Bluehost לעומת WP השוואה בין מנוע (2020) – הנה הזוכה

BlueHost נגד מנוע Wp


מנוע WP לעומת Bluehost: לאיזה ספק באמת יש שירותי אירוח וורדפרס המנוהלים בצורה הטובה ביותר? Bluehost ו- WP Engine הם שניהם ספקי אירוח וורדפרס המובילים בשוק, אך הגיע הזמן לבחור את האלופה האמיתית.

בעוד WP Engine הוא פיתרון אירוח מנוהל וורדפרס מנוהל, Bluehost מספקת לך מגוון רחב של אפשרויות אירוח, כולל אירוח וורדפרס מנוהל. בהשוואה שלנו לאירוח וורדפרס ללא משוא פנים בין Bluehost ל- WP Engine, נסביר כיצד הם נבדלים זה מזה. אנו נעזור לך להחליט איזה מהם הוא הפיתרון הטוב ביותר לצרכים שלך.

Bluehost לעומת WP Engine – סקירה כללית

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost הוא אחד מספקי האירוח הפופולריים ביותר בשוק. זהו גם שירות אירוח וורדפרס המומלץ רשמית על ידי WordPress.org.

Bluehost מציעה מגוון רחב של תוכניות אירוח ממוקדות בוורדפרס, כגון אירוח וורדפרס משותף, אירוח וורדפרס מנוהל, ואירוח WooCommerce. על גבי האפשרויות הממוקדות בוורדפרס, הן מספקות גם שירותי אירוח משותפים, VPS ושירותי אירוח ייעודיים.

מנוע WP

לעומת זאת, WP Engine ממוקד אך ורק במתן פתרונות אירוח מנוהלים של וורדפרס. בין אם אתה מתחיל בלוג או מנהל עסק ברמה ארגונית עם צמיחה מחוץ לתרשים, אתה תמצא את פתרון האירוח הנכון כדי לענות על הצרכים שלך..

מלבד אירוח וורדפרס, תקבלו גם גישה פרמיטית לנושאי סטודיאפרפר ומעלה 35+ בחינם. הם גם מציידים אתכם בחבילת פתרונות ביצועים ואינטגרציה לבניית הצמיחה של העסק שלכם.

Bluehost לעומת WP Engine – מהירות וזמן פעולה

מהירות היא אחד הגורמים הקריטיים ביותר שעליך לקחת בחשבון בבחירת אירוח וורדפרס. אפילו עיכוב של שנייה אחת יכול לגרום להפחתה של 7% בהמרות. שלא לדבר על כך, אם לא תתייחס ברצינות למהירות הטעינה של אתרים, תשאיר הרבה כסף על השולחן.

כדי לנתח את המהירות ואת זמן הפעילות של שרתי האירוח לצורך השוואה של WP Engine לעומת Bluehost, יצרנו אתר בדיקה בשני שרתי האירוח על ידי הרשמה לתוכניות האירוח המשותפות שלהם..

ערכנו כמה בדיקות שונות באתרי הבדיקה שלנו:

 • בדיקת Pingdom לפיקוח על זמני הטעינה והזמינות.
 • מבחן Load Impact לניתוח ביצועי השרתים בזמני עומס שיא.
 • בדיקת Bitcatcha כדי לקבוע כיצד השרתים היו מתפקדים ב 8 מיקומים גיאוגרפיים שונים על ידי התעלמות מהתוכן.

בואו נראה את התוצאות.

מבחן מהירות כחול

על פי מבחן ה- Pingdom שלנו, אתר הבדיקה של Bluehost שלנו לקח 689 מטר כשנבדק מניו יורק, המהיר יותר מ- 94% מהאתרים שנבדקו..

מבחן מהירות wpengine

ואילו אתר הבדיקה של WP Engine לקח רק 582ms לטעינה, מה שאומר שהאתר מהיר יותר מ- 96% מהאתרים שנבדקו.

מבחן מהירות עומס-וונג-וונגאין

חשוב גם לנתח אם שרת האירוח יכול לשרוד נחשול תנועה. לבדיקת עליות התנועה שלנו השתמשנו בכלי שנקרא Load Impact. שלחנו כמה משתמשים וירטואליים לאתרים שלנו ובנינו בהדרגה עד 100 מבקרים בכל פעם כדי לראות את ביצועי השרתים.

מהבדיקה שלנו, ברור כי למספר המבקרים החיים אין השפעה שלילית על שרתי Bluehost או WP Engine.

בדיקות תגובת שרת

על פי מבחן Bitcatcha שלנו, שרת Bluehost שלנו הגיב תוך פחות משנייה בכל רחבי העולם.

זמן תגובה של שרת bitcatcha bitcatcha

הביצועים הכוללים קיבלו ציון C על ידי BitCatcha, ואילו WP Engine דורג א ‘על ידי BitCatcha.

מנצח: מנוע WP

Bluehost לעומת WP Engine – קלות שימוש

Bluehost cPanel

Bluehost מבטלת כל העת את חוויית האונליין שלה כדי להבטיח שכל אחד יכול בקלות להקים אתר ללא ניסיון קודם. הם מציעים שם דומיין בחינם, SSL בחינם, התקנות וורדפרס בלחיצה אחת, וכל השאר שאתה צריך כדי להפעיל את האתר שלך..

wpengine את החשבון שלי

לעומת זאת, WP Engine ממוקד באתרי תנועה גבוהה ובעסקים ברמה ארגונית. הם מטפלים בכל הטכניות של אופטימיזציה של השרת שלך לביצועים משופרים. אתה מקבל הגדרת אירוח מכוונת היטב שנבנתה במיוחד להפעלת אתרי וורדפרס. הם לא מאפשרים לך להתקין פלאגינים כלשהם להגברת מהירות האתר שלך, כמו CDN או תוספי מטמון.

