כיצד להעביר אתר ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו בשנת 2020

להעביר wordpress למארח חדש ללא השבתה


האם אתה תוהה כיצד להעביר את אתר WordPress שלך ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו ללא השבתה? ממש כמו לעבור לבית חדש בעולם הפיזי, המעבר ל”בית “(מארח אתרים) באינטרנט מגיע עם מערכת ייחודית של אתגרים. אחת הדאגות השכיחות ביותר היא האם האתר שלך יירד במהלך המעבר או לא.

אבל אין לך מה לדאוג.

במאמר זה נראה לך כיצד להעביר את האתר שלך ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו ללא השבתה בשתי שיטות.

שיטה מס ‘1: העברת האתר שלך בחינם בעזרת מומחים
שיטה מס ‘2: העברת האתר שלך בעצמך (צעד אחר צעד)

אך לפני שנתחיל, הבה נבדוק מדוע עליכם להעביר את אתר וורדפרס שלכם למארח חדש וכן מדוע עליכם להימנע מהשבתה.

מתי ולמה כדאי לכם להעביר את אתר וורדפרס שלכם למארח חדש

ישנן מספר סיבות לכך שאתה צריך להעביר את אתר WordPress שלך למארח אחר, בוא נעבור על כמה מהסיבות העיקריות:

1. אתרך איטי
יתכן שהתחלת עם ספק אירוח אתרים שמצאת באמצעות חיפוש אינטרנט קצר. אולם ככל שתעבורת האתר שלך גדלה, עליך לחפש פיתרון אמין שיכול להציע מהירות וביצועים טובים יותר. אתר טעינה איטית לא רק רע לקידום אתרים, הוא גם מגדיל את הסיכוי שמשתמשים יעזבו את האתר שלכם. במקרה זה, היית מעביר את אתר וורדפרס שלך למארח חדש כדי לשפר את מצב האתר שלך. כמו כן, עיינו במדריך שלנו להעברת וורדפרס משרת מקומי לאתר חי.

2. אתה מאבד תנועה:
אם אתה חווה המון השבתה עם מארח האינטרנט הנוכחי שלך, זה סימן טוב שהגיע הזמן לעבור למארח חדש. השבתה לא מתוכננת בשעות העמוסות ביותר באתר שלך יכולה להרגיז את מבקרי האתר שלך ועלולה לגרום לך לאבד לידים, לקוחות נאמנים והכנסות. כמו כן, יותר מדי השבתה עלולה לגרום לדירוג תוצאות החיפוש שלך. מעבר למארח אינטרנט המציע אחריות לזמן פעולה יבטיח שלא תאבד תנועה או מכירות.

3. מארח האינטרנט הנוכחי שלך לא מתאים לך:
אחת הסיבות הנפוצות והפשוטות ביותר שייתכן שתרצה לעבור ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו היא שמארח האינטרנט הנוכחי שלך לא נותן לך רצון שאתה רוצה. לדוגמה, אולי מארח האינטרנט הנוכחי שלך יקר מדי. אולי מצאת מארח אינטרנט טוב יותר שזול יותר ומציע יותר מהתכונות שאתה צריך, כמו Bluehost. חשוב לבחור מארח אתרים שיספק לאתר שלך את מה שהוא צריך, כמו גם אחד שמתאים לתקציב שלך.

אבל אתה תמיד צריך לוודא שאתרך פועל בזמן שההעברה מתרחשת ממארח ​​אחד למשנהו. המשך לקרוא כדי לגלות מדוע.

פתק: יתכן שתרצה לבדוק כיצד להעביר את WordPress לשם תחום חדש.

מדוע עליכם להימנע מהשבתה? (חשוב)

למתחילים עם אתרי וורדפרס קטנים שיש להם מעט תנועה או לא מעט, נוטים לשאול מדוע הם צריכים לדאוג קצת מהשבתה. מצד שני, ברור יותר מדוע אתרים גדולים עם יותר תנועה ודירוג מנועי חיפוש נהדרים יצטרכו להיזהר בעת החלפת מארחים. אתרים גדולים יותר אינם יכולים להסתכן בזמן השבתה משום שהם יכולים להשפיע על מצבם. עם זאת, אתרים קטנים צריכים להיות מודעים גם לבעיות.

