רוצה את היכולת לאסוף תגובות ללא הגבלה ולהוסיף שדות ללא הגבלה, עליך לשדרג לתכנית ה- Pro שהיא 30 דולר לחודש. כמו כן, אתה יכול לגשת לשדות והתכונות המתקדמים שלהם בלבד כמו קפיצת לוגיקה, העלאת קבצים ותשלום כשאתה נרשם לתוכנית Pro – הם אינם זמינים עם התוכנית החינמית..

יתר על כן, אם אתה רוצה להיות מסוגל להסיר את המותג TypeForm, אתה צריך לבחור את התוכנית היקרה ביותר, Pro +, שעולה 59 $ לחודש..

WPForms

WPForms מציע 4 תוכניות תמחור שונות: Basic, Plus, Pro ו- Elite. התוכניות שלהם נעות בין 39.50 $ לשנה ל- 299.50 $ לשנה. התמחור שלהם נהדר לבעלי אתרים שרק מתחילים ורוצים גישה לתכונות עוצמתיות בעודם נשארים בתקציב.

תמחור wpforms

בנוסף, גם עם התוכנית הכי פחות יקרה, אתה עדיין מקבל את היכולת ליצור טפסים בלתי מוגבלים, היגיון מותנה חכם, שדות מתקדמים ועוד. WPForms הוא פיתרון בר השגה גם בהשוואה לטפסים של Ninja.

אם אתה רוצה לקבל גישה לתכונות חזקות כמו שילוב תשלומים וטפסים לשיחה, תצטרך לבחור את התוכנית הפופולרית ביותר, Pro, תמורת 199.50 $ לשנה..

מנצח: WPForms

תמיכה: WPForms לעומת TypeForm

TypeForm

TypeForm מציע מגוון של תמיכה למשתמשים שלהם. הם מציעים מרכז עזרה עמוס עם תיעוד שיעזור לך ביצירת הטופס שלך, שילוב, שיתוף והטמעת הטופס שלך, ניהול חשבונך ועוד.

תמיכה בהגדרת סוג

ל- TypeForm יש גם בלוג מועיל ומלא בטיפים וטריקים. יש לך גם אפשרות ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם אך הם מספקים תמיכה רק בשעות הפעילות בימים שני – שישי ומציעים תמיכה מוגבלת בערבים ובסופי שבוע. כך שאם נתקלים בבעיה, יתכן שלא תקבלו את התגובה המהירה ביותר.

WPForms

WPForms מציעה מספר דרכים שונות למשתמשים שלהם לגשת לתמיכה. לכן, לא משנה מה העדפתך למצוא פתרונות לבעיות שלך, WPForms כיסה אותך. אתה יכול לגשת למערכת כרטיסי התמיכה שלהם ישירות מחשבונך והם בדרך כלל נענים לבקשות תמיכה תוך 24 שעות בימי חול.

תמיכה ב- wpforms

יש להם גם קטע תיעוד המספק לך הדרכות בקטגוריות כמו התחלת העבודה, פונקציונליות, סטיילינג, Addons, ניהול חשבונות, ועוד..

ל- WPForms יש גם בלוג מדהים, שמתעדכן לעיתים תכופות, ומלא במדריכים, טיפים ועצות הכולל לעתים קרובות צילומי מסך צעד אחר צעד והוראות וידאו..

מנצח: WPForms

מסקנה: WPForms לעומת TypeForm: איזה טופס בונה הוא הטוב ביותר?

אם אתה מחפש תוסף שמאפשר לך ליצור בקלות מגוון טפסים לאתר שלך, כגון טפסי קשר, טפסי הרשמה וסקרים, WPForms הוא האפשרות הטובה ביותר שלך..

באמצעות WPForms אתה מקבל גישה לתכונות מקוונות ושדות טפסים מקוונים שיעניקו לטפסים שלך את הכוח הנוסף שעסק זקוק להם – מבלי שתצטרך לבזבז הון. בנוסף, זה ידידותי להפליא למשתמש, אפילו למתחילים שלמים.

התחל עם WPForms היום!

אם אתה רוצה ליצור טופס ממוקד עיצוב לאתר שלך או לשתף במדיה החברתית, TypeForm זו אפשרות נהדרת. עם זאת, אם אתה רוצה פיתרון של בונה טפסים לאתר שלך או לעסק שלך עם כל התכונות החזקות שאתה צריך, תצטרך לבחור את התוכנית היקרה ביותר שלהם. הקפידו לקבוע מהן התכונות הדרושות לכם ומה התקציב שלכם לפני שתתחייבו ל- TypeForm.

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה ושגליתם איזו אפשרות בונה טפסים היא המתאימה ביותר עבורכם בקרב WPForms לעומת TypeForm. אם אהבת את הפוסט הזה, עיין במאמרים שלנו בנושא WPForms vs SurveyMonkey ו- WPForms vs FormStack.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map