סקירת קשר קבוע עם 2020 – התוכנה הטובה ביותר לשיווק בדוא”ל

האם ברצונך לבנות רשימת דוא”ל אך אינך בטוח באיזה שירות שיווק בדוא”ל לבחור? קשר קבוע היה מוביל בתעשייה בשיווק בדוא”ל במשך למעלה מ 20 שנה.


בסקירת קשר קבוע עם אנשי קשר, עמדנו במבחן על הבטחותיהם כדי שתוכלו להחליט אם זה שירות השיווק הדוא”ל הטוב ביותר לצרכים שלך..

קשר קבוע

מדוע אתה זקוק לשיווק בדוא”ל?

אם יש לך אתר שיש בו תנועה, עליך לבצע שיווק בדוא”ל.

שיווק בדוא”ל עוזר לך להתחבר לקהל שלך ולבנות איתם מערכת יחסים ארוכת שנים. מרבית העסקים הקטנים מוצאים שיווק בדואר אלקטרוני הוא כלי חיוני להגדלת מכירות והכנסות.

להלן מספר יתרונות של שיווק בדוא”ל:

 • הגדל ביקורים חוזרים: באמצעות שיווק בדוא”ל, אתה יכול להתחבר לקהל שלך על ידי איסוף כתובות הדוא”ל שלהם ולשלוח להם תוכן חשוב. אתה יכול גם לעודד אותם לחזור לאתר שלך לעתים קרובות.
 • הגדל את ההמרות: המרות דוא”ל עולות על תעבורת חיפוש חברתית וגם אורגנית. אם אתה רוצה לייצר יותר מכירות, תצטרך להתחיל בשיווק בדוא”ל.
 • לייצר הכנסות נוספות: מחקרים מראים כי שיווק בדוא”ל עוזר לך לקבל ממוצע של 38 דולר לכל הוצאה של $ 1.

ביקורת מתמדת על אנשי קשר: השירות הטוב ביותר לשיווק בדוא”ל למתחילים

קשר קבוע מקל עליך לבנות רשימת דוא”ל גם אם אתה מתחיל מוחלט. לאחר ההרשמה תתבקש לבחור בענף.

בהתבסס על הבחירה שלך, תקבל הצעות ספציפיות לענף למסעות פרסום בדוא”ל להרחבת העסק שלך. תקבל גם טיפים לעיצוב תבניות דוא”ל, שיעזרו לך ליצור ולשלוח דוא”ל שנפתח, נקרא ולחץ עליו.

כמו כן, עיין במאמר שלנו כיצד ליצור דוא”ל הפיצוץ בדרך הנכונה.

הבה נבחן לעומק את התכונות של קשר קבוע ומדוע הוא השירות הטוב ביותר לשיווק בדוא”ל למתחילים.

גרור ושחרר את עורך כדי ליצור מיילים יפים

בונה קשר מתמיד

עורך הגרירה והשחרור העוצמתי מקל עליך ליצור מיילים יפים ומרתקים. תוכלו למצוא המון תבניות מובנות, המותאמות למובייל, שנראות נהדר בכל המכשירים. ככה, אתה לא תמיד צריך לבנות עלוני הדוא”ל שלך מאפס.

כדי לחסוך זמן, אתה יכול לבחור את התבנית המתאימה להודעות הדוא”ל שלך ואז להתאים אותה באופן הרצוי.

דיווח בזמן אמת ואנליטיקס

דיווח קשר מתמיד

קשר קבוע מגיע עם דיווחים וניתוח בזמן אמת המעניקים לך תובנות לגבי ביצועי מסעות הפרסום שלך בדוא”ל. דוח המעורבות מאפשר לך לעקוב אחר הביצועים של מסעות הפרסום שלך בדוא”ל על ידי הצגת מדדים חשובים, כולל שליחה, פתיחה, קליקים ועוד.

אתה יכול אפילו להשוות את הביצועים של מסעות פרסום דוא”ל שונים כדי לראות איזה מהם יש הכי הרבה פתיחות וקליקים.

