כיצד ליצור אתר אינטרנט מהגרד בשנת 2020 (שלב אחר שלב)

כיצד ליצור אתר - -


האם אתה מחפש לבנות אתר מאפס? בניית אתר עסקי או אתר אישי בעבר היו די מאתגרים בעבר, במיוחד אם לא היית אדם בעל ידע טכני. החדשות הטובות הן, עם כל האפשרויות השונות הקיימות כיום באינטרנט, הפעלת אתר הפכה לקלה ביותר אפילו למשתמשים לא מפותחים. הללויה!

בעיקרון, אם אתה יודע לקרוא, הצבע ולחץ עם העכבר שלך, אתה יכול ליצור אתר תוך פחות מ- 60 דקות.

על ידי יצירת אתר מאפס, תוכלו להרחיב את טווח ההגעה לקהל רחב יותר ולהתחבר לאנשים בעלי אופי דומות ברחבי העולם. עם האסטרטגיות הנכונות במקום, אתר האינטרנט שלך יכול גם לעזור לך לבנות זרם קבוע של הכנסות מקוונות.

במאמר זה נראה לך כיצד להקים אתר צעד אחר צעד ללא צורך בידע טכני.

לנוחיותכם, ארגנו את המדריך האולטימטיבי שלנו ליצירת אתר בעשרה פרקים שונים:

Contents

פרק 1: מדוע לבנות אתר מגרד?

פרק 1 מדוע לבנות אתר מאפס

כאשר אלפי אתרים נוצרים מדי יום, אולי תוהים, מדוע להקים אתר? יש כבר כל כך הרבה כאלה, איך אתה יכול להתמודד? עם זאת, חשוב לזכור, גם אם האתר שלך אינו הפופולרי ביותר בחוץ, הוא עדיין יכול להעניק יתרונות גדולים עבורך.

כמה יתרונות בהקמת אתר משלך כוללים:

 • התחבר לאנשים חדשים – אתר משלך יכול לעזור לך להתחבר לאנשים דומים אחרים מכל רחבי העולם.
 • שתף את התשוקה שלך – אם אתה מתלהב ממשהו, אתה יכול ליצור אתר אינטרנט לחלוק את התשוקה הזו עם אחרים.
 • עזור לאחרים – רוצה לשתף את המומחיות שלך כדי לעזור לאחרים? אתר יכול לעזור לך לעשות זאת.
 • קבל עבודה חדשה – מעסיקים רבים מחפשים מועמדים ברשת. על ידי הקמת אתר מקצועי, תוכלו להציג את עבודתכם הקודמת, מה שעוזר לכם להנחות עבודה חדשה.
 • הרווח כסף נוסף – בעזרת מודעות, שיווק סניפים או מכירת מוצרים באופן מקוון, תוכלו לבנות אתר שיעשה לעצמכם קצת כסף נוסף בצד.
 • קדם את העסק שלך – אם יש לך עסק קיים, אתה יכול להקים אתר לקידום העסק שלך ולקבל לקוחות חדשים ברשת.

בנוסף, בימינו, הקמת אתר היא כל כך קלה. אז אין שום דבר שמונע מכם ליצור אתר משלכם, בין אם זה לעסקים או בשביל הכיף.

↑ חזור לתוכן העניינים

פרק 2: סוגי אתרים

יצירת סוגים שונים של אתרים

לפני שאתה מקים אתר אתה צריך להחליט איזה סוג אתר עליך ליצור. סוג האתר שאתה רוצה ליצור הוא צעד חשוב להבין כיצד האתר שלך צריך להראות ומה אתה צריך באתר שלך.

ישנם מספר סוגים שונים של אתרים. נעבור על כמה מהם להלן כדי לעזור לך להחליט איזה סוג אתר אתה רוצה ליצור.

חנות מקוונת
חנות מקוונת, המכונה גם אתר eCommerce, היא המקום בו אנשים יכולים לרכוש מוצרים ישירות מהאתר שלך. ביקרת כנראה במספר אתרי אינטרנט של מסחר אלקטרוני, לרוב המותגים הגדולים יש אותם כגון וולמארט, אמזון, הקנייה הכי משתלמת, וכן הלאה.

ביצוע אתר מסחר אלקטרוני באמזון

אתה יכול לבקר באתרים אלה, לרכוש מוצר באופן מקוון ולהעביר אותו אליך. אבל חנויות מקוונות אינן מיועדות רק למותגים גדולים, חברות קטנות יותר יכולות גם לקבל אותן.

באתר מסחר אלקטרוני, תצטרך לרשום את המוצרים שיש לך למכירה, הכוללים תמונה, תיאור מוצר ומחיר. אתה צריך גם עגלת קניות ודף לקופה בו המבקרים יכולים להזין את פרטי התשלום שלהם כדי לבצע רכישה.

לכן, אם אתם מתכננים למכור מוצרים באתר שלכם, תרצו ליצור חנות מקוונת.

בלוג
בלוג הוא אתר מידע עם פוסטים / מאמרים המתעדכנים בקביעות שנכתבו בסגנון שיחה לא פורמלי ומוצג בסדר כרונולוגי הפוך (קודם כל הפוסטים בבלוג). כאשר הוצגו בלוגים לראשונה, אנשים השתמשו בהם בעיקר כסוג של יומן מקוון בו הם היו חולקים את מה שאכלו לארוחת הבוקר, מה הם עשו באותו היום, חלקו את מחשבותיהם וכן הלאה.

אבל כיום, בלוגים הם הרבה יותר מזה. בלוגים כבר לא רק בשביל הכיף, אתה יכול למעשה להרוויח כסף מבלוג על ידי הוספת מודעות וקישורים מסונפים. בנוסף, אנשים יכולים לבקר באתרי בלוגים לא רק כדי לקרוא על חיי מישהו, אלא כדי ללמוד על מגוון רחב של נושאים. כמה נישות בלוגים פופולריות כוללות:

 • סגנון חיים
 • טק
 • יזמות
 • אוכל / מתכונים
 • הורות
 • בריאות וכושר
 • נסיעות
 • כספים / תקצוב

כמה דוגמאות פופולריות לבלוגים כוללות את ה- IsItWP שלנו, כמו גם WPBeginner, קמצוץ יום, TechCrunch, ו הופינגטון פוסט.

אתר הבלוג

אם אתה רוצה לשתף את הידע שלך בנושא מסוים, עליך לבחור להקים אתר בלוג.

למידע מפורט יותר, עיין בפוסט שלנו לגבי בלוג וההבדלים בין בלוג לאתר.

פורומים
אתר פורום הוא אתר דיון מקוון בו אנשים יכולים לקיים שיחות בצורה של הודעות שפורסמו. זה שונה מאתר צ’אט חי מכיוון שפורומים כמעט ואינם חיים ואפשר לקרוא את ההודעות בכל עת על ידי מישהו באתר..

אתר בפורום, המכונה גם לוח מודעות, הוא הזדמנות עבור אנשים בעלי דעות דומות להתכנס ולדון במגוון רחב של נושאים. הפורומים מסודרים בדרך כלל ומסודרים לנושאים שונים, כך שמשתמשים יכולים למצוא בקלות את מה שהם מחפשים.

כמה אתרי פורום פופולריים כוללים קווורה ו Reddit.

בניית אתר פורום reddit

אם ברצונך ליצור קהילה מקוונת שמשתמשים ידונו בנושא או מגוון נושאים, שקול ליצור אתר פורום.

רשת חברתית נישה
כולנו שמענו על אתרי רשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר, שהם פלטפורמות שמתהדרות במיליארדי משתמשים. אולם אתר רשת חברתית נישה מתמקד רק בפלח מסוים באוכלוסייה הכללית.

ברשת חברתית נישה משתמשים יכולים ליצור קשרים עם אחרים הדומים לעצמם או מעוניינים באותם נושאים. לדוגמה, תוכל ליצור רשת חברתית נישה לבעלי כלבים או למוזיקאים מקצועיים.

כמה רשתות חברתיות נישה פופולריות כוללות חברים לכיתה, Last.fm, ו להיפגש.

רשת חברתית נישה לכיתה

רוצים ליצור קהילה בעלת אבירים צמודים המאפשרת לאנשים דומים לאנשים להתחבר זה עם זה? התחל אתר רשת חברתית נישה.

אתר חברות
אתר חברות הוא אתר מגודר בו רק האנשים שנרשמו יכולים לגשת לתוכן שמאחורי השער. “השער” הוא פשוט מחסום שאתה מציב בחזית האתר שלך, שם המשתמשים צריכים להיכנס כדי לקבל גישה לתוכן הבלעדי שלך, להצעות המיוחדות שלך או כדי לקיים אינטראקציה עם הקהילה. ניתן לשלם אתר חברות, בחינם או בחלק משניהם.

אתה יכול בקלות להפוך כל אתר לאתר החברות באמצעות תוסף וורדפרס כמו פרופילפרס או MemberPress.

כמה אתרי חברות פופולריים כוללים מבקש משאלות לב, ספקולציות שקטות, ו סמכות מאת CopyBlogger.

אתר למשאלות-מבפנים-חברות

אם אתה רוצה ליצור אתר עם תחושה VIP, שקול ליצור אתר חברות.

