כיצד ליצור אתר לעסקים קטנים בחמישה שלבים פשוטים (2020)

כיצד ליצור אתר לעסקים קטנים


האם אתה רוצה ליצור אתר לקידום העסק הקטן שלך? הכנת אתר לעסק שלך יכולה לעזור לך לצמוח באינטרנט. למרבה המזל, אתה יכול ליצור אתר לעסקים קטנים בעצמך מבלי לשלם דמי חסון למפתח.

במאמר זה נראה לך כיצד ליצור אתר לעסקים קטנים בחמישה שלבים פשוטים.

מדוע עליך ליצור אתר לעסק הקטן שלך?

כבעלי עסק, תרצה לשתף את המוצרים והשירותים שלך עם העולם. ניתן לעשות זאת על ידי יצירת אתר עסקי. אתר ממקסם את טווח ההגעה שלך ללקוחות חדשים ועוזר לך להגדיל את העסק שלך במהירות רבה יותר.

בעבר לא היה קל ליצור אתר אינטרנט או ליצור חנות מקוונת לעסק קטן. אנשים נהגו להעסיק מפתחים מקצועיים שיוצרים את אתרי האינטרנט שלהם, והיה זו הוצאה אדירה עבור בעל עסק קטן. כעת הטכנולוגיה התקדמה ותוכלו לבנות אתר משלכם מבלי שיהיה לכם ידע בקידוד.

כמו כן, עיין במאמר שלנו על מיטב ספרי וורדפרס כולל הספרים באתרי וורדפרס לעסקים.

בואו נסתכל כיצד ליצור אתר לעסקים קטנים בחמישה שלבים פשוטים, ללא עזרתו של מפתח.

שלב 1: בחירת פלטפורמה ליצירת אתר העסקים הקטנים שלך

ראשית, תצטרך לבחור את הפלטפורמה הנכונה המאפשרת לך גישה לכל התכונות הדרושות לך כדי ליצור את האתר שלך. רוב המתחילים לא רואים זאת כחשוב, אך זהו גורם הבסיס של אתר האינטרנט שלך. אם תבחר בפלטפורמה הנכונה לצרכים שלך, כל המשימות האחרות שתבצע עליך יהפכו לקלות.

אנו ממליצים לבחור ב- WordPress ליצירת אתר העסקים הקטנים שלך. זו תוכנה ידועה שתומכת ב -31% מכל אתרי האינטרנט באינטרנט.

וורדפרס נהדרת לאתרי עסקים קטנים שכן היא מגיעה עם טונות של תכונות מובנות שהופכות את העבודה שלך לפשוטה. יש לו מאות אלפי תבניות ותוספים בחינם שעוזרים לך ליצור את אתר האינטרנט שלך בלי לכתוב שורת קוד אחת. החשוב מכל, זה נותן לך שליטה מלאה באתר שלך.

וורדפרס מגיעה בשני טעמים: WordPress.com ו- WordPress.org. עבור אתר האינטרנט שלך, תזדקק ל- WordPress.org המארח את עצמו, מכיוון שיש לו תכונות מדהימות כמו גם גישה לנושאים ותוספים חינמיים. לפרטים נוספים תוכלו לקרוא WordPress.com לעומת WordPress.org.

עכשיו כשאתה יודע באיזו פלטפורמה עליך לבחור, אתה יכול להתחיל בתהליך בפועל של יצירת אתר האינטרנט שלך.

שלב 2: קניית דומיין ואירוח עבור אתר העסקים הקטנים שלך

הדבר הראשון שתצטרך הוא שם תחום ואירוח אתרים כדי להתחיל ליצור את אתר העסק שלך באמצעות WordPress.

זה כרוך בכסף וייתכן שתרצה אפשרות שעולה פחות בשלבי הפיתוח הראשוניים. בסך הכל, שם תחום עולה לך $ 14.99 לשנה ואירוח אתרים עולה בסביבות $ 7.99 לחודש, וזה הרבה כסף אם אתה מתקבל בהפסד..

אנו ממליצים על אירוח Bluehost עבור האתר שלך. עבור הקוראים שלנו הם מציעים שם תחום בחינם, אישור SSL בחינם, והנחה של 60% בהנחה של וורדפרס. זה מוריד את העלות עבור שם תחום ואירוח ל- $ 2.75 לחודש.

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

ברגע שאתה באתר Bluehost, לחץ על תתחיל עכשיו כדי להמשיך.

צור בלוג ב - Bluehost - -

תועבר לדף התמחור. אתה יכול לבדוק את בסיסי ו ועוד תוכניות. תוכניות אלה נוחות ומציעות שירותים טובים עבור אתרי אינטרנט לעסקים קטנים.

בחר תוכנית bluehost כדי להפעיל בלוג

לאחר שהחלטת, תוכל ללחוץ על ה- בחר כדי לבחור את התוכנית שלך ולעבור לשלב הבא לקנות את שם הדומיין שלך.

