מכשירי נושא יקרים, הפסיקו להדביק קטעי קוד אקראיים בfunks.php

תאר לעצמך תרחיש זה, אתה מוצא קטע קוד מגניב ממש באחד מאתרי ההדרכה הרבים בוורדפרס בחוץ ומדביק אותו בקובץ הפונקציות.php של העיצוב שלך..


קטע הקוד פועל כפי שמפורסם, ואז אתה משחרר את העיצוב שלך למכירה בשוק נושא ידוע. בואו לבחור כובע אקראי מכובע ונלך עם … ThemeForest.

לפתע הנושא שלך הופך להיות פופולרי באמת, זה יכול להיות בגלל הרשימה האדירה של “תכונות” שימושיות לכאורה שציינת בדף המכירות של הנושא שלך. עם ההצלחה של הנושא שלך, מגיע גם מספר שאילתות תמיכה, בעיקר קשורות לפריצת תוספים בזמן השימוש בעיצוב שלך.

איך זה קרה, אתה תוהה? אולי זה בגלל שהדבקת באופן עיוור גלוביות אקראיות של קוד וורדפרס לקובץ הפונקציות שלך .php מבלי לחשוב או לצפות מראש לבעיות תאימות אפשריות..

דוגמא לחיים אמיתיים

אז ניסיתי למצוא קטע קוד שיגרוף את כל התמונות המצורפות מפוסט ואז יציג אותן בפוסט זה באופן אוטומטי. בסופו של דבר מצאתי פיסת קוד על הצפת ערימה, הדבקתי אותו בקובץ הפונקציות שלי ונראה שהוא פותר את הבעיה.

שורת הקוד הראשונה הייתה הבאה:

add_filter (‘the_content’, ‘strip_shortcodes’);

נו טוב, זה עבד, לא חשבתי על זה משהו. מאוחר יותר ניסיתי להטביע טופס יצירת קשר עם קוד קצר. הפתעה, זה לא עבד וביליתי כשעה בניסיון להבין מדוע. אם באמת קראתי את הקוד שהדבקתי, הייתי יודע.

זה נועד עבור אתר לקוח, ולא נושא שפורסם, למזלי לא הייתי צריך להתמודד עם מבול של שאילתות תמיכה בגלל הטעות המטופשת שלי.

מה חושבים מפתחי התוספים המסחריים

הנה ציטוט של קרל הנקוק (מפתח Gravity Forms) בנושא זה ממש:

תמיכה בתוסף Gravity Forms הפופולרי פירושו שאנו רואים יותר מהנתח ההוגן שלנו מנושאים בעלי קידוד גרוע. אחד הנושאים העיקריים הקשורים לתמיכה שאנו נתקלים בהם הם נושאים שלא פותחו תוך שימוש בשיטות מומלצות, מה שמביא לבעיות סטיילינג של Gravity Forms ובמקרים מסוימים קונפליקטים שגורמים לכך שטפסים של Gravity אינם פועלים כראוי..

האשם הגדול במצבים אלה הם נושאים הכוללים קטעי קוד שהודבקו והועברו מאתרי הדרכה. נראה שמפתחי נושאים חושבים שרק בגלל שקטע הקוד נמצא באתר הדרכה, זה בטח טוב. למרבה הצער זה לא תמיד המקרה וההחלטות הגרועות הללו גורמות לכאבי ראש ולבעיות תמיכה למשתמשים.

רוצה להגביל את הפוטנציאל להיתקל בבעיות עם תוספים הנגרמים מנושא לא מפותח? הקפידו על מפתחי נושא מכובדים כמו Press75, iThemes, ערכות נושא בכניסה, ערכות נושא אורגניות, WooThemes ו StudioPress בכדי להזכיר כמה. היגע בעייפות משווקי נושא שבהם הניסיון והמערכת המיומנים של המחבר עשויים להיות חסרים. ברוב המקרים אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.

שיטות מומלצות לקידוד

ניתן להימנע מרבים מהסוגיות הללו על ידי ביצוע הדברים הבאים תקני קידוד וורדפרס. לדוגמה, אתה צריך להיות קידומת שמות הפונקציות שלך כדי למנוע סכסוכים פוטנציאליים.

במקרה של בעיות סטיילינג עם טווחי הכבידה, ייתכן שתרצה להימנע מסגנונות שמיכה מסוימים באלמנטים בטופס וקלט, ובמקום זאת להשתמש בבוחרי זיהוי ברירת המחדל של וורדפרס עבור עיקר עיצובי הטופס שלך..

אלה כוללים #searchform, #s, #searchs שלח בתיבת החיפוש. כמו כן #commentform # author, #url, # mail, #comment, # שלח את טופס התגובה.

סיכום

אם אתה מפתח נושא, ואינך בקיא מדי ב- PHP, הקפד להעתיק ולהדביק קטעי קוד אלה לנושא שלך. גם אם אתה לא כל כך נהדר ב- PHP, אתה לפחות יכול לקרוא את הקוד ולנסות להבין את זה לפני שתשתמש בו.

כמו אם תגלה שקודדי הקיצור שלך אינם מתפקדים כראוי, שורת קוד שמזכירה “strip_shortcodes” עשויה להיות קשורה לזה.

לפעמים אני מרגישה שמפתחי ערכות נושא של וורדפרס פשוט מדביקים קטעי טקסט אקראיים בקובץ הפונקציות שלהם .php, רק כדי שיוכלו לרשום עוד “פיצ’ר” בדפי המכירה של העיצוב שלהם..

למרות שאני לא חובב גדול של רעיון מסוג זה, הוא נכנס לוויכוח אחר לגמרי לגבי תפקידם של נושאים ותוספים באתרי וורדפרס, אשר אשמור לפוסט עתידי..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map