אתר עסקי סטטי
אתר פופולרי נוסף הוא אתר סטטי. אתר עסקי סטטי הוא אתר שאינו משתנה ומעודכן לעיתים רחוקות המייצג ומקדם עסק ספציפי. אתר מסוג זה קיים כדי שאנשים יוכלו לגלות את העסק שלך באופן מקוון ולהציג בתצוגה מקדימה את מה שיש לך להציע.

אתר עסקי סטטי עשוי לכלול את כתובת העסק שלך, את מספר הטלפון שלך, את דף הקשר ואת סקירה כללית של העסק שלך. בדרך כלל הם כוללים דף אודות כך שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יוכלו להכיר אותך ואת תעודותיך, רשימת השירותים שאתה מציע, תמונות עסקיות, ביקורות או המלצות..

כמה דוגמאות לאתרים עסקיים סטטיים כוללים מניע מדהים ואתרי עסקים קטנים כמו נופי אקו חדשים.

אתר מדהים

לכן, אם ברצונך ליצור נוכחות מקוונת לעסק הקטן שלך ואין לך מוצרים למכור ברשת, בחר אתר עסקי סטטי.

אני מקווה שהחלטת כעת איזה סוג אתר עליך ליצור. השלב הבא הוא להתחיל לבנות אותו! אך ראשית, עליכם לבחור את בונה האתר המתאים.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 1 – מדוע לבנות אתר מגרד?

פרק 3: בחירת בונה אתרים

בחירת בונה אתרים להפעלת אתר

בניית אתר הייתה קשה בעבר. אם אתה רוצה אתר משלך, היית צריך להתחיל לבנות אותו מאפס, הדורש רמת מומחה של כישורי קידוד. או שתצטרך לשכור מעצב אתרים לבנות אותו עבורך, וזה יכול להיות די יקר. למזלנו זה כבר לא המקרה.

ישנם מספר בוני אתרים בשוק המאפשרים לך לבנות אתר בקלות תוך זמן קצר. אך לא כל בוני אתרים נוצרים באופן שווה. ועם כל כך הרבה דברים לבחור, איך אתה יודע איזה בונה אתרים מתאים לך ביותר?

בחלק הבא נעבור על כמה מבוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר. נדון בתכונות שלהם, קלות השימוש, המחיר ועוד, כדי לעזור לך להחליט איזה בונה אתרים הוא האפשרות הטובה ביותר לבניית האתר שלך..

3.1. העימות הטוב ביותר של בוני אתרים

בוני האתרים הבאים הם כולם ידידותיים למתחילים, פירוש הדבר שאחת מהאפשרויות הללו תוכלו ליצור אתר מאפס תוך שעות ספורות. נעבור על כל אחת מהן כדי לעזור לך להחליט איזה בונה אתרים הוא המתאים ביותר לצרכים שלך.

וויקס
בניית אתרים wix

Wix הוא בונה ושחרור בונה אתרים המאפשר לך ליצור כל סוג של אתר בקלות. אתה יכול לעצב אתר אינטרנט משלך החל עם צפחה ריקה או שאתה יכול לבחור מתוך יותר מ 500 תבניות מעוצבות שיעניקו לאתר שלך מראה מקצועי במהירות. אתה יכול גם להוסיף רקעי וידאו, אנימציות ועוד, בקלות רבה יותר.

יתרונות:

 • חינם – באמצעות Wix, אתה יכול ליצור אתר ללא עלות. התוכנית החינמית שלהם מאפשרת לך ליצור אתר גרירה ושחרור פשוט עם תכונות מוגבלות.
 • עיצוב רספונסיבי – כל אתר שתייצר באמצעות Wix יותאם למובייל, טאבלטים ושולחנות עבודה. משמעות הדבר היא שלא משנה באיזה מכשיר גולשים באתר שלך משתמשים, האתר שלך יסתגל בהתאם.
 • מאפיינים מתקדמים – באמצעות Wix תוכלו לשלב בקלות תכונות מתקדמות, כגון הוספת חזית חנות מסחר אלקטרוני. Wix מספקת גם כלים ומדריכי SEO שיסייעו במיטוב האתר שלך לתנועה אורגנית.

חסרונות:

 • מודעות ממותגות Wix – Wix מציגה מודעות ממותגות באתר שלך עם התוכנית החינמית, אתה צריך לשדרג לתכנית פרימיום כדי להסיר מודעות.
 • התאמה אישית מוגבלת – ההתאמה האישית מוגבלת עם Wix. עליכם לשדרג לתכנית פרימיום כדי לקבל גישה לתכונות נוספות, וגם אז היא עדיין מוגבלת בהשוואה לבוני אתרים אחרים. לדוגמה, אם ברצונך לקבל תשלומים מקוונים באתר האינטרנט שלך, עליך לשדרג לתכנית עסקית החל מ- $ 20 לחודש.
 • אין ייצוא – Wix לא מציעה דרך לייצא את נתוני האתר שלך. לכן, אם ברצונך להעביר את האתר שלך לפלטפורמה אחרת בעתיד, אין דרך קלה לעשות זאת.

מחיר:
אתה יכול לבנות אתר פשוט מאפס בחינם באמצעות Wix. אך כדי לקבל גישה לתכונות חזקות יותר ולהסיר מודעות ממותגות Wix, עליכם לשדרג לתכנית אתר בתשלום. תוכניות אלה נעות בין 5 $ לחודש – 29 $ לחודש. כפי שציינו קודם, אם ברצונך להקים אתר מסחר אלקטרוני עם Wix, תצטרך לשדרג לעסק & תוכנית מסחר אלקטרוני, הינה נע בין 20 $ לחודש – 35 $ לחודש.

בניית אתרים של GoDaddy
גודדי-בניית אתרים

GoDaddy הוא רשם דומיינים ידוע וספק שירותי אירוח, אך הם מציעים גם בונה אתרים פשוט וגרור ושחרר. הם מציעים מספר תבניות של בניית אתרים כדי להתחיל. בנוסף, תבניות אלה ניתנות להתאמה אישית בעזרת קטעי התמהיל והתאמה שלהן.

יתרונות:

 • כלי שיווק – בוני אתרים של GoDaddy מגיעים עם מספר כלים שיווקיים הכוללים SEO ושיווק בדוא”ל כדי לשפר את הנוכחות המקוונת שלך.
 • אפשרויות סוג אתר – בונה אתרים זה מאפשר לך ליצור מספר סוגים שונים של אתרים. אתה יכול להוסיף בקלות בלוג או חנות מסחר אלקטרוני לאתר שלך.
 • ידידותית לנייד – כל האתרים שנוצרו ב- GoDaddy Builder Website הם ידידותיים לנייד.

חסרונות:

 • התאמה אישית מוגבלת – בונה אתרים זה מציע פחות אפשרויות עיצוב ופחות תכונות לאתר שלך מאשר אפשרויות אחרות.

מחיר:
אין בניית אתרים בחינם. אתה יכול להתחיל עם בניית אתרים של GoDaddy תמורת 5.99 $ לחודש בלבד באמצעות התוכנית האישית שלהם. אם תרצה לקבל תשלומים מקוונים או תרומות באמצעות PayPal באתר האינטרנט שלך, עליך לשדרג לתכנית העסקית תמורת $ 9.99 לחודש..

רוצה ליצור אתר מסחר אלקטרוני עם בניית אתרים של GoDaddy? אז תצטרך לבחור את התוכנית היקרה ביותר, חנות מקוונת, שתעלה לך 29.99 $ לחודש.

Shopify
shopify-web-build

Shopify הוא בונה אתרים פופולרי שמכוון לאתרי מסחר אלקטרוני. בונה אתרים מבוסס-אינטרנט זה מאפשר לך להקים חנות מקוונת תוך זמן קצר, מבלי שתצטרך להתמודד עם קוד כלשהו. הם מציעים המון נושאים בחינם ובתשלום הניתנים להתאמה אישית כדי לתת לחנות המקוונת שלך מראה מקצועי באופן מיידי.

יתרונות:

 • תשלומים מקוונים – אתה יכול לקבל תשלומים ב- Shopify ללא כל חשבונות של צד שלישי. בנוסף, הם משתלבים בצורה חלקה עם יותר ממאה שערים לתשלום של צד שלישי.
 • כלי שיווק מתקדמים – Shopify מציעה כלים שיווקיים מתקדמים כמו כלי SEO ובלוגים מובנים. בנוסף, הם מספקים דוחות לוח מחוונים שיווקי כדי שתוכל לפקוח עין על הביצועים של החנות המקוונת שלך.
 • ידידותית לנייד – החנות המקוונת שלך תיראה נהדר לא משנה באיזה מכשיר המשתמשים מציגים את האתר שלך.

חסרונות:

 • דמי עסקה – אם אתה משתמש בשער תשלום חיצוני, תחויב בתשלום עסקה נמרץ, שנע בין 0.5 ל -2%.
 • אפליקציות יקרות – יש לרכוש בנפרד אפליקציות לשילוב מדיה חברתית, צ’אט חי, מכירות פלאש ועוד. זה יכול להפוך את ההתאמה האישית לחנות המקוונת ליקרה מאוד.

