Wufoo Alternative – WPForms vs Wufoo (איזו מהן עדיפה?)

wpforms לעומת בוני טפסים ליצירת קשר עם wufoo


האם אתם מחפשים אלטרנטיבה של וופו? אם אתה רוצה להוסיף טופס יצירת קשר לאתר וורדפרס שלך, וודא שאתה בוחר את התוסף של טופס יצירת הקשר שהוא הבחירה הטובה ביותר עבורך הוא חשוב. לכן, אם אתה סקרן מהי בונה טופס יצירת הקשר הטוב יותר, WPForms לעומת Wufoo, אתה במקום הנכון.

במאמר זה, נשווה את WPForms לעומת Wufoo כדי שתוכל לקבוע איזה תוסף הוא המתאים ביותר לאתר שלך..

אנו נפרק כל תוסף טופס יצירת קשר ונראה כיצד הם נמדדים בכל אחת מהקטגוריות הבאות:

 • קלות שימוש
 • תכונות
 • תמיכה
 • מחיר

מוכנים לצלול להשוואה בין WPForms ל Wufoo? אוקיי, בואו נתחיל!

קלות שימוש: WPForms לעומת Wufoo

היכולת ליצור טפסים בקלות עם התוסף של טופס יצירת הקשר שבחרת הוא חשוב, במיוחד למתחילים. אם אתה מתקשה ביצירת טופס, אתה מבזבז זמן יקר ותפספס את החיבור עם לקוחות והמיר את המבקרים באתר להפניות ומכירות. אחרי הכל, מה מועיל לתוסף טופס יצירת קשר אם אתה אפילו לא יודע להשתמש בו.

וופו: קלות שימוש

וופו הוא בונה טופס יצירת קשר מקוון על ידי SurveyMonkey שטוען שמשתמשים יכולים ליצור טופס יצירת קשר תוך דקות בעזרת בונה הגרור והשחרור שלהם..

כדי להוסיף שדה טופס לטופס יצירת הקשר שלך, פשוט גרור את שדה הטופס מרשימת האפשרויות שמשמאל לטופס יצירת הקשר שלך מימין. אתה יכול גם להשתמש באחת מהתבניות המוכנות מראש כדי להתחיל.

השוואה וופו

למרות שהוספת שדות טופס לטופס יצירת הקשר שלך נראית די פשוטה, שאר ממשק Wufoo נראה מתוארך ואינו ידידותי מאוד למשתמש. הגדרות השדה והגדרות הטופס מוגבלות במה שתוכל גם להתאים אישית.

Wufoo נותן לך את האפשרות לבחור נושא גם בונה הטפסים. אך אינך יכול לצפות בתצוגה מקדימה כיצד ייראה כל נושא. עליכם לבחור נושא באופן עיוור ואז לחצו על כפתור הצג טופס אשר יפתח כרטיסייה חדשה.

wufoo-vs-wpforms-נושאים

כשאתה משתמש במעצב העיצוב שלהם, הממשק אינו נגרר ושחרר כמו שרמז שהוא היה. יש גם המון אפשרויות להתאמה אישית שיכולות להיות מכריע. אם נבחר, חלק מהסגנונות האלה באמת יכולים לפגוע במותג שלך יותר מאשר לעזור לו.

wufoo-vs-wpforms- גרור ושחרר

בנוסף, יש בעיה נוספת כשאתה מטמיע טופס באתר שלך. הרקע, הכותרת וסגנון הגבול נעלמים כולם על מנת להבטיח שהטופס ישתלב באתר שלכם בצורה מושלמת. פירוש הדבר שאם אתה רוצה לשמור על כל מה שעיצבת זה עתה, אתה צריך לחזור ולהחיל את האלמנטים האלה באמצעות HTML או CSS. מה שיכול להיות משימה מורכבת למתחילים.

לכן, בעוד שוופו טוען שאתה יכול ליצור טופס תוך זמן קצר בכלל, זה לוקח הרבה בדיקות A / B, ניסויים ולחיצה מסביב ליצירת טופס.

WPForms: קלות שימוש

מצד שני, WPForms הוא הקבלן הידידותי ביותר למשתמש ליצירת טפסים ליצירת קשר. WPForms מתמקד בשימושיות ובפשטות וזה באמת בונה טופס ושחרור צור קשר שאינו דורש קידוד כלל..