תקבל גם מפות חום של מעקב אחר קליקים, המראות לך מיקום כפתור אופטימלי להנעת קליקים רבים יותר.

בדוק גם: הפתרונות הטובים ביותר של WordPress Analytics בהשוואה

המון שירותי שיווק משולבים

שילוב קשר מתמיד

באמצעות קשר קבוע, שילוב עם יישומי האינטרנט המועדפים עליך הוא רוח. עם מאות אפליקציות נתמכות אתה יכול להשיג יותר בעזרת מאמצי השיווק שלך. אתה יכול:

 • הגדל את רשימת הדוא”ל שלך באופן אקספוננציאלי
 • עדכן אנשי קשר בין חשבון ‘צור קשר קבוע’ ליישומים מקוונים אחרים
 • הפוך את אתר האינטרנט ואת ערוצי השיווק שלך למרתקים יותר

השתלב בקלות באתר וורדפרס שלך

קשורים: כיצד להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך, FAST!

חיבור חשבון הקשר הרגיל שלך לאתר וורדפרס שלך הוא פשוט מאוד. למרות שאתה יכול בקלות להטביע טופס הרשמה לאיסוף דוא”ל, אנו ממליצים מאוד להטמיע את הטופס שלך באמצעות טופס יצירת קשר של WordPress במקום זאת.

למה? להלן מספר סיבות:

 • הטבעה קלה: עם תוסף אינך צריך להתעסק עם קוד ההטמעה. לאחר שתתחבר ליצירת קשר קבוע לתוסף טופס יצירת הקשר שלך, אתה יכול להוסיף בקלות טופס הרשמה ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס..
 • אין צורך בכניסה: לא תמיד אתה צריך להיכנס לחשבון ‘צור קשר קבוע’ שלך בכל פעם שאתה רוצה ליצור טופס הרשמה מכיוון שאתה יכול לעשות זאת ממנהל הוורדפרס שלך..
 • הגדל את רשימת הדוא”ל שלך באמצעות כל טופס יצירת קשר: כדי להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך, אתה לא תמיד צריך לבנות טופס הרשמה נפרד. אתה יכול לכלול תיבת סימון בכל טופס יצירת קשר באתר שלך. אם התיבה מסומנת, תוכלו להוסיף את אנשי הקשר לרשימת הדוא”ל שלכם.

אתה יכול למצוא הרבה תוספי טופס יצירת קשר שונים במאגר וורדפרס המספקים אינטגרציה של קשר קבוע. עם זאת, אנו ממליצים על WPForms מכיוון שהיא מציעה אינטגרציה של קשר קבוע מחוץ לקופסה.

WPForms הוא התוסף הטוב ביותר של טופס יצירת קשר עבור וורדפרס. באמצעות WPForms אתה יכול לשלב קשר קבוע באופן מיידי מבלי שתצטרך להתקין תוספים כלשהם.

קרא את סקירת ה- WPForms למידע נוסף.

איך קשר קבוע נערם נגד התחרות?

קשר קבוע מתאים ביותר לעסקים חכמים שרק מתחילים בשיווק בדוא”ל. בואו נסתכל על כמה תחומים שבהם קשר קבוע מצטיין בהשוואה לשירותי שיווק אחרים בדוא”ל.

1. ניסיון חינם ל 60 יום

בעוד שרוב שירותי השיווק בדוא”ל מציעים ניסיון ללא תשלום של 14 או 30 יום לבדיקת השירות שלהם, קשר קבוע נותן לך גישה מלאה לכלי העבודה שלהם במשך 60 יום. לאחר המשפט, המנוי מתחיל ב 20 $ לחודש עבור עד 500 מנויים.

2. קל לשימוש

קשר קבוע מגיע עם ממשק יפהפה, שמקל על כל אחד להתחיל עם שיווק בדוא”ל.

עורך הגרירה והשחרור העוצמתי הופך את זה ללא מאמץ ליצור ולהגדיר את המיילים שלך למה שהמנויים שלך יאהבו. עם כל תכנית, אתה מקבל גישה לתבניות יפות המותאמות מראש לנייד שנראות נהדר בכל מכשיר.