מחיר:
אתה יכול להתחיל לעבוד עם Shopify תמורת 29 $ לחודש עם התוכנית הבסיסית, זה כולל עמלת עסקה של 3%. ניתן לשדרג לתוכנית השנייה בגובהה, 79 דולר לחודש, להפחתת אגרת העסקה ל -1%. אם ברצונך להפחית את עמלת העסקה ל- 0.5% ולקבל גישה לכל הפיצ’רים המתקדמים הדרושים לך בכדי להפעיל את החנות המקוונת שלך, תצטרך לשדרג לתוכנית היקרה ביותר שעולה 299 $ לחודש..

המרחב
ריבוע-בניית אתרים

Squarespace הוא בונה אתרים פופולרי נוסף שמגיע עם כל מה שצריך כדי לבנות אתר אישי או עסקי. הם מציעים מגוון של תבניות מדהימות המיועדות למגוון תעשיות וגומחות כדי להפוך את האתר שלך תוך שנייה. בנוסף, כל תבנית כוללת מספר תכונות הניתנות להתאמה אישית.

כמו כן, עיין במדריך השלב אחר צעד שלנו למעבר מ- Squarespace ל- WordPress.

יתרונות:

 • רוחב הפס & אחסון – עם כל התוכנית שלהם, אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון בלתי מוגבל.
 • אין דמי עסקה – לא תחויב בדמי עסקה בגין עסקאות מסחר אלקטרוני באמצעות התוכניות הבסיסיות או המתקדמות שלהם לסחר אלקטרוני.

חסרונות:

 • אין תוכנית חופשית – Squarespace אינו מציע שום תוכנית חינמית, שלא כמו בוני אתרים אחרים. בנוסף, תוכנית ההתחלה שלהם יקרה יותר מאשר בוני אתרים אחרים.
 • אין אפליקציות של צד שלישי – שטח המרחב אינו מאפשר אפליקציות או תוספים של צד שלישי.

מחיר:
התוכנית האישית ל המרחב עולה 12 $ לחודש, זה כולל את היכולת לבנות דפים ללא הגבלה. אם אתה רוצה להוסיף חזית חנות מסחר אלקטרוני לאתר האינטרנט שלך, תצטרך לשדרג לתוכנית העסקית שלהם שעולה 18 $ לחודש בתשלום עסקה של 3%. אם ברצונך להסיר דמי עסקה, תצטרך לשדרג לתוכנית החנות המקוונת הבסיסית שלהם תמורת $ 26 לחודש.

WordPress.org
wordpress-web-build

WordPress.org הוא בונה האתר הפופולרי ביותר בכל הזמנים, ולמעשה הוא מכיל מעל 30% מכל אתרי האינטרנט. באמצעות וורדפרס, הידועה גם בשם וורדפרס המארח את עצמך, תוכלו לבנות בקלות כל סוג של אתר שתרצו כולל בלוג, אתר עסקים או עסקים קטנים, חנות מסחר אלקטרוני, תיק עבודות ועוד..

יתרונות:

 • התאמה אישית אינסופית – באמצעות וורדפרס אתה מקבל גישה לאלפי נושאים חינמיים בתשלום כדי לשנות את מראה האתר שלך. בנוסף, אתה יכול לשנות את הנושא שלך בקלות, בכל עת שתרצה. אתה גם מקבל גישה לאלפי תוספים בחינם ובתשלום כדי להתאים אישית ולהוסיף כוח נוסף לאתר שלך. יצירת אתר בהתאמה אישית מלאה היא קלה ומשתלמת באמצעות WordPress.
 • שליטה – כשאתה משתמש ב- WordPress יש לך שליטה מלאה באתר שלך.

חסרונות:

 • עקומת למידה קלה – ללמוד כיצד להשתמש בוורדפרס לוקח זמן. אך ישנם תוספים בהם תוכלו להשתמש כדי להקל על התהליך כמו בוני גרירה ושחרור של דפים.
 • לא ניתן ליצור אתר בחינם – אינך יכול ליצור אתר בחינם באמצעות WordPress.org, תצטרך לשלם עבור אירוח ושם תחום.

מחיר:
אמנם תוכנת וורדפרס חופשית לשימוש, אך אתה עדיין צריך לבזבז קצת כסף כדי ליצור אתר אינטרנט. יהיה עליכם לרכוש שם דומיין ואירוח אתרים, אך אל תדאגו, אלה יכולים להיות נוחים מאוד בהתאם לספקים שתבחרו. בנוסף, נבדוק כיצד לרכוש שם דומיין ואירוח אתרים בהמשך המדריך הזה.

3.2. מדוע אנו ממליצים על WordPress.org?

וורדפרס היא ללא ספק הבחירה הטובה ביותר לבניית אתר. זה בונה האתר הפופולרי ביותר מסיבה כלשהי. אתה יכול להשתמש בוורדפרס כדי לבנות כל סוג של אתר שאתה רוצה, בין אם זה אתר עסקי, בלוג, אתר חברות, אתר פורום, אתר מסחר אלקטרוני וכן הלאה. בנוסף, באמצעות וורדפרס, אתה מקבל גישה מיידית לכל תכונה שאתה צריך בכדי להפוך את אתר האינטרנט שלך למוצלח.

כמו כן, עיין במאמר שלנו על מיטב ספרי וורדפרס לקבלת משאבים נוספים בנושא וורדפרס.

נעבור במהירות על הסיבות ש- WordPress.org הוא בונה האתר הטוב ביותר:

 • חינם – וורדפרס הוא בחינם לשימוש. עליכם לרכוש שם דומיין ואירוח אתרים אך אפילו בעלויות אלו, וורדפרס היא עדיין אחת מבוני האתרים הזולים ביותר שם..
 • פופולרי – וורדפרס, המפעילה מעל 30% מכל אתרי האינטרנט, היא בונה האתר הנפוץ ביותר. יש ביטחון במספרים.
 • קהילה – יש קהילת וורדפרס ענקית ברשת. בכל פעם שיש לך בעיה או שאתה צריך תשובה לשאלה, אתה יכול למצוא המון מאמרים, הדרכות ודיונים ברשת כדי לעזור לך.
 • ערכות נושא & תוספים – עם בוני אתרים אחרים אתה צריך לשלם תוספת כדי לקבל גישה לתוספים שמוסיפים יותר כוח והתאמה אישית לאתר שלך. אבל עם וורדפרס, אתה מקבל גישה לאלפי תוספים בחינם באופן מיידי. לא רק זה, אלא שהם מציעים גם אלפי ערכות נושא בחינם.
 • קל לשימוש – בעוד שוורדפרס לוקח קצת להתרגל, זה למעשה פשוט מאוד וקל לשימוש. גם התקנת וורדפרס עצמה לא לוקחת זמן, ספקי אירוח רבים מספקים התקנת וורדפרס בלחיצה אחת.

אז בסך הכל, אנו ממליצים להשתמש בוורדפרס לבניית אתר האינטרנט שלכם. אפילו מתחילים שלמים יכולים ליצור אתר המותאם אישית לחלוטין באמצעות WordPress תוך זמן קצר.

אל תתבלבלו עם WordPress.org עם WordPress.com. אנו ממליצים לבנות את האתר שלך באמצעות WordPress.org מכיוון שאתה מקבל שליטה מלאה באתר שלך, אפשרויות התאמה אישית בלתי מוגבלות, והוא גם פחות יקר. לפרטים נוספים, עיין במאמר שלנו בהשוואה בין WordPress.com לעומת WordPress.org.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 2 – סוגי אתרים

פרק 4: הגדר את אתרך באמצעות וורדפרס – המדריך הטכני

פרק 4 פתיחת אתר

וורדפרס היא הפלטפורמה של בונה אתרים הפופולרית ביותר שקיימת באינטרנט. הוא מכיל מעל 30% מכל אתרי האינטרנט כיום.

וורדפרס עושה את זה פשוט להפליא לבנות אתר מאפס. אתה יכול להתאים אישית בקלות את המראה והתכונות של האתר שלך על ידי התקנת הנושא והתוספים (אפליקציות) המתאימים בהתאמה.

החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לדעת קוד כלשהו או להיות מתמצא בתחום הטכנולוגי. אנו נעזור לך להפעיל את אתר WordPress שלך תוך פחות משעה. כל שעליך לעשות הוא לבצע את שלב אחר שלב.

4.1. בחירת פלטפורמה – WordPress בהארחה עצמית

מכיוון שיש טונות של בוני אתרים שונים לבחירה, קל להציף אותם. למרות שבוני אתרים רבים חופשיים להשתמש, אנו ממליצים תמיד להקים אתר בפלטפורמת וורדפרס המארחת את עצמה.

מילולית

עם בונה אתרים בחינם, אינך יכול להגדיר שם דומיין מותאם אישית. לדוגמה, לא תוכל לקבל דומיין מותאם אישית כמו:

www.mycoolwebsite.com

במקום זאת, אתה תהיה תקוע עם משהו כמו:

www.freewebsitebuilder.com/mycoolwebsite.com.

שזה לא מקצועי ומקשה יותר למבקרים שלך לזכור. בונה אתרים בחינם מציג גם מודעות לא רלוונטיות, מה שגורם לאתר שלך להיראות גם לא מקצועי ויכול לעצבן את המבקרים שלך. אם ברצונך להגדיר שם דומיין מותאם אישית ולהסיר את המודעות שלהם, כמעט כל בונה אתרים מחייב אותך להירשם לתכנית פרימיום שהיא יקרה למדי..