WPForms מגיע עם מספר תבניות מעוצבות מראש לכל סוג של טופס שתרצה ליצור. בעוד Wufoo מציעה תבניות נוספות, הם מאוד קשה לאתר בחשבונך. אבל אתה יכול לגשת לכל התבניות של WPForm ממש בעורך הטפסים של WPForms.

wpforms לעומת wufoo תבניות

הוספת שדות טופס חדשים לטופס יצירת הקשר שלך היא קלה במיוחד בעזרת WPForms. פשוט גרור ושחרר את שדה הטופס הרצוי לטופס יצירת הקשר שלך. אתה יכול ללחוץ על שדות הטופס כדי לבצע שינויים ותוכל לראות את השינויים שלך בזמן אמת בטופס שלך באמצעות לוח התצוגה המקדימה.

wpforms- גרור ושחרר-לעומת-וופו

בנוסף, WPForms מציעה מגוון שדות טופס לטופס יצירת הקשר שלך מחוץ לתיבה. לדוגמה, חלק משדות הטופס הייחודיים שלהם כוללים:

 • העלאת קובץ
 • דירוג כוכבים
 • תיבות סימון
 • הסכם GDPR
 • CAPTCHA
 • סיסמה
 • ציון מקדם נטו

WPForms מאפשר גם לך להרוויח כסף באופן מקוון בקלות באמצעות שדות טופס התשלום המובנים שלהם כמו פריטים בודדים ומרובים, פריטי נפתח, כרטיס אשראי, סה”כ ועוד, כך שתוכל לקבל תשלומים מקוונים ישירות מאתר WordPress שלך..

מעל כל האלמנטים המדהימים שתוכל להוסיף לטופס יצירת הקשר שלך, לאחר שתסיים לעצב, תוכל להטמיע את טופס יצירת הקשר שלך באתר שלך בלחיצה אחת..

לכן, אם אתה רוצה תוסף טופס יצירת קשר שמקל על יצירת טופס יצירת קשר מייד ומגיע עם המון תכונות מובנות במיוחד, WPForms היא הדרך ללכת.

הזוכה: WPForms

מאפיינים: WPForms לעומת Wufoo

לא רק שתוסף טופס יצירת קשר צריך להיות קל לשימוש, אלא שהוא אמור להגיע גם עם כל התכונות הדרושות לך כדי ליצור טופס יצירת קשר חזק לאתר שלך. אם אתה בוחר תוסף של טופס יצירת קשר ומגלה שאתה יכול רק להשיג את היסודות בעזרתו, או שאתה צריך למלא עוד כמה כסף על התכונות הנוספות שאתה צריך, זו לא בחירה טובה. זו הסיבה שיש מגוון של תכונות כה חשוב.

וופו: תכונות

בהשוואה ל- WPForms, מערך התכונות של Wufoo מוגבל מאוד. בעוד של- Wufoo מספר שדות טופס בסיסיים כמו שם, כתובת, דירוג והעלאת קבצים, הם לא מציעים שדות טופס ייחודיים רבים כמו WPForms.

למעשה, הנה רשימה של כמה מהתכונות ש- Wufoo חסר בהשוואה ל- WPForms:

 • אין שדות צורות מיוחדות כמו הסכם WPForms GDPR, ציון מקדם הרשת ואחרים
 • כל תוכנית Wufoo מגבילה את מספר הרשומות הטפסים שתוכלו לקבל, אפילו במחיר הגבוה ביותר
 • מכיוון ש- Wufoo מארחת עבורך את הטפסים שלך, יש מגבלות אחסון לטעינה
 • אתה יכול לעקוב אחר הניתוחים שלך רק עם 2 התוכניות היקרות ביותר
 • אתה יכול לקבל תשלומים מקוונים רק עם שתי התוכניות הגבוהות ביותר
 • יש מגבלות לוגיות מותנות, אפילו בחשבונות בתשלום

לכן, לא רק שקשה יותר ליצור טופס ב- Wufoo, אלא שהם לא מציעים רבים מהתכונות הדרושות לך לטופס יצירת הקשר שלך ככל שהעסק שלך יגדל. וכשהמגבלות עולות על התכונות, הגיע הזמן לשקול בונה טפסים אחר.

WPForms: תכונות

בהשוואה לתכונות המוגבלות של וופו, WPForms מתפרץ בתפרים עם תכונות מובנות. תהיה לך גישה לכל אלמנט שאתה צריך בכדי להפוך את טופס יצירת הקשר שלך לחזק וייחודי כמו שאתה צריך שיהיה.

