סקירת WPML: האם זה שווה את ההייפ והכסף?

רוצה להפוך את אתר הוורדפרס שלך לרב לשוני כדי לאפשר למשתמשים שלך לקרוא את תוכן האתר שלך בשפה המועדפת עליהם? אם ביצעת מחקר כלשהו, ​​סביר להניח שמצאת תוסף WPML שהומלץ על ידי מספר בלוגים ידועים. WPML הוא ללא ספק תוסף תרגום פופולרי של וורדפרס; עם זאת, לא כדאי לרכוש תוסף פרימיום מבלי לקרוא ניתוח מעמיק ראוי.


בסקירת WPML זו, נעמיק בתכונות, בפונקציונליות, בתמחור ועוד כדי לעזור לך להחליט אם זה התוסף המתאים לך.

אודות תוסף WPML

סקירה של wpml-plugin

התוסף וורדפרס רב לשוני (WPML) הוא התוסף הוורדפרס הפופולרי ביותר ליצירת אתר רב לשוני. WPML מאפשר לך לתרגם בקלות את תוכן הוורדפרס שלך למספר שפות ולהריץ אותם בצורה חלקה באתר שלך.

באמצעות WPML, אתה יכול לנהל תוכן שפה שונה באותו תחום באמצעות התקנת וורדפרס יחידה. זה עוזר לך לשרת קהל מגוון מאתר אינטרנט אחד מבלי שתצטרך להתקין וורדפרס על דומיינים מרובים.

תוסף WPML עובד כמעט עם כל הנושאים והתוספים של וורדפרס הקיימים בשוק. זה ידידותי לקידום אתרים ומאפשר לך לבחור בפורמט URL של שפה כספריות, תת-דומיינים או פרמטרים. בנוסף, זה עובד גם עם התוסף Yoast SEO ותוספים אחרים הקשורים ל- SEO.

WPML נוצר ומנוהל על ידי OnTheGoSystems. התוסף זמין כבר זמן רב, ובכל זאת הם עדיין מציעים עדכונים שוטפים ותמיכה ייעודית ללקוחותיהם.

מדוע ליצור אתר וורדפרס רב-לשוני?

על ידי הקמת אתר וורדפרס אתה מגיש את התוכן שלך לאנשים החיים ברחבי העולם אך האם כל משתמשי האינטרנט בעולם באמת יכולים ליהנות ממנו? כנראה שלא. הסיבה לכך היא שהשפה גורמת למחסום גדול!

למרות שכמעט בלתי אפשרי להפוך את האתר שלך לזמין בכל השפות המדוברות בעולם, אתה בהחלט יכול להפוך אותו לנגיש לשפות בהן משתמשים המבקרים ביותר. הוספת תרגומי שפה נוספים לאתר שלך הופכת את האתר שלך לידידותי יותר למשתמש ומבטיח שיותר משתמשים יהפכו ללקוחות.

על ידי הקמת אתר רב לשוני תוכלו לפנות בקלות לקהל רחב יותר. עסקים המכוונים לשוק בינלאומי צריכים במיוחד לשקול להפוך את האתר שלהם לשוני.

סקירת WPML: תחילת העבודה עם WPML

WPML הוא תוסף פשוט וקל לשימוש שתוכל להגדיר במהירות כדי להפוך את האתר שלך לרב לשוני.

לאחר התקנת הפלאגין והפעלתו, הוא ידריך אותך בתהליך התצורה באמצעות אשף הגדרת שלב אחר שלב.

אשף wpml-setup-wizard

ראשית, הוא יאתר אוטומטית את השפה הנוכחית של האתר שלך. תוכלו להמשיך לשלב הבא אם אינכם רוצים לשנות זאת.

בשלב השני, אתה יכול לבחור את השפות שאתה רוצה להפעיל באתר שלך.

בחר שפות-wpml-setup

השלב השלישי מאפשר לך להגדיר ולהתאים אישית את אפשרויות החלף השפה.

