סקירת MemberPress 2020: האם זה התוסף הטוב ביותר לחברות בוורדפרס?

האם ברצונך ליצור אתר חברות? אתר חברות מאפשר לך ליצור ספריית תוכן מובחרת ולהנגיש אותה רק לחברים הרשומים שלך.


MemberPress הוא אחד מהתוספים החברים הטובים ביותר בוורדפרס הקיימים כיום בשוק.

בסקירת MemberPress זו, נסקור מקרוב את התכונות שלה ונחקור מה הופך אותה לאחד מהתוספים החברים הטובים ביותר עבור WordPress.

MemberPress

מדוע אתה זקוק לתוסף חבר של WordPress?

בואו ונהיה פשוט: ליצור אתר חברות בוורדפרס.

אתר חברות הוא סוג של אתר עסקי עם תוכן נעול שרק חברים רשומים יכולים לגשת אליו. זה מאפשר להסתיר תוכן פרימיום מאחורי קיר התשלום, כך שלא כל אחד יכול לגשת לתוכן – רק אלה שיש להם מפתחות. כאן, ‘חברות’ משמשת כמפתח לדופן התשלום שלך. אתה יכול לחייב אנשים על הרשמתם לתכנית חברות או לחייב אותם לרשום חשבון בחינם.

כמה סיבות אפשריות ליצירת אתר חברות הן:

 • הרווח הכנסה על ידי מכירת חברות.
 • ביסס את עצמך כסמכות על ידי מתן תוכן נהדר מאחורי קיר התשלום.
 • צור רשימת דוא”ל מאוד מרתקת.

קשורים: כיצד להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך, ממש מהיר!

אתר חברות מן המניין מאפשר לך ליצור רמות שונות של חברות. אתה יכול לאפשר גישה לתוכן שלך בהתבסס על רמת החברות. יתרון נוסף הוא שאתה יכול למכור את המוצרים שלך בתשלום חד פעמי או למכור אותם באמצעות מנויים חוזרים.

יצירת אתרי חברות וורדפרס במלואם בהשתתפות באמצעות MemberPress

MemberPress, כשמו כן הוא, הוא כלי המאפשר לך ליצור אתר חברות מלא עם וורדפרס. משווק כ”תוסף חבר של All-In-One עבור וורדפרס “, הוא מכיל את מערך הפיצ’רים השלם שתרצה בתוסף חבר. זה מאפשר לך ליצור אתרי חברות, לנהל חברות ותוכן ולקבל תשלומים בצורה מאובטחת.

התוסף קל לשימוש ולטפל בו. אפילו מתחילים יכולים להגדיר בקלות את האפשרויות וההגדרות שלה. זה עודכן בעקביות והפך לידידותי למתחילים אפילו יותר בגלל השכלולים שבוצעו לאורך זמן.

1. תהליך ההתקנה של MemberPress

לאחר הפעלת התוסף, הוא לוקח אותך למקטע אפשרויות התוסף. בדף זה תוכלו להגדיר אפשרויות לדפים, חשבונות, שדות, תשלומים, מיילים, שיווק וכו ‘.

אפשרויות חבר חבר-תוסף

דפים: באפשרותך להגדיר ולהתאים אישית דפים שמורים, לקבץ וליצור שבלולי דפי חברות ולנטר אפשרויות גישה לא מורשות מהכרטיסייה עמודים. העמודים השמורים נוצרים באופן אוטומטי על ידי התוסף מכיוון שהם חיוניים לאתר חברות.

חשבון: כרטיסיית החשבון כוללת אפשרויות להגדרת מידע חברים. יש לו ארבעה קטעים עיקריים: הרשאות, הרשמה, כניסה ויציאה, והודעת ברכה של דף החשבון.

שדות: כרטיסייה זו כוללת אפשרויות להפעלה או השבתה של שדות ולהגדרת שדות נוספים בטפסי רישום החברות ובדפי חשבון המשתמש.

memberpress-field-options

יש לו שני שדות מידע למשתמשים – שדות שם ו שדות כתובת כברירת מחדל. אתה יכול לדרוש או לא לדרוש שדה מסוים ברישום הטופס שלך.

תשלומים: בכרטיסייה תשלומים, משתמשים יכולים להגדיר את הגדרות התשלום. התוסף MemberPress תומך כרגע בשערי התשלומים הבאים: PayPal, Authorize.net ו- Stripe.

אפשרויות דחיסת חבר - ביקורת - תשלום

באפשרותך להוסיף ולהגדיר אמצעי תשלום אחד או מספר תנאים ממקטע זה. יתר על כן, אתה יכול לבחור אם להציג תוויות תשלום, אייקונים ותיאורים.

