חברות אירוח המסחר האלקטרוני הטובות ביותר של 2020 (ביקורות אמיתיות)

שירותי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר


מחפש את שירות האירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותר עבור החנות המקוונת שלך? כדי לספק ללקוחות שלך חוויית קנייה מהירה ובהירה, אירוח המסחר האלקטרוני שלך צריך להיות מותאם לביצועים גבוהים.

אפילו עיכוב של שנייה עשוי להוריד את ההמרות שלך ב -7 אחוזים, לכן חיוני שתבחר את אירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותר שאינו מתפשר על מהירות או ביצועים. במאמר זה, אנו נכיר לך את מיטב החברות המארחות מסחר אלקטרוני שמנהלות את החנות המקוונת שלך.

בחירת אירוח המסחר האלקטרוני הנכון

פלטפורמות חנויות מסחר אלקטרוני יכולות להיות אפליקציות כבדות משאבים. אם לא נותנים פשטות, הם יצרכו יותר משאבי שרת, ויאטו את כל החנות שלך; וזה, בתורו, משפיע לרעה על השורה התחתונה שלך.

אירוח אולי אינו תחום ההתמחות שלך, אך בתור סוחר eCommerce, חשוב לדעת למה אתה צריך לצפות מספק שירותי אירוח eCommerce כבר מההתחלה..

 • התקנה בלחיצה אחת: בדוק אם ספק האירוח שלך ב- eCommerce תומך בהתקנה בלחיצה אחת של אפליקציית eCommerce המועדפת עליך.
 • תעודת SSL: SSL מאפשרת לך להגן על נתוני לקוחות בזמן שהם מועברים לשרת האינטרנט וממנו.
 • תאימות PCI: הצעד הראשון לעמוד בתקן PCI (תעודת כרטיסי תשלום) הוא התקנת אישור SSL. בנוסף ל- SSL, תצטרך לארח את החנות המקוונת שלך בצורה מאובטחת עם ספק אירוח תואם PCI כדי לקבל תשלומי כרטיסי אשראי..
 • עדכונים וגיבויים: בחר ספק אירוח המציע גיבויים בכל עת שתזדקק להם, כך שתוכל להחזיר את הנתונים לשלב הרגיל בתרחישים הגרועים ביותר..

7 שירותי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר

 1. SiteGround ענן
 2. BigCommerce
 3. מנוע WP
 4. Shopify
 5. BlueHost WooCommerce
 6. הענן של HostGator
 7. VPS אינטרנט נוזלי

1. ענן SiteGround – אירוח מסחר אלקטרוני זול

אירוח ענן

SiteGround הוא אחד הספקים המובילים בתחום אירוח המסחר האלקטרוני, המוביל למעלה מ- 1.9 מיליון תחומים בכל רחבי העולם. אמנם אתה יכול להקים חנות מסחר אלקטרוני עם כל אחת מתכניות אירוח אתרים שלהם, אנו ממליצים על אירוח ענן או על אפשרויות אירוח WooCommerce..

שירות אירוח הענן שלהם מותאם ליישומי המסחר האלקטרוני הפופולריים ביותר, כמו מג’נטו; ויישומי בניית אתרים, כמו וורדפרס. אירוח הענן של SiteGround הוא הבחירה הטובה ביותר אם ברצונך לבנות חנות מסחר אלקטרוני כבד במשאבים. בעוד תוכנית האירוח שלהם ב- WooCommerce מציעה שטח אינטרנט בנפח של 10 ג’יגה-בתים, תוכנית הענן שלהם מגיעה עם אחסון של 40 ג’יגה-בתים.

לחלופין, אתה יכול גם לבנות חנות eCommerce עם אפשרות האירוח שלהם WooCommerce, שהיא זולה ומספקת לך סוג אירוח משותף של סביבה.