רכישת דומיין

עבור אתר לעסקים קטנים, מומלץ לבחור שם תחום שהוא פשוט, קצר וקל להגות. שם תחום צריך להיות רלוונטי לעסק שלך ולתת ללקוחות פוטנציאליים מושג לגבי מה המותג שלך עוסק. הקדיש זמן לחיפוש שם הדומיין הנכון, מכיוון שהוא יכול להוות גורם הצלחה משמעותי עבור האתר שלך. אתה יכול אפילו לחפש שם תחום באמצעות הכלי המחולל של שמות הדומיין שלנו.

לאחר קבלת שם הדומיין שלך, אתה יכול ללחוץ על הבא כפתור. כעת תצטרך להוסיף את המידע האישי שלך כמו שמך, דוא”ל, כתובת וכו ‘.

מידע על חבילה

באותו עמוד הוא יציג מספר תוספות שיכללו בתוכנית האירוח שלך. כל שעליך לעשות הוא לבטל את סימוניהם ולהמשיך לראות את המחיר הכולל, בחר את אמצעי התשלום שלך והשלם את הרכישה.

פתק: אם אתה מעוניין באחד מאותם תוספות אירוח מאוחר יותר, תוכל להוסיף אותם ממרכז השליטה שלך באירוח.

שלב 3: התקנת וורדפרס בחשבון האירוח שלך

לאחר ההרשמה לתכנית האירוח שלך, תתבקש לבחור נושא וורדפרס. אתה יכול לבחור כל נושא בשלב זה מכיוון שתמיד תוכל לשנות את העיצוב שלך אחר כך (אנו נראה לך כיצד לעשות זאת בשלב מאוחר יותר של הדרכה זו).

בחר נושא

לאחר מכן תתבקש לבחור את השם ואת קו התג של האתר שלך.

ליצור אתר WordPress חדש

לאחר ציון הפרטים, לחץ על הבא. Bluehost תתקין עבורך וורדפרס, וברגע שתסיים, תראה לך מסך כזה:

התקנת WordPress הצליחה

אתה יכול להתחבר לאתר שלך על ידי הוספת wp-admin לכתובת האתר שלך. כך נראית כתובת האתר שלך בכניסה ל- WordPress:

http://example.com/wp-admin

כעת תוכל להיכנס לאתר וורדפרס שלך עם האישורים שנשלחו לכתובת הדוא”ל שלך.

כניסה wordpress - -

באזור הניהול של WordPress שלך, אתה יכול לשנות הגדרות כלליות, ליצור דפים ולנהל את כל האתר שלך.

להתקנה זו של וורדפרס יש נושא בסיסי המותקן ומופעל אוטומטית. אתה יכול לשנות את תבנית ברירת המחדל לנושא שתבחר. ישנם מאות אלפי ערכות נושא חינמיות ופרמיות הזמינות באינטרנט.

אתה יכול לבדוק את אוסף זה של הנושאים הטובים והפופולאריים ביותר בוורדפרס עבור אתר האינטרנט שלך לעסקים קטנים. כל שעליך לעשות הוא לבחור נושא וורדפרס שיש לו עיצוב מדהים ותואם את התכונות הדרושות לך לאתר שלך.

לאחר בחירת נושא תוכלו פשוט להתקין אותו בתוך WordPress. לפרטים נוספים, עיינו במדריך המפורט שלנו להתקנת נושא וורדפרס.

לכל הנושאים של WordPress תכונות ואפשרויות שונות להתאמה אישית של המראה והתחושה של האתר שלך. אתה תמיד יכול ללכת ל מראה »התאמה אישית בדף הניהול שלך ב- WordPress כדי לערוך את הגדרות הנושא שלך.

התאם אישית את מראה האתר

בדף זה תוכלו ליצור תפריטים, לשנות צבעי אתר, להוסיף תמונת כותרת ועוד. לאחר שתסיים את ההגדרות, תוכל ללחוץ על פרסם כדי לראות שינויים אלה בפעולה.

אמנם קל למצוא ערכת נושא של וורדפרס המותאמת לזרימת העבודה שלך, אולם אפשרויות ההתאמה האישית ברוב העיצובים מוגבלות. אלא אם כן אתה מפתח, אינך יכול לבצע שינויים משמעותיים בעיצוב הנושא שלך.

אם אתה רוצה ליצור עיצוב מותאם אישית לאתר שלך בעצמך, אתה יכול להתקין תוסף לבניית גרור ושחרור של WordPress. הפופולריות ביותר הן בונה בונה ו- Divi Theme מכיוון ששניהם נותנים לכם הרבה אפשרויות ליצור אתר עסקי מפואר בקלות.

שלב 4: הכנת דפי האתר שלך

לאחר הפעלת הנושא, תצטרך ליצור מספר דפים ולהוסיף את המידע של העסק שלך. אתרים לעסקים קטנים אינם עמוסים בתוכן, כך שתוכלו ליצור דפי אתר פשוטים עם פרטים בסיסיים למשתמשים שלכם.