חסרון נוסף הוא שהממשק של מרבית בוני האתרים מצויד בהרבה אפשרויות נפוחות שלעולם לא תצטרך. זה הופך את יצירת אתר למשימה מייגעת למשתמשים מתחילים.

מצד שני, פלטפורמת וורדפרס שמתארחת בעצמה מעניקה לך שליטה מלאה באתר שלך. הממשק מסודר ותוכלו להרחיב בקלות את תכונות האתר שלכם על ידי התקנת התוספים הדרושים לכם. בנוסף, וורדפרס מציעה אלפי תוספים בחינם, זה מאפשר לך להפוך את האתר שלך לחזק יותר ללא עלות.

בנוסף, תוכלו למצוא אלפי ערכות נושא בחינם של וורדפרס ממאגר העיצוב הרשמי המאפשרים לכם להתאים אישית בקלות את מראה האתר שלכם כפי שאתם רוצים..

4.2. רכוש שם דומיין וחשבון אירוח

כדי להקים אתר ב- WordPress.org המארח את עצמך, יהיה עליך להיות בעל שם תחום וחשבון אירוח אתרים.

שם דומיין: שם הדומיין שלך הוא כתובת האתר שלך (URL) באינטרנט, כמו Google.com או IsItWP.com. זה מה שהלקוחות שלך מקלידים בדפדפנים שלהם כדי לגשת לאתר שלך. שם תחום עולה בדרך כלל כ- $ 14.99 לשנה.

קשורים: הכלי הטוב ביותר לגנרטור שם האתר (ללא תשלום)

אירוח אתרים: חשבון אירוח האינטרנט שלך הוא המקום בו התוכן והקבצים של האתר שלך מאוחסנים באופן מקוון. חשוב על זה כבית הפיזי של האתר שלך. כאשר מבקר מנסה לגשת לאתר שלך על ידי הקלדת כתובת האינטרנט שלך (שם תחום), הוא יופנה לאתר שהגדרת בשרת אירוח אתרים שלך. אירוח אתרים בדרך כלל עולה 7.99 $ לחודש.

העלות המשולבת של שם תחום ואירוח יכולה להיות יקרה למדי, במיוחד אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך.

זו הסיבה שביצענו עסקה עם Bluehost כדי להציע למשתמשים שלנו שם תחום בחינם ומעל 60% הנחה על אירוח אתרים. זה הרבה מאוד להתחיל.

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

Bluehost היא אחת מחברות האירוח הגדולות בעולם. הם עובדים עם קהילת וורדפרס מאז 2005, והם ספק אירוח מומלץ על ידי וורדפרס באופן רשמי. קרא את סקירת Bluehost שלנו למידע נוסף.

הערה: אנו מאמינים בשקיפות מלאה. אם אתה רוכש אירוח באמצעות קישור ההפניה שלנו, נקבל עמלה קטנה ללא עלות נוספת עבורך. למעשה תקבל הנחה על אירוח + שם תחום בחינם + SSL בחינם. אנו יכולים לקבל עמלה כמעט מכל חברת אירוח, אך אנו ממליצים על מוצרים שאנו מאמינים כי יעניקו ערך לקוראים שלנו.

כדי להפעיל את אתר וורדפרס שלך, עבור לאתר של Bluehost ולחץ על תתחיל עכשיו כפתור.

צור אתר ב - Bluehost - -

בדף הבא תתבקש לבחור תוכנית. מכיוון שאתה רק מתחיל, עליך לבחור את התוכנית הבסיסית. זה כולל שם תחום בחינם ותעודת SSL בחינם. אתה תמיד יכול לשדרג מאוחר יותר ככל שהאתר שלך יגדל.

בחר תוכנית bluehost כדי להקים אתר

במסך הבא תתבקש לבחור דומיין קיים שבבעלותך או שתוכל לרכוש דומיין חדש בחינם. קדימה ורכש אחד חדש מכיוון שהוא בחינם.

רכישת דומיין

כעת תתבקש להזין את פרטי החשבון שלך. לצורך הרשמה נוחה, אתה יכול להיכנס באמצעות Google באמצעות מספר לחיצות בלבד.

יצירת חשבון

לאחר הזנת הפרטים שלך, גלול מטה על הדף עד שתמצא את תיבת פרטי החבילה. אתה יכול לבחור את התוכנית הבסיסית למשך 12 חודשים, 24 חודשים או 36 חודשים. אתה יכול גם לראות שמספר הרחבות נבחרות מראש, מה שמוסיף את המחיר הכולל. אנו ממליצים לבטל את הסימון של התוספות מכיוון שלא תצטרך את אלה מייד. אתה תמיד יכול לרכוש אותם אחר כך אם הצרכים שלך ישתנו.

בחירה בתוכנית של 36 חודשים תקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך.

מידע על חבילה

לאחר שתסיים לבחור את התוכניות שלך, גלול למטה בדף כדי להזין את פרטי התשלום שלך. עליכם להסכים לתנאי השירות שלהם ואז לחצו על שלח.

זהו זה!

נרשמת בהצלחה לתכנית אירוח. תתבקש ליצור סיסמא עבור חשבונך.

בשלב הבא תקבל דוא”ל עם פרטים כיצד להיכנס ללוח הבקרה של אירוח אתרים (cPanel) בו תוכל לנהל את הכל, החל מקבצי אירוח לדוא”ל ותמיכה..

4.3. התקן את WordPress במארח האינטרנט שלך

עם Bluehost, אינך צריך לעבור תהליך התקנה של WordPress נפרד מכיוון ש- Bluehost מתקין כעת את WordPress כברירת מחדל. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את נושא הוורדפרס שלכם, לציין את השם ואת שורת התיוג לאתר שלכם, ואתם תהיו מוכנים להתחיל בעבודה עם וורדפרס..

לאחר ההרשמה לתכנית האירוח שלך, תתבקש לבחור נושא וורדפרס. אתה יכול פשוט לבחור כל דבר במהלך שלב זה כי אתה תמיד יכול לשנות את הנושא שלך אחר כך (אנו נראה לך כיצד לעשות זאת בשלב מאוחר יותר של הדרכה זו). החלק החשוב ביותר הוא להתחיל לבנות את האתר שלך כך שכל נושא יעשה את העבודה לעת עתה.

בחר נושא

לאחר מכן תתבקש לבחור את השם ואת קו התג של האתר שלך.

ליצור אתר WordPress חדש

לאחר ציון הפרטים, לחץ על הבא. Bluehost תתקין עבורך וורדפרס, וברגע שתסיים, תראה לך מסך כזה:

התקנת WordPress הצליחה

אתה יכול להתחבר לאתר שלך על ידי הוספת wp-admin לכתובת האתר שלך. כך נראית כתובת האתר שלך בכניסה ל- WordPress:

http://example.com/wp-admin

כעת תוכלו להתחבר לאתר וורדפרס שלכם עם האישורים שנשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם.

כניסה wordpress - -

4.4. שנה את נושא הוורדפרס שלך

באמצעות וורדפרס תוכלו לשנות בקלות את המראה החזותי של האתר שלכם. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את נושא הוורדפרס הנכון ולהתקין אותו באתר וורדפרס שלכם.

ערכת הנושא של ברירת המחדל של וורדפרס היא טובה, אך אם אתה רוצה מראה ותחושה שונים לאתר שלך, תוכל למצוא נושא חלופי מתוך ספריית העיצוב הרשמית ולהתקין אותו באתר שלך. מציאת הנושא המושלם תאפשר לך להפוך את האתר שלך לאמיתי, ותעניק לו את אותה תחושת “אתה” אישית.

מומלץ מאוד להסתכל על רשימת הנושאים המובילים שלנו ב- WordPress לפני שאתה צולל להתקין נושא אקראי.

אם תבחר נושא פרימיום, יש להוריד אותו מאתר של ספק הנושא ולהעלות אותו ל- WordPress שלך.

אם החלטתם ללכת עם נושא וורדפרס בחינם ממאגר העיצוב הרשמי, תוכלו להתקין אותו ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס ללא הורדה ידנית מהמחשב..

כדי להתקין נושא בחינם, נווט אל מראה »ערכות נושא בלוח המחוונים של וורדפרס. ואז לחץ על הוסף נושא חדש קופסא.

הוסף נושא חדש

זה יראה לך כמה ערכות נושא מוצגות בלוח המחוונים שלך. לפני ההתקנה, תוכלו אפילו להסתכל בתצוגה המקדימה ופרטיו על ידי לחיצה על התמונה.

אתה יכול גם לסנן ערכות נושא המבוססות על פריסות, תכונות וגומחה באתר שלך על ידי לחיצה על מסנן תכונות כפתור.

תכונת נושא מסנן

בפינה השמאלית, הקלד את שם הנושא בסרגל החיפוש. לאחר שמצאת את הנושא המושלם, רחף מעל התמונה שלו ולחץ על להתקין כפתור. לאחר מכן לחץ על הפעל כדי לשנות את מראה האתר שלך.

נושא להתקין

4.5. צור את הדף הראשון שלך

לאחר שינוי המראה של האתר שלך, הגיע הזמן ליצור דף חדש באתר שלך.

בתפריט השמאלי של לוח המחוונים של וורדפרס, תוכלו למצוא שתי אפשרויות דומות המבלבלות לעיתים קרובות למתחילים: פוסטים ו דפים.