כמו כן, בדוק את ההשוואה בין אירוח מסחר אלקטרוני בין,

 • SiteGround לעומת HostGator
 • SiteGround לעומת WPEngine
 • SiteGround לעומת נוזל אינטרנט
 • SiteGround לעומת Bluehost

תמחור: 80 דולר לחודש

קרא את הסקירה המלאה של SiteGround שלנו »

2. BigCommerce – פלטפורמת אירוח eCommerce מתארחת

סחר גדול
BigCommerce היא פלטפורמה מתארחת לבניית חנויות מסחר אלקטרוני ומקומות שוק מקוונים. בניגוד לפתרונות אירוח אחרים של מסחר אלקטרוני, BigCommerce אינה דורשת מכם לדעת מה הטכניות של בניית חנות מקוונת. כל שעליך לעשות הוא להירשם לתוכנית אירוח של BigCommerce, ליצור ולפרט את המוצרים שלך ולהתחיל למכור אותם ללקוחות שלך..

בהשוואה ל- Shopify, BigCommerce מספקת לך יותר תכונות מחוץ לקופסה, כמו אפשרות SEO שלהם. אם אתה עסק צומח, ככל הנראה תוכנית הזהב תהיה הבחירה הנכונה עבורך מכיוון שהיא מאפשרת מוצרים, אחסון ורוחב פס ללא הגבלה..

אתה יכול אפילו לשלב את BigCommerce באתר וורדפרס שלך. בדרך זו אתה יכול לנהל את התוכן שלך באמצעות וורדפרס ולנהל את חזית החנות האלקטרונית שלך עם BigCommerce. כמו כן, בדוק את ההשוואה הזו בין BigCommerce לעומת WooCommerce.

תמחור: 29.95 דולר לחודש

3. WP Engine – אירוח מסחר אלקטרוני מנוהל

מנוע WP
WP Engine הוא ספק אירוח מנוהל וורדפרס המנוהל. שלא כמו ספק אירוח eCommerce מנוהל טיפוסי, WP Engine מספק לך חבילה של פתרונות ביצועים ואינטגרציה לבנייה ולפריסה של חנויות מסחר אלקטרוני בעלות ביצועים גבוהים..

WP Engine הוא בשותפות עם שירותי האינטרנט של אמזון ופלטפורמת הענן של גוגל כדי לסייע לכם לבנות חנות אלקטרונית מסחרית מהירה וניתנת להרחבה באמצעות וורדפרס..

תרצה גם לבדוק את ההשוואות שלנו בין,

 • מנוע WP לעומת DreamHost
 • מנוע WP לעומת אירוח InMotion
 • מנוע WP לעומת אינטרנט נוזלי
 • מנוע WP לעומת iPage
 • מנוע WP לעומת אירוח A2
 • מנוע WP לעומת GreenGeeks

תמחור: 24.50 $ לחודש (בדרך כלל 35 לחודש).

קרא את הסקירה המלאה שלנו למנועי WP »

4. Shopify – אירוח מסחר אלקטרוני מתארח

לחנות

ממש כמו BigCommerce, Shopify היא גם פלטפורמת eCommerce מתארחת המאפשרת לסוחרים מתחילים לפתוח עסק בתחום eCommerce. Shopify מציעה נושאים אטרקטיביים יותר ממתחרותיה.

היתרונות של השימוש ב- Shopify על ידי ספקי אירוח אחרים של מסחר אלקטרוני הם:

 • בנה חנות מדהימה במהירות ובקלות מבלי לדעת מה הטכניקות של אירוח מסחר אלקטרוני.
 • אין צורך לדאוג להפסקות תנועה כשאתה מגדיל את העסק שלך. אתה יכול לשדרג בקלות לתכנית גבוהה יותר עבור תכונות מתקדמות.
 • Shopify תומכת במספר שערים לתשלום לקבלת תשלומים מקוונים.

כמו כן, מומלץ לבדוק את הרשימה המלאה שלנו עם חלופות ומתחרים של Shopify.

תמחור: 29 דולר לחודש

אתה יכול אפילו לשלב את Shopify עם WordPress.