השבתה של אתרים אינה טובה לאתרים קטנים או גדולים. בואו נדבר על כמה דרכים השבתה יכולה להשפיע על אתר וורדפרס שלך:

 • משתמשים יחשבו שכיבית – כאשר משתמשים מבקרים באתר שלך, הם רוצים לראות את זה עובד. אם אתר האינטרנט שלך עומד בפני השבתה, מבקרים חדשים עשויים להאמין שהוא לא קיים והמשתמשים הישנים עשויים לחשוב שאתה נכבה.
 • מוניטין פגום – השבתה יכולה להתרחש מסיבות רבות. משתמש טכני עשוי להבין זאת, אך לא כל המשתמשים שלכם הם מפתחים. זה יוצר רושם רע של המותג או העסק שלך אצל המבקר הממוצע.
 • אובדן דירוג SEO – יתכן שהאתר שלך ימצא דירוג טוב במנועי חיפוש. כאשר האתר שלך לא פעיל ומנועי חיפוש שולחים את הרובוטים שלהם לסרוק את האתר שלך, זה יפגע בדירוג שלך.

לאחר שתקרא את האמור לעיל, אני מקווה שיש לך מושג מדוע חשוב שיהיה לך זמן פעולה 24/7/365. כשאתה מעביר את האתר שלך למארח חדש, אתה יכול לבצע את הצעדים שלהלן כדי להימנע מהשבתה ולהעביר בהצלחה את אתר WordPress שלך.

טיפ בונוס: אתה תמיד יכול להשתמש בכלי בדיקת זמן הפעילות בחינם לאתר שלנו כדי לנתח את מצב האתר שלך.

מוכנים להתחיל? בוא נלך!

שיטה 1: העברת אתרך בחינם בעזרת מומחים

בשיטה הראשונה, נראה לך כיצד להעביר את האתר שלך ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו בחינם. שלב זה מיועד לאלו שאינם צלילים במיוחד מבחינה טכנית. על ידי ביצוע שיטה זו תוכל להעביר את האתר שלך מבלי לשלם אגורה אחת וללא ביצוע שלבים מורכבים.

לשם כך עליכם לגלות ספקי שירותי אירוח המציעים שירותי הגירה בחינם. כדי להקל עליך, רשמנו מספר חברות אירוח שיגרמו להעברת האתר שלך בחינם בתנאי שתסכים לארח את האתר שלך איתן. אז בואו לבדוק אותם.

1. SiteGround

אתר אירוח זול -

SiteGround מציעה שירותי הגירה בחינם עבור משתמשיה אשר בוחרים בתוכניות האירוח GrowBig ו- GoGeek.

כדי להיעזר בשירות ההגירה בחינם, לאחר ההרשמה, עבור אל לוח המחוונים של SiteGround. כאן, תחת אזור משתמש לך ל תמיכה »בקש עזרה מהצוות שלנו» העברת אתר. בכך, תוכלו להעביר את כל קבצי האתר ומסד הנתונים של היישומים משירות האירוח הישן שלכם ל- SiteGround בצורה ללא טרחה..

החשוב מכל, כל נתיבי הקבצים ומידע בסיסי הנתונים נשארים זהים בחשבון האירוח החדש שלך, כך שלא תצטרך לתקן שום דבר באתר שלך לאחר ההעברה..

2. HostGator

HostGator, שירותי הגירה בחינם

HostGator היא אפשרות נהדרת נוספת המציעה שירותי הגירה בחינם למשתמשים שלה תוך 30 יום מההרשמה לשירות אירוח אתרים. אפשרות זו זמינה בכל תוכנית שתירשם אליה. כדי להשתמש בשירות ההעברות החינמי שלהם, עליכם רק למלא טופס 3 שלבים ולבקש מהם להעביר את האתר שלכם.

אך לפני כן תזדקק למידע הבא:

 • שם משתמש FTP אירוח ישן
 • שם משתמש וסיסמא של FTP
 • מידע וורדפרס למנהל
 • כתובת אתר התחברות cPanel יחד עם שם משתמש & סיסמה
 • גיבוי מסד הנתונים האחרון של וורדפרס

3. A2 אירוח

אירוח @, הגירה חופשית

האפשרות הבאה שתוכלו ללכת עליה היא שירות אירוח A2. ממש כמו SiteGround ו- HostGator, אירוח A2 מציע גם שירותי הגירה בחינם למשתמשים שלו.

לאחר השלמת התשלום, היכנס לפורטל הלקוחות שלך ולחץ על תמיכה »הגירה . הקלק על ה בקש הגירה אפשרות.