כדי ליצור דף חדש, עליך לעבור אליו דפים »הוסף חדש באזור הניהול של WordPress שלך.

דף חדש בוורדפרס

אתה יכול ליצור כמה דפים שאתה צריך עבור האתר שלך. אם אתה רוצה להוסיף או לעדכן כל מידע בדפים שפורסמו, אתה יכול פשוט לערוך אותם מאזור הניהול של WordPress שלך.

הוסף את כל הדפים החשובים הנחוצים לאתר אינטרנט קטן כמו עלינו, שירותים, מוצרים, תמיכה (אם יש) או כל דפים שימושיים אחרים ייווצרו..

ברגע שתתגלגל, אתה יכול להוסיף עוד דפים כמו עמוד בלוג, דפי מותג נפרדים עבור כל מוצר ועוד. שמור על זה פשוט לעת עתה.

שלב 5: הוספת תכונות לאתר שלך

וורדפרס מגיעה עם אלפי תוספים (אפליקציות) בכדי להקל על העבודה. אתה יכול להשתמש בתוספים האלה כדי להוסיף תכונות מדהימות לאתר שלך מבלי לערוך שורת קוד אחת.

דף התוספים

למאגר וורדפרס יש מעל 50,000 תוספים בחינם שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף תכונות לאתרכם. פשוט התקן והפעל את אלה שאתה רוצה, ותהיה בדרך.

לפרטים נוספים, עיינו במדריך המפורט שלנו להתקנת תוסף וורדפרס.

בנוסף, אנו ממליצים לבדוק מאמר זה כיצד ליצור אתר עבודה במיקרו כמו Fiverr.

דברים לעשות מיד לאחר יצירת אתר וורדפרס שלך

ברגע שהאתר שלכם מוכן, עליכם לבצע מספר משימות הנחוצות בכדי לגרום לאתר האינטרנט של העסק שלכם לעבוד בצורה טובה באינטרנט. לדוגמה, שפר את דירוג מנועי החיפוש כדי להשיג תנועה רבה יותר, עקוב אחר הערות הספאם באתר שלך, הגדל את מהירות טעינת העמוד, אבטח את האתר שלך מפני האקרים ותוכנות זדוניות והוסף טופס יצירת קשר.

בואו נסתכל על הצעדים שעליכם לנקוט מייד לאחר בניית אתר העסקים הקטנים שלכם.

 • טופס יצירת קשר: הוסף טופס יצירת קשר לאתר העסקי שלך. יתכן שתרצה לבדוק את הבחירה המומחית שלנו לקבלת התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר ב- WordPress. המשתמשים שלך יכולים להתחבר אליך באמצעות טפסים אלה.
 • הוסף מעקב של Google Analytics: הוסף מעקב של Google Analytics באתר העסקי הקטן שלך על ידי התקנת תוסף MonsterInsights. בשלבים הראשונים כל מבקר חשוב, ו- MonsterInsights יכול לדאוג לזה עבורך.
 • אבטחת וורדפרס: אבטח את אתר WordPress שלך על ידי התקנת כמה מתוספי האבטחה הטובים ביותר של WordPress. אנו ממליצים על Sucuri שהוא תוסף האבטחה הפופולרי ביותר בוורדפרס ואנחנו משתמשים בו בכל אתרי האינטרנט שלנו.
 • שפר את קידום אתרים בוורדפרס: שפר את ה- SEO שלך באמצעות התוספים הטובים ביותר ל- WordPress SEO. אנו ממליצים להשתמש בתוסף Yoast SEO.
 • גיבוי וורדפרס: קבעו גיבוי לאתר וורדפרס שלכם עם תוסף הגיבוי הטוב ביותר לוורדפרס. אתה יכול גם לבדוק את המדריך הזה כיצד לגבות בקלות את אתר הוורדפרס שלך.
 • ביצועי וורדפרס: שפר את הביצועים של אתר העסק שלך על ידי התקנת מיטב המטמון של וורדפרס ותוספי ביצועים אחרים של וורדפרס.
 • מנע תגובות ספאם: למנוע הערות זבל על ידי התקנת תוסף Akismet באתר שלך.
 • הגדל את האתר שלך: הגדל את המבקרים והלקוחות שלך באמצעות התוספים הטובים ביותר של דור ההפעלה של WordPress.
 • שירות טלפון עסקי: מאפשר למשתמשים להתחבר אליך על ידי הוספת שירות טלפון עסקי לאתר שלך.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך ללמוד כיצד ליצור אתר לעסקים קטנים בחמישה שלבים פשוטים. וגם לקרוא את תשובות המומחים שלנו בכמה עולה אתר לפני שתתחיל את אתר האינטרנט שלך.

לשלבים מפורטים יותר, קרא כיצד להפעיל אתר וורדפרס מאפס (שלב אחר שלב).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map