کد کوپن GreenGeeks (2020)

کد تخفیف GreenGeeks


میزبانی وردپرس GreenGeeks تخفیف بزرگی 70٪ تخفیف را برای کاربران IsItWP ارائه می دهد. آنها مانند نام آنها ، حامی محیط سبز دوستدار محیط زیست هستند و برای اطمینان از این امر ، آنها با پروژه EPA Green Power همکاری داشتند. GreenGeeks با ویژگی های شگفت انگیز مانند نصب 1 کلیک ، امنیت قوی ، به روزرسانی های به موقع ، پشتیبانی تمام وقت ، پشتیبان گیری ، ادغام CDN و موارد دیگر ، در صنعت میزبان وردپرس نامی به دست آورد. می توانید تخفیف 70٪ در میزبانی وب و دامنه رایگان با کوپن GreenGeeks در زیر بدست آورید.

کد کوپن GreenGeeks را پس بگیرید – حداکثر 70٪ تخفیف + دامنه رایگان را ذخیره کنید

در این مقاله ، ما معاملات منحصر به فرد GreenGeeks برای هر یک از گزینه های میزبانی وب را به شما نشان خواهیم داد. همچنین می توانید نحوه بازخرید این کدهای کوپن اختصاصی GreenGeeks را بیابید.

برای خواندن جزئیات بیشتر در مورد هر سرویس ، روی هر یک از گزینه های میزبانی زیر کلیک کنید. اگر ترجیح می دهید مستقیم به تعقیب بروید و کد کوپن را بگیرید, به دنبال آن برو.

دریافت “میزبانی وردپرس” با کد کوپن GreenGeeks (70٪ تخفیف)

کد تخفیف GreenGeeks

میزبانی وردپرس توسط GreenGeeks با نصب یک کلیک وردپرس ، به روزرسانی خودکار ، پشتیبان گیری روزانه ، امنیت پیشرفته و پشتیبانی 24/7 مشتری همراه است. همچنین مهاجرت وردپرس رایگان از سایر سیستم عامل هاستینگ به حساب میزبانی GreenGeeks شما را فراهم می کند.

با تمام برنامه های آنها ، یک نام دامنه و تسهیلات انتقال نام دامنه رایگان دریافت می کنید. این فناوری دارای یک حافظه پنهان قدرتمند است که به شما در سرعت بخشیدن به وب سایت کمک می کند.

قیمت میزبانی وردپرس GreenGeeks: از 2.95 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون GreenGeeks WordPress را میزبانی کنید

دریافت “VPS هاستینگ” با GreenGeeks (با 39.95 دلار شروع می شود)

میزبان VPS GreenGeeks

میزبانی VPS توسط GreenGeeks یک راه حل کاملاً مدیریت شده است که همراه با یک پورتال مدیریتی قدرتمند برای اضافه کردن DNS ، ایجاد یک حساب کاربری ، متوقف کردن یک حساب کاربری ، ایجاد یک حساب کاربری و غیره است..

به طور مداوم IP های لیست سیاه را بررسی می کند تا سرورهای VPS شما را از هرگونه حمله محافظت کند. هر طرح دارای گواهینامه SSL رایگان ، انتقال رایگان وب سایت و پشتیبانی 24/7/365 مشتری مستقیم است.

قیمت میزبانی VG GreenGeeks: با 39.95 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون GreenGeeks VPS را میزبانی کنید

دریافت “میزبانی اختصاصی” با GreenGeeks (با 169 دلار شروع می شود)

میزبان سرور اختصاصی GreenGeeks

اختصاصی میزبانی سرور توسط GreenGeeks به شما امکان کنترل کامل سرورها را می دهد. می توانید تنظیمات سرور را به طور کامل سفارشی کنید و وب سایت ها ، نرم افزارها ، برنامه ها و هر پروژه وب یا پایگاه داده را راه اندازی کنید.

با هر برنامه ، 5 آدرس IP ، درایوهای SATA ، 10،000 گیگابایت انتقال و موارد دیگر را دریافت می کنید. مانند همه راه حل های میزبانی GreenGeeks ، میزبان سرور اختصاصی سازگار با محیط زیست با جبران 300٪ انرژی بادی است که باعث می شود آنها سبز و کربن شوند..

قیمت میزبانی اختصاصی GreenGeeks: از 169 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون میزبان اختصاصی GreenGeeks را دریافت کنید

با فروش ویژه GreenGeeks (حداکثر 43٪ تخفیف) “میزبان نمایندگی فروش” را دریافت کنید

میزبان فروشندگان GreenGeeks

میزبانی نمایندگی فروش توسط GreenGeeks برنامه های مختلفی را برای کاربران برای فروش میزبانی و کسب درآمد آنلاین ارائه می دهد. از 10 تا 50 حساب با فضای نامحدود SSD ، پهنای باند نامحدود ، cPanel ، WHMCS و موارد دیگر ارائه می شود.

همه برنامه ها دارای عملکرد سریع ، مهاجرت به حساب رایگان ، دامنه های عمده فروشی ، مقیاس پذیری و امنیت پیشرفته هستند. نمایندگی میزبان توسط GreenGeeks دارای چندین مرکز داده ، ادغام CDN ، سازگاری تجارت الکترونیک ، محیط سازگار با توسعه دهنده و تهیه پشتیبان از داده های شبانه.