כעת בחר בתיבות הסימון כדי להסכים לתנאי השירות ומדיניות השימוש המקובלת ולחץ על המשך לשלב 2. בשלב הבא, בחר בשירות הרצוי ולחץ על המשך לשלב 3 כפתור. לבסוף, בשלב הבא, לחץ על הגש הגירה כפתור.

וזה הכל. תקבל הודעה ברגע שתושלם ההעברה.

שיטה 2: העברת האתר שלך באופן ידני (שלב אחר שלב)

שיטה זו מיועדת לאלה שמוכנים להעביר את האתר שלהם באופן ידני בעצמם. למרות שזה נשמע מאיים למתחילים זה לא קשה כמו שזה נשמע. פשוט עקוב אחר הצעדים שלנו כראוי ועליך להיות טוב ללכת.

להלן רשימת הצעדים אותם נסקור:

 1. בחר מארח אינטרנט חדש
 2. צור גיבוי לאתר שלך להעברה באמצעות מעתק
 3. ייבא את אתר הוורדפרס שלך למארח החדש שלך
 4. שנה את קובץ המארח כדי למנוע השבתה
 5. צור מסד נתונים MySQL במארח האינטרנט החדש שלך
 6. התחל את תהליך העברת המעתק
 7. עדכן את הדומיין שלך

חשוב: אנו רוצים להזכיר לכם שחלק מספקי אירוח אתרים מציעים שירות הגירה בחינם. אם אינך בטוח אם ספק האירוח שלך מציע הגירה בחינם, שאל אותם תחילה לפני שתעשה זאת בעצמך. אם הם לא מציעים את זה, תוכל להמשיך במדריך.

שלב 1: בחר מארח אינטרנט חדש

שינוי מארח האינטרנט שלך הוא החלטה גדולה בפני עצמה, כך שתצטרך לוודא שתשקיע מספיק מאמץ לייעל את האתר שלך במארח הנוכחי שלך לפני שתעבור לאתר חדש. אם הוא עדיין לא מצליח לספק מהירות, אבטחה, ביצועים וכו ‘גם לאחר ביצוע אופטימיזציה, אתה אכן צריך להחליף את אירוח אתרים שלך.

אירוח אתרים

בבחירת מארח אינטרנט חדש, שימו לב לתכונות הספציפיות שהאתר שלכם זקוק למיקומו הנוכחי ובעתיד, כך שלא תצטרכו להחליף מארחים שוב בתור..

ישנם המון סוגים שונים של אירוח אתרים כמו אירוח משותף, אירוח שרתים ייעודי ואירוח וורדפרס מנוהל.

כשאתה בוחר מארח אינטרנט, הנה מה שאנחנו ממליצים עליו:

אירוח משותף:

מושלם למי שרק מתחיל אתר חדש וזקוק לפיתרון אירוח בר השגה. Bluehost היא הספקית הטובה ביותר לאירוח משותף. הם מומלצים רשמית על ידי WordPress.org. משתמשי IsItWP מקבלים 60% הנחה יחד עם שם תחום בחינם בעת רכישת חשבון אירוח חדש.

התחל עוד היום עם Bluehost!

שרת ייעודי:

זהו הפיתרון הטוב ביותר למשתמשים שרוצים להשכיר את השרת כולו לשימושם הבלעדי וזקוקים לשליטה מלאה בשרת. אנו ממליצים על InMotion Hosting עבור שרתים ייעודיים. הם מאפשרים לך לבחור את מרכז הנתונים האידיאלי עבור האתר שלך ומספקים סיוע בהשקה בחינם למשך שעתיים. קופון אירוח של InMotion יקבל הנחות נוספות.

התחל עוד היום עם InMotion Hosting!

אירוח וורדפרס מנוהל:

הבחירה הטובה ביותר עבור אתרי וורדפרס המושכים נפח תנועה גבוה. באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל, אתה יכול להפעיל את האתר שלך בשרת שמותאם באופן ייחודי לתצורת האבטחה של וורדפרס. אנו ממליצים על WP Engine לאירוח וורדפרס מנוהל.

התחל לעבוד עם WP Engine עוד היום!

אנו ממליצים לך לבדוק את ההשוואות הללו בין אירוח Bluehost לעומת InMotion לבין Bluehost לעומת WP Engine.

לאחר רכישת תוכנית אירוח, אל תתקין את וורדפרס כפי שנהוג לעשות בעת יצירת אתר חדש. פשוט שמור את זה ריק ובוא נעבור לשלב 2.