אתה יכול לסדר את סדר השפות ולהוסיף את מחליף השפות לתפריט הניווט, אזור הווידג’ט או אזור הכותרת התחתונה באתר שלך. אתה יכול לבחור את סגנון החלפת שפות (נפתחת או רשימת שפות), מה לכלול במתג השפה (דגל, שם שפה, שפה נוכחית), לשנות את צבע מתג השפה וכו ‘..

אפשרויות switch-wpml-language-switcher

לאחר שתגדיר את אפשרויות מחליף השפות בשלב 3, יהיה עליך להזין את מפתח האתר שלך כדי להירשם לעדכוני תוספים אוטומטיים. אתה יכול למצוא את המפתח בחשבונך באתר של WPML.

לאחר השלמת תהליך ההתקנה, אתה תהיה מוכן להתחיל לתרגם את תוכן הוורדפרס שלך.

תרגום וורדפרס קל

באמצעות WPML, אתה יכול לתרגם כמעט כל מה שנמצא בלוח המחוונים של וורדפרס. זה מאפשר לך לתרגם פוסטים, דפים, סוגי פוסט מותאמים אישית של וורדפרס, תגיות, קטגוריות, שדות מותאמים אישית ותכנים שנוצרו עם בוני דפים, כמו גם טקסטים של ערכות נושא ותוסף..

כדי להתחיל לתרגם את הפוסטים שלך, עבור אל הודעות »כל ההודעות. שם תראה את סך הפוסטים שלך, ואת מספר הפוסטים בשפה.

תרגם כפתור לכל ההודעות

בנוסף, תראה הוסף לחצנים לכל שפה שבחרת לצד הפוסט שלך. אתה יכול להתחיל את תהליך התרגום על ידי לחיצה על אחד מהם.

לאחר מכן, הוא יפתח עורך פוסט חדש עם שם השפה או הדגל (או שניהם) בחלקו העליון ו- תיבת מטה שפה בצד ימין.

new-traslation-post-wpml

כעת תוכלו להוסיף את התוכן המתורגם לאזור הפוסט ולפרסם. עם זאת, אם אינך מסוגל לתרגם מסיבה כלשהי, אתה יכול להשתמש באפשרויות תרגום אחרות.

WPML מגיע עם עוצמה Addon לניהול תרגום המאפשרת לך לעבוד עם צוות מתרגמים ושירותי תרגום. בעזרת תוסף זה אתה יכול להוסיף מתרגמים מקצועיים משלך או להשתמש בשירותי תרגום של צד שלישי (או שניהם) באתר שלך.

תוספות WPML

WPML מגיע עם חבילה של תוספות יחד עם תוסף הליבה, WMSML רב לשוני CMS. התקנת תוסף הליבה היא תמיד הכרחית, בעוד שתוכלו לבחור להתקין תוספים אחרים בהתאם לדרישותיכם.

כמה מההרחבות השימושיות ביותר ל- WPML הן:

1. ניהול WPML

אתה יכול לנהל כראוי את התרגום באתר שלך באמצעות תוסף זה. אתה יכול להוסיף מתרגמים משלך, לתת להם א מתרגם תפקיד, והקצה להם עבודות תרגום. תוכל גם להשתמש בשירותי תרגום שונים כאשר WPML משתלב עם שירותי התרגום המובילים באינטרנט.

2. תרגום מחרוזות WPML

תוסף זה מאפשר לך לתרגם מחרוזות ממשק ישירות מתוך WordPress מבלי להשתמש בקבצי .mo. אתה יכול לתרגם לא רק טקסטים סטטיים, אלא גם טקסטים שנוצרו על ידי משתמשים מחוץ לפוסטים הכוללים את קו התגים ונתוני SEO.

3. WPML תרגום מדיה

בעזרת תוסף זה אתה יכול להשתמש בגלריית המדיה שלך ב- WordPress בשפות שונות. זה מאפשר לך לקבוע אילו תמונות להציג לכל שפה.

