Bluehost לעומת A2 השוואה בין אירוח (2020) – זוכה ברור 1!

BlueHost-Vs-a2-אירוח


מחפש את ספק האירוח הטוב ביותר של וורדפרס? האם אתה מנסה להחליט בין Bluehost ו- A2 Hosting? Bluehost וגם A2 Hosting מאפשרים לכם לארח את אתר וורדפרס שלכם בקלות. אבל אחד צריך להיות טוב יותר מהשני, צודק?

במאמר זה אנו נספק השוואה ראש בראש בין A2 Hosting לבין Bluehost, כך שתוכלו להחליט איזה פתרון נכון הוא לתקציב ולצרכים שלכם..

Bluehost מול A2 Hosting – סקירה כללית

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost היא ספקית אירוח מומלצת רשמית על ידי WordPress.org. היא הוקמה בשנת 2003, והיא מארחת כיום למעלה ממיליון אתרים מכל רחבי העולם.

עם כל תוכנית אירוח, Bluehost מספק שם תחום בחינם ותעודת SSL בחינם. הם גם מציעים אחריות להחזר כספי של 30 יום כדי לנסות את שירותיהם ללא סיכון.

A2 אירוח

A2 Hosting הינה חברת אירוח מובילה ידידותית למפתחים המספקת את כל התכונות הדרושות לכם בכדי להפעיל את האתר שלכם. הם גם מאפשרים לך לבחור במרכז הנתונים המועדף עליך כשאתה נרשם לשירותי האירוח שלהם.

החשוב מכל, A2 Hosting מספקת אחריות בכל עת להחזר כספי, אם אינך מרוצה לחלוטין.

Bluehost לעומת A2 אירוח – מהירות עמוד וזמן פעולה

מהירות וזמן פעולה הם הגורמים החשובים ביותר שעליך לקחת בחשבון בבחירת מארח אתרים. כמעט כל ספק אירוח מבטיח מהירויות אתרים מהירות במיוחד וזמינות גבוהה לאתר. כדי לבדוק האם Bluehost ו- A2 Hosting אכן עומדים בהייפ שלהם, החלטנו לנתח את מהירויות העמוד שלהם ואת ערבויות זמן העבודה על ידי הרשמה לכל אחד מהם ויצירת 2 אתרי בדיקה..

התקנו גם נושא וורדפרס, הוספנו תוכן דמה והעלנו כמה תמונות שישקפו סביבה חיה באתרי האינטרנט שלנו. לאחר מכן ערכנו כמה בדיקות מהירות שונות עם הכלים הבאים:

 • פינגדום
 • השפעת עומס
 • ביטקצ’ה

מבחן מהירות כחול

על פי מבחן ה- Pingdom שלנו, אתר הבדיקה של Bluehost שלנו לקח 689 מטר כשנבדק מניו יורק, המהיר יותר מ- 94% מהאתרים שנבדקו..

a2 אירוח בדיקת מהירות

עם זאת, לאתר שלנו A2 Hosting טען 1.28 שניות לטעון, כלומר האתר היה מהיר רק מ- 84% מכל האתרים שנבדקו.

חשוב גם לנתח אם שרתי אירוח יכולים לשרוד נחשול תנועה. לבדיקת עליות התנועה שלנו השתמשנו בכלי שנקרא Load Impact. שלחנו כמה משתמשים וירטואליים לאתרים שלנו ובנינו בהדרגה עד 100 מבקרים בכל פעם כדי לראות את ביצועי השרתים.

מטען כחול

על פי מבחן ההשפעה על העומס שלנו, למספר המבקרים החיים לא הייתה השפעה שלילית על Bluehost.

מבחן A2 אירוח loadimpact

מצד שני, אתר הבדיקה שלנו לאירוח A2 ביצע באופן עקבי עד שהיו במקום כ 40- מבקרים. האתר האט את הקצב לזמן מה ואז חזר למצב רגיל.

לאחר בדיקת Load Impact, ערכנו בדיקה עם Bitcatcha כדי לפקח על זמני התגובה של השרת מתוך 8 מיקומים גיאוגרפיים שונים: ניו יורק, לוס אנג’לס, לונדון, ברזיל, הודו, סינגפור, יפן ואוסטרליה. המהירות של כל מיקום נמדדה 3 פעמים נפרדות ואז נערכו ממוצעים של התוצאות.

בדיקות תגובת שרת

על פי מבחן Bitcatcha שלנו, הביצועים הכוללים של Bluehost ו- A2 Hosting היו שניהם מדורגים C.

מבחן a2 אירוח bitcatcha

מנצח: Bluehost

Bluehost מול A2 אירוח – קלות שימוש

פאנל הניהול החדש של Bluehost

לניהול חשבונות אירוח אתרים, Bluehost ו- A2 Hosting מספקים גישה ל- cPanel למשתמשים. בנוסף, מתקינים בלחיצה אחת שלהם עוזרים לך להתקין במהירות סקריפטים פופולריים כמו WordPress, ג’ומלה, דרופל וכו ‘..

A2 אירוח cPanel

אם תבחר לבצע אירוח של Windows באמצעות A2 Hosting, תקבל גישה לפלסק לניהול חשבון אירוח האינטרנט שלך.