שלב 2: צור גיבוי לאתר שלך להעברה באמצעות מעתק

עבור אל אזור הניהול של האתר שאתה רוצה להעביר והתקן את התוסף Duplicator. זהו אחד התוספים הטובים ביותר בוורדפרס עבור הגירות וגיבויים. אם אינך יודע כיצד להתקין פלאגין, עיין במדריך שלנו אחר צעד להתקנת תוסף WordPress..

לאחר שהתקנת את התוסף Duplicator, עבור אל מעתק »חבילות בלוח המחוונים של וורדפרס.

לאחר מכן, לחץ על צור חדש בפינה השמאלית של הדף.

ליצור-חבילה-שכפול-תוסף חדש

בשלב הבא, תראה דף כמו זה שמופיע בתמונה למטה. לחץ על הבא כדי להתחיל בתהליך בניית החבילה.

לחץ על חבילה הבאה ליצירה

משם זה ייקח אתכם לשלב השני בתהליך בניית החבילה. וודא כי הסריקה שלך הושלמה וכל התוצאות הן טוב. לאחר מכן, לחץ על בנה כפתור.

סריקה מלאה

המתן עד לסיום התהליך. זה עשוי לארוך זמן מה, תלוי בגודל האתר שלך.

לאחר השלמת התהליך, תראה אפשרויות הורדה עבור מתקין, ארכיון, ו הורדה בלחיצה אחת. תצטרך ללחוץ על הורדה בלחיצה אחת מכיוון שתזדקק גם לקבצי ההתקנה וגם לקבצי הארכיון שלך.

משכפל להורדה בלחיצה אחת

קובץ הארכיון הוא עותק של האתר שלך, וקובץ המתקין יעזור לך להוריד אוטומטית את תהליך ההתקנה.

שלב 3: ייבא את אתר WordPress שלך למארח החדש שלך

בשלב הבא תצטרך להעלות את הקבצים שהורדת (מתקין וארכיב) למארח האינטרנט החדש שלך. כדי לעשות זאת, אתה יכול להשתמש בלקוח FTP כדי להתחבר למארח האינטרנט החדש שלך. אם אינך חדש בדבר, תוכל לעקוב אחר ההוראות המופיעות במדריך צעד אחר צעד זה העלאת קבצים באמצעות FTP ל- WordPress.

בעזרת לקוח ה- FTP שלך, העלה את קובץ ההתקנה וגם את קובצי הארכיון לספריית השורש (בדרך כלל / שם משתמש / public_html / תיקיה) של האתר שלך..

לפני העלאה, עליך לוודא שהתיקיה ריקה לחלוטין. יש חברות אירוח וורדפרס שמתקנות WordPress באופן אוטומטי בעת ההרשמה. יהיה עליך למחוק אותו אם הוא כבר הותקן על ידי המארח שלך.

שלב 4: שנה את קובץ המארח כדי למנוע השבתה

כבר העלית את קובץ installer.php וקובץ archive.zip למארח האינטרנט החדש שלך בשלב 3, אז נסה לפתוח את קובץ installer.php בדפדפן שלך..

אתה יכול לגשת לקובץ באמצעות כתובת URL כזו:

http://www.example.com/installer.php

אבל, כשאתה מנסה לגשת לקובץ, תקבל דף שגיאה 404 מכיוון שהדומיין שלך עדיין מצביע על המארח הישן.

פירוש הדבר שעליך לשנות את שרתי שמות הדומיין שלך ולהצביע על המארח החדש שלך, אך איננו מציעים לך לעשות זאת. אם כן, הוא יראה למשתמשים אתר שבור בזמן שתמשיך בהעברה.

לכן אנו ממליצים להשתמש בשיטה חלופית כדי שמשתמשים יוכלו לגשת לאתר שלך באופן מלא, אפילו בזמן ההעברה.

בעזרת טכניקה זו תוכל לגשת לאתר החדש שלך באמצעות הדומיין החדש שלך באופן זמני במחשב שלך. זה נעשה עם קובץ מארח במחשב שלך בו תוכל להשתמש כדי למפות שמות דומיין לכתובות IP ספציפיות.

כעת תוסיף ערך עבור שם הדומיין שלך בקובץ המארח כך שהוא יצביע על המארח החדש שלך, אך רק באמצעות המחשב שלך. לכן אתה יכול לגשת לקבצים שלך במארח האינטרנט החדש שלך בזמן שהמשתמשים שלך עדיין יוכלו לגשת לאתר שלך מהמארח הישן. מכאן שיש אפס השבתה.

