קובצי Sitemap של גוגל XML

מודאגים מגוגל לאינדקס נכון של אתר וורדפרס שלך? אז אתה יכול להשתמש בעזרה של התוסף Google XML Sitemaps עבור WordPress. בסקירת מפות ה- XML ​​של Google XML שלנו, תוכלו ללמוד הכל על האופן בו התוסף בחינם יכול לעזור לכם לייצר מפת אתר מיוחדת ולהודיע ​​לכל מנועי החיפוש הגדולים בכל פעם שהבלוג שלכם מתעדכן, ומבטיח שהאתר שלכם יאינדקס כראוי..


סקירה של מפות XML של גוגל

מדוע אתה צריך Sitemap?

מנועי חיפוש כמו גוגל משתמשים בבוטים כדי לסרוק את האינטרנט ולמצוא אתרים ודפים חדשים. בוטים לא משתמשים באינטרנט בדיוק כמו שבני אדם עושים, כך שהם עשויים להתקשות בהרכבת תמונה מלאה של האתר שלך, תלוי באופן בו הוא מובנה.

לדוגמה, אם יש דף באתר שלך שלא ניתן להגיע אליו מדף הבית שלך במספר מסוים של קליקים, או שהוא כלל לא מקושר אליו מדפים אחרים, יתכן שהוא לא יהיה לאינדקס על ידי Google.

זה איפה קובצי Sitemap של XML היכנס.

מפת אתר של XML היא קובץ מיוחד בפורמט XML של Extensible Markup Language (XML) המציג את כל העמודים בבלוג שלך. הבוטים של גוגל מחפשים קובץ בשם sitemap.xml בספריית השורש שלך בעת סריקת האתר שלך. כאשר הם מוצאים את זה, הם משתמשים ברשימת העמודים בקובץ בכדי להוסיף אינדקס לכל הדפים באתר שלך, ומבטיחים ששום דבר חשוב לא יתפספס.

תוסף ה- Sitemaps של גוגל XML יודיע (“ping”) גם לגוגל ומנועי חיפוש גדולים אחרים בכל פעם שה- Sitemap שלך מתעדכן, ויבקש מהם לסרוק את האתר שלך שוב ולאינדקס את הדפים החדשים שלך..

השימוש בתוסף Sitemap אינו מבטיח שיפור דירוג מנועי חיפוש, זה יעזור לאתר שלך לאינדקס כראוי על ידי גוגל ומנועי חיפוש אחרים.

Sitemaps מועילים גם אם:

 • לאתר שלך מאות עמודים. גוגל עשויה להתקשות באינדקס של כולם, תלוי באופן הבניית האתר שלך.
 • לאתר שלך יש מבנה יוצא דופן ולא כל הדפים מקושרים זה לזה.
 • האתר שלך חדש ו / או אין בו קישורים רבים מצביע על זה מרחבי האינטרנט.

כיצד להגדיר את התוסף של גוגל XML Sitemaps

לאחר התקנת התוסף, תוכלו לנווט לפריט התפריטים החדש > XML-Sitemap.

ברוב המקרים, הגדרות ברירת המחדל יספיקו ליצירת מפת אתר אפקטיבית. אחד הדברים הנהדרים בתוסף זה הוא שתוכלו להתקין ולהפעיל אותו ממש, והוא פשוט עובד!

עם זאת, יש כמה אפשרויות שתרצה לבדוק.

סקירת מפת האתר של Google XML - אפשרויות בסיסיות

תחת “אפשרויות בסיסיות”, התוסף יוגדר להודיע ​​ל- Google ו- Bing על עדכונים ל- Sitemap שלך, לדחוס אוטומטית את ה- Sitemap שלך, ולכלול Sitemap בפורמט HTML כמו גם ה- Sitemap של XML שלך..

סקירת מפת האתר של Google XML - אפשרויות מתקדמות

תחת “אפשרויות מתקדמות”, יש לנסות את האפשרות להגדיל את מגבלת הזיכרון או את מגבלת זמן הביצוע רק אם אתה מקבל שגיאה “מחוץ לזיכרון” בזמן שאתה מנסה ליצור את מפת האתר שלך..

ניתן להשתמש בגיליון סגנונות XSLT להתאמה אישית של מראה ה- Sitemap שלך. בדרך כלל מפת אתר XML לא נועד לקרוא אנשים, אלא רק בוטים. אבל אם תרצה להציג את ה- Sitemap שלך, אתה יכול לעצב אותו בגיליון סגנונות XSLT, בדומה לאופן שבו CSS מעצב דף HTML.