בחר דפים אם ברצונך ליצור דפים עצמאיים באתר וורדפרס שלך, כגון עמוד אודותינו, דף צור קשר, דף תנאים והגבלות וכו ‘..

בחר פוסטים אם ברצונך ליצור פוסט בבלוג שמופיע בסדר כרונולוגי הפוך (חדש יותר קודם) באתר וורדפרס שלך. פוסטים מסודרים גם לקטגוריות ותגים. אתה יכול לקרוא את ההבדל בין קטגוריות ותגים למידע נוסף על כך.

כדי ליצור את העמוד הראשון, עבור אל עורך הדפים שלך על ידי לחיצה על דפים »הוסף חדש. אתה תראה את העורך בו תוכל להתחיל ליצור את הדף שלך. יהיה עליך להוסיף כותרת לדף שלך לפני שתתחיל לכתוב תוכן בעורך הדפים. כעת לחץ על ‘+’ כדי להוסיף חסימת.

כאן תראה מספר אפשרויות. כעת בחר את החסימה על סמך מה שאתה רוצה להוסיף לדף שלך. אם ברצונך להוסיף פסקה, בחר באפשרות הפסקה; לתמונות בחר באפשרות תמונה ואז העלה תמונה מהמחשב המקומי שלך או בחר תמונה מהספריה וכן הלאה.

4.6. הגדר דף בית סטטי

כברירת מחדל, וורדפרס מציגה את הפוסטים האחרונים בבלוג שלך כדף הבית במקום עמוד סטטי. אם אתה רוצה להגדיר דף מותאם אישית כדף הבית שלך, פשוט בצע את הצעדים שלהלן.

לאחר יצירת דף, עבור אל הגדרות »קריאה בלוח המחוונים למנהל המערכת של וורדפרס. בתוך ה דף הבית שלך מוצג אפשרות, תצטרך לבחור דף סטטי ובחר את הדף שברצונך להציג כעמוד הראשון שלך בתפריט הנפתח. לאחר שתסיים, לחץ על שמור שינויים כפתור.

דף בית סטטי

4.7. הוסף תפריט ניווט

תפריט הניווט שלך נדבק בראש אתר האינטרנט שלך, כך שהמבקרים שלך יכולים למצוא בקלות את הדפים והקישורים החשובים ביותר, וכך להקל על החקירה באתר שלך.

כדי להוסיף תפריט ניווט, עליך לעבור אל מראה »תפריטים במנהל הוורדפרס שלך. ציין שם תפריט ב- שם התפריט שדה (זה שימושי במיוחד אם העיצוב שלך תומך בתפריטי ניווט מרובים). לאחר מכן, לחץ על צור תפריט.

צור תפריט בוורדפרס

כעת תוכל לבחור מבין העמודים, הפוסטים, הקישורים המותאמים אישית והקטגוריות הקיימות שלך. לאחר שתבחר את מה שאתה מרגיש שראוי שיופיע, לחץ על הוסף לתפריט. בעזרת גרירה ושחרור תוכלו למקם את מבנה התפריט. לאחר מכן, עליך לציין את מיקום התצוגה ולחץ על שמור תפריט.

מבנה תפריט מיקום

4.8. הוסף והתאם אישית את הווידג’טים שלך

באתר וורדפרס שלך, אתה יכול להוסיף widgets בקלות בסרגל הצד שלך ובמיקומים אחרים מוכנים ווידג’טים כמו כותרת התחתונה של האתר שלך, כותרת עליונה וכו ‘..

הוספת ווידג’ט מאפשרת להוסיף תוכן מותאם אישית / דינמי. זה מאפשר לך להוסיף דברים כמו תפריטים, לוחות שנה, טפסים ליצירת קשר, גלריות ושאר פריטים חמימים אחרים באזור הסרגל הצדדי או תחתונה..

אתה יכול להוסיף יישומון על ידי מעבר אל מראה »ווידג’טים ובחרו מהווידג’טים הזמינים. אתה פשוט גרור ושחרר את התכונות המועדפות עליך לאזור הווידג’ט באתר WordPress שלך.

הוסף יישומונים ב - WordPress - -

4.9. התאם אישית את וורדפרס באמצעות תוספים

היופי של וורדפרס הוא שאתה יכול לשפר בקלות את היכולות של האתר שלך על ידי התקנת התוספים הנכונים. חשוב על תוספים כיישומים לאתר שלך (כלומר, טופס יצירת קשר, גלריה וכו ‘).

בדיוק כמו ערכות נושא של וורדפרס, תוכלו למצוא ולהתקין בקלות תוספים בחינם ממאגר התוספים של וורדפרס בלוח המחוונים של וורדפרס..

כל שעליכם לעשות הוא לבקר תוספים »הוסף חדש. השתמש בתיבת החיפוש בפינה השמאלית כדי למצוא תוסף ולחץ על להתקין עכשיו כפתור. לאחר ההתקנה, לחץ על הפעל כפתור כדי שזה יעבוד.

התקן תוסף

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 3 – בחירת בונה אתרים

פרק 5: קביעת תצורה של הגדרות האתר שלך

קביעת תצורה של הגדרות האתר

בשלב הבא תרצה להגדיר את הגדרות האתר שלך. קביעת התצורה של הגדרות וורדפרס הבסיסיות חשובה להפעלת האתר שלך. יש כמה הגדרות מפתח אתרים שאתה צריך להתמקד בהן, נעבור על אלה למטה.

5.1. הפוך את האתר שלך לגלוי לגוגל

ראשית, עליך לוודא שהאתר שלך גלוי לגוגל. זה מאפשר לאתר את האתר שלך בתוצאות של מנועי חיפוש, מה שיאפשר למשתמשים למצוא אותך באינטרנט בצורה קלה יותר.

במרכז השליטה של ​​וורדפרס, עבור אל הגדרות, ואז ל קריאה קטע. בקטע נראות מנועי חיפוש, ודא שהתיבה אינה מסומנת.

התאמה אישית של הגדרות WordPress

5.2. הגדר את מבנה הפרמלינק

בשלב הבא תרצה להגדיר את מבנה הפרמלינק. קישור קבוע הוא כתובת האינטרנט המשמשת לקישור לתוכן שלך. כברירת מחדל, וורדפרס מגדירה את מבנה הפרמלינק, אך היא אינה הכי מותאמת. במקום זאת, תרצה מבנה permalink שיעזור למנועי חיפוש ולמבקרים באתר שלך להבין בקלות את התוכן שלך.

אז, עבור אל הגדרות, ואז ל פרמלינקס. תחת הגדרות נפוצות, בחר את שם הודעה אפשרות.

פרמלינקס של WordPress

5.3. הערות והודעות

אם אתה מתחיל בלוג או בבלוג באתר שלך, תרצה גם להגדיר את הגדרות התגובה לאתר שלך.

כל בלוג צריך לאפשר למשתמשים להגיב על פוסטים, זה מגביר את המעורבות באתר שלך, מגביר את הזמן שמשתמשים מבלים בדף ומעודד לבקר באתר שלך שוב..

כדי להגדיר את התגובות, עבור אל הגדרות, לאחר מכן דיון. כאן תוכלו לבחור אם ברצונכם לאפשר לאנשים להגיב על מאמרים חדשים ולאפשר התראות קישור מבלוגים אחרים (פינגבקים וטרייבקים) על מאמרים חדשים..

wordpress-comments-התראות

אתה יכול גם להחליט אם ברצונך שהמבקרים יצטרכו למלא את שמם ואת כתובת הדוא”ל שלהם לפני שתגיב, או שיירשמו ותיכנסו לתגובה. בנוסף, אתה יכול לבחור לקבל הודעת דוא”ל בכל עת שמישהו מגיב בבלוג שלך.

5.4. עדכן את אזור הזמן שלך

עליך גם לוודא שאתר WordPress שלך מוגדר לאזור הזמן הנכון. פעילויות ותוספים מתוזמנים יעברו עד ש- WordPress שלך מוגדר.

לכן, אם לוודא שאתר WordPress מוגדר לאזור הזמן הנכון, עבור אל הגדרות ואז ל כללי.

אזור זמן wordpress

בתפריט הנפתח שלצד אזור הזמן, בחר עיר באותו אזור זמן שאתה או אזור זמן UTC מקוזז.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 4 – יצירת אתר – מדריך טכני (שלב אחר שלב)

פרק 6: תוספי וורדפרס חיוניים & הדרכות (בסיסיות)

פרק 6 תוספים ומדריכים חיוניים

לא משנה איזה סוג אתר תרצה ליצור, תצטרך להוסיף את אותם תכונות חיוניות (כגון היכולת ליצור טופס יצירת קשר, יכולת להוסיף בקלות תגי SEO וכן הלאה).

באמצעות וורדפרס תוכלו להוסיף בקלות את התכונות הללו מבלי להעסיק מפתח או לכתוב שורת קוד אחת. כל שעליך לעשות הוא למצוא את התוסף המתאים ולהתקין אותו באתר שלך.

נסביר …

 1. כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לאתר שלך
 2. כיצד לעקוב אחר המבקרים שלך באמצעות Google Analytics
 3. כיצד לשפר את קידום אתרים באתר שלך

6.1. כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לאתר שלך

ללא קשר לנישה, לגודל ולייעוד של האתר שלך, הוספת טופס יצירת קשר חיונית. כאשר מתווספים טפסי קשר, המבקרים שלך יכולים לפנות אליך בקלות ישירות מהאתר שלך מבלי שהם צריכים להיכנס לחשבון הדוא”ל שלהם.