Bluehost מול A2 אירוח – תכונות

עם Bluehost, אתה יכול לצפות מכל התכונות החיוניות הדרושות לך כדי להפעיל את האתר שלך; כולל רוחב פס לא מדוד, מתקינים בלחיצה אחת, שם תחום בחינם ו- SSL.

באמצעות תוכנית האירוח המשותפת המתחילה שלהם, תוכלו לארח אתר אחד ועם תכנית מעט יקרה יותר תוכלו לארח אתרים ללא הגבלה ולהשתמש בהזכות שיווק בחינם..

לשם השוואה, A2 Hosting ממשיכה להתקדם מעבר לעיקול מבחינת התכונות. בואו נסתכל על כמה תחומים שבהם A2 Hosting מצטיינת לעומת Bluehost:

 • ערבות כספית חזרה בכל עת: אם אינך מרוצה מ- A2 Hosting, אתה יכול לבקש החזר כספי מלא תוך 30 יום מרגע ההרשמה. הם גם מספקים החזר כספי שנקבע עבור שירותי אירוח שאינם בשימוש.
 • מספר אפשרויות אירוח: שלא כמו Bluehost, A2 Hosting מספקת מגוון רחב של אפשרויות אירוח. לדוגמה, עם תוכניות VPS שלהם, הם מציעים שרת לא מנוהל, שרת מנוהל, שרת SSD הנחה, שרת ליבה וכו ‘..
 • העברה באתר בחינם: עם כל תוכנית אירוח אתרים, A2 Hosting מספקת העברת אתרים בחינם.

מנצח: A2 אירוח

Bluehost מול A2 Hosting – תמיכה ותיעוד

Bluehost מספק תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט חי וטלפון. כדי להתמקד במתן תמיכה ישירה באמצעות צ’אט חי וטלפון, הם הפסיקו תמיכה מבוססת דוא”ל. המשמעות היא שאם אתה עסוק מכדי לחכות לסוכן שיגיב באמצעות צ’אט חי, לא תוכל לפתור את שאילתת התמיכה שלך.

אירוח A2 מספק תמיכה 24/7 באמצעות 3 מצבים: צ’אט חי, טלפון ודוא”ל. בסיס הידע האיתן שלהם מסביר את כל מה שצריך לדעת על בניית אתר עם A2 Hosting, שלב אחר שלב.

מנצח: A2 אירוח

Bluehost מול A2 Hosting – תמחור

בואו נסתכל על השוואה ראש בראש בין המחירים עבור אפשרויות אירוח שונות מ- Bluehost ו- A2 Hosting:

SharedWordPress מנוהל WPVPS ייעודי
Bluehost2.75 $ לחודש.2.75 $ לחודש.19.95 / יר.19.99 $ לחודש.79.99 $ לחודש.
A2 אירוח3.92 $ לחודש.3.92 $ לחודש.11.99 $ לחודש.5 $ לחודש.99.59 דולר לחודש.

מהטבלה תוכלו לראות ש- Bluehost מספקת תוכניות אירוח במחיר סביר לשרתים משותפים, וורדפרס ושרתים ייעודיים. עבור VPS התוכניות של A2 Hosting זולות יותר בזכות שירות האירוח הבלתי מנוהל שלהן.

גם תוכניות הוורדפרס המנוהלות של A2 Hosting זולות יותר מזו של Bluehost. אבל בסך הכל, Bluehost מספקת שירותי אירוח נוחים יותר, במיוחד למתחילים חדשים.

Bluehost הכניסה גם לרשימת מיטב החברות המובחרות באירוח אתרים.

מנצח: Bluehost

Recap – Bluehost מול A2 Hosting

אנו מאמינים ש- Bluehost היא ספקית אירוח טובה יותר בהשוואה ל- A2 Hosting. לא רק ש- Bluehost מספק את כל הדרוש לך כדי להפעיל את האתר שלך, אלא שהם גם הופכים את כל תהליך האונפוד לסופר קל ביותר.

גם אם אתה חדש לחלוטין באירוח אתרים, תוכל להפעיל אתר במהירות תוך דקות מבלי שתצטרך להתייחס לתיעוד שלהם.

כשאתה מתחיל, יתכן שאתה מרגיש שבניית אתר אינטרנט הוא די יקר. עם זאת, עם תמחור היכרות הנמוך של Bluehost, אתה יכול להקים אתר במחיר של נמוך מ- $ 2.75. אתה יכול גם להשתמש בשם תחום בחינם ותעודת SSL.

 • Bluehost לעומת HostGator
 • Bluehost לעומת WP Engine
 • Bluehost לעומת Dreamhost
 • Bluehost לעומת iPage
 • אירוח Bluehost לעומת InMotion
 • Bluehost לעומת GreenGeeks
 • Bluehost לעומת נוזלי אינטרנט

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך למצוא את שירות אירוח אתרים הטוב ביותר העומד ביעדים התקציביים והעסקיים שלך. אם נהניתם ממאמר זה, מומלץ גם לבדוק את סקירת Bluehost המלאה שלנו או את סקירת A2 Hosting המעמיקה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map