Bluehost לעומת GreenGeeks השוואה (2020) – זוכה ברור 1

BlueHost-vs-Greengeeks


מחפש את שירות האירוח הטוב ביותר? Bluehost ו- GreenGeeks הם 2 מספקי האירוח המובילים שם בחוץ. אך זהו באמת שירות אירוח אתרים הטוב ביותר: Bluehost או GreenGeeks?

מכיוון שלא כל שירותי אירוח אתרים נוצרים שווים, חשוב שתבינו כיצד שני ספקי האירוח האלו נבדלים זה מזה, ביחס לתוכניות התמחור והתכונות שלהם, לפני שתסתפקו בבחירה. ההשוואה שאינה משוחדת שלנו בין HostGator ל- GreenGeeks, אנו נעזור לכם להחליט איזה מהם הוא הבחירה המושלמת עבור אתרי האינטרנט שלכם.

Bluehost מול GreenGeeks – סקירה כללית

bluehost-wordpress-אירוח

Bluehost הוא אחד מספקי האירוח המומלצים באופן רשמי על ידי WordPress.org. אפשרויות האירוח של Bluehost מפעילות את הסולם החל מאירוח זול לאירוח וורדפרס, עד לשרת ייעודי מן המניין..

הם מציעים 3 אפשרויות אירוח שונות במרכזי וורדפרס: אירוח וורדפרס משותף, אירוח וורדפרס מנוהל, ואירוח WooCommerce.

greengeeks-אירוח אתרים

GreenGeeks היא אחת הספקיות המובילות בתחום אירוח אתרים ידידותיים לסביבה בשוק. מלבד מתן חווית אירוח אתרים מהירה במיוחד ללקוחות, הם גם מחויבים לקזז טביעות רגל פחמניות המיוצרות על ידי מרכזי הנתונים שלהם.

ללא קשר לתוכנית אירוח שתבחר, תקבל אחסון כונן Solid State (SSD), שהוכח שהוא מהיר פי 2 מכונני דיסק קשיח (HDD). אם אינך מרוצה לחלוטין מהשירות שלהם, אתה יכול לבקש החזר מלא תוך 30 יום ממנוי האירוח שלך

Bluehost לעומת GreenGeeks – מהירות עמוד וזמן פעולה

Bluehost שואפת כל העת למצוינות על ידי שיפור קבוע של תשתית חומרת השרת שלהם. הם משתמשים בטכנולוגיות מובילות בתעשייה כמו KVM ו- OpenStack כדי לוודא שאתר האינטרנט שלך מהיר ככל שהוא יכול להגיע.

לעומת זאת, GreenGeeks מעניקה לך כמה מהטכנולוגיות המהירות הטובות ביותר שפותחו בתוך הבית, כמו PowerCacher, המשרתת את היישום שלך ביעילות ומבטיחה מועדי טעינה מהירים של העמודים למבקרים שלך. הם מציעים גם שילוב CloudFlare CDN בחינם כדי להאיץ את האתר שלך.

בכדי להעמיד למבחן את ערבויות האירוח של Bluehost ו- GreenGeeks, החלטנו לערוך כמה ניסויי מהירות וביצועים שונים על שרתי האירוח שלהם..

לביצוע הבדיקות נרשמנו לשני שירותי האירוח, יצרנו אתר וורדפרס על כל אחד והתקנו נושא ברירת מחדל באתרים שלנו. כדי לשקף סביבת הפקה, פרסמנו תוכן דמה והעלינו כמה תמונות.

מבחן מהירות כחול

על פי פינגדום, אתר Bluehost שלנו נדרש לטעון 689 מטר כשנבדק מעיר ניו יורק. זה מהיר יותר מ- 94% מהאתרים שנבדקו. זמן הטעינה לאתר GreenGeeks שלנו היה מעט גבוה יותר: לקח 697ms לטעון את האתר.

מבחן המהירות של GreenGeeks

לאחר בדיקות ה- Pingdom, ערכנו בדיקה עם Load Impact כדי לבדוק כיצד שרתי האירוח שלנו התמודדו עם נחשול תנועה.

מטען כחול

על פי Load Impact, הביצועים של Bluehost נותרו זהים ללא קשר למספר המבקרים.

GreenGeeks loadimpact

באתר GreenGeeks שלנו היו כמה דוקרנים קטנים בזמן הטעינה, מה שאומר שהאתר האט מעט.

לאחר בדיקות ההעמסה שלנו, השתמשנו בכלי שנקרא Bitcatcha כדי לנתח זמני תגובה של שרתים מתוך 8 מיקומים גיאוגרפיים שונים: ניו יורק, לוס אנג’לס, לונדון, ברזיל, הודו, סינגפור, יפן ואוסטרליה. המהירות של כל מיקום נמדדה 3 פעמים נפרדות ואז נערכו ממוצעים של התוצאות.

בדיקות תגובת שרת

לפי Bitcatcha, אתרי Bluehost ו- GreenGeeks שלנו דורגו שניהם C.

זמן תגובה של GreenGeeks

מנצח: Bluehost

Bluehost מול GreenGeeks – קלות שימוש

bluehost-לוח מחוונים-תפריט אימייל

הדבר הטוב ביותר ב- Bluehost הוא שהם מקלים על כל אחד מאוד להשקת אתר חדש. בעזרת ההטבעה המודרכת שלהם תוכלו להתקין את WordPress בקלות בחשבון אירוח האינטרנט שלכם, לבחור נושא של WordPress ולהתקין תוספים מומלצים של WordPress. התהליך כולו מהיר ונטול כאבים.

