کد کوپن میزبان InMotion (2020)

کد تخفیف میزبان InMotion


میزبانی وب InMotion یک انتخاب مطمئن برای میزبانی وب سایت شما است. این یک پیشنهاد فوق العاده برای کاربران IsItWP با نام دامنه رایگان و تخفیف ویژه تا 37٪ در میزبانی مشاغل خود ارائه می دهد. برای ورود به این پیشنهاد ، شما فقط باید به زیر بروید و دستورالعمل های ما را دنبال کنید.

کد کوپن میزبان InMotion را بازخرید – 64٪ تخفیف را ذخیره کنید + دامنه رایگان

در این مقاله ، ما معاملات منحصر به فرد InMotion را برای هر یک از گزینه های میزبانی وب به شما نشان خواهیم داد. همچنین می توانید نحوه بازخرید این کدهای کوپن اختصاصی InMotion را بیابید.

برای خواندن جزئیات بیشتر در مورد هر سرویس ، روی هر یک از گزینه های میزبانی زیر کلیک کنید. اگر ترجیح می دهید مستقیم به تعقیب بروید و کد کوپن را بگیرید, به دنبال آن برو.

با میزبانی InMotion (37٪ تخفیف) “میزبانی وردپرس” را دریافت کنید

میزبانی وب InMotion WordPress

میزبانی وردپرس توسط InMotion Hosting توسط متخصصان آنها کاملاً مدیریت و بهینه شده است. آنها همچنین مهاجرت رایگان وب سایت را ارائه می دهند و یا می توانید با نصب جدید وردپرس شروع کنید.

تیم میزبان InMotion امنیت و به روزرسانی وب سایت شما را مدیریت می کند تا اطمینان حاصل کند که وب سایت شما همیشه به صورت آنلاین نگه می دارد. با برنامه های حق بیمه ، بسته های افزونه و تم ها را نیز دریافت خواهید کرد.

قیمت میزبانی وردپرس InMotion: با 4.99 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون میزبان WordPress InMotion باشید

با میزبانی InMotion (50٪ تخفیف) “میزبانی وب مشترک” را دریافت کنید

میزبانی مشترک InMotion

میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده توسط InMotion Hosting برای انواع وب سایت ها است. این ایده آل برای مشاغل کوچک ، سایت های استاتیک ، سیستم های مدیریت محتوا ، برنامه های سفارشی و سایت های محور پایگاه داده است.

همچنین با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن سفارشی حمل می شود که می توانید از آنها برای ساخت سریع وب سایت های زیبا استفاده کنید. با نصب 1 کلیک می توانید در حین پرداخت ، وردپرس ، جوملا ، پرستاشوپ و غیره را تنظیم کنید.

قیمت میزبانی وب InMotion به اشتراک گذاشته شده: از 3.99 دلار در ماه شروع می شود.

هم اکنون میزبان وب مشترک InMotion را دریافت کنید

با میزبانی InMotion (64٪ تخفیف) “میزبانی VPS” را دریافت کنید

میزبانی VPS میزبان

میزبانی VPS توسط InMotion Hosting سریع و قابل اعتماد است. این سیستم عامل با سرورهای پر سرعت ، زیرساختهای ابری ، WHM و cPanel ، پشتیبانی از مشتری زنده و تنظیمات کاملاً مدیریت شده ارائه می شود.

شما مانند سایر برنامه های خود می توانید از سرویس رایگان مهاجرت وب سایت برای جلوگیری از خرابی استفاده کنید. راه حل VPS توسط تیم میزبان InMotion مدیریت و بهینه می شود.

قیمت گذاری میزبان InMotion VPS: با 22.99 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون میزبان VS InMotion VPS شوید

دریافت “میزبانی سرور اختصاصی” با میزبانی InMotion (33٪ تخفیف)

میزبانی اختصاصی InMotion

اختصاصی میزبان سرور توسط InMotion Hosting از عملکرد و فضای بهتری بهره می برد. این نرم افزار پردازش های یک و دوگانه را برای انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان ارائه می دهد.

با داشتن چندین مرکز داده در جهان ، زمان بارگذاری صفحه وب سایت کاهش می یابد و سرعت وب سایت شما برای تمام مناطق جهان سرعت می یابد. سرورها کاملاً انعطاف پذیر هستند تا براساس نیاز شما ظرفیت ذخیره سازی را اضافه یا کاهش دهند.

قیمت گذاری میزبان سرور اختصاصی InMotion: از 105.69 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون میزبان سرور اختصاصی InMotion را دریافت کنید

دریافت “میزبان نمایندگی فروش” با میزبانی InMotion (48٪ تخفیف)

میزبانی نمایندگی فروش InMotion

میزبان نمایندگی توسط InMotion Hosting قابل اعتماد ، ارزان و دارای ویژگی های ممتاز است. این به دلیل ذخیره سازی داده های عالی و تعدادی حساب برای فروش میزبانی به مشتریان شما همراه است.

