סקירת ערכת האתר של גוגל 2020 – חובה לקרוא לפני ההתקנה באתר שלך

רוצה לדעת על התוסף של ערכת האתר של גוגל?


ערכת אתר מאת Google הוא תוסף וורדפרס המאפשר לך לחבר בין שירותי השיווק המקוונים של גוגל כמו Search Console, Google Analytics, Google Optimization, Google Manager Manager, PageSpeed ​​Insights, Google AdSense וכו ‘ישירות ללוח המחוונים של WordPress שלך..

באמצעות ערכת האתר אתה מקבל תובנות לגבי ביצועי האתר שלך ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. במאמר זה, נסקור וננתח את התוסף ערכת האתר בפירוט ונברר מה הוא מציע והאם כדאי לנסות.

מהי ערכת האתר של גוגל?

ערכת אתר

ערכת אתר הוא התוסף של וורדפרס של גוגל הפועל כמתווך בין אתר הוורדפרס שלך לשירותי השיווק של גוגל. התוסף הושק באוקטובר 2019 והוא זמין להורדה במאגר וורדפרס בחינם. באמצעות תוסף זה אתה יכול לשלב את האתר שלך בכלים הבאים של גוגל.

 • ניתוח: Google Analytics מספר לך כיצד משתמשים מתקשרים עם האתר שלך. על ידי חיבור האתר שלך לגוגל אנליטיקס, אתה יודע מאיפה בדיוק מגיע התנועה שלך, איזה פוסט עושה את הטוב ביותר וכו ‘.
 • מסוף חיפוש: מסוף החיפוש של גוגל עוזר לך לשפר את דירוג החיפוש שלך על ידי מתן אפשרות לתקן באגים ושגיאות קיימים המונעים את האתר שלך לאינדקס. אתה יכול גם לעקוב אחר מילות המפתח בהן משתמשים מגלים את האתר שלך.
 • AdSense: באמצעות Google Adsense, אתה יכול לייצר רווח מהאתר שלך על ידי הצבת מודעות באתר שלך.
 • תובנות מהירות דף: שפר את ביצועי האתר שלך על ידי בדיקת מהירות הטעינה של האתר שלך במכשירים שולחניים וניידים, וביצוע שינויים נחוצים כדי להפחית את זמן הטעינה שלו.
 • מנהל התגים: זה מאפשר לך לנהל ולפרוס תגי שיווק למדידת החזר ה- ROI שלך לפרסום, כמו גם מעקב אחר אתרים ויישומים של פלאש, וידאו, רשת חברתית מבלי לגעת בקוד..
 • בצע אופטימיזציה: אופטימיזציה של Google הוא כלי לבדיקת A / B המשפר את ההמרות באתר שלך בכך שהוא מאפשר לבצע ניסויים.

באופן כללי, ערכת האתר מתאימה ביותר לבעלי אתרים המחזיקים באתר, מפתחים המנהלים פרויקטים מרובים של לקוחות, ומחברי תוספים ושירותי אירוח אתרים..

סקירת ערכת האתר של גוגל: סקירה כללית של התכונות

ערכת האתר מציעה תכונות נהדרות למשתמשים שלה. כאמור, זה עוזר לך להוסיף שירותי גוגל שונים ללוח המחוונים של וורדפרס, כך שתוכל להציג את כל הדוחות שלך במקום אחד מבלי לעבור על צורך להיכנס לשירותים שונים. הדבר הטוב ביותר עם התוסף הזה הוא שהוא מקל על התקנת כל השירותים האלה באתר שלך בלי צורך לגעת בשורת קוד.

להלן התכונות שהפלאגין מציע.

 • תנועה: הוא מציע דוח כולל על התעבורה שמקבל האתר שלך. התנועה מחולקת עוד יותר לאורגני, הפניה, ישיר ודוא”ל. אז אתה יודע מאיפה בדיוק מגיע התנועה שלך.
 • מהירות דף: דע כמה מהר האתר שלך נטען ומצא דרכים לשיפורו.
 • AdSense: הרווח רווח מהאתר שלך כדי להרוויח קצת כסף נוסף
 • מנהל התגים: עוזר לך לעקוב אחר תגי שיווק שונים באתר שלך.
 • משפך חיפוש: מראה לך את מספר ההופעות והקליקים שהתקבל באתר שלך במשך תקופת זמן.