WPForms הוא התוסף הטוב ביותר לטופס יצירת קשר למתחילים בוורדפרס. זה מאפשר לך ליצור טפסים ליצירת קשר באמצעות בונה גרירה ושחרור ומאפשר לך לפרסם את הטפסים שאתה יוצר בכל מקום באתר שלך בקלות.

כמה יתרונות נוספים בשימוש ב- WPForms:

 • צרו כל סוג של טפסים מקוונים ללא בעיות, כגון טפסי קשר, טפסי תרומה, טפסי הרשמה, טפסי הרשמה, ועוד …
 • כל הטפסים שתיצור באמצעות WPForms יגיבו במאת האחוזים, כלומר הם פועלים בדפדפני הנייד, הטאבלטים והמחשבים השולחניים..
 • שלב בצורה חלקה את הטופס שלך בכלי השיווק המועדפים שלך בדוא”ל או באפליקציות אינטרנט של צד שלישי.
 • ועוד…

קרא את סקירת ה- WPForms למידע נוסף.

כדי ליצור טופס בבלוג שלך, תצטרך להתקין WPForms על ידי ניווט אל תוספים »הוסף חדש. חפש את התוסף WPForms וכאשר הוא מופיע, לחץ על להתקין עכשיו, ואז לחץ הפעל.

התקן wpforms - -

כעת תועבר לדף הפתיחה היפהפה של WPForms. אתה יכול ללחוץ על צור את הטופס הראשון שלך כפתור או לחץ WPForms »הוסף חדש ליצור את הטופס הראשון שלך.

צור את הטופס הראשון שלך

בשלב הבא תתבקש לבחור תבנית. אתה יכול לבחור אחת מתבניות המקדימות או להתחיל עם טופס ריק. אם תרצה, אתה יכול לתת שם מותאם אישית לטופס יצירת הקשר הראשון שלך.

בחר תבנית טופס

WPForms מקל על בניית טופס עם גרירה ושחרור. לחץ על שדות הטופס המתאימים בחלונית הימנית כדי להוסיף אותם לטופס שלך. אתה יכול גם לסדר אותם מחדש או אפילו להסיר בקלות כל שדות מיותרים. לאחר ביצוע השינויים הנחוצים לחץ להציל.

ליצור טופס פשוט

לאחר מכן עבור אל לוח המחוונים ולחץ על WPForms »כל הטפסים. כעת תראה את כל הטפסים שיצרת. רק ליד שם הטופס שלך תראה את קוד הקוד של הטופס. העתק את קיצור הדרך הזה.

WPForms

עכשיו עבור לפוסט או לדף שבו תרצה להוסיף את הטופס ולחץ על ‘+’ שלט בפינה השמאלית העליונה של עורך גוטנברג שלך.

השתמש בשדה החיפוש חפש קוד קצר. בחר אותו כאשר נמצא. הבא יופיע על המסך שלך.

כעת הדבק את הקיצור שהעתקת קודם לכן והדבק אותו בשדה הנתון והקש על פרסם כפתור מימינך.

זהו זה! פרסמת בהצלחה טופס יצירת קשר.

רוצה ליצור טופס יצירת קשר בדרך הקלה? התחל לעבוד עם WPForms עוד היום.

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה WPForms Lite.

6.2. כיצד לעקוב אחר המבקרים שלך באמצעות Google Analytics

אם אתה רוצה להגדיל את התנועה באתר שלך, תחילה עליך להבין כיצד אנשים מוצאים את האתר שלך ומה הם עושים כשהם מגיעים לשם.

הדרך הקלה ביותר למעקב אחר אינטראקציות משתמשים באתר שלך היא באמצעות Google Analytics. Google Analytics הוא פתרון המעקב הטוב ביותר עבור אתרים, והוא חופשי לשימוש לחלוטין.

התוסף MonsterInsights מקל עליך להתקין את Google Analytics באתר וורדפרס שלך. בנוסף, זה מאפשר לך לנצל את מלוא הפוטנציאל של מעקב בגוגל אנליטיקס, כמו מעקב אחר הורדות קבצים, מעקב אחר מודעות, מעקב אחר הגשת טפסים, מעקב אחר עסקאות מסחר אלקטרוני וכו ‘בלי צורך לגעת בשורת קוד אחת.

קרא את סקירת MonsterInsights המלאה למידע נוסף.

כדי להגדיר את Google Analytics באתר שלך, עבור אל תוספים »הוסף חדש. חפש את MonsterInsights וכאשר התוסף מופיע, לחץ על להתקין עכשיו ואז, להפעיל.

התקנת אורות מפלצת

ראש אל תובנות »הגדרות לאמת את האתר שלך באמצעות Google Analytics. לחץ על אשר באמצעות חשבון Google שלך כפתור.

לחץ על אימות באמצעות חשבון Google שלך

במסך הבא, בחר בחשבון Google שלך.

בחר חשבון Google לניתוח

בשלב הבא, אפשר ל- MonsterInsights לנהל את חשבונך.

לאפשר לתובנות מפלצת לנהל ניתוחים

לבסוף, בחר בפרופיל האתר הנכון לאתר שלך ולחץ אימות מלא.

לאמת את השקפות המפלצות

לאחר האימות, אתה יכול לגלות בקלות כיצד האתר שלך מתנהל על ידי ביקור תובנות »דוחות.

וורדפרס. אנליטיקס עם

התחל עוד היום עם MonsterInsights כדי להגדיר בקלות את Google Analytics באתר שלך.

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה MonsterInsights Lite.

6.3. כיצד לשפר את ה- SEO של אתר האינטרנט שלך

רוצה למשוך קהל ממוקד לאתר שלך? הדרך הטובה ביותר למשוך מבקרים ממוקדים היא להניע תנועה רבה יותר במנועי חיפוש, המכונה גם תנועה אורגנית, על ידי שיפור ה- SEO של האתר שלך.

על פי נתוני OptinMonster, קידום אתרים הנוהג להגדיל את התעבורה באתר שלך על ידי הגדרת דפי האינטרנט שלך לדירוג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש. מבקרים המגיעים לאתר שלך באמצעות מנועי חיפוש נקראים תנועה אורגנית.

קידום אתרים יכול להיות טכני ומסובך, אך הודות לתוספי SEO בחינם, זה עבר די קל שפר את SEO WordPress שלך, אפילו למתחילים.

אמנם אתה יכול למצוא שם טונות של תוספי SEO שונים, אנו משתמשים וממליצים על Yoast SEO. זהו התוסף SEO הפופולרי ביותר עבור וורדפרס (לא בכדי!).

באמצעות Yoast SEO, אתה יכול להוסיף בקלות תגי מטא וכותרות לפוסטים ולדפי הבלוגים שלך ב- WordPress. זה גם מכריח אותך לבחור מילת מפתח להתמקד בפוסטים ובדפי הבלוגים שלך כדי להבטיח שאתה משתמש במילת המפתח כראוי בדף זה..

בלוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל תוספים »הוסף חדש. חפש את יוסט בסרגל החיפוש בפינה השמאלית העליונה. תוסף ה- Yoast SEO יופיע כעת בדף שלך. לחץ על להתקין, ואז הפעל.

התקנת SEO

בלוח המחוונים של וורדפרס, כעת תוכל למצוא את תפריט SEO בשורת המשימות השמאלית. פשוט לחץ עליו. אם התוסף מגלה שגיאות SEO, באפשרותך לתקן אותן על ידי ביצוע ההצעות שניתנו.

הגדרת SEO של Yoast היא פשוטה בעת שימוש באשף התצורה. פשוט לחץ על אשף התצורה להתחיל.

אשף התצורה של

בשלב הראשון תישאל אם ברצונך להגדיר את עצמך ב- Yoast SEO או לשכור מומחה שיעשה זאת עבורך. בחר הגדר קידום אתרים ב- YouTube לעשות זאת בעצמך.

קבע את התצורה של

בשלב הבא תישאל אם האתר שלך מוכן לאינדקס. אתה יכול לבחור באפשרות A. לאחר מכן, לחץ על הבא.

אינדקס SEO

אתה יכול למצוא הרבה סוגים שונים של אתרים ברשימה. הקפד לבחור את הסוג הנכון ואז לחץ על הבא.

סוג האתר של יוסט

לגבי כרטיס גרף הידע של גוגל, תשאל אותך אם האתר מנוהל על ידי אדם או מותג. אם נבחר אדם, תצטרך לציין את שם האדם. אם תבחר חברה, תצטרך להוסיף גם את הלוגו. לאחר מכן, לחץ על הבא.

חברת SEO או אדם

כעת תוכל להזין את כתובת האתר של פרופיל המדיה החברתית בשדה המתאים לה. לאחר מכן, לחץ על הבא.

פרופילים חברתיים

בשלב הנראות של מנוע החיפוש, אינך צריך לשנות את הגדרות ברירת המחדל מכיוון שהן מוגדרות לאינדקס של הפוסטים והדפים שלך. פשוט לחץ הבא.