להלן רשימה של רק חלק מהתכונות הבולטות ש- WPForms מציע:

 • היגיון מותנה חכם – אתה יכול ליצור כללים רבים ככל שאתה רוצה
 • טפסים ללא הגבלה – אתה יכול ליצור מספר בלתי מוגבל של טפסים ולקבל מספר בלתי מוגבל של ערכים, על כל תוכנית
 • אחסון קבצים בלתי מוגבל – העלה כמות בלתי מוגבלת של קבצים ושמור אותם בקלות ובאתר אותם בספריית המדיה שלך
 • ניהול כניסה – נהל את כל הרשומות שלך ישירות מלוח המחוונים של WPForms בצורה מסודרת
 • הגנה מפני דואר זבל – הגן על הטפסים שלך מפני דואר זבל באמצעות הגנה מפני דואר זבל מובנה מפני דואר זבל, CAPTCHA, התאם אישית את CAPTCHA משלך, או השתמש ב- reCAPTCHA של גוגל
 • אישורי טפסים אוטומטיים – הודע למשתמשים שקיבלת את הרשומה שלהם עם 3 סוגי אישור טפסים שונים – הודעה, עמוד הצג והפניה מחדש
 • סקר וסקרים – צור סקרים וסקרים לאתר שלך וקבל דוחות המציגים את התוצאות שלך לניתוח קל של נתונים
 • שמירת טופס חלקי – אל תחמיצו הפניות עם היכולת ללכוד רשומות טופס חלקיות של מידע
 • מעקב אחר מיקום גיאוגרפי – גלה היכן נמצאים הלקוחות שלך באמצעות מעקב אחר מיקום גיאוגרפי, כך שתוכל לשלוח להם הודעות הרלוונטיות להם ולמיקומם
 • הגש הודעה – קבל הגשות של פוסט אורחים לבלוג הוורדפרס שלך דרך הקצה הקדמי של אתר האינטרנט שלך עם הגשות לפרסום טפסים
 • יכולת חתימה מקוונת – אסוף חתימות ישירות בטפסים שלך להסכמים וחוזים
 • הרשאות טופס ובקרות גישה – אתה יכול להגן על הטפסים שלך באמצעות סיסמאות, לתזמן תאריכי התחלה ועצירה של הטפסים שלך, ולהגביל את מספר הרשומות שתקבל.
 • שילוב שיווק בדוא”ל – חבר את הטופס שלך לשירותי שיווק בדוא”ל כמו SendinBlue, Contact Constant המהווה אלטרנטיבה נהדרת ל- MailChimp ואחרים.

עם המספר הבולט של תכונות WPForms שאתה מקבל כמעט לכל אחת מהתוכניות שלהם, האפשרויות שלך ליצירת טפסים להמרה גבוהה הן בלתי מוגבלות.

הזוכה: WPForms

תמיכה: WPForms לעומת Wufoo

גם אם אתה מנוסה עם בוני טפסים או אתרי אינטרנט, דברים יכולים להשתבש לפעמים ואתה תרצה לדעת שיש לך עזרה בכל פעם שמתעוררת בעיה. בעת בחירת בונה טפסים ליצירת קשר חדש, אתה זקוק לתמיכה מספקת למקרה שתתקל בבעיות בעת יצירת הטפסים שלך או ניהול חשבונך.

וופו: תמיכה

עם Wufoo, יש לך רק שתי דרכים לגשת לתמיכה: אתה יכול לשלוח להם הודעה דרך טופס יצירת הקשר הגנרי שלהם, או שתוכל לחפש במאמרים במרכז העזרה.

תמיכה ב- wufoo לעומת wpforms

Wufoo לא מתחייב להבטיח מתי הם יענו להודעה שלך אם אתה משתמש בטופס יצירת הקשר שלהם לצורך תמיכה. הם יכולים לקחת כמה שעות לתשובה או כמה ימים, אתה פשוט לא יודע.

גם מרכז העזרה לא תמיד שימושי. לדוגמה, כאשר הקלדנו בסרגל החיפוש של מילות המפתח “לא מקבל התראות בדוא”ל”, לא הופיעו מאמרים לפתרון בעיות בנושא זה. במצב דומה, הלקוחות ייאלצו ליצור קשר עם וופו באמצעות טופס יצירת הקשר שלהם ולקוות לתשובה מהירה.

WPForms: תמיכה

מצד שני, WPForms מציעה מגוון ערוצי תמיכה ללקוחותיהם. לא רק WPForms מציע תמיכה רבה יותר, אלא אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהשאלות שלך יענו בהקדם האפשרי.

תמיכה ב- wpforms

אתה יכול לגשת למערכת כרטיסי התמיכה כדי לקבל תשובות לשאלותיך. צוות WPForms מאפשר ללקוחות לדעת שהם עונים על כרטיסי תמיכה תוך 24 שעות בימי חול. לכן, לא תצטרך לתהות מתי תקבל פיתרון לבעיה שלך.

הם גם מספקים לך קטע תיעוד הכולל תיעוד, חומרי עזר והדרכות בקטגוריות כמו:

 • מתחילים
 • פונקציונליות
 • סטיילינג
 • מאריך
 • Addons
 • ניהול חשבון

WPForms מציע גם משאב מדהים נוסף לתמיכה, הבלוג שלהם. אתה יכול למצוא המון מאמרים והדרכות, הכוללות צילומי מסך, שיראו לך איך לעשות כל דבר עם WPForms. בנוסף הבלוג שלהם נותן לך טיפים וטריקים כיצד ליצור צורות יפות להמרה גבוהה.