התקנת תוסף ערכת אתרים בוורדפרס

כדי להשתמש בערכת האתר באתר וורדפרס, תחילה עליך להתקין את התוסף בלוח המחוונים שלך. לשם כך, התחבר ללוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על תוסף »הוסף חדש. כעת באמצעות שדה החיפוש, חפש את התוסף Kit Kit.

התקנת ערכת אתר

לאחר שמצאת אותו, לחץ על להתקין עכשיו ואחריו הפעל כפתור שהפלאגין יתחיל לעבוד. לאחר הפעלת התוסף, תראה את ההודעה הבאה במסך.

התקנת ערכת אתר, תוסף ערכת אתר, ערכת אתר, ערכת אתר גוגל

הקלק על ה התחל את ההתקנה כפתור. זה יעביר אותך למסך חדש, שם תצטרך לאמת את הבעלות על האתר שלך.

ערכת האתר של גוגל, תוסף ערכת האתר של גוגל, סקירת ערכת האתר של גוגל

היכנס לחשבון שלך באמצעות חשבון Google שלך. קופץ קטן יופיע על המסך שלך ומבקש ממך לתת הרשאה להציג ולנהל את נתוני Search Console שלך. בשניות הבאות, עקוב אחר הצעדים למתן הרשאה לפלאגין לאימות וגישה לחשבונך. לאחר השלמת ההתקנה, לחץ על עבור אל לוח המחוונים של ערכת האתר כפתור. זה ייקח אותך ללוח המחוונים של ערכת האתר שלך ממש באתר וורדפרס שלך.

כך זה נראה.

לוח המחוונים של ערכת האתר של גוגל

הוספת שירותי גוגל נוספים לערכת האתר

אם אתה רוצה פרטים נוספים בלוח המחוונים שלך, ערכת האתר מאפשרת לך לעשות זאת גם. אתה פשוט צריך ללכת אליו ערכת אתר »הגדרות. תראה כאן 3 כרטיסיות שונות:

 • שירות מחובר
 • חבר שירותים נוספים
 • הגדרות מנהל מערכת

עבור אל חבר שירותים נוספים כרטיסייה.

כאן, תחת החלונית Analytics לחץ על הגדרת אנליטיקס אפשרות. לפני שתגדיר את Analytics, לא תוכל להוסיף את ה- מנהל התגים ו מיטוב שירותים.

כעת התחבר לחשבון Google שלך ​​ולחץ על להתיר לחץ על הצעדים הבאים כדי להעניק גישה לפלאגין להצגת דוחות בלוח המחוונים של Google Analytics שלך. אתה שוב שוב יהיה בלוח המחוונים של וורדפרס משם תוכל להגדיר את חשבון Analytics שלך על ידי לחיצה על קבע את תצורת Analytics כפתור.

ערכת אתרים מאת גוגל אנליטיקס

לאחר שלב זה, ערכת האתר תטפל בכל דבר עבורך. זה יבוא את הנתונים שלך מגוגל אנליטיקס ויציג את הדוחות שלך ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס. תוכלו לחזור על אותו התהליך גם עם השירותים האחרים.

בדיקת הדוחות שלך בערכת האתר

כעת, כאשר הכל מוגדר, הגיע הזמן שתבדוק את דוחות האתר שלך. אתה יכול לבדוק את הדוחות שלך על ידי מעבר אל ערכת אתר »לוח מחוונים. כאן תראה את כל שירותי Google שקשרת לאתר שלך.

לוח מחוונים, ערכת אתר

כשאתה גולל הלאה, תראה דוחות נוספים על ביצועי האתר שלך, מהירות האתר שלך בנייד ובמחשב השולחני וכו ‘. תוכל גם לבחור את מסגרת הזמן לדוחות אלה בפינה השמאלית העליונה של המסך. אם מותקנת ב- Adsense, ערכת האתר תציג לכם גם דיווחים על כך.

ניתוק השירות היחיד בערכת האתר

ערכת האתר מאפשרת לך גם לנתק את השירותים שלך מהאתר שלך ללא כל סיבוך. פשוט ללכת ל ערכת אתר »הגדרות» שירותים מחוברים. כאן בחר את השירות שברצונך לנתק ולחץ על ערוך כפתור מתחתיו.