3. כלים שיווקיים מתקדמים

קשר קבוע מגיע עם כל כלי האוטומציה החיוניים להרחבת רשימת הדוא”ל שלך. זה בגלל זה שהוא עשה את רשימת ה- CRM הטובה ביותר לשיווק בדוא”ל. להלן מספר תכונות מתקדמות שתמצא שימושי:

 • צור דף אינטרנט מותאם אישית לקבלת תרומות מקוונות.
 • צור סקרים וסקרים מקוונים פשוטים.
 • נהל את האירועים שלך באמצעות הזמנות בהתאמה אישית, הרשמות מקוונות, אוספי תשלומים וכו ‘.

קשר קבוע: חסרונות

סקירת אנשי הקשר הבלתי פוסקים שלנו לא תהיה שלמה בלי לחשוף את חסרונות התוכנה.

הנה כמה דברים שלא אהבנו בקשר קבוע:

כלי אוטומציה מוגבלים: כשירות שיווק בדוא”ל, Constant Contact בנוי עבור משתמשים ברמה מתחילה, כך שהוא חסר הרבה מיכולות מיקוד התנהגות שמשתמשים מתקדמים יזדקקו לה.

מחיר: בהשוואה לשירותי שיווק אחרים בדוא”ל כמו SendinBlue, MailChimp וחלופות ליצירת קשר קבוע, קשר קבוע הוא מעט יקר. עם זאת, אם אתה זקוק לשירות שיווקי דוא”ל ידידותי למתחילים, צור קשר קבוע הוא הבחירה הטובה ביותר.

אפשרויות תמחור ותמיכה עבור קשר קבוע

תמחור קשר קבוע

קשר קבוע מעניק לך ניסיון חינם למשך 60 יום לבדיקת השירות שלהם. במהלך תקופת הניסיון בחינם, תוכלו לחקור את כל סוגי הקמפיינים והתכונות שיש להם להציע.

התמחור מתחיל ב 20 $ לחודש על בסיס מספר אנשי הקשר הפעילים בחשבונך. תוכנית הדוא”ל היא הבחירה הטובה ביותר למשתמשים שרוצים לשלוח ולתזמן עלוני דוא”ל. תקבל את כל התכונות הבסיסיות, כולל ניהול אנשי קשר, תזמון דוא”ל, כלי בניית רשימות וכן הלאה.

כמו כן, עיין במדריך שלנו ליצירת עלון בדוא”ל.

אם אתה זקוק למשיב רשמי כדי לשלוח דוא”ל לאנשים הנכונים בזמן הנכון, כמו לימי הולדת וימי נישואים, דוא”ל פלוס הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך. תקבל גם תכונות מתקדמות כמו סקרים וסקרים, קופונים, בדיקות A / B וכו ‘. תוכנית אימייל פלוס עולה 45 דולר לחודש..

קשר קבוע מספק תמיכה ללא תחרות עם צ’אט חי, מיילים ופורומי דיון. יש להם גם ספריית משאבים עצומה שעוזרת לך להעביר אותך דרך כל היבט של שיווק בדוא”ל באמצעות Constant Contact.

פסק הדין שלנו על קשר קבוע לשיווק בדוא”ל

קשר קבוע הוא הבחירה המושלמת עבור משווקי דוא”ל ברמת מתחילים, עסקים קטנים ועמותות הזקוקים לכלי קל לשימוש לבניית רשימת דוא”ל..

מעורך הגרירה והשחרור העוצמתי וכלה בתבניות מוכנות וכלה בניהול אנשי קשר מאורגן להפליא ועד דיווח רב עוצמה, תמצא את כל התכונות הדרושות לך בכדי להצליח בשיווק הדוא”ל שלך..

אתה יכול להתחיל עם תוכנית הדואר האלקטרוני כשאתה מתחיל, במיוחד אם אינך זקוק למשיבה אוטומטית. כשאתה גדל, אתה יכול לשדרג ל- Email Plus לקבלת תכונות אוטומציה מתקדמות יותר לדוא”ל.

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג חצי כוכב 4.6 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

קבל קשר קבוע עכשיו »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map