Cpanel של GreenGeeks

חווית ההטבעה של GreenGeeks אינה מלוטשת כמו של Bluehost. עם זאת, לא קשה להתחיל עם GreenGeeks בזכות התיעוד הנרחב שלהם; זה פשוט לוקח קצת יותר זמן. הם גם מציעים בניית אתרים מעולה כדי ליצור את האתר שלך כמו שאתה רוצה מבלי להעסיק מפתח.

מנצח: Bluehost

Bluehost לעומת GreenGeeks – תכונות

כשמדובר בתכונות, ל- Bluehost וגם ל- GreenGeeks יש המון המשותף, כגון אחסון SSD, שם דומיין בחינם עם רכישת תוכנית אירוח, SSL בחינם, התקנת WordPress בלחיצה אחת, וכו ‘. עם זאת, כשאתה משווה את ההבדלים ביניהם לעומק, תראה ש- GreenGeeks נשארת עוד יותר לפני העקומה.

לפני שנבדוק כיצד GreenGeeks בולט מבחינת תכונות, בואו נסתכל על האזורים המעטים שבהם Bluehost מצטיין בהשוואה ל- GreenGeeks:

 • אירוח וורדפרס: Bluehost מציעה שלוש אפשרויות אירוח וורדפרס שונות: WordPress משותף, מנוהל וורדפרס ו- WooCommerce; ואילו GreenGeeks מספקת אירוח משותף בוורדפרס בלבד.
 • פופולריות: Bluehost מחזיקה מעל 2 מיליון דומיינים ברחבי העולם. ללא ספק, הם מעוררים את ענף האירוח המשותף.
 • הנחה ענקית: Bluehost מספק הנחות היכרות ענקיות בתוכניות אירוח אתרים שלהם.

כעת נבחן בכמה מתכונות המפתח ש- GreenGeeks מספקת ש- Bluehost לא:

 • אתרים ללא הגבלה: אפילו עם תוכנית המתנע שלהם, אתה יכול לארח אתרים ללא הגבלה באמצעות GreenGeeks; ואילו Bluehost מאפשרת לך לארח אתר אחד בלבד.
 • העברות אתרים בחינם: אם אתה כבר מתארח בפלטפורמות אירוח אחרות, אתה יכול להעביר את האתרים שלך ל- GreenGeeks בחינם.
 • בונה אתרים: עם כל תוכנית אירוח אתרים תקבל בונה אתרים בחינם.
 • חשבונות אימייל: אתה יכול ליצור חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים אפילו באמצעות תוכנית האירוח המקוונת שלהם.

מנצח: GreenGeeks

Bluehost מול GreenGeeks – תמיכה ותיעוד

GreenGeeks מספקת תמיכה 24/7 באמצעות 3 מצבים: צ’אט חי, טלפון ותמיכה מבוססת כרטיסים. התיעוד הנרחב שלהם מדריך אותך בכל תחומי בניית אתר אינטרנט באמצעות פלטפורמת האירוח GreenGeeks.

במאמץ להתמקד במתן תמיכה ישירה דרך צ’אט חי וטלפון, Bluehost פרשה תמיכה מבוססת כרטיסים. זה עשוי להיות מתסכל עבור משתמשים עם בעיות מתקדמות יותר שעשויים לקחת קצת יותר זמן לפתור.

מנצח: GreenGeeks

Bluehost מול GreenGeeks – תמחור

בואו נסתכל על השוואה ראש בראש בין המחירים של אפשרויות אירוח שונות מ- Bluehost ו- GreenGeeks:

SharedWordPress מנוהל WPVPS ייעודי
Bluehost2.75 $ לחודש.2.75 $ לחודש.19.95 / יר.19.99 $ לחודש.79.99 $ לחודש.
GreenGeeks$ 2.95 לחודש.$ 2.95 לחודש.39.95 $ לחודש.169.00 $ לחודש.

כפי שניתן לראות מהטבלה, Bluehost מספקת שירותי אירוח נוחים יותר למשתמשים ברמה מתחילה. הם אפילו מספקים פיתרון אירוח וורדפרס מנוהל לצמיחה המצפה באתרי וורדפרס.

Bluehost היא גם אחת הטובות בחברות אירוח אתרים בחינם.

מנצח: Bluehost

Recap – Bluehost מול GreenGeeks

אנו מאמינים ש- Bluehost היא ספקית אירוח טובה יותר מזו של GreenGeeks בסך הכל. Bluehost מציע אפשרויות אירוח נוחות למתחילים. תהליך ההטמעה הקל שלהם הופך את זה לכל אחד קל מאוד לבעוט באתר חדש ללא קשר למומחיותו.

אם אתה רוצה להשיק אתר וורדפרס קטן, אתה יכול לבחור את תוכנית האירוח של וורדפרס שלהם. אם אינך רוצה לטפל בטכניקות של אופטימיזציה של שרת האירוח ככל שגדל האתר שלך, ייתכן שתרצה לבחור WP Pro, פתרון האירוח המנוהל שלהם ב- WordPress..

הם מציעים גם אירוח WooCommerce, שמגיע עם כל מה שאתה צריך כדי להפעיל את אתר WooCommerce שלך. באמצעות אירוח WooCommerce, אתה יכול גם לקיים שיחה בחינם למשך שעתיים עם מומחה WooCommerce.

 • Bluehost לעומת HostGator
 • Bluehost לעומת WP Engine
 • Bluehost לעומת Dreamhost
 • Bluehost לעומת iPage
 • אירוח Bluehost לעומת InMotion
 • Bluehost לעומת A2 אירוח
 • Bluehost לעומת נוזלי אינטרנט

זהו זה! אנו מקווים כי מדריך זה עזר לכם למצוא את פיתרון האירוח הטוב ביותר לצרכים שלכם. אם אהבתם את המאמר הזה, עיינו בסקירה המלאה של Bluehost או בסקירת GreenGeeks המלאה שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map