SiteGround לעומת A2 Hosting (2020) – הנה הזוכה!

siteground לעומת a2 אירוח


תוהה איזה ספק אירוח אתרים עדיף: SiteGround או A2 Hosting? SiteGround ו- A2 Hosting הם 2 מספקי האירוח הפופולריים ביותר בשוק. אבל צריך להיות נעלה, צודק?

ללא ספק, בחירת מארח האינטרנט הלא נכון עלולה לחבל בעסק המקוון ובמוניטין שלך. זו הסיבה שכתבנו השוואה בין אירוח אתרים ללא תלות בין A2 Hosting ו- SiteGround, כך שתוכלו להחליט איזה מהם הוא המתאים ביותר לאתר שלכם..

SiteGround לעומת A2 Hosting – סקירה כללית

siteground-godaddy-אירוח-אלטרנטיבות

SiteGround הוא ספק אירוח אתרים המומלץ רשמית על ידי WordPress.org. יש להם אחד מצוותי התמיכה הטובים ביותר בוורדפרס 24/7 בתעשייה. הם מציעים שדרוגים אוטומטיים, זיכרון מטמון WP מובנה, CDN, ביצוע קליקים 1 ובקרת גרסת GIT..

הן אחת המעטות מחברות אירוח המאפשרות לך לבחור את מיקום מרכז הנתונים המועדף עליך בעת ההרשמה לשירות אירוח. הם גם מציעים 30 יום הכסף להחזר הכניסה למבחן שירותי אירוח שלהם.

a2-אירוח-אירוח-חלופות

A2 אירוח מותגים עצמם כספק האירוח הטוב ביותר ידידותי למפתחים. אפשרויות אירוח אתרים שלהם מאוד מגוונות. לדוגמה, הם מאפשרים לך לבחור בין תוכניות אירוח של לינוקס וחלונות לאירוח משותף. אתה יכול גם לבחור את רמת ניהול האירוח כשאתה נרשם ל- VPS או אירוח שרת ייעודי.

בדיוק כמו SiteGround, A2 Hosting גם מאפשרת לכם לבחור את מרכז הנתונים המועדף עליכם. אם אתה מבטל את חשבון A2 Hosting שלך בתוך 30 יום, אתה זכאי להחזר מלא. אתה יכול לבקש החזר יחסי בשירות שלא נעשה בו שימוש לאחר 30 יום.

SiteGround לעומת A2 אירוח – מהירות עמוד וזמן פעולה

SiteGround מספקת טכנולוגיות מהירות מובילות בתעשייה כמו NGINX, HTTP / 2, PHP7 ו- CDN בחינם כדי להאיץ את ביצועי האתר שלך. מצד שני, A2 Hosting מאפשרת לך לבחור שרתי טורבו כשאתה נרשם, המספקים החלפת אפאצ’ה נשירה כדי להאיץ את ביצועי האתר שלך פי 20.

כדי לבדוק את הביצועים של שרתי האירוח לצורך השוואה ב- SiteGroud לעומת A2 Hosting, נרשמנו לשני שירותי אירוח אתרים ויצרנו אתר בדיקה בכל אחד מהם עם WordPress. כדי לשקף את סביבת הייצור באתר הבדיקה שלנו, התקנו גם נושא ברירת מחדל של וורדפרס, הוספנו תוכן דמה והעלנו כמה תמונות.

מבחן מהירות

על פי מבחן המהירות באתר Pingdom, אתר הבדיקה שלנו ב- SiteGround נטען תוך פחות משנייה כשנבדק מדאלאס, טקסס. זה מהיר יותר מ- 95% מכל האתרים שנבדקו.

a2 אירוח בדיקת מהירות

לעומת זאת, אתר האינטרנט של אירוח A2 לקח טעינה של 1.28 שניות. המשמעות היא שהאתר מהיר רק מ- 84% מכל אתרי האינטרנט שנבדקו.

ערכנו גם בדיקת ביצועים נוספת באמצעות Load Impact כדי לראות כיצד יתפקדו שרתי הבדיקה שלנו במהלך גל תנועה. במהלך הניתוח שלנו, שלחנו כמה משתמשים וירטואליים (VU) לאתרי האינטרנט שלנו.

loadimpact-siteground

מהתרשים שלנו תוכלו לראות שאתר ה- SiteGround שלנו ביצע די עקביות עד שהיו סביב 50 משתמשים. האתר האט את עצמו לרגעים ספורים ואז הוא חזר לאחר מספר שניות נוספות.

מבחן A2 אירוח loadimpact

באופן דומה, אתר הבדיקה שלנו לאירוח A2 ביצע באופן עקבי עד שהיו סביב 40 ​​מבקרים באתר. האתר האט את הקצב לזמן מה ואז חזר למצב רגיל.

מנצח: SiteGround

SiteGround לעומת A2 אירוח – קלות שימוש

Wordpress אירוח - -

אתר SiteGround וגם A2 Hosting מספקים גישה cPanel למשתמשים לניהול חשבונות אירוח אתרים שלהם. בנוסף, מתקינים בלחיצה אחת שלהם עוזרים לך להתקין במהירות סקריפטים פופולריים כמו WordPress, ג’ומלה, דרופל וכו ‘..

A2 אירוח כניסה ל- WordPress

אם תבחר לבצע אירוח של Windows באמצעות A2 Hosting, תקבל גישה לפלסק לניהול חשבון אירוח האינטרנט שלך.