ראשית, עליך לברר את כתובת ה- IP של שרת אירוח אתרים החדש שלך. כדי למצוא זאת, פתח את לוח המחוונים של cPanel ונווט אליו מידע על שרתים. שם, תראה את זה כ כתובת IP משותפת.

כתובת מארח-ip

השאר את הדף פתוח שכן תצטרך להעתיק את כתובת ה- IP בשלב מאוחר יותר.

אם אתה משתמש ב- Windows, עבור אל תוכניות »כל התוכניות» אביזרים, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על פנקס הרשימות ובחר הפעל כמנהל. לאחר מכן תופיע בקשה של UAC של Windows עם שתי אפשרויות: כן ו לא. לחץ על כן כדי להפעיל את פנקס הרשימות עם הרשאות מנהל.

כעת במסך הפנקס רשימות, עבור אל קובץ »פתח ואז ללכת ל

C: WindowsSystem32driversetc. בחר את קובץ המארח ופתח אותו.

אם אתה משתמש ב- Mac, תצטרך לפתוח את אפליקציית Terminal ולהזין פקודה זו כדי לערוך את קובץ המארח:

sudo ננו / פרטי / וכו ‘/ מארחים

לאחר מכן, משתמשי Windows וגם Mac צריכים להזין את כתובת ה- IP שהעתקת ואת שם התחום שלך בתחתית קובץ המארח כך:

192.168.1.22 www.example.com

לאחר מכן, שמור את השינויים שלך. כעת תוכלו לגשת לקבצי האתר שלכם במארח החדש באמצעות שם הדומיין שלכם במחשב.

פתק: תצטרך לבטל את השינויים שביצעת בקובץ המארח לאחר שתשלים את העברת האתר בשלב 6.

שלב 5: צור מסד נתונים MySQL במארח האינטרנט החדש שלך

עכשיו, אתה מוכן לנהל את ה- installer.php קובץ במארח החדש שלך, אך עליך לוודא שמסד נתונים MySQL נוצר לפני שתעשה זאת.

כדי ליצור בסיס נתונים של MySQL, עבור ללוח המחוונים של cPanel ונווט אל מאגרי מידע קטע. לאחר מכן, עליך ללחוץ על ה- מסדי נתונים של MySQL קטע.

mysql-מאגרי מידע

כעת תראה שדה ליצירת בסיס נתונים חדש. הקלד את שם מסד הנתונים ולחץ על צור מסד נתונים כפתור.

צור-חדש-mysql-database-bluehost

לאחר שיצרת בסיס נתונים, גלול מטה בדף אל הדף משתמשי MySQL קטע. משם, ציין שם משתמש וסיסמא למשתמש החדש שלך ולחץ על צור משתמש כפתור.

צור משתמש-mysql

אנא שימו לב לשם המשתמש והסיסמה של בסיס הנתונים שיצרתם זה מכיוון שתזדקקו להם בשלב מאוחר יותר.

כעת עליכם להוסיף את המשתמש למאגר. כדי לעשות זאת, גלול מטה אל הוסף משתמש למאגר בחר את מסד הנתונים MySQL והמשתמש שיצרת זה עתה. לאחר מכן, לחץ על הוסף כפתור.

להוסיף משתמש למסד נתונים-כחול

כעת מסד הנתונים שלך מוגדר לשימוש באתר וורדפרס שלך.

שלב 6: התחל את תהליך ההגירה של מעתק

לבסוף, אתה מוכן להריץ את קובץ ההתקנה.

אז עבור אל סרגל הכתובות של הדפדפן שלך והזן את כתובת האתר כמוצג להלן כדי להריץ את installer.php.

http://www.example.com/installer.php

duplicator-installer-step1

המתקין יפעל מספר בדיקות ויציג לעבור לצד בדיקות ארכיון ואימות כפי שמוצג בתמונת המסך שלמעלה.

סמן את תיבת התנאים ולחץ על הבא כפתור.

משם, תראה את שלב 2 של מעתק פתוח. יהיה עליך להזין את מארח MySQL, שם בסיס הנתונים, שם המשתמש והסיסמה שלך. הכנס מארח מקומי בשדה המארח ומלא את פרטי מסד הנתונים בו השתמשת בשלב 5.

מעתק-מתקין-שלב 2

כעת תוכלו ללחוץ על הבא כדי להמשיך. אך אנו ממליצים שתלחץ תחילה על מאגר מבחן כדי להבטיח שאין שגיאות בחיבור למסד נתונים.

