WPForms לעומת צורות כוח המשיכה – הטובים, הרעים והמכוערים

טפסים WPForms לעומת Gravity


טפסים WPForms לעומת Gravity: מי ינצח? אם אתה מבקש זאת, סביר להניח שאתה מחפש את התוסף הטופס הטוב ביותר עבור WordPress כדי ליצור טופס יצירת קשר כדי שהמשתמשים שלך יוכלו ליצור איתך קשר.

וורדפרס מציעה הרבה תוספים לטופס יצירת קשר עם פונקציות שונות, אך WPForms ו- Gravity Forms הם התוספים הפופולריים ביותר מכולם. אבל מה הכי טוב?

במאמר זה, נשווה WPForms לעומת טפסים בכבידה, לעומק, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הסופית שלכם.

סקירה כללית: WPForms לעומת טפסים בכבידה

לפני שנתחיל עם התכונות, התמחור ותחומי העניין האחרים, נספק לך הקדמה בסיסית של שניהם WPForms ותוספי טופס הכבידה.

מה WPForms?

WPForms

WPForms הוא התוסף הטוב ביותר לטופס יצירת קשר עבור אתרי וורדפרס. הוא מציע את בונה הטפסים למתחילים הכי ידידותיים, שיכול לעזור ביצירת טפסי וורדפרס בקלות.

הכל גרור ושחרר באמצעות WPForms, כך שתוכל להגדיר במהירות את טופס יצירת הקשר שלך עם השדות שאתה צריך. יש בו תבניות מובנות מרובות בבונה הטפסים בהן ניתן להשתמש כדי להפעיל טפסים של וורדפרס בלחיצה אחת. אתה יכול להתאים אישית בקלות תבניות טופס שנבנו מראש באמצעות פונקציונליות הגרירה והשחרור.

זה מקטין את זמן הבילוי ביצירת טפסים משעות לדקות בלבד. בין אם ברצונך ליצור טופס יצירת קשר או טופס הרשמה למשתמש, זה די פשוט באמצעות תבניות WPForms.

בנוסף, ל- WPForms יש מספר תוספות פרימיום המעניקות לך גישה מיידית לתכונות מדהימות כמו הוספת סקרים וטפסים של סקרים בוורדפרס. WPForms מתחייבת למצוינות עם צרכי המשתמשים שלהם כל הזמן בראש.

מהן טפסי הכבידה?

gravityforms-wp-plugin

Gravity Forms הוא אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לבניית צורות עבור אתרי וורדפרס. ניתן להשתמש בו כדי ליצור את כל סוגי הטפסים בוורדפרס. זה מגיע עם בונה טפסים שעוזר לך ליצור טפסים פשוטים למורכבים בקלות.

כשאנחנו מדברים על תכונות, Gravity Forms מתבלט כתוסף התוסף החזק ביותר, עם פונקציות סופר גמישות. אתה יכול ליצור טפסים מגיבים בקלות באמצעות מסנני דואר זבל, להוסיף שערים לתשלום, להפעיל סקרים, לקבל הזמנות מקוונות ועוד.

ל- Gravity Forms יש את כל מה שצריך כדי ליצור טפסי וורדפרס. זהו תוסף פרימיום עם תוספות חריגות להוסיף טפסים באתר שלך.

קלות שימוש

WPForms מציע בונה טפסות ושחרור פשוט שניתן להשתמש בו כדי ליצור בקלות טפסים של וורדפרס תוך מספר דקות. אינך צריך לשכור מפתח או לכתוב קוד כלשהו כדי ליצור את הטפסים שלך.

זה מאפשר לך להוסיף או להסיר בקלות שדות טופס. אתה יכול גם לארגן מחדש שדות בטפסים שלך ב- WordPress באמצעות פונקציונליות הגרירה והשחרור של WPForms. זה מציג תצוגה מקדימה חיה של השינויים שביצעת, כך שאתה לא צריך לשנות את כרטיסיות הדפדפן שלך כדי לראות את הטופס שלך בפעולה.

