סקירת BackupBuddy 2020: האם זה התוסף הטוב ביותר לגיבוי פרימיום?

האם אתה מחפש תוסף גיבוי לאתר וורדפרס שלך? BackupBuddy הוא אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לגיבוי בוורדפרס בשוק. בסקירת BackupBuddy זו, נבדוק מה הופך אותו לתוסף הגיבוי המוביל של WordPress.


סקירה מלאה של BackupBuddy

מדוע אתה זקוק לתוסף גיבוי עבור וורדפרס?

האינטרנט לא בטוח כמו שהיינו רוצים שיהיה. בכל יום אלפי אתרים נופלים בגלל התקפות DDOS, ניסיונות פריצה וגניבת נתונים.

בעלי אתרים רבים אינם מבינים את חשיבות הגיבויים עד שהם מאבדים את הנתונים שלהם. שחזור נתונים שאבדו הוא יקר מאוד, כואב ונמנע לחלוטין עם גיבויים מתאימים.

ישנם מספר פתרונות גיבוי של וורדפרס בשוק. הנה מה שאנחנו מחפשים בפתרון גיבוי אידיאלי לאתר המופעל על ידי וורדפרס.

 • יוצר גיבויים אוטומטית בלוח הזמנים הרגיל
 • שומר את הגיבויים בענן
 • מציע שחזור ללא כאבים והעברה מגיבויים

בואו נסתכל על BackupBuddy ונראה כמה טוב הוא עושה את כל זה ואז עוד קצת.

הגדרה מהירה וקלה לגיבויים מלאים

משתמשים רבים ברמת מתחילים אינם מכירים את המינוחים המשמשים את תוכנת הגיבוי. זה מקשה עליהם לקבל החלטות בעת הגדרת פתרון הגיבוי שלהם.

BackupBuddy הופך את זה למתחילים פשוט וקל מאוד להגדיר את פתרון הגיבוי שלהם ברגע שהם מפעילים את התוסף.

זה מראה להם טופס פשוט עם אפשרויות קל מאוד להבנה. פשוט מלא אותו ושמור אותו לא רק שיציב את פיתרון הגיבוי שלך, אלא גם יתחיל את הראשון שלך גיבוי מלא.

זה חוסך משתמשים ממספר מכריע של החלטות ואפשרויות. זה מתחיל לעבוד איתו תוך שניות, ואתם לא צריכים להיאבק עם התוכנה כדי שהיא תעבוד.

גיבויים מתוזמנים אוטומטיים

לרוב המשתמשים אין זמן לגבות ידנית בכל פעם שהם מעדכנים את אתר האינטרנט שלהם. BackupBuddy מאפשר לך להגדיר במהירות לוח זמנים אוטומטי ואז לשכוח ממנו.

זה יוצר אוטומטית גיבויים בלוח הזמנים שהוגדר על ידך. תלוי באיזו תדירות אתה מפרסם תוכן חדש באתר שלך, אתה יכול להתאים את לוח הזמנים הזה כך שיענה על הצרכים שלך.

לוחות הזמנים של גיבוי

תכונה נהדרת נוספת של BackupBuddy היא שהיא מאפשרת לך להגדיר לוחות זמנים מרובים. לדוגמה, אתה יכול להגדיר לוח זמנים לגיבוי יומי של שלך מאגר מידע, ואז עוד ליצור גיבויים שלמים בכל שבוע.

אחסן את הגיבויים שלך בענן באמצעות BackupBuddy

אחת התכונות החשובות ביותר בכל פיתרון לגיבוי אתרים היא היכולת לאחסן גיבויים במספר מיקומים. BackupBuddy מספק מספר אפשרויות לאחסון הגיבויים שלך בצורה מאובטחת.

כל תוסף BackupBuddy מעניק לך גישה לאחסון של 1 ג’יגה-בתים באחסון הענן של סטאש של BackupBuddy. התוסף מאפשר גם למחוק אוטומטית גיבויים ישנים מהאחסון בענן שלך. המשמעות היא ש- 1 GB מספיק ל 95% מהאתרים. עם זאת, שטח אחסון רב יותר זמין אם אתה זקוק לו. החל רק 35 דולר לשנה עבור 5 ג’יגה-בייט.

שמור את הגיבוי שלך במיקומי ענן מרוחקים באמצעות BackupBuddy

BackupBuddy מאפשר לך גם לשמור את הגיבויים שלך בשירותי אחסון ענן פופולריים כמו Google Drive ו- Dropbox.

הוא תומך גם בשירותי אחסון ענן זולים כמו אמזון S3 ו- Rackspace.

