Bluehost לעומת DreamHost 2020 (+ דוחות מבחן מהירות ודוח Uptime)

Bluehost נגד חלומות


האם אתה רוצה לדעת איזה אירוח אתרים הוא הבחירה הטובה ביותר: Bluehost או DreamHost? גם Bluehost וגם DreamHost הם שירותי אירוח אתרים פופולריים בשוק. בהשוואה הבלתי מעורערת שלנו בין DreamHost ל Bluehost, אנו נעזור לך להבין את הבחירה הטובה ביותר לתקציב ולצרכים שלך..

Bluehost לעומת DreamHost – סקירה כללית

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost ו- DreamHost הם שניהם ספקי אירוח אתרים מומלצים רשמית על ידי WordPress.org. Bluehost נוסדה בשנת 2003 ונרכשה על ידי Endurance International Group בשנת 2010. DreamHost נוסדה בשנת 1996 והיא עדיין בבעלות עצמאית ומופעלת.

dreamhost

גם Bluehost וגם DreamHost משותפים להרבה. לדוגמה, אפשרויות האירוח שלהם מנהלות את הסולם החל מאירוח זול, אירוח וורדפרס, אירוח VPS, עד שיש לך שרת ייעודי משלך, ואירוח תואם PCI. הם מציעים גם שם תחום בחינם, SSL בחינם, התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, והנחה אדירה על תוכניות אירוח אתרים.

Bluehost לעומת DreamHost – מהירות וזמן פעולה

מהירות העמוד וזמן הפעולה של השרת הם שני הגורמים הקריטיים ביותר שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שירות אירוח אתרים.

אף אחד לא אוהב אתר איטי. למעשה המשתמשים שלכם יעזבו את האתר שלכם אם ייקח זמן רב לטעון. נוסף על כך, גוגל ממשיכה להדגיש את המהירות באלגוריתמי החיפוש שלהם, כך שזה גם גורם חיוני עבור קידום אתרים.

עיין במאמר זה על מהירות וביצועים של וורדפרס.

Uptime הוא מונח המשמש לתיאור התקופה בה אתר האינטרנט שלך זמין ותפעולי. בדרך כלל זמן הפעולה בא לידי ביטוי כאחוז מסך הזמן הזמין; “99.95%”, למשל.

כדי לבדוק את המהירות ואת זמן הפעילות של שרתי האירוח לצורך השוואה בין DreamHost לעומת Bluehost, נרשמנו לשני שרתי האירוח ובנינו אתר בדיקה באמצעות WordPress. כדי לשקף את סביבת הייצור, התקנו גם נושא ברירת מחדל של וורדפרס, הוספנו תוכן דמה והעלנו כמה תמונות.

ערכנו כמה בדיקות עם כלי הבדיקה הבאים באתרים שלנו:

 • פינגדום
 • השפעת עומס
 • ביטקצ’ה

מבחן מהירות כחול

על פי פינגדום, אתר Bluehost שלנו נדרש לטעון 689 מטר כשנבדק מעיר ניו יורק. זה מהיר יותר מ- 94% מהאתרים שנבדקו.

מבחן מהירות חלומי

אתר הבדיקה שלנו ב- DreamHost נטען תוך פחות מחצי שנייה, המהיר יותר מ- 97% מכל האתרים שנבדקו.

כדי לבדוק כיצד שרתי אירוח אלה מטפלים במבקרים במהלך גל תנועה, השתמשנו בכלי בדיקה בשם Load Impact.

מטען כחול

לבדיקת Load Impact שלנו, שלחנו כמה משתמשים וירטואליים (VU) לאתר שלנו ובנינו בהדרגה עד 100 מבקרים בכל פעם כדי לראות כיצד השרתים יתמודדו עם זה. גם אתרי Bluehost וגם DreamHost שלנו ביצעו ביצועים טובים ללא שום בעיה.

בדיקות תגובת שרת

לצורך בדיקת ה- Bitcatcha שלנו, ניתחנו את זמני התגובה של השרת ברחבי העולם תוך התעלמות מתוכן האתרים שלנו. אתר הבדיקה Bluehost שלנו דורג C על ידי Bitcatcha ואילו אתר DreamHost דורג A+.

Dreamcost bitcatcha

מנצח: DreamHost

Bluehost לעומת DreamHost – קלות שימוש

bluehost-לוח מחוונים-תפריט אימייל

Bluehost, שנבנה על גבי cPanel, מגיע עם ממשק מותאם אישית לניהול בקלות של אתר האינטרנט שלך ומשאבי אירוח. כדי לשפר את חווית המשתמש, הם גם שיפצו את לוח המחוונים שלהם, כך שעכשיו קל מתמיד להפעיל את האתר שלך עם Bluehost.

dreamhost לנהל תחומים

לעומת זאת, DreamHost אינו משתמש במרכז השליטה של ​​cPanel (לוח הבקרה הפופולרי ביותר) לניהול חשבון אירוח אתרים שלך. אם אתה רגיל להשתמש ב- cPanel, יהיה קצת עקומת למידה להתמודד לפני שתשתמש בממשק DreamHost.

