WP Engine לעומת InMotion אירוח השוואה (2020) – זוכה אחד

מנוע wp לעומת אירוח רגש


האם אתם מחפשים את ספק האירוח הטוב ביותר של וורדפרס? מנסה להחליט בין InMotion Hosting לבין WP Engine? גם אירוח InMotion וגם WP Engine מאפשרים לכם לארח את אתר וורדפרס שלכם בקלות. בעוד InMotion Hosting מספק לכם מספר אפשרויות אירוח שונות, כולל אירוח וורדפרס ואירוח בונה אתרים מבוסס וורדפרס; WP Engine הוא ספק אירוח מנוהל לחלוטין וורדפרס מנוהל לחלוטין.

במאמר זה, נשווה בין WP Engine לבין InMotion Hosting כך שתוכלו להחליט איזה מהם מתאים ביותר לתקציב ולצרכים שלכם..

WP Engine לעומת InMotion Hosting – סקירה כללית

מנוע WP

מנוע WP הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר המנוהלים במרכזי וורדפרס המנוהלים בשוק. מלבד אירוח, הם מציעים חבילה של פתרונות שיספקו חוויה מהירה ומבהירה למשתמשים שלכם, לפרוס בקלות תכונות חדשות של אתר ולקבל תובנות ניתנות לפעולה אודות ביצועי האתר.

WP Engine רכשה את ערכות הנושא של StudioPress, מרכז הנושא הראשון של WordPress. עם כל תוכנית WP Engine אתה יכול לקבל גישה לכל הנושאים המתקדמים ב- StudioPress ללא עלות נוספת.

ביקורת אירוח הרגש

InMotion Hosting הוא אחד מספקי האירוח הטובים ביותר ומציע הרבה תכונות רצויות. הם מאפשרים לך לבחור מרכז נתונים בעת ההרשמה לתכנית אירוח ומספקים תמיכה פנימית 24 שעות ביממה בארה”ב.

הם חברו בשיתוף עם עצים לעתיד, ארגון ללא מטרות רווח המוקדש לקיזוז טביעות רגלי פחמן על ידי נטיעת עצים.

החשוב מכל, הם מספקים ערבות ללא תחרות של 90 יום לנסות את שירותיהם ללא סיכון.

מנוע WP לעומת אירוח InMotion – מהירות עמוד ואורך זמן

מהירות האתר וזמן הפעולה הם הגורמים הקריטיים ביותר שעליך לקחת בחשבון בבחירת שירות אירוח אתרים.

מבחן מהירות wpengine

על פי Pingdom, אתר הבדיקה של WP Engine לקח רק 582ms לטעינה, המהיר יותר מ- 96% מכל האתרים שנבדקו. לטעינה של אתר InMotion Hosting שלנו, 982 שניות לטעינה, המהיר יותר מ- 90% מהאתרים שנבדקו, ובכל זאת איטי יותר מאתר הבדיקות של WP Engine.

מבחן הפינגדום של InMotion Hosting

כדי לקבל את כל התמונה של ביצועי השרת, החלטנו גם לבדוק את אתרי הבדיקה שלנו באמצעות Load Impact. בעזרת Load Impact שלחנו כמה משתמשים וירטואליים לאתרי האינטרנט שלנו ובנינו עד 100 מבקרים בכל פעם כדי לפקח על אופן הטיפול בשרתים בזה.

מבחן מהירות עומס-וונג-וונגאין

מהתרשים, ברור כי עבור אתר ה- WP Engine שלנו, לעומס תנועה לא הייתה השפעה שלילית על זמן התגובה. עם זאת, אתר InMotion Hosting שלנו ביצע רק ביצועים טובים עד שהוא הגיע ל 25 משתמשים. לאחר מכן הוא האט באופן משמעותי. ביצועי השרת שלהם לא היו עקביים לאורך כל הבדיקה.

רגש עמוס

לאחר בדיקת Load Impact שלנו, החלטנו לערוך בדיקת תגובה לשרת עם Bitcatcha. הוא עוקב אחר ביצועי השרתים מתוך 8 מיקומים גיאוגרפיים שונים.

זמן תגובה של שרת bitcatcha bitcatcha

על פי Bitcatcha, הביצועים הכוללים של WP Engine דורגו C, ואילו אתר InMotion Hosting שלנו דורג A.

מבחן InCotion אירוח bitcatcha

מנצח: מנוע WP

מנוע WP מול אירוח InMotion – קלות שימוש

לוח הבקרה של InMotion

תחילת העבודה עם InMotion Hosting היא קלה. אם תרימו אי פעם אתר וורדפרס, תוכלו ליצור אתר ב- InMotion Hosting ללא טרחה..

עם כל תוכנית אירוח אתרים, אתה מקבל גישה ל- cPanel לניהול חשבון אירוח אתרים שלך. תקבל גישה גם ל- BoldGrid, בונה גרירה ושחרור בחינם של אתרים, הבנוי על גבי וורדפרס..

wpengine את החשבון שלי

WP Engine הוא ספק אירוח מנוהל בוורדפרס, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהשרת שלכם יהיה מותאם במיוחד למהירות ברק במהירות מבלי שתצטרכו להתמודד עם אופטימיזציה של שרתים..