אם הבלוג שלך ב- WordPress מותקן בספריית משנה (כגון www.example.com/blog), ואתה רוצה לכלול דפים שנמצאים בספריה הראשית (כגון www.example.com/page), יהיה עליך השתמש באפשרות כדי לעקוף את כתובת האתר הבסיסית ולמקם את ה- Sitemap בתחום השורש. לקבלת הוראות כיצד לעשות זאת, תוכלו לראות את ההדרכה ב- העבר את ה- Sitemap לשורש הדומיין שלך באתר המפתח.

אתה יכול גם לבחור לייצר מפת אתר ב- HTML.

לחלופין, תוכלו לסמן את האפשרות לאפשר לשלוח סטטיסטיקות שימוש באופן אנונימי למפתח, כך שיוכלו לבצע אופטימיזציה של התוסף עבור הגרסה הנפוצה ביותר של וורדפרס ולשפר את התרגומים לשפות הנפוצות ביותר..

התאמה אישית של מפת האתר שלך

אמנם ניתן להשתמש ביעילות של Google XML Sitemap באופן יעיל מחוץ לתיבה, אך באפשרותך גם להתאים אישית את התוסף כך שיכלול או יכלול תוכן ספציפי מה- Sitemap שלך, או לתעדף אותו בדרכים שונות.

בקטע “דפים נוספים” אתה יכול להוסיף דפים ספציפיים ל- Sitemap שלך שכבר לא נמצאים בבלוג שלך. לדוגמה, אם הבלוג שלך נמצא בספריית משנה ואתה רוצה להוסיף דף מתוך ספריית השורש, אתה יכול להוסיף אותו כאן.

אתה יכול גם לבחור לא לכלול דפים מסוימים או אפילו קטגוריות שלמות בבלוג מה- Sitemap שלך בקטע “פריטים שלא נכללו”.

האם זה משנה כיצד עדיפות לדפי הבלוג שלך?

מספר אפשרויות בתוסף Google XML Sitemaps מאפשרות לך לדרג את התוכן שלך לפי עדיפות.

עדיפויות google-xml-sitemap-review

זה רק אומר לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים עד כמה חשוב עמוד אחד בבלוג שלך לעומת האחרים. לדוגמה, סביר להניח שתרצה לדרג את דף הבית שלך בעדיפות גבוהה יותר מדף יצירת הקשר שלך.

זה לא משפיע על האופן שבו גוגל מדרגת את האתר שלך ביחס לאתרים אחרים באינטרנט.

לכוונן את הגדרות העדיפות שלך עשוי להיות רעיון טוב אם נראה שגוגל מדירגת תוכן מסוים על פני תוכן דומה אחר בבלוג שלך שאתה מעדיף לדרג. לדוגמה, אם יש לך שני דפים הדומים בתוכן ובמילות מפתח, אך הדף השגוי ממשיך לדירוג לחיפושים, ייתכן שתרצה לדרג את העמוד החשוב יותר כעדיף..

תחת ‘עדיפות לפרסום’, אתה יכול לבחור אם לדרג פוסטים בעדיפות או לא, ואם כן אם תרצה לדרג אותם בנפרד לפי מספר תגובות או במצטבר לפי ממוצע התגובות של כל הפוסטים שלך.

פסק דין

Sitemaps של גוגל XML הוא תוסף קל לשימוש שמועיל לכל בלוג. זה לא יאט את האתר שלך ולא יתפוס הרבה מקום, אבל זה יעזור לגוגל ומנועי חיפוש אחרים להבין כיצד האתר שלך מובנה ולאינדקס אותו נכון. בנוסף, זה בחינם!

התוסף פשוט מאוד, ולרוב אינו דורש תמיכה. למפתח יש תיעוד ומדריכים לפתרון הבעיות הנפוצות ביותר באתר שלו. עם זאת, תמיכה אחת על אחד עשויה להיות איטית או חסרה מכיוון שהתוסף, אחד הפופולריים ביותר בספריית וורדפרס כולה, מפותח ותומך על ידי אדם אחד בלבד..

אנו נותנים Sitemaps של גוגל XML 4 מתוך 5 כוכבים. להלן פירוט ציוני הביקורות שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריק 0.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריקדירוג כוכב ריק 2.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

השג עכשיו Sitemaps של Google XML »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map