נראות מנועי החיפוש של SEO

ארכיוני המחברים עשויים ליצור בעיות תוכן כפולות עבור מנועי חיפוש. כדי למנוע זאת, אתה יכול להשבית אותו אם לבלוג שלך אין מחברים מרובים.

מחברים מרובים

בשלב הבא תתבקש לחבר את האתר שלך למסוף החיפוש של גוגל, שהוא כלי חינמי שנותן לך תובנות מפורטות לגבי האופן בו תוכן הבלוג שלך נתפס על ידי Google.

קונסולת החיפוש של גוגל

בשלב הבא תוכל להגדיר את הכותרת לבלוג שלך ואז לחץ הבא.

הגדרות כותרת SEO

כעת תוכל לצאת מאשף התצורה מכיוון ששלבים אחרים נוצרים למטרות קידום בלבד (כגון הרשמה לניוזלטר של Yoast).

התחל לעבוד עם Yoast SEO עוד היום כדי לשפר את ה- SEO של הבלוג שלך.

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה SEO בחינם של יוסט.

אם אתה מחפש כמה תוספים מומלצים נוספים לאתר שלך, עיין בהמשך:

 • בנה טפסים ליצירת קשר עם WPFormsמקצוען | חינם
 • חבר את האתר שלך עם Google Analytics באמצעות MonsterInsightsמקצוען | חינם
 • שפר את ה- SEO שלך עם יוסט SEOמקצוען | חינם
 • הוסף שכבה נוספת של אבטחה באמצעות סוקורי
 • צור גיבויים רגילים באמצעות משיכה פלוסמקצוען | חינם
 • שפר את ביצועי וורדפרס עם מטמון סה”כ W3
 • למנוע תגובות ספאם באמצעות אקיסמט – מקצוען | חינם
 • הגדל את המנויים והמכירות שלך באמצעות OptinMonster

↑ חזור לתוכן העניינים

«קודם: פרק 5 – קביעת תצורה של הגדרות האתר שלך

פרק 7: הוסף תכונות משופרות לאתר שלך (מתקדם)

פרק 7 הוסף תכונות נוספות

בהתאם לצרכים שלך, מומלץ להוסיף תכונות משופרות לאתר שלך. וורדפרס ניתנת להרחבה באופן קיצוני, ולכן כל שעליכם לעשות הוא למצוא את התוסף המתאים המאפשר לכם להוסיף יכולות משופרות לאתר שלכם מבלי שתצטרכו ליצור אותו בעצמכם או לשכור מפתח מקצועי..

הבה נבחן כמה קל להוסיף תכונות משופרות לאתר וורדפרס שלך.

 1. התחל לבלוג
 2. הוסף חזית חנות מסחר אלקטרוני
 3. הוסף לוח / פורום דיונים
 4. הפוך את אתר האינטרנט שלך לזמין במספר שפות

7.1. התחל לבלוג

הוספת בלוג לאתר שלך היא דרך נהדרת להעביר תנועה לאתר החדש שלך ולהקל על המשתמשים לגלות אותך באופן מקוון. לכן, תרצו לפתוח בלוג באתר וורדפרס חדש שלכם.

ראשית, החליט על מה תעבור לבלוג. פרסומי הבלוג שאתה כותב צריכים להתאים למטרה של אתר האינטרנט שלך. לדוגמה, אם אתה מתחיל אתר לעסקים קטנים עבור חברת הגינון שלך, אתה יכול לבלוג על טיפים לטיפול בדשא ללקוחות שלך. אם אתה יוצר חנות מקוונת, אתה יכול לבלוג על המלצות למתנות לקידום המוצרים שלך. כמובן שאם אתה מתחיל בלוג סגנון חיים, תרצה לכתוב על נושאים באורח החיים.

שלב 1: צור הודעה בבלוג
כדי ליצור את פוסט הבלוג הראשון שלך, בלוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על פוסטים, ואז הוסף חדש. זה יעביר אותך לעורך WordPress שם תוכל להתחיל לכתוב את הפוסט שלך. פשוט הקלד את כותרת הפוסט בבלוג שלך והתחל להקליד את גוף הפוסט מתחתיו.

התחל לבלוג

בפוסטים בבלוג שלך תוכלו להוסיף בלוקים כמו תמונות, כותרות, שמע, גלריה, ציטוטים, רשימה, וידאו ועוד. כדי להוסיף חסימה חדשה, לחץ על סמל (+) בפינה השמאלית העליונה. החסימה הנפוצה ביותר תופיע תחילה. פשוט לחץ על החסימה שברצונך להוסיף בפוסט הבלוג שלך.

תוספות

שלב 2: הוסף קטגוריות ותגים
בעת יצירת פוסט בבלוג, תרצה להוסיף קטגוריות ותגים. קטגוריות ותגים ישמרו על תוכן הבלוג באתר האינטרנט שלך ויקל על מבקרי האתר שלך למצוא את מה שהם מחפשים.

הקטגוריות נועדו להיות קבוצות רחבות. לדוגמה, בבלוג של מתכונים, יתכנו קטגוריות רחבות כמו מתכוני ארוחת בוקר, מתכוני ארוחת צהריים, מתכוני ארוחת ערב ומתכוני קינוח..

כדי להוסיף קטגוריה לפוסט הבלוג שלך, עבור ללוח ההילוכים שבצד ימין. תחת קטגוריות לחץ על הקטע הוסף קטגוריה חדשה.

wordpress-blog-קטגוריות

תן שם לקטגוריה בשדה הטקסט שסופק ולחץ על הוסף קטגוריה חדשה כפתור מתחת. לאחר יצירת הקטגוריה החדשה, היא תופיע בתיבה מסומנת בכחול.

תוספות קטגוריות

אתה יכול להוסיף כמה קטגוריות וקטגוריות משנה שרק תרצה.

תגיות נועדו לתאר פרטים ספציפיים של הפוסט שלך וניתן להשתמש בהן למיקרו-קטגוריה של הפוסטים שלך. לדוגמה, פוסט בבלוג למתכון לספגטי יכול להיות בקטגוריה “מתכוני ארוחת ערב” ויכלול תגים כמו “מתכון לספגטי” ו”פסטה ביתית “..

כדי להוסיף תג, עבור לחלונית בצד ימין של עורך WordPress. תחת תגיות בקטע, הקלד את התג ולחץ על Enter כדי להוסיף תג לפוסט שלך.

בלוג-פוסט-תגיות

לאחר שתסיים לכתוב את פוסט הבלוג שלך ולהוסיף קטגוריות ותגים, לחץ על הכחול פרסם כפתור בפינה השמאלית העליונה כדי לגרום לפוסט הבלוג שלך להיות חי באתר שלך.

7.2. הוסף סניף מסחר אלקטרוני

ענף המסחר האלקטרוני פורח ועתיד הקמעונאות הוא מסחר אלקטרוני. באמצעות וורדפרס, הוספת חזית חנות מסחר אלקטרוני לאתר שלך היא קלה כמו התקנת תוסף.

אמנם אתה יכול למצוא עשרות תוספים אלקטרוניים, WooCommerce מכה את המכנסיים מכל התחרות ונשאר לפני העקומה עם התכונות הייחודיות שלה וקלות השימוש.

woocommerce-ecommerce

WooCommerce הוא התוסף הטוב ביותר עבור מסחר אלקטרוני עבור WordPress. זה מאפשר לך לשלב בקלות חזית חנות עם האתר הקיים שלך ומאפשר לך לקבל תשלומים באמצעות PayPal. עם זאת, האינטרס שלך הוא לוודא כי נושא הוורדפרס שלך תואם ל- WooCommerce.

כמה תכונות של WooCommerce הן:

 • מאפשר לך למכור בקלות מוצרים פיזיים או דיגיטליים באתר האינטרנט שלך.
 • הוסף בקלות שערים נוספים לתשלומים באמצעות תוספי addon.
 • תמוך טונות של תוספים מוספים בחינם ופרמיום כדי לשפר את חזית החנות שלך.
 • אם אתה צריך לשכור מפתחים כדי להוסיף תכונות מותאמות אישית לאתר שלך, קל למצוא אותם מכיוון ש- WooCommerce הוא הפיתרון הפופולרי ביותר לסחר אלקטרוני עבור WordPress..

קרא את סקירת ה- WooCommerce למידע נוסף.

מחפש לשלב חנות מקוונת באתר שלך? התחל עוד היום עם WooCommerce.

7.3. הוסף לוח / פורום דיונים

הוספת לוח דיון או פורום באתר המופעל באמצעות וורדפרס שלך מועילה לגדל קהילה מעורבת. וורדפרס מקל על מתן פורומי דיון מושחלים בהם המשתמשים שלך יכולים להתערבב ולעבוד בשיתוף פעולה עם ציבור גדול יותר.

bbPress הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לפורומים של וורדפרס, ונוצר על ידי אותם אנשים שמאחורי WordPress.org.

bbpress

חלק מהיתרונות המגניבים של הפעלת האתר שלך בפורומים של bbPress הם:

 • קיימים מאות תוספים מוספים המאפשרים לך לשפר את הפורום שלך בקלות.
 • מקל על הפעלת הפורומים שלך בכמה לחיצות.
 • מגיע עם מערך מלא של תכונות הכוללות פרופילים מורחבים, פורומים קבוצתיים, התראות ורישום פעילויות וכו ‘.