אם אתה מחפש תמיכה מקיפה יותר לבונה טפסים, אל תחפש רחוק יותר מ- WPForms.

הזוכה: WPForms

מחיר: WPForms לעומת Wufoo

עלות ה- בונה טפסים מקוון אתה בוחר בדרך כלל אחד הגורמים החשובים ביותר, במיוחד אם אתה רק מתחיל והתקציב הוא נושא. אתה אף פעם לא רוצה לשלם יותר מדי ולקבל פחות מדי בתמורה, אז זכור לעשות את המחקר שלך כדי להשוות מחיר לעומת מה שאתה מקבל.

וופו: מחיר

לוופו יש 5 תוכניות שונות לבחירה. הם מציעים תוכנית בחינם, אך כמו שהזכרנו קודם, אתה יכול רק ליצור 5 טפסים ולקבל 100 רשומות. ברור שהתוכנית החינמית אינה מתאימה לשום עסק.

הם מציעים 4 תוכניות פרימיום יקרות, שנעו בין $ 14.08 לחודש ל 183.25 $ לחודש. כאשר מחויבים מדי שנה התוכנית המקצועית מסתכמת בסך 349.00 $ (יותר אם אתה משלם מדי חודש), ועדיין מותר לך לקבל 5000 כניסות. התוכנית המתקדמת עולה 889 דולר לשנה עבור 25,000 כניסות וגישה לכל התכונות שהם מציעים. וכדי שתוכלו להשיג 200,000 רשומות, תצטרכו לבצע מזלג על סך 2199 דולר לשנה.

תמחור וופו

Wufoo גובה ממך גם אם חורג מכמות הרשומות המותרות לחודש. תחויב בגובה 0.05 $ עבור כל רשומה שתקבל שהיא מעבר למגבלה, מה שבאמת יכול להכניס אותך לאדום.

אז עם וופו אתה משלם המון כסף ולא מקבל הרבה מה להראות בשביל זה.

WPForms: מחיר

WPForms מצד שני זה הרבה יותר זול ואתה מקבל הרבה יותר מכות עבור הדולר שלך. הם מציעים גרסה חינמית ו -4 תוכניות פרימיום שונות הנעים בין 39.50 $ לשנה לתוכנית הבסיסית ועד 299.50 $ לשנה לתכנית עלית.

כפי שאתה יכול לראות, כל תוכניות הפרימיום של WPForm יקרות בהרבה אפילו מהתכנית הבסיסית של Wufoo עם המון מגבלות.

כל תוכניות הפרימיום של WPForms אינן מוגבלות. אתה יכול ליצור כמה שיותר טפסים שאתה רוצה ולקבל מספר בלתי מוגבל של רשומות בטופס.

תמחור wpforms

עם התוכנית הפופולרית ביותר של WPForms, Pro, אתה משלם רק 199.50 $ לשנה ומקבל גישה כמעט לכל תכונה שהם מציעים, כולל שילוב שירותי שיווק בדוא”ל. אבל עם תוכנית Wufoo המקבילה, תשלם 349.00 דולר לשנה.

בסך הכל, עם WPForms תשלמו הרבה פחות עבור כלי מדהים וקל לשימוש, מלא עם מלא תכונות. ועם Wufoo, תשלם זרוע ורגל עבור פחות ממחצית מהתכונות ש- WPForms מציעה.

הזוכה: WPForms

מסקנה: WPForms לעומת Wufoo: מה עדיף?

אמנם נראה כי Wufoo היא בונה טפסים ידידותי למשתמש, אך בבדיקה מדוקדקת יותר קשה להשתמש בה. לא רק שיש בעיות בממשק אלא שלוופו פשוט אין להגדיר תכונה לכתוב עליה הביתה. תצטרך גם להוציא קומץ גדול מהארנק בכל חודש כדי להשתמש בו ואתה אפילו לא מקבל כמה רשומות בטופס שאתה רוצה. ומי רוצה לשים מגבלה על ההפניות והמכירות שאתה יכול להשיג?

WPForms הוא המנצח הברור. אתה רוצה שבונה טפסים ליצירת קשר הנוח לשימוש ומגיע עם המון תכונות שיהפכו את טופס יצירת הקשר שלך לעוד יותר חזק. אתה יכול להשיג את כל זה באמצעות WPForms, וגם במחיר סביר. התחל עם WPForms היום!

אנו מקווים שעזרנו לכם למצוא אלטרנטיבה מדהימה לוופו ב- WPForms. אם אהבתם את המאמר ואתם רוצים לבדוק יותר מההשוואה בין תוספים לטופס יצירת קשר, עיינו במאמר שלנו על 7 התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר בהשוואה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map