ערכת אתר

מימין, תהיה לך אפשרות בשם נתק ניתוח לערכת האתר. לחץ על אפשרות זו. מוקפץ יופיע המאשר אם אתה באמת רוצה לנתק אותו. לחץ על כפתור הניתוק. וזה הכל.

Pros Kit Kit – מה אהבנו בזה

ערכת אתר היא אפשרות טובה עבורך אם אתר האינטרנט שלך מחובר לשירותי גוגל שונים ואתה מעוניין להציג את הדוחות של כל השירותים הללו במקום אחד ויחיד..

זה מקל על מעקב וניתוח של מה שקורה באתר שלך. באמצעות תוסף זה, תוכל לקבל את כל המידע הבסיסי הדרוש לך באתר שלך, כמו כיצד המבקרים שלך גילו את האתר שלך, התנהגותם באתר וכו ‘..

במקום להיכנס לפלטפורמות שונות ולצפות בדוחות שלך בנפרד, Sit Kit מעניק לך את כל הדוחות בלוח מחוונים יחיד ומרכזי. אז אין מעבר בין כרטיסיות דפדפן שונות.

חסרונות בערכת אתרים – מה חסר

ערכת האתר מגיעה גם עם כמה חסרונות. הנה כמה מהם.

 • מציע מידע מוגבל במרכז השליטה: מכיוון שהוא מחבר כל כך הרבה שירותי גוגל ללוח המחוונים של וורדפרס, אתה יכול להציג מידע מוגבל רק מכל אחד מהשירותים האלה. ולפעמים זה לא מספיק במיוחד כשמדובר בקבלת החלטות מרכזיות.
 • חסרים אינטגרציה משופרת של מסחר אלקטרוני: ל- Kit Kit אין אפשרות לאפשר לך לעקוב אחר אלמנטים שונים של מסחר אלקטרוני באתר שלך. לדוגמה, הוא לא יציג את הרווחים, את גודל ההזמנה הממוצע, המוצרים עם הביצועים הטובים ביותר וכו ‘בחנות המקוונת שלך.
 • אין אפשרות למעקב אחר טפסים: ערכת האתר אינה מאפשרת לך לעקוב אחר טפסים שונים באתר שלך. אם אתה רוצה לעקוב אחר טופס יצירת הקשר או טופס ההזמנה שלך כדי לדעת מה ההמרות שלך, אתה עלול להיות מאוכזב.

פסק הדין שלנו: האם ערכת האתר מתאימה לך?

ערכת האתר עשויה להיות פיתרון טוב למשתמשים שרוצים להחזיק לוח מחוונים יחיד עם פרטים מינימליים. בנוסף, ערכת האתר אוספת מידע מכל שירות בגוגל ומציגה אותם בצורה מסודרת במקום אחד.

עם זאת, אם ברצונך לעשות שימוש מלא בשירותי גוגל, יתכן כי ערכת האתר אינה מתאימה.

לדוגמה, ערכת האתר מאפשרת לך רק הגדרה בסיסית של Google Analytics.

עם ההגדרה הבסיסית של Analytics, לא תקבל מידע מפורט, כגון נתוני עסקאות מסחר אלקטרוני, הורדת נתוני מעקב, נתוני מעקב אחר אירועים ועוד. זה ידרוש חלופת ערכת אתרים כמו MonsterInsights, שזה התוסף המקיף ביותר של גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס.

monsterinsights, כניסה למשתמשים ותוספי רישום

באמצעות MonsterInsights, אתה יכול לקבל את כל הדוחות שמציעה ערכת האתר, כולל Google Analytics, Search Console, AdSense, ועוד. MonsterInsights עושה שימוש באינטגרציה שלה ב- Google Analytics כדי לעקוב אחר נתוני Search Console, נתוני AdSense, נתוני מעקב מהיר ועוד.

בנוסף, זה נותן לך דוחות נוספים ש- Kit Kit אינו מציע, כולל נתוני מכירות של מסחר אלקטרוני, נתונים על קישורי שותפים וכו ‘..

למידע נוסף על MonsterInsights בסקירה המפורטת שלנו.

אז זהו זה. אנו מקווים שמאמר זה מועיל. אם נהנית מהסקירה שלנו בנושא ערכת האתרים של Google, יתכן ותהיה מעוניין ללמוד כיצד להגדיר מעקב אחר הורדות בוורדפרס באמצעות Google Analytics

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריק 3.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריק 3.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

השג ערכת אתר מאת גוגל עכשיו »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map