לאחר מכן, שכפול ייבא את בסיס הנתונים של וורדפרס מקובץ archive.zip למארח החדש שלך.

בשלב הבא, שלב 3 של מעתק יבקש ממך לעדכן את כתובת האתר או הנתיב של האתר, אך אינך צריך לשנות שום דבר כאן מכיוון שאתה לא ממש משנה אותה. אז, לחץ על הבא כדי להמשיך.

מעתק יפעל את השלבים הסופיים ויציג את כפתור ההתחברות בשלב הרביעי והאחרון.

משכפל-מתקין-שלב אחרון

כעת, העברתם את אתר וורדפרס שלכם למארח אינטרנט חדש לחלוטין. אז אתה יכול פשוט להתחבר ולבדוק אם הכל בסדר.

שלב 7: עדכן את הדומיין שלך

הגענו לשלב האחרון בהעברת אתר וורדפרס שלך ממארח ​​אינטרנט אחד לאתר חדש.

בשלב הקודם הוספת עותק של כל קבצי האתר למארח החדש שלך אך הדומיין שלך עדיין מצביע על המארח הישן שלך, כך שתצטרך לעדכן גם את הדומיין שלך..

כדי לעשות זאת, תצטרך להחליף שרתי שמות DNS. אם הדומיין שלך היה רשום בחברת האירוח שלך, עדיף להעביר את הדומיין למארח האינטרנט החדש. אם זה היה רשום בחברה של רשם דומיינים כמו NameCheap, GoDaddy וכו ‘, תצטרך לעדכן את שרתי שמות הדומיין שלך..

שרתי שמות דומיין הם בדרך כלל כמה כתובות אתרים, כמו אלה שלמטה, שתקבל ממארח ​​האינטרנט החדש שלך.

ns1.hostname.com
ns2.hostname.com

השלבים לשינוי שרתי שמות דומיינים שונים מספק דומיין אחד למשנהו; עם זאת, הרעיון הבסיסי זהה. אז נראה לך כיצד לשנות שרתי שמות DNS עם Domain.com ו- GoDaddy במדריך זה.

נתחיל עם Domain.com.

ראשית, היכנס לחשבון Domain.com שלך. מצא את הדומיין שברצונך לעדכן ולחץ על לנהל כפתור.

לנהל שרתי שמות

לאחר מכן לחץ על DNS & שרתי שמות.

לשנות את שרת ה- DNS וה- names

לשינוי שרתי השמות, לחץ על ערוך ליד שרתי השמות.

ערוך שרתי שמות

לאחר מכן מלא את שרתי השמות החדשים שסופקו על ידי מארח האינטרנט החדש שלך ולחץ על להציל כפתור.

זהו זה!

באופן דומה, נראה כיצד לעדכן שרתי שמות ב- GoDaddy.

ראשית, היכנס לחשבון GoDaddy שלך ונווט אליו דומיינים. לאחר מכן, לחץ על לנהל כפתור ליד שם הדומיין שברצונך לעדכן.

ניהול דומיינים-גודדי

אז לך ל הגדרות נוספות ולחץ על נהל DNS.

extra-settings-manage-dns

כעת תצטרך לגלול מטה אל שרתי שמות ולחץ על הסעיף שינוי כפתור.

שרתי שמות

בשלב הבא, לחץ על התפריט ושנה את סוג שרת השמות ברירת מחדל ל המותאם אישית. לאחר מכן מלא את שרתי השמות החדשים שסופקו על ידי מארח האינטרנט החדש שלך ולחץ על להציל כפתור.

update-dns

עכשיו עדכנת בהצלחה את שרתי שמות הדומיין שלך. למרבה הצער, ייתכן שיחלפו 4 עד 48 שעות לבצע את שינויי ה- DNS הללו.

בינתיים, כעת יהיה לך אותו תוכן הן במארח הישן והן במארח החדש, כך שמשתמשים לא יראו שום הבדל והעברת האתר תהיה חלקה ללא השבתה (אתה יכול לבדוק את עלות השבתה באמצעות עלות ההשבתה החינמית שלנו מחשבון או אפילו השתמש בכלי סטטוס האתר שלנו כדי לבדוק אם האתר שלנו חי למשתמשים שלך).

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך להחליף את אתר WordPress שלך ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו עם אפס השבתה. יתכן שתרצה לבדוק את ההדרכה השלישית שלנו ליצירת דוא”ל עסקי בחינם באמצעות Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map