4. WooCommerce רב לשוני

באמצעות תוסף זה תוכלו לבנות אתר מסחר אלקטרוני רב-לשוני. זה מאפשר לך לתרגם את כל תוכן ה- WooCommerce שלך, כולל מוצרים, וריאציות, קטגוריות, שדות ותכונות בקלות.

5. BuddyPress רב לשוני

אתה יכול לתרגם את אתר BuddyPress שלך וליצור אתר רשת חברתית רב-לשונית באמצעות התוסף הזה.

תוכל ללמוד על כל התוספים של WPML על ידי ביקור באתר הרשמי של WPML.

תוסף WPML: תמחור ותמיכה

WPML הוא תוסף פרימיום עם 3 אפשרויות תמחור: בלוג רב לשוני, CMS רב לשוני, ו סוכנות רב לשונית.

תמחור wpml

תוכניות התמחור הן למעשה השילובים השונים של תוסף ה- WPML הליבה עם התוספים.

תוכנית ראשונה, בלוג רב לשוני, הוא פיתרון כלכלי לבלוגים של וורדפרס רב-לשוניים עם בקרות תרגום בסיסיות ומעט תוספות. תוכנית זו מאפשרת לך להתקין WPML באתר אחד בלבד. אתה יכול לקנות את זה ב 29 $.

תוכנית שנייה, CMS רב לשוני, הוא פיתרון שלם לאתרי וורדפרס רב-לשוניים המצורף לכל התוספות הזמינות. זה מגיע עם 3 רישיונות אתרים. זה זמין במחיר של $ 79.

התוכנית השלישית, סוכנות רב לשונית, היא תוכנית רישיון בלתי מוגבלת המתאימה לסוכנויות הבונות אתרים רבים. זה מגיע עם אותן תכונות ותוספות המסופקות בתוכנית CMS. מחירו 159 דולר. אז אתה יכול לבחור CMS או תוכנית סוכנות עבור תכונות תרגום מתקדמות, תלוי במספר האתרים שבהם ברצונך להשתמש ב- WPML.

כל התוכניות מגיעות עם שנה עדכונים בחינם ותמיכה פרימיום. אם התוסף לא מצליח לעבוד כמובטח, אתה יכול לתבוע החזר כספי תוך 30 יום מרגע הרכישה.

פסק הדין שלנו על השימוש בתוסף WPML באתר שלך

WPML הוא התוסף המתקדם והעשיר ביותר בתכונות וורדפרס רב-לשוני הקיים בשוק. הוא מציע שלל תכונות עוצמתיות המאפשרות לך לתרגם לחלוטין את אתר הוורדפרס שלך למספר שפות.

ממשק התוסף פשוט וידידותי למשתמש. הרעיון של תוספות מגניב מכיוון שאתה יכול להתקין רק את אלה שאתה באמת צריך. בדרך זו תוכלו לשמור על האתר שלכם קל.

יתר על כן, זה תואם לכל נושא ותוספי וורדפרס, כך שתוכלו להתקין בחופשיות את יישומי האינטרנט המועדפים עליכם באתרכם ולתרגם אותם. זהו תוסף ידידותי לקידום אתרים שגורם לאתר שלך להיראות טוב גם לבני אדם וגם לבוטים של מנועי חיפוש.

אנו מאמינים כי WPML הוא ללא ספק התוסף הטוב ביותר לתרגום וורדפרס ליצירת אתר רב לשוני. זוהי הבחירה המושלמת עבור כל סוגי האתרים הרב לשוניים, כולל בלוג, עסק, אתר מסחר אלקטרוני או אתר רשת חברתית..

כדאי גם לבדוק את סקירת TranslatePress. TranslatePress היא אלטרנטיבה ל- WPML.

אנו נותנים לו 4.5 מתוך 5 כוכבים. להלן פירוט ציון הביקורות שלנו:

באופן כללי
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג חצי כוכב 4.5 / 5.0

תכונות
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

ביצועים
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמיכה
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

קלות שימוש
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלא 5.0 / 5.0

תמחור
דירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב מלאדירוג כוכב ריק 4.0 / 5.0

קבל WPML עכשיו »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map