אימיילים: לתוסף יש מערכת מלאה של אפשרויות דוא”ל בכרטיסייה זו. קבע את התצורה של שמות וכתובות דוא”ל שמהם יישלחו דוא”ל לחברים ולמנהלים.

סקירה של אפשרויות דוא

ניתן גם להגדיר מתי יש לשלוח את הדוא”ל.

שיווק: הכרטיסייה שיווק מאפשרת לך לנהל ולשלוט בחשבונות הדוא”ל שלך ורשימות התפוצה. לחברת חברפרס יש הרחבות מובנות ליותר מעשרה שירותי שיווק דוא”ל פופולריים. אתה יכול לסנכרן את חשבונותיך עם MemberPress ולהוסיף את כתובות הדוא”ל של החברים לרשימות שלך.

מידע: כרטיסייה זו מספקת לך אפשרויות להזין, לנהל ולערוך את כתובת העסק שלך.

כללי: בלשונית הכללית יש אפשרויות לבינאום (קוד שפה, מטבע), תאימות ערכות נושא, SEO ו- PayWall, שכתוב כללים ומשרות רקע..

seo-paywall-settings-memberpress-review

יש לו אפשרות לאשר מנועי חיפוש, משם אתה יכול לאפשר למנועי חיפוש להציג את התוכן המוגן שלך כחברים מורשים. כאשר אפשרות זו מופעלת, מנועי חיפוש יכולים להוסיף אינדקס לאתר שלך גם עבור תוכן מוגבל.

אפשרות מעניינת נוספת היא Paywall. על ידי הפעלת קיר שכר, אתה יכול להציג את התוכן שלך לכל המבקרים שלך מספר פעמים מוגדר לפני שהתוכן שלך יינעל.

מיסים: לבסוף, כרטיסייה זו מאפשרת לך להפעיל או לבטל חישובי מס ולנהל הגדרות לחישובי מס.

2. יצירת חברות

כדי ליצור חברות, תצטרך לעבור לתפריט החברות ולחץ הוסף חדש.

כעת תוכלו להתחיל ליצור חברות חדשה כמוצג להלן:

צור חברות-חבר-ביקורת

תן שם לחברות, ציין מחיר, סוג חיוב (חד פעמי או חוזר), משך הגישה ותיאור החברות. אתה יכול גם להגדיר אפשרויות חברות כגון רישום, הרשאות, מחיר מחיר וכו ‘.

ניתן ליצור מספר סוגים ורמות של חברות באמצעות אותו תהליך.

חברות-חבר

3. הגדרת כללי גישה – הגנה על תוכן

כעת, לאחר שבחנו כיצד ליצור חברות, בואו ונבדוק מאפיין מעניין נוסף של התוסף: כללי גישה.

אתה יכול לקבוע כללים להגנה על התוכן שלך ולציין מי יכול לגשת לתוכן המוגן. ראשית, קבע את התוכן המוגן כפוסטים, דפים, פוסטים המסווגים או מתויגים בדרכים מסוימות, או כל קובץ באתר. לאחר מכן תוכל להגדיר את ‘תנאי הגישה’ שחייבים לספק למשתמש כדי לקבל גישה לתוכן הנעול.

כללי-גישה-Memberpress-review

פוסט בודד שכותרתו ‘הפוסט השני שלי’ מוגדר כתוכן מוגן. באפשרותך להציג את אופן הגדרת כללי הגישה בתמונה לעיל.

כעת, כל מי שלא רכש חברות כסופה וחברים ששמם לא מתחיל ב”הארי “, מקבל הודעה לא מורשית אם היא / הוא מנסה לפתוח את הפוסט. צפו בתמונת המסך למטה:

ביקורת בלתי מורשית-חבר-חבר

טפטוף ותפוגה של תוכן: תכונה מעניינת נוספת הכלולה בתפריט ‘כללים’ היא טפטוף ותפוגה של תוכן. טפטוף תוכן מתייחס לאפשר גישה לתוכן מוגן לאחר זמן מסוים. לפיכך, המשתמשים צריכים לבקר באתר שלך מחדש כדי לגשת לתוכן המוגבל המסוים. אתה יכול לצפות למבקרים חוזרים יותר ולהכנסות חוזרות באמצעות תכונה זו.

סקירה של תוכן נוטף-חבר

באופן דומה, התוסף מאפשר לך להגדיר תאריך תפוגה לגישה לתוכן מוגן.

תכונות מעניינות יותר של MemberPress

לחברפרס יש תכונות מדהימות יותר שעוזרות לך ליצור אתר חברות מושלם.

בואו נסתכל:

תזכורות

חברים תמיד חשובים מאוד לאתר חברות. אינך יכול לאבד אף חבר / מנוי מכל סיבה שהיא. במקרה של תפוגת חברות, חידוש או ניסיון להירשם כושל, אתה יכול לשלוח דוא”ל תזכורות ולהחזיר את המשתמשים לאתר שלך..