چندین طرح برای انتخاب وجود دارد ، این بدان معنی است که شما می توانید انعطاف پذیری را برای انتخاب بهترین برنامه و شروع به کار میزبانی وب خود داشته باشید.

قیمت میزبانی وب نمایندگی فروش: با قیمت 15.39 دلار در ماه شروع می شود.

اکنون میزبان فروش InMotion را دریافت کنید

دریافت کنید 37٪ خاموش در InMotion Hosting + دامنه رایگان

برای دریافت تخفیف ویژه در هاست ، لینک مراجعه به کوپن InMotion توسط IsItWP را دنبال کنید.

دریافت کوپن »

دریافت کنید 37٪ خاموش در InMotion Hosting + دامنه رایگان
کد لازم نیست برای ادعای معامله روی دکمه کلیک کنید.

رفتن به INMOTIONHOSTING.COM

کاربران IsItWP می توانند از تخفیف ویژه تا 37٪ تخفیف در برنامه میزبانی مشاغل InMotion برخوردار شوند. همچنین شامل یک دامنه رایگان نیز می شود. اگر دستورالعمل های ما را در زیر دنبال کنید ، می توانید کد کوپن را برای InMotion Hosting دریافت کنید تا از تخفیف بزرگ استفاده کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه به میزبان InMotion است.

وب سایت میزبانی InMotion

برای مشاهده برنامه های میزبانی ، باید به پایین بروید. از آنجا که شما یک کاربر IsItWP هستید ، تخفیف به طور خودکار در سایت میزبانی InMotion اعمال می شود.

به سادگی یک برنامه میزبانی انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید اکنون سفارش دهید دکمه.

برنامه های میزبانی InMotion

در مرحله بعد ، صفحه سبد خرید را مشاهده خواهید کرد. می توانید سفارش خود را مرور کرده و روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه.

صفحه سبد میزبانی InMotion

پس از آن ، شما باید نام دامنه خود را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه. همچنین می توانید گزینه “تصمیم بعدی را انتخاب کنید” و به مرحله بعد بروید.

InMotion دامنه را انتخاب کنید

اکنون می توانید آدرس ایمیل خود را وارد کرده و وارد سیستم شوید. همچنین می توانید اطلاعات صورتحساب و پرداخت خود را بپرسید.

پرداخت صورتحساب InMotion

کلیک کنید روی سفارش من را مرور کنید برای ادامه به صفحه پرداخت و تکمیل خرید خود را فشار دهید.

امیدواریم کد کوپن InMotion Hosting ما را مفید واقع کنید. همچنین ممکن است بخواهید برای تخفیف های بیشتر صفحه کوپن های ما را بررسی کنید.

اگر به دنبال راه اندازی وب سایت جدید هستید ، راهنمای ما در مورد چگونگی انتخاب بهترین ثبت نام دامنه را از دست ندهید.

بازخرید کد کوپن میزبان InMotion: سؤالات متداول

در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد معامله اختصاصی InMotion Hosting آورده شده است.

چگونه می توان تخفیف در میزبانی InMotion دریافت کرد?

اگر شما یک کاربر IsItWP هستید ، پس از 37٪ تخفیف در میزبانی میزبانی کسب و کار دریافت خواهید کرد. این برنامه همچنین شامل یک دامنه رایگان ، یک گواهی SSL رایگان ، نصب 1 کلیک وردپرس و پشتیبانی 24/7 مشتری مستقیم.

وب سایت میزبانی InMotion

شما فقط باید روی لینک کد تخفیف InMotion Hosting کلیک کنید تا این معامله ویژه شگفت انگیز InMotion Hosting را دریافت کنید.

آیا ماهانه میزبانی InMotion شارژ می شود?

با InMotion Hosting ، چندین گزینه پرداخت را دریافت می کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که مبلغ 12 ماه ، 24 ماه و 36 ماه پرداخت کنید. هر ماه بیشتر هزینه پرداخت می کنید ، تخفیف اضافی را در تمام برنامه ها دریافت خواهید کرد.

شرایط پرداخت InMotion

اگر برنامه 36 ماهه را انتخاب می کنید ، باید بدانید که نام دامنه و گواهی SSL فقط برای سال اول (12 ماه) رایگان است. برای ادامه خدمات بدون وقفه ، باید نام دامنه و گواهی SSL را از سال دوم پرداخت کنید.

آیا میزبانی InMotion اغلب و تخفیف های تخفیفی را ارائه می دهد?

این معامله اختصاصی InMotion Hosting برای کاربران IsItWP است که برای مدت زمان محدود است. InMotion Hosting هر سال تخفیف و معاملات را در فصل تعطیلات ارائه می دهد. برای به دست آوردن یک برنامه میزبانی وب و به سرعت سایت وردپرس خود از این قرارداد ویژه میزبانی وب استفاده کنید.

آیا میزبانی InMotion یک ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد?

بله ، با هر معامله منحصر به فرد InMotion Hosting ، 90 روز ضمانت برگشت پول دریافت خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map