עם זאת, יש כמה מגבלות על פלטפורמת WP Engine. לדוגמה, אינך מורשה להתקין תוספים מסוימים, אשר יתנגשו בביצועי האירוח המובנים שלהם ותכונות האבטחה.

שלא לדבר, יש קצת עקומת למידה להתמודד לפני שתוכל להשתמש ב- WP Engine.

מנצח: אירוח InMotion

WP Engine לעומת InMotion Hosting – תכונות

לא כל אתר נוצר שווה. קשה לדפדף ברשימה המלאה של תכונות אירוח של WP Engine ו- InMotion Hosting כדי להבין מה נכון לאתר שלך..

InMotion Hosting מגיע עם כל התכונות החיוניות למתחילים הדרושים כדי להקים אתר במהירות; כגון רוחב פס בלתי מדוד, מתקין וורדפרס בלחיצה אחת, בניית אתרים, גיבוי נתונים בחינם, אחסון SSD, Nginx, CDN בחינם וכו ‘..

בעוד שתכונות אירוח של InMotion מכוונות לבסיס משתמשים רחב יותר, התכונות של WP Engine מתמקדות בפלחי לקוחות ספציפיים, כולל מפתחים, משווקים, SMB, סוכנויות ועסקים..

כמה תכונות ייחודיות של WP Engine הן:

 • ערכות נושא של סטודיופרס 35+: קבל גישה לכל הנושאים של StudioPress ללא עלות נוספת.
 • כלי לחיצה אחת: הגדר סביבות פיתוח, ייצור במהירות ובקלות בעזרת כלי לחיצה אחת.
 • ביצועים מהירים של ברקים: WP Engine שיתפה פעולה עם שירותי האינטרנט של אמזון ופלטפורמת הענן של גוגל כדי לספק חווית משתמש מהירה וברק.

הזוכה: מנוע WP

מנוע WP מופיע גם במיטב חברות אירוח הבלוגים.

WP Engine לעומת InMotion Hosting – תמיכה ותיעוד

InMotion Hosting מספקת תמיכה טכנית מבוססת ארה”ב 24/7/365 באמצעות טלפון, צ’אט חי, דואר אלקטרוני / כרטיסים, ואפילו סקייפ!

מלבד תיעוד נרחב, הם מעדכנים באופן קבוע הדרכות וידיאו ב- YouTube כדי לענות באופן חזותי על השאלות הרלוונטיות של הלקוח שלהם.

לעומת זאת, WP Engine מציע תמיכה בצ’אט חי בלבד. תמיכה טלפונית מסופקת עם התוכניות שלהם במחיר יקר יותר. ותמיכה מבוססת כרטיסים ניתנת רק עם תוכניות השרת הייעודיות המותאמות להם.

מנצח: אירוח InMotion

WP Engine לעומת InMotion Hosting – תמחור

תוכניות אירוח של InMotion ממוקדות בעיקר למשתמשים ברמת הכניסה שרוצים להפעיל אתר במהירות ובקלות. תוכנית התמחור הרגילה שלהם מתחילה ב -7.99 דולר לחודש.

כשאתה מתחיל, עלות הקמת אתר עשויה להיראות כמו לא מעט. זו הסיבה שניהלנו משא ומתן עם InMotion Hosting כדי להציע 37% הנחה לקוראים שלנו. המשמעות היא שתצטרך לשלם רק 4.99 דולר לחודש.

המחיר הרגיל של WP Engine מתחיל ב -35 דולר לחודש. אם אתה רוצה מנוי חודשי, אתה יכול לקבל 20% הנחה על WP Engine כך שתצטרך לשלם רק 28 $ לחודש.

מנצח: אירוח InMotion

Recap – WP Engine לעומת InMotion Hosting

אנו מאמינים כי WP Engine הוא ספק אירוח וורדפרס טוב יותר מאשר InMotion Hosting. WP Engine מגיע יחד עם מערך כלים ותכונות המסייעים לכם לבנות אתר של וורדפרס במהירות ומספקים סביבה יציבה וברק למשתמשים הסופיים שלכם..

כשאתה נרשם לתכנית אירוח, הם מספקים גישה לנושאי וורדפרס פרימיום 35+, ששווים מעל 2000 $.

בניגוד ל- WP Engine, InMotion Hosting הוא אידיאלי לבסיס משתמשים רחב יותר, ממשתמשים ברמת הכניסה ועד מקצוען אינטרנט מנוסה. ללא קשר למערכי הכישורים והתקציב שלך, תוכל למצוא את מערך הפיצ’רים המושלם להדוף את האתר שלך באמצעות InMotion Hosting.

עם זאת, אם אתם מחפשים פיתרון אירוח מנוהל בוורדפרס, WP Engine הוא ההימור הטוב ביותר.

תרצה גם לבדוק את ההשוואה בין אלה,

 • מנוע WP לעומת DreamHost
 • מנוע WP לעומת אינטרנט נוזלי
 • מנוע WP לעומת iPage
 • מנוע WP לעומת אירוח A2
 • מנוע WP לעומת GreenGeeks

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך למצוא את הפיתרון הטוב ביותר לאירוח וורדפרס לצרכים שלך. אם אהבתם את המאמר הזה, עיינו בסקירת WP Engine ובסקירת InMotion Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map