מנצח: Bluehost

Bluehost לעומת DreamHost – תכונות

Bluehost מציעה 4 תוכניות אירוח שונות לאירוח משותף. התוכנית הבסיסית שלהם מאפשרת לכם לארח אתר ואילו תוכנית Plus מאפשרת לכם לארח אתרים ללא הגבלה.

להלן מספר תכונות שתוכלו לקבל מתוכניות האירוח המשותפות שלהם:

 • רוחב פס לא מדוד
 • הצעה שיווקית של 200 דולר
 • גיבוי אתרים
 • IP ייעודי

DreamHost מציעה רק שתי תוכניות אירוח לאירוח משותף: Starter ו- Unlimited. ההבדל היחיד הוא שעם Starter אתה יכול לארח אתר אחד ועם Unlimited אתה יכול לארח כמה שיותר אתרים שאתה רוצה..

עם זאת, הם לא מספקים הצעות שיווק, גיבויים לאתר או IP ייעודי עם אחת מתכניות האירוח המשותפות שלהם.

מנצח: Bluehost

Bluehost לעומת DreamHost – תמיכה ותיעוד

צוות התמיכה הידידותי של Bluehost זמין 24/7 באמצעות צ’אט חי וטלפון. המומחים שלהם ב- WordPress הביתיים יכולים לפתור במהירות כל סוגיה הקשורה לאירוח שיש לכם. הם כבר לא מספקים תמיכה מבוססת כרטיסים, במאמץ להתמקד במתן תמיכה אישית וישירה באמצעות טלפון וצ’אט.

בבסיס הידע שלהם, ל- Bluehost יש מגוון עצום של מאמרים אשר ידריכו אותך בכל ההיבטים של בניית אתר.

DreamHost מציע תמיכה רק באמצעות צ’אט חי במהלך חמש בבוקר – 22:00 בערב, 7 ימים בשבוע. המשמעות היא שאם אתה נמצא באזור זמן אחר, פתרון בעיות האירוח שלך באמצעות צ’אט חי עשוי להיות טרחה. חמור מכך, תמיכה טלפונית אינה מוצעת בחינם. למרות שקיימות בקשות להתקשרות חוזרות, תצטרך להירשם כמנוי אליו בנפרד באמצעות תשלום חד-פעמי או על ידי רכישת מנוי חודשי.

מנצח: Bluehost

Bluehost לעומת DreamHost – תמחור

Bluehost וגם DreamHost מציעים מגוון עצום של אפשרויות אירוח העונות על התקציב והדרישות שלך. עבור אירוח בר השגה, אתה יכול לבחור אחת מתכניות האירוח המשותפות שלהם. ככל שהאתר שלך יגדל, תוכלו לשדרג את האירוח ל- VPS או אפילו לשרת ייעודי.

בואו נסקור מקרוב את אפשרויות האירוח השונות שלהם:

SharedWordPress מנוהל WPVPS ייעודי
Bluehost2.75 $ לחודש.2.75 $ לחודש.19.95 / יר.19.99 $ לחודש.79.99 $ לחודש.
DreamHost2.59 $ לחודש.2.59 $ לחודש.16.95 $ לחודש.13.75 $ לחודש.169.00 $ לחודש.

בהשוואה ל- DreamHost, תוכניות ההיכרות של Bluehost מעט יקרות יותר. עם זאת, לאחר תקופת התמחור המבוא, חידוש Dreamhost יתומחר במחיר הרגיל המלא, שהוא גבוה מזה של Bluehost. אם אתם מחפשים פיתרון בר השגה, בטווח הרחוק, Bluehost הוא הדבר הטוב ביותר עבורכם.

אתה יכול גם לחסוך ענק ב- Bluehost על ידי תשלום מדי שנה.

מנצח: Bluehost

Bluehost הוא גם הבחירה מספר 1 עבור אירוח אתרים קנדי ​​הטוב ביותר.

Recap – Bluehost לעומת DreamHost

Bluehost ו- DreamHost הם 2 ספקי אירוח פופולריים בשוק. שניהם הם ספקי אירוח מומלצים רשמית על ידי WordPress.org.

מההשוואה שלנו, מצאנו ש- Bluehost הוא אירוח אתרים הטוב ביותר עבור כל מי שרוצה לבנות אתר, ללא קשר לגודל האתר והתקציב שלו..

תרצה גם לבדוק את ההשוואות של המומחה שלנו,

 • Bluehost לעומת iPage
 • Bluehost לעומת נוזלי אינטרנט
 • Bluehost לעומת GreenGeeks
 • Bluehost לעומת A2 אירוח

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך לבחור בין Bluehost ל- DreamHost. לפרטים נוספים, עיין בסקירת Bluehost המלאה ובסקירת DreamHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map