מנצח: זה עניבה

SiteGround לעומת A2 אירוח – תכונות

אתר SiteGround וגם A2 Hosting מציעים את כל התכונות החיוניות הדרושות לך בכדי להפעיל את אתר האינטרנט שלך, כגון רוחב פס בלתי מוגבל, בחירת מרכזי נתונים, מתקינים בלחיצה אחת, בוני אתרים וכו ‘..

מבחינת התכונות, להלן כמה אזורים שבהם SiteGround מרחיק קדימה בהשוואה ל- A2 Hosting:

 • אחסון SSD: SiteGround מציע אחסון SSD ואילו אירוח A2 מספק אחסון RAID 10.
 • ביצועים גבוהים: כדי לשפר את ביצועי השרת, SiteGround מספק CloudFlare CDN, PHP 7 בחינם עם OpCache.
 • אבטחה מובנית: עם כל התוכניות של SiteGround, תוכלו להשתמש בגיבויים יומיים בחינם. עם תוכנית מעט יותר יקרה, תקבלו גם שחזורי גיבוי בחינם.
 • תכונות חנוניות: עם תכנית GoGeek של SiteGround, תקבלו שרתי תואם PCI לחנויות מסחר אלקטרוני, יצירת ריפו Git באמצעות לחיצה אחת וביצירת וורדפרס וג’ומלה קלה..

עכשיו כשאתה יודע את היתרונות של SiteGround על פני A2 Hosting, בואו נסתכל על כמה תחומים שבהם A2 Hosting מצטיין בהשוואה ל- SiteGround:

 • אירוח של חלונות ולינוקס: בניגוד לרוב ספקי האירוח, כולל SiteGround, A2 Hosting מאפשר לך לבחור בין אירוח של חלונות ו- Linux.
 • ערבות כספית חזרה בכל עת: בנוסף לערבות 30 החזר הכספים שלהם, A2 Hosting מציעה החזר כספי לפי שרותים שלא נעשה בהם שימוש לאחר 30 הימים הראשונים..
 • בחירת רמת הניהול: A2 Hosting מאפשרת גם לבחור את רמת הניהול עבור VPS ואירוח שרתים ייעודי.

אנו מאמינים כי A2 Hosting הוא ספק אירוח רב-תכליתי המעניק לכם אפשרויות רבות בעת ההרשמה לשירותי האירוח שלהם. כשמדובר בתכונות, הם בהחלט בולטים מהמתחרים.

מנצח: A2 אירוח

SiteGround לעומת A2 Hosting – תמיכה ותיעוד

גם SiteGround וגם A2 Hosting מציעים תמיכה 24/7 באמצעות 3 מצבים: צ’אט חי, דואר אלקטרוני וטלפון. לשניהם בסיס ידע עצום המסביר כיצד לבנות אתר עם שרתי האירוח שלהם.

מנצח: זה עניבה

SiteGround לעומת A2 Hosting – תמחור

בואו נסתכל על השוואת מחירים ראש בראש בין SiteGround ו- A2 Hosting:

SharedWordPress משווק VPS ייעודי
SiteGround3.95 $ לחודש.3.95 $ לחודש.42 $ / אשראי לשנה269.00 $ לחודש.
A2 אירוח3.92 $ לחודש.3.92 $ לחודש.13.19 $ לחודש.5 $ לחודש.99.59 דולר לחודש.

כפי שניתן לראות מהטבלה, התוכניות של A2 Hosting זולות יותר מתוכניות SiteGround. יתכן גם שתבחין שמחיר האירוח הייעודי עבור A2 Hosting הוא הרבה יותר זול. הסיבה לכך היא ש- SiteGround מציע אירוח שרתים ייעודי מנוהל בלבד, ואילו אירוח A2 מאפשר לך לבחור את רמת הניהול.

אם אתם מחפשים VPS במחיר סביר או שרת אירוח ייעודי, האירוח הלא מנוהל של A2 Hosting יכול להיות הדבר הטוב ביותר עבורכם.

עם זאת, אתה יכול להשתמש בקופון SiteGround שלנו בכדי לקבל הנחות BIG.

מנצח: A2 אירוח

Recap – SiteGround לעומת A2 Hosting

לאחר ההשוואה שלנו, אנו מאמינים כי SiteGround הוא ספק אירוח טוב יותר מ- A2 Hosting באופן כללי. SiteGround משפר ללא הרף את תשתיות האירוח שלהם ומשתמש בטכנולוגיות מהירות עדכניות כדי לשפר את הביצועים של פלטפורמת האירוח שלהם.

בעוד שרוב ספקי האירוח פשוט מתהדרים בתמיכת לקוחות מעולה, SiteGround למעשה מספק אותה. עם SiteGround, אינך צריך לחכות יותר מכמה שניות למפעיל הזמין הבא. בכל פעם שאתה זקוק לעזרה, הם מקבלים לך את הגב.

אבל, אם אתם מחפשים ספק אירוח זול יותר, תוכלו לשקול לבחור אירוח A2.

כדאי גם לבדוק את השוואות האירוח האלה בין …

 • SiteGround לעומת HostGator
 • SiteGround לעומת WPEngine
 • SiteGround לעומת GreenGeeks
 • אירוח אתרים לעומת InMotion
 • SiteGround לעומת DreamHost
 • SiteGround לעומת נוזל אינטרנט
 • SiteGround לעומת iPage

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את ספק האירוח המתאים לצרכים שלך. לפרטים נוספים, עיינו בסקירת האתר המלא שלנו או בסקירת A2 אירוח המלאה שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map