מלבד אחסון בענן, באפשרותך גם לשמור את הגיבויים בשרת משלך, לשלוח אותו לשרת אחר באמצעות FTP, או לשלוח גיבויים בדוא”ל לעצמך.

שחזר בקלות והעבר אתרי אינטרנט עם BackupBuddy

פתרונות גיבוי רבים מקלים על יצירת גיבויים. אבל שחזור אתרים איתם אינו קל יותר. BackupBuddy, לעומת זאת, הופך את זה מאוד פשוט לשחזר את האתר מגיבוי.

אתה משחזר את כל הקבצים שלך בלחיצה אחת מהגיבוי. BackupBuddy מאפשר גם להחליף קבצים שנבחרו מגיבוי ישן. זה שימושי במיוחד כאשר עובדים עם ערכות נושא או עריכת קבצים באתר חי.

BackupBuddy מגיע גם עם אפשרות חזרה קלה למסד הנתונים. אתה יכול לבחור גיבוי וחזרה למסד הנתונים המאוחסן בגיבוי מסוים ללא החלפת קבצים.

אם אתה מעביר אתר משרת לשרת אחר או לשם תחום חדש. ואז BackupBuddy מספק אשף הגירה קל מאוד לשימוש לשם כך. פשוט העלה את קובץ הגיבוי והייבוא ​​שלך לשרת החדש. לאחר מכן הרץ סקריפט יבוא יבוא כדי להעביר בקלות את האתר שלך.

בצע סריקות זדוניות מהירות באמצעות BackupBuddy

תוכנות זדוניות הם בעיה נפוצה באתרים. בדרך כלל תוכנה זדונית מוחדרת לאתר ללא ידיעת בעל האתר. לרוב זהו סקריפט שמוריד תוכנה זדונית או סוסים טרויאנים למחשב האורח.

תוכנות זדוניות עלולות להרוס את דירוג מנועי החיפוש באתר שלך. BackupBuddy מגיע עם סורק מהיר של תוכנות זדוניות מובנה. אתה יכול להשתמש בזה כדי לבדוק את האתר שלך מפני איומים נפוצים של תוכנות זדוניות. זה בודק את האתר שלך באמצעות גלישה בטוחה של גוגל, רשת בטוחה של נורטון, PhishTank, SiteAdvisor וכמה כלים מקוונים אחרים..

אם מתגלה תוכנה זדונית באתר שלך, אתה יכול פשוט לשחזר את האתר שלך לגיבוי קודם לפתרון מהיר. עם זאת, עדיין עליך לשפר את האבטחה הכוללת של האתר שלך כדי להבטיח שזה לא יקרה שוב.

אפשרויות תמחור ותמיכה עבור BackupBuddy

תמחור עבור BackupBuddy מתחיל החל מ- 80 $ לשנה עבור 2 רישיונות לאתר. אתה יכול לקנות רישיון זהב במחיר של $ 297 שמזכה אותך להשתמש ב- BackupBuddy באתרים ללא הגבלה עם תמיכה ושדרוגים לכל החיים..

תמיכה מבוססת כרטיסים ניתנת לכל המנויים מהפורומים הרשמיים של התוסף. שאלות נענות בדרך כלל תוך פחות מכמה שעות.

משתמשים שיעדיפו לעשות דברים בעצמם ימצאו תיעוד מקוון די נרחב ומשביע רצון. אתה מקבל גישה גם לקודקס הרשמי, הדרכות, הדרכות וידיאו, הוראות ופורומי תמיכה.

פסק הדין שלנו בנושא גיבוי באדי כתוסף הגיבוי הטוב ביותר של וורדפרס

BackupBuddy מציע מערכת מקיפה של תכונות שתזדקק להן מתוסף הגיבוי של וורדפרס. יש לו ממשק משתמש מלוטש מאוד, עם עזרה על המסך זמינה בכל עת שצריך. חווית המשתמש היא חלקה ואפילו למתחילים היה קל למדי לשימוש.

קוד התוסף אמין ויש לו אחד המוחות הטובים ביותר בקהילה של וורדפרס מאחוריו. זה מהימן מאוד ואמין מאוד. הוא מתוחזק באופן קבוע ומקבל עדכונים תכופים על מנת לשמור עליו בצורה בטוחה ובטוחה.

זוהי הדרך החסכונית ביותר להגדרת גיבויים לאתר וורדפרס עם תמיכה מקצועית טובה.

אנו מרגישים בטוחים ש- BackupBuddy נמצא בראש תוספי הגיבוי הטובים ביותר בוורדפרס בשוק. אנו נותנים לו את 5 מתוך 5 הכוכבים המושלמים.

להלן פירוט של ציון הביקורת שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קבל גיבוי באדי עכשיו »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map