קרא את סקירת Shopify המלאה שלנו »

5. BlueHost WooCommerce

תוכנית אירוח של Bluehost WooCommerce

אם אתה מחפש לבנות חנות מסחר אלקטרוני המופעלת על ידי WordPress + WooCommerce, בחר את תוכנית האירוח של WooCommerce של Bluehost. באמצעות Bluehost תוכלו לבנות חנות מקוונת להתאמה אישית מלאה המופעלת על ידי WooCommerce.

כל התוכניות כוללות התקנה אוטומטית של WooCommerce בלחיצה אחת, שם תחום בחינם וכתובת IP ייעודית. הם מציעים גם חנות מקוונת בחינם להגדרת שיחה.

תרצה לקרוא את המאמרים שלנו בנושא:

 • Bluehost לעומת HostGator
 • Bluehost לעומת WP Engine
 • Bluehost לעומת Dreamhost
 • אירוח Bluehost לעומת InMotion
 • Bluehost לעומת iPage
 • Bluehost לעומת GreenGeeks
 • Bluehost לעומת A2 אירוח
 • Bluehost לעומת נוזלי אינטרנט

תמחור: 6.95 $ לחודש (בדרך כלל $ 13.99 לחודש)

קרא את סקירת Bluehost המלאה שלנו »

6. HostGator Cloud – אירוח מסחר אלקטרוני עבור חנויות גדלות

אירוח ענן

אירוח HostGator ענן הוא ככל הנראה שירות האירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותר עבור חנות מקוונת צומחת. אירוח הענן שלהם מאפשר לעבד בקשות ברק מסחר אלקטרוני דינאמי במהירות.

אירוח הענן של HostGator הוא גם מדרגי פי 4 יותר מאשר אירוח משותף, וזה יתרון גדול לגידול חנויות מקוונות. בכל פעם שאתה מצפה לעמדת תנועה גדולה לחנות המקוונת שלך, אתה יכול להעלות את משאבי הענן שלך באמצעות כמה לחיצות בלבד.

תוכלו לבדוק השוואות אירוח של מסחר אלקטרוני:

 • HostGator לעומת WP Engine
 • HostGator מול נוזל אינטרנט

תמחור: 4.95 $ לחודש (45% הנחה)

קרא את סקירת ה- HostGator המלאה שלנו »

7. VPS נוזלי – אירוח מסחר אלקטרוני ברמה ארגונית

אינטרנט נוזלי

Liquid Web הוא ספק אירוח מנוהל לחלוטין המציע אירוח ברמה ארגונית במחירים שתוכלו להרשות לעצמכם. כדי להקים חנות מקוונת, אנו ממליצים לבחור בתוכנית אירוח VPS שלהם.

כל תוכניות האירוח מגיעות עם התקנות בלחיצה אחת של חבילות ה- eCommerce הפופולריות ביותר, כגון מג’נטו, Prestashop, Open Cart ו- X-Cart. הם מבטיחים שאתר המסחר האלקטרוני שלך עומד בתקני PCI.

לחלופין, אתה יכול לבחור באפשרות אירוח WooCommerce שלהם, אם אתה רוצה לבנות חנות eCommerce ב- WordPress + WooCommerce.

תמחור: 59 דולר לחודש

קרא את סקירת האינטרנט הנוזלית המלאה שלנו »

סקירה כללית: חברות אירוח המסחר האלקטרוני הטובות ביותר

לאחר בדיקתנו, אנו מאמינים כי אירוח אתר ענן של SiteGround הוא הבחירה הטובה ביותר עבור מרבית חנויות הסחר האלקטרוני. אירוח ענן SiteGround מציע את כל מה שאתה צריך כדי להפעיל את החנות המקוונת שלך. שירות האירוח ברמה הארגונית שלהם אפילו מאפשר לך לשדרג את משאבי השרת שלך במהלך דוקרני תנועה מבלי להפעיל מחדש.

אם אתה מעדיף ללכת עם פלטפורמת מסחר אלקטרוני מתארחת, BigCommerce עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך. לא זו בלבד שהיא מספקת יותר תכונות מחוץ לקופסה מאשר המתחרות שלהן, אלא שהיא גם לא גובה עמלות עסקאות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map