סקירת wpforms - -

הוא מגיע עם תבניות טופס מובנות מרובות אשר נועדו למלא את הצרכים של כל הזנים של אתרי וורדפרס. תבניות אלה כוללות קנבס ריק, טופס יצירת קשר פשוט, בקש הצעת מחיר, תרומה, הרשמה לניוזלטר, וטפסים שימושיים אחרים שניתן להשיק בלחיצה אחת.

WPForms מציע כמה תוספות להוסיף תכונות נוספות לתוסף הטפסים שלך ב- WordPress. תוספות אלה כוללות תבניות טפסים נוספות, שערים לתשלום, שירותי שיווק בדוא”ל ועוד.

אתה יכול בקלות להטביע טופס בדפי WordPress שלך, פוסטים ואזורי תוכנה מוכנים באמצעות WPForms. הוא מגיע עם ווידג’ט WPForms המאפשר לך להציג את כל הטפסים שלך בסרגל הצד, תחתונה או באזורי יישומונים אחרים באתר שלך..

wpforms הטמעת טופס

ל- Gravity Forms בונה טופס ושחרור אינטואיטיבי, המאפשר להוסיף בקלות שדות טופס וליצור במהירות טופס וורדפרס. זה גם מאפשר לך ליצור צורות מורכבות בקלות. עם זאת, יש מעט עקומת למידה בעת השימוש בטפסים בכבידה.

Forms Gravity - גרור ושחרר את בונה הטפסים

אתה מתחיל להוסיף שם לטופס שלך ולחץ למסך הבא כדי להוסיף שדות טופס. אין תצוגה מקדימה של שדות הטפסים באותו עמוד, כך שתצטרך ללחוץ על כפתור ‘תצוגה מקדימה’ בכל פעם בכלי לבניית הטפסים כדי להציג את השינויים שלך..

עם טפסי הכבידה, עליכם להוסיף ידנית את שדות הטופס בכל פעם שאין תבניות טופס זמינות.

מנצח: WPForms

מחיר

WPForms יש תכניות תמחור מרובות מתקציב לאתרים עסקיים. התוכנית הבסיסית שלהם מתחילה מ- $ 49 לשנה שמתאימה לרוב האתרים והבלוגים האישיים.

תמחור wpforms

יש להם תוכניות לעסקים קטנים, עמותות, חנויות מסחר אלקטרוני, או כל מגוון אחר של אתרים. WPForms מציעה את המחירים הטובים ביותר לכל הגדלים והתקציבים.

אם אתה רוצה לבדוק את התוסף WPForms לפני שאתה רוכש אותו, פשוט הורד את גרסת הלייט, הזמינה בקלות במאגר התוספים של וורדפרס. אתה יכול לשדרג לתכנית פרימיום מאוחר יותר וליהנות מהתכונות העל-גמישות בתקציב שלך.

Gravity Forms מציע רישיונות בסיסיים לאליטה עבור משתמשי וורדפרס. התמחור שלהם מתחיל מ- 59 $ לשנה עבור רישיון לאתר בודד וזה מעט יקר בהשוואה ל- WPForms. יהיה עליכם לשדרג לתוכנית ה- Pro שלהם כדי להוסיף תכונות יקרות עוד יותר.

כוח המשיכה יוצר תמחור

כל הרישיונות מאפשרים לך ליצור טפסים ללא הגבלה. תקבל גם שנה של תמיכה ועדכונים. רישיון העילית שלהם הוא הפתרון היקר ביותר והשלם ביותר לטפסים של וורדפרס. הוא כולל תמיכה בעדיפות, כל התוספות לטופס הכבידה ועדכוני חיים.

מנצח: WPForms

תכונות

WPForms הוא תוסף טופס יצירת קשר עשיר בתכונות. זה מאפשר לך ליצור טפסים פשוטים-מתקדמים בקלות. בואו נסתכל על כמה מהתכונות הבולטות ביותר שהופכות את WPFomrs לתוסף הטופס הטוב ביותר ליצירת קשר.