قیمت میزبانی نمایندگی فروش GreenGeeks: از 19.95 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون میزبان فروش GreenGeeks را دریافت کنید

گرفتن 64٪ خاموش + دامنه رایگان در میزبانی GreenGeeks

از کد تخفیف GreenGeeks استفاده کنید تا 64٪ تخفیف ویژه داشته باشید.

دریافت کوپن »

گرفتن 64٪ خاموش + دامنه رایگان در میزبانی GreenGeeks
کد لازم نیست برای ادعای معامله روی دکمه کلیک کنید.

برو به GREENGEEKS.COM

کاربران IsItWP می توانند 70٪ تخفیف را با استفاده از کد کوپن GreenGeeks در هاست مشترک WordPress دریافت کنند. دستورالعمل های گام به گام ما را در زیر دنبال کنید و کوپن GreenGeeks خود را پس بگیرید تا تخفیف ویژه در میزبانی GreenGeeks WordPress بدست آورید.

اولین کاری که شما باید انجام دهید مراجعه به وب سایت GreenGeeks است. این یک پیام خوش آمدید به شما نشان می دهد. از آنجایی که شما یک کاربر IsItWP هستید ، کد کوپن برای سهولت شما در حال حاضر اعمال می شود.

میزبان وردپرس GreenGeeks

برای دیدن برنامه های میزبانی وب GreenGeeks ، کمی به پایین بروید. شما باید یک نقشه را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید شروع کنید دکمه.

برنامه های میزبانی وب GreenGeeks

شما را به صفحه جدیدی منتقل می کند که برای ادامه خرید ، باید نام دامنه خود را انتخاب کنید.

نام دامنه GreenGeeks

شما باید نام دامنه خود را وارد کنید (برای مثال ، مثال.com یا isitwp.com) و در دسترس بودن را بررسی کنید. اگر از قبل نام دامنه دارید ، آن را وارد کنید و به آن ضربه بزنید ادامه هید دکمه.

در صفحه بعد ، باید اطلاعات شخصی خود را مانند ایمیل ، نام ، نام خانوادگی ، آدرس و موارد دیگر اضافه کنید.

GreenGeeks ثبت نام کنید

پس از افزودن این اطلاعات ، برای تأیید جزئیات بسته خود ، باید به پایین بروید. کد کوپن GreenGeeks بصورت خودکار اعمال می شود و بهترین بسته میزبانی وب برای شما انتخاب می شود.

شرایط پرداخت GreenGeeks

در اطلاعات پرداخت بخش ، پیش بروید و جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید.

اطلاعات پرداخت GreenGeeks

کلیک کنید روی ایجاد حساب کاربری & شروع کنید دکمه برای تکمیل این خرید.

امیدواریم کد کوپن GreenGeeks ما را مفید واقع کرده باشید. همچنین ممکن است بخواهید برای تخفیف های بیشتر صفحه کوپن های ما را بررسی کنید.

اگر به دنبال راه اندازی وب سایت جدید هستید ، راهنمای ما در مورد چگونگی انتخاب بهترین ثبت نام دامنه را از دست ندهید.

بازخرید کد کوپن GreenGeeks: سؤالات متداول

در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد معاملات انحصاری GreenGeeks آورده شده است.

چگونه می توانم از تخفیف میزبانی GreenGeeks استفاده کنم?

اگر کاربر IsItWP هستید ، پس از 70٪ تخفیف در میزبانی وب GreenGeeks دریافت خواهید کرد. این برنامه همچنین شامل یک دامنه رایگان ، یک گواهی SSL رایگان ، نصب 1 کلیک وردپرس و پشتیبانی 24/7 مشتری است.

میزبان وردپرس GreenGeeks

برای دستیابی به این معامله ویژه شگفت انگیز GreenGeeks ، فقط باید روی لینک کد تخفیف GreenGeeks کلیک کنید.

آیا GreenGeeks ماهانه شارژ می کند?

با GreenGeeks گزینه های پرداخت چندگانه دریافت می کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که ماهانه ، 12 ماه ، 24 ماه و 36 ماه پرداخت کنید. هر ماه بیشتر هزینه پرداخت می کنید ، تخفیف اضافی را در تمام برنامه ها دریافت خواهید کرد.

شرایط پرداخت GreenGeeks

اگر برنامه 36 ماهه را انتخاب می کنید ، باید بدانید که نام دامنه و گواهی SSL فقط برای سال اول (12 ماه) رایگان است. برای ادامه خدمات بدون وقفه ، باید نام دامنه و گواهی SSL را از سال دوم پرداخت کنید.

آیا GreenGeeks غالباً تخفیف ها و تخفیف هایی را ارائه می دهد?

این توافق نامه اختصاصی GreenGeeks برای کاربران IsItWP است که برای مدت زمان محدود است. GreenGeeks هر سال تخفیف و معاملات را در فصل تعطیلات ارائه می دهد. برای به دست آوردن یک برنامه میزبانی وب و به سرعت سایت وردپرس خود از این قرارداد ویژه GreenGeeks استفاده کنید.

آیا GreenGeeks ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد?

بله ، با هر معامله منحصر به فرد GreenGeeks ، 30 روز ضمانت پس انداز پول دریافت خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map