באמצעות MemberPress תוכלו לבצע אוטומציה אוטומטית של דוא”ל תזכורות באמצעות הודעות המותאמות אישית או ברירת המחדל שלך. זוהי תכונה שימושית מאוד מכיוון שהיא עוזרת לך להשיג חברים רבים יותר ולשמור עליהם.

הוסף תזכורות-Memberpress-review

קופונים

תכונה חשובה נוספת שתזדקק לאתר באתר היא שימוש בקופונים. MemberPress מאפשרת לך ליצור קופונים בקלות מתפריט הקופונים, כמוצג להלן בתמונת המסך.

קופונים-חבר

MemberPress Addons
ל- MemberPress אינטגרציה עמוקה עם כ- 40 שירותי צד ג ‘ותוכנה. אלה כוללים סוגים שונים של שירותי שיווק בדוא”ל, שערים לתשלומים, קהילות ותוכנות פורום וכו ‘. עם שילוב מובנה לאפשרויות התוכנה המדהימות הללו של צד שלישי, התוסף שימושי מתמיד ומשרת את מטרתו היטב.

לפלאגין יש מרבית היישומים המשולבים הללו ארוזים כתוספים. אתה יכול למצוא יותר מ 20 הרחבות בכרטיסייה תוספות בתפריט הפעל. תוספות אלה מוכנות להתקנה רק בלחיצה אחת. אתה צריך להתקין רק את התוספות שאתה מעוניין בהן. ככה אתה יכול לשמור על לוח המחוונים שלך מסודר ומסודר.

תוספות Memberpress

מלבד זאת, ישנן אפשרויות שימושיות נוספות כגון יצירה וניהול של קבוצות, חברים, מנויים, עסקאות ומערכת דוחות משובחת.

תמחור ותמיכה עבור התוסף MemberPress

MemberPress הוא תוסף פרימיום ללא גרסה חינמית. התוסף מציע שלוש רמות של תוכניות תמחור עבור סוגים שונים של משתמשים. שלוש התוכניות מספקות רישיון שנתי.

התוכנית הבסיסית ביותר, בשם ‘בסיסי’, עולה 129 $ לשנה ותוכל להשתמש ברישיון זה רק עבור אתר אחד. תוכנית אחרת ‘פלוס’ זמינה תמורת 249 דולר לשנה וניתן להשתמש בה עד 10 אתרים. התוכנית המתקדמת ביותר היא ‘פרו’, הזמינה תמורת 369 דולר לשנה. אתה יכול להשתמש ברישיון התוסף ‘Pro’ לכל היותר של 30 אתרים.

אופציות תמחור של חברת דפוס

תמחור של MemberPress נראה יקר עבור סטארט-אפים, אבל זה מחיר סביר למדי עבור כל התכונות המדהימות שהפלאגין מציע.

תמיכה היא עוד פן חשוב מאוד שעליך לבדוק לפני שאתה קונה מוצר דיגיטלי. מדברים על תמיכת MemberPress, זה מסור ואמין. צוות מהנדסי האושר המקצועיים מספקים תמיכה טכנית באמצעות מערכת כרטיסי תמיכה. באתר התוסף יש בסיס ידע נרחב ומקיף בו תוכלו לקבל תובנות ורעיונות לגבי השימוש בתוסף.

פסק הדין שלנו על MemberPress כתוסף החברות הטוב ביותר בוורדפרס

MemberPress הוא אחד התוספים הטובים ביותר שעוזרים לכם לבנות אתר חברות מלא של וורדפרס.

שילובו בשירותים ותוכנות פופולריות של צד ג ‘הוא גם מפרגן. תוסף הליבה מגיע עם כל התכונות החיוניות שיכולתם לחוות אי פעם. לקבלת תכונות נוספות, באפשרותך להוסיף את התוספות שלהם.

השימוש בתוסף זו עבודה קלה. עם זאת, מערך הפיצ’רים והאפשרויות הרחב שלה עשוי לבלבל חלק מהמשתמשים. בהחלט לוקח קצת זמן להבין את ממשק התוספים עבור אנשים שאינם טכנאים.

לבסוף, לאחר סקירה יסודית של התוסף MemberPress, אנו יכולים לקבוע בביטחון כי זהו תוסף נהדר עבור WordPress. תוסף שמסוגל לשמש עמוד שדרה של אתרי חברות, MemberPress בהחלט ראוי לתואר ‘הטוב ביותר’ בגומחה שלו. אנו נותנים לו 4.8 / 5 כוכבים. להלן פירוט ציון הביקורות שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 4.8 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קבל את חברתPressPress עכשיו »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map