1. טופס סקירה / סקר

התוסף Poll / Survey Form מאת WPForms מאפשר להוסיף בקלות סקרים מקוונים וסקרים בוורדפרס. זה תומך בכל התכונות הדרושות לך לטופס הסקר / סקר שלך.

הצבעה בסקר wpforms

תוסף הסקר / סקר יכול לשלב עם ההיגיון התנאי של WPForms כדי להתאים אישית את שאלות הסקר על תשובות המשתמשים. אתה יכול לקבל בקלות משוב של משתמשים ולהציג דוחות סקר אינטראקטיביים באתר שלך.

2. טופס הרשמה למשתמש

התוספת לרישום משתמשים על ידי WPForms מאפשרת ליצור במהירות טפסי התחברות / הרשמה למשתמשים בוורדפרס. זה נותן למשתמשים שלך גישה מיידית להתחברות או להירשם מכל מקום באתר שלך. המשתמשים שלך לא יצטרכו לבקר בדף הכניסה לברירת המחדל של וורדפרס בכל פעם שהם רוצים להיכנס.

טופס הרשמה למשתמש

אתה יכול להטביע את טופס הרשמת המשתמש בדפי WordPress שלך, בפוסטים או באזורים מוכנים של ווידג’ט. טופס הרשמת המשתמש שימושי לאתרי חברות, חנויות מסחר אלקטרוני, פורומים וכו ‘.

3. טופס הגשת הודעה

אם אתה רוצה לאפשר למשתמשים שלך לכתוב פוסטים אורחים עבור אתר האינטרנט שלך, אתה יכול ליצור טופס הגשת פוסט אינטראקטיבי באמצעות התוספת הגשת הודעה מאת WPForms. אתה יכול גם להגדיר את טופס הגשת ההודעות כדי לאסוף משוב, המלצות, ביקורות ותכנים אחרים שנוצרו על ידי משתמשים.

תוסף זה סופר גמיש בהוספת אוטומטית הודעות אורחים שהוגשו לאחרונה לעורך הפוסטים של וורדפרס כדי שתוכל לבדוק ולפרסם באתר האינטרנט שלך..

4. פתרונות תשלום

WPForms משתלב עם PayPal Standard ו- Stripe עבור התשלומים המקוונים שלך. עדיף לאסוף תרומות, למכור מוצרים ברשת ובכל סיטואציה אחרת הזקוקה לפיתרון תשלום מקוון.

כרטיסיית תשלומים

WPForms מציג את תמונות המוצר שלך בטופס ההזמנה, כך שהמשתמשים שלך יכולים לשלם בחופשיות ולראות מה הם רוכשים.

ל- WPForms תוספות רבות אחרות שימושיות כולל שירותי שיווק בדוא”ל, captcha, מיקום גיאוגרפי, חתימה, טפסים לא מקוונים ועוד. תוספות אלה הופכות את WPForms לתוסף חזק של טופס וורדפרס.

מאפיינים: טפסים בכבידה

Gravity Forms הוא תוסף טופסי וורדפרס פנטסטי ליצירת טפסים מורכבים בקלות. הם מציעים כמה תכונות שימושיות שיכולות לקחת את חווית הטפסים שלך ב- WordPress לשלב הבא, והרשימה הולכת וגדלה. בואו נסתכל על התכונות החשובות ביותר של טווחי הכבידה.

1. שדות טופס 30+

ל- Gravity Forms יש מעל 30 שדות טופס שניתן להשתמש בהם כדי ליצור כל סוג של צורה שתחשקו בוורדפרס. אתה יכול להשתמש בפונקציונליות הגרירה והשחרור כדי להוסיף בקלות את השדות לטופס הוורדפרס שלך.

2. היגיון מותנה

זוהי התכונה החכמה ביותר ומאפשרת להוסיף שדות מבוססי משתמשים בטפסי וורדפרס שלך. אתה יכול להציג או להסתיר שדות בקלות על סמך בחירות המשתמשים. זה מועיל גם כאשר ברצונך ליצור טופס סקר חכם ולשנות שאלות על בסיס תשובות מהמשתמשים שלך.