אמנם אתה יכול להפעיל אתר וורדפרס במנוע WP מבלי שתצטרך לדאוג לאופטימיזציה ואבטחת וורדפרס, אך המציאות היא שזה לא הפיתרון הנכון לכולם. בנוסף, יש קצת עקומת למידה להתמודד אם אתה מארח את האתר שלך ב- WP Engine.

מנצח: Bluehost

Bluehost לעומת WP Engine – תכונות

אירוח Bluehost מיועד בעיקר למשתמשים ברמת מתחילים, כך שתוכלו לצפות שכל התכונות ברמת המתחילים יפתחו בלוג או אתר, כולל רוחב פס שאינו מוגדר, אחסון SSD, SSL בחינם, מתקינים בלחיצה אחת וכו ‘..

עם תוכנית קצת יותר יקרה תקבלו חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, אחסון SSD ללא הגבלה, גיבויים לאתר, הצעות שיווק בשווי 200 דולר וכו ‘..

בהיותו פיתרון אירוח מנוהל בוורדפרס, WP Engine מבטיח זמינות גבוהה, המופעלת על ידי שירותי האינטרנט של אמזון ופלטפורמת הענן של גוגל.

תוכניות האירוח שלהם מגיעות עם מגוון רחב של כלים מובנים שיעזרו לכם לבנות, לבחון ולהעביר את האתר שלכם. עם כל תוכנית אירוח תקבלו גישה פרמיטית לנושאים של למעלה מ- 35 סטודיופרס בחינם. נוסף על כך, יהיו לך גם כלים של לחיצה אחת להגדרת סביבות פיתוח, שלב וייצור.

מנצח: מנוע WP

Bluehost לעומת WP Engine – תמיכה ותיעוד

Bluehost מספק תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט חי וטלפון. במאמץ להתמקד במתן תמיכה ישירה באמצעות צ’אט וטלפון חי, הם הפסיקו תמיכה מבוססת דוא”ל. החיסרון הוא שאם אתה פשוט עסוק מדי ולא יכול לחכות לסוכן שיגיב באמצעות צ’אט חי, לא תוכל לפתור את שאילתת התמיכה שלך. זה יכול להיות מתסכל גם למשתמשים שרוצים לפתור בעיות מתקדמות שאולי ייקח קצת יותר זמן לפתור.

עם תוכנית המתחילים שלהם, WP Engine מציעה רק תמיכה בצ’אט 24/7. תמיכה טלפונית זמינה רק עם התוכניות היקרות יותר שלהן, החל מ 115 $ לחודש.

מנצח: Bluehost

Bluehost לעומת WP Engine – תמחור

התמחור הרגיל עבור אירוח אתרים משותף של Bluehost מתחיל במחיר של 7.99 דולר לחודש. עלות הקמת אתר חדש (הכולל את שם הדומיין ועלות אירוח אתרים) יכולה להיות יקרה אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך. זו הסיבה שניהלנו משא ומתן עם Bluehost על מנת להציע למשתמשים שלנו 65% הנחה על אירוח אתרים. עם Bluehost אתה צריך לשלם רק 2.75 דולר לחודש. מלבד הנחה ענקית, תקבל שם תחום בחינם ותעודת SSL בחינם כשאתה רוכש תוכנית אירוח אתרים מ- Bluehost.

התמחור הרגיל של WP Engine מתחיל ב -35 דולר לחודש. אם אתה רוצה מנוי חודשי, אתה יכול לקבל הנחה של 30% על WP Engine, כך שתצטרך לשלם 24.50 $ לחודש.

עם מנוי שנתי, אתה יכול לקבל 5 חודשים חינם עם קוד השובר של WP Engine: WPBeginner30

מנצח: Bluehost

Bluehost הוא גם הבחירה מספר 1 עבור שירות אירוח אתרים בבריטניה הטוב ביותר.

סיכום: Bluehost לעומת WP Engine

למתחילים, Bluehost היא הבחירה הטובה ביותר שכן היא מגיעה עם מגוון רחב של תוכניות אירוח של וורדפרס. כשאתה מתחיל, אתה יכול לבחור את תוכנית האירוח שלהם ב- WordPress, שעולה רק 2.75 דולר לחודש. הם מציעים גם שירות אירוח מנוהל בוורדפרס המתחיל ב -19.95 דולר לחודש.

לעומת זאת, WP Engine הוא אחד מהפתרונות המנוהלים הטובים ביותר של וורדפרס המנוהלים הקיימים בשוק. אם אינך רוצה לבצע אופטימיזציה לאירוח WordPress שלך בעצמך, ייתכן שתרצה לשקול את WP Engine לאירוח האתר שלך..

תרצה גם לקרוא את חוות דעת המומחים שלנו בין:

 • Bluehost לעומת HostGator
 • Bluehost לעומת Dreamhost
 • Bluehost לעומת iPage
 • אירוח Bluehost לעומת InMotion
 • Bluehost לעומת GreenGeeks
 • Bluehost לעומת A2 אירוח
 • Bluehost לעומת נוזלי אינטרנט

אם אתה אוהב את ההשוואה שלנו, אנו ממליצים בחום לקרוא את סקירת Bluehost המלאה שלנו, כמו גם את סקירת WP Engine המלאה שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map