3. מסנן דואר זבל

טופסי הכבידה משתלבים בקלות עם כל התוספים השימושיים לסינון דואר זבל כמו reCaptcha של גוגל, Captcha Really Simple ו- Akismet כדי לחסום הגשות לטופס דואר זבל בוורדפרס..

4. העלאות קבצים

זוהי אחת התכונות השימושיות ביותר כאשר אתה רוצה שהמשתמשים שלך יעלו קבצים בצורה שלך. הרבה חברות משאבי אנוש מוסיפות תכונה זו באתרי האינטרנט שלה כדי לאסוף קורות חיים מהמבקרים בהן. אתה יכול להשתמש בו בטופס הוורדפרס שלך בכדי לקבל קבצים מהמשתמשים בקלות.

5. חישובים

אתה יכול לבצע חישובים מתקדמים על בסיס ערכי שדה שהוגשו על ידי המשתמשים שלך. זה יכול להיות שימושי עבור אתרי פורקס ועסקים אחרים להחלפת כספים.

6. טפסים חזיתיים

טופסי הכבידה מאפשרים להוסיף טפסים חזיתיים באתר וורדפרס שלך כדי לאסוף בקלות הגשות של פוסטים בבלוג. אתה יכול לאפשר למשתמשים להגיש את המאמרים שלהם מבלי שתהיה להם גישה ללוח המחוונים של וורדפרס.

7. שילוב עם אפליקציות

טופס הכבידה משתלב כמעט בכל היישומים המקוונים כולל שירותי שיווק בדוא”ל, תשלומים, תוכנת CRM וכו ‘. זה עובד נהדר עם כל פתרונות התשלומים הפופולריים מחוץ לקופסה..

ל- Gravity Forms תכונות רבות ומרשימות אחרות עבור טפסי וורדפרס שלך. זה עובד גם נהדר עם כל התוספים הטובים ביותר בוורדפרס כדי להוסיף תכונות וגמישות יותר לטפסים שלך.

מנצח: טפסי כוח משיכה

תיעוד ותמיכה

WPForms ידועה בתיעוד והתמיכה שלהם. התכונות והתוספים שלהם מוסברים היטב בתיעוד הנרחב, המכסה את כל הגורמים שאתה צריך לדעת כדי ליצור את הטפסים שלך בוורדפרס. אתה יכול גם לעיין בבלוג שלהם לקבלת מאמרים מפורטים יותר על כל תכונה.

תמיכה מוצעת על ידי מערכת תמיכה בדוא”ל מבוססת כרטיסים. התמיכה שלהם מהירה ומדורגת מאוד בביקורות המשתמשים שלהם.

מצד שני, ל- Gravity Forms יש תיעוד נרחב המדריך אותך ליצור בקלות טפסים של וורדפרס. התמיכה שלהם מופצת בהתאם לרישיון שאתה רוכש. לרישיון העילית יש תמיכה בעדיפות, בעוד שלרישיונות אחרים יש שנה מבוססת כרטיסים.

מנצח: עניבה

סיכום

WPForms היא הבחירה הטובה ביותר עבור כולם ללא קשר לתקציב שלהם. זה כולל את כל התכונות והגמישות הדרושות כדי ליצור טופס וורדפרס.

טפסי הכבידה הטובים ביותר למשתמשים שרוצים לבנות טפסים מתקדמים או מורכבים מאוד. יש לו מגוון של תכונות ללא התאמה. עם זאת, זה קצת יותר יקר מ- WPForms, במיוחד כשמשווים בין הצעות הבסיסיות של “Starter”.

תרצה גם לבדוק את ההשוואה בין אלה,

  • WPForms לעומת FormStack
  • WPForms לעומת TypeForm

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך לבחור בין טפסים WPForms לעומת Gravity Forms. אם אהבת את הפוסט הזה, תוכל ליהנות גם מהסקירה המעמיקה שלנו על התוסף WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map