קרא את סקירת ה- bbPress המלאה.

מחפש לשלב לוח / פורום דיונים באתר שלך? התחל עוד היום עם bbPress.

7.4. הפוך את האתר שלך לזמין במספר שפות

רוצה להגיע לקהל רחב יותר על ידי הפיכת אתר האינטרנט שלך לזמין במספר שפות? יצירת אתר רב-לשוני והגעה לקהל עולמי היא קלה באמצעות WordPress בזכות הסוגים השונים של תוספי התרגום הקיימים בשוק..

באמצעות וורדפרס תוכלו למצוא טונות של תוספים שונים המקלים על יצירת אתר רב לשוני.

בעוד שחלק מהתוספים מתמקדים בקלילות השימוש ומאפשרים לך ליצור ולנהל בקלות את האתר הרב-לשוני שלך, תוספים אחרים עוזרים לך לספק תרגום אוטומטי על סמך העדפות המשתמשים. אתה יכול גם למצוא תוספים שעוזרים לך
התחבר למתרגמים מקצועיים מתוך לוח המחוונים של וורדפרס.

כדי ליצור אתר רב-לשוני בקלות, אנו ממליצים להשתמש פוליאנג, אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לתרגום וורדפרס בספריית התוספים.

פוליאנג

עם Polylang, אתה יכול להשתמש בכמה שפות שתרצה, שהיא ידידותית למנועי חיפוש ותואמת גם לתוסף WooCommerce.

התחל עוד היום עם Polylang.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 6 – תוספי וורדפרס חיוניים & הדרכות

פרק 8: קדם וגדל את האתר שלך

פרק 8 לקדם את האתר

לפני שתתחיל להשקיע זמן ומשאבים בקידום האתר שלך, כדאי להקדיש רגע לבחון האם האתר שלך מספק ערך למבקרים שלך. לא משנה כמה תשקיעו בקידום אתרים, המבקרים שלכם לא יסתפקו אלא אם כן הוא מספק ערך כלשהו.

לדוגמה, אם האתר שלך הוא חנות מקוונת, ייתכן שתרצה לפרסם סרטונים מועילים המדגימים את המוצרים שלך וכיצד להשתמש בהם. אתה יכול גם להציע הנחות ענק ללקוחות בפעם הראשונה ורכישות מצורפות.

באופן דומה, אם יש לך אתר תוכן, אתה עלול ליצור תוכן עמוד שמדורג היטב בגוגל כך שהוא ימשוך מבקרים וקישורים נכנסים חדשים..

לאחר שבנית מערכת באתר שלך, כמו תוכן עמוד המספק ערך כלשהו למבקרים שלך, תוכל להתחיל להשקיע את זמנך ומשאביך בכדי להניע תנועה.

זכור כי ללא מערכות אלו המבקרים שלך לא יסתובבו, מה שהופך את מאמצי השיווק שלך לאפקטיביים פחות.

8.1. הסע תנועה לאתר שלך

תנועה היא חייו של כל אתר ובלעדיו האתר שלכם יהיה חסר ערך.

כמה דרכים שונות להביא תנועה לבלוג שלך הן:

 • פרסום אורחים: פרסם את מאמרי האורח שלך בבלוג פופולרי וכולל קישור חזרה לאתר שלך. מלבד נהיגה בתנועה, זה עוזר לך להפגין את המומחיות שלך בנישה שלך ולהקים את עצמך כסמכות.
 • להגיע לדוא”ל: צור רשימת בלוגרים במעגלי הנישה שלך. התחל קמפיין לניהול דוא”ל כדי לפנות לבלוגרים ולבקש מהם לספק קישור אחורי לאתר שלך. עם האסטרטגיות הנכונות, טקטיקה זו יעילה בבניית קישורים נכנסים והובלת תנועה.
 • אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO): קידום אתרים מאפשר לך להגדיל את התעבורה באתר שלך על ידי הגדרת פוסטים בבלוג שלך לדרגה גבוהה יותר במנועי חיפוש. בעזרת טקטיקות SEO באתר ומחוצה לה, אתה יכול לנהוג בתנועה אורגנית ממוקדת יותר לאתר שלך.
 • מדיה חברתית: עודדו את הקוראים שלכם לשתף את פוסטי הבלוגים שלכם למדיה החברתית. זה יכול לעזור לך להסיע את משתמשי המדיה החברתית לאתר שלך.

8.2. דרכים נוספות לקידום האתר שלך

אסטרטגיות קידום מכירות אינן מוגבלות לניוד תנועה מיידית. אם אתה מתמקד רק בעלייה לטווח הקצר, רוב הסיכויים שתאחז בקרוב.

תוהה על אילו אסטרטגיות קידום מכירות אתה יכול לסמוך לטווח הארוך? בואו נסתכל על כמה מהם בהמשך.

1. התחל רשימת דוא”ל:

אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על המבקרים קרוב עם המותג או האתר שלך היא על ידי יצירת רשימת דוא”ל. למעשה, נמצא כי 70% מהמבקרים בפעם הראשונה לעולם לא יחזרו לאתר שלך ברגע שהם יעזבו. עם זאת, באמצעות רשימת דוא”ל אתה יכול לבנות חיבור עם המבקרים שלך על ידי עדכון קבוע שלהם על המתרחש באתר שלך ובסופו של דבר להחזיר אותם לאתר שלך..

אתה יכול להירשם לכלי לבניית רשימה כמו Constant Contact, AWeber או MailChimp ולהתחיל לגדל את רשימת הדוא”ל שלך על ידי הוספת תיבת הרשמה לבלוג שלך..

2. הגדל את הרשימה שלך באופן אקספוננציאלי:

רוב טופסי ההרשמה המוגדרים כברירת מחדל שאתה יוצר משירותי שיווק בדוא”ל הם משעממים. זה הופך את ייצור הלידים לאפקטיבי פחות, מה שגם מאט משמעותית את הצמיחה של רשימת הדוא”ל שלך.

עם OptinMonster, אתה יכול ליצור טפסי אופטין יפהפיים המוכחים כגורמים להרשמות רבות יותר. זה מגיע גם עם עשרות אפשרויות מיקוד, כך שתוכלו להציג את הטופס למשתמש הנכון במיקום הנכון של האתר שלכם בזמן הנכון מבלי לתסכל אותו.

OptinMonster גם עוזר לך להפחית את נטישת העגלה באמצעות הצעות מבוססות התנהגות רגישות זמן, שיכולות להיות מועילות במיוחד לקמעונאים מקוונים.

3. לרכוש הובלות ולקוחות:

השקעה במודעות מקוונות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרכוש מבקרים, לידים ולקוחות. שלא כמו מודעות מסורתיות, מודעות מקוונות עוזרות לך לייזר למקד ללקוחות הפוטנציאליים שלך. מסיבה זו, אתה יכול לבזבז את תקציב הפרסום שלך ביעילות ולהפיק יותר הכנסות דרכו.

מודעות פייסבוק: פרסום בפייסבוק הוא ככל הנראה הקל ביותר, אך יעיל מספיק בכדי להסיע את הלקוחות הממוקדים שלך לאתרי האינטרנט שלך. זה מגיע עם טונות של אפשרויות מיקוד המאפשרות לך להציג את המודעות שלך לקטע הנכון של קהלי הפייסבוק שעשויים להפוך ללקוחות שלך..

AdWords של גוגל: כאשר נעשה נכון, Google AdWords היא שיטת הפרסום האמינה ביותר שעוזרת לך לייצר יותר לידים ולקוחות לעסק המקוון שלך. אתה יכול למקם את המודעות שלך ממש מעל תוצאות החיפוש של גוגל כדי למשוך מבקרים לאתר שלך ולמכור את המוצרים שלך.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 7 – הוסף תכונות משופרות לאתר שלך

פרק 9: רשימת בדיקה לפני ההשקה

פרק 9 לפני רשימת ההשקה

הקמת אתר אינטרנט זה עניין רציני. הצגת האתר שלך כדי לראות את העולם לפני שהוא מוכן יכולה להשפיע על המוניטין שלך ועלותך לקוחות עתידיים. לכן, לפני שאתה משיק את האתר שלך, עליך לוודא שיש לך הכל בסדר.

כדי למנוע ממך להפעיל את האתר שלך לפני שהוא מוכן, הנה רשימת בדיקה לפני ההשקה שתוכל לעקוב אחריה. עיין ברשימה שלהלן ולפני שאתה מפעיל את אתר האינטרנט שלך, וודא שאתה יכול לבדוק כל שלב.

 1. בנה את אתר האינטרנט שלך – בנה את אתר האינטרנט שלך וודא שיש לך את כל הדפים החשובים כמו דף הבית, אודות, דף קשר וכו ‘.
 2. הכן עם דף בקרוב – התלהב מהקהל שלך מהאתר שלך לפני שהוא יושק אפילו על ידי הוספת דף בקרוב לאתר שלך. אתה יכול לעשות זאת בקלות באמצעות תוסף WordPress בקרוב כמו SeedProd.
 3. בדוק אם יש שגיאות – בדוק באתר שלך אם יש שגיאות קטנות כגון שגיאות כתיב. וודא שקל לקרוא אותה על ידי בדיקת גופנים וצבעים.
 4. בדוק תמונות – בדוק אם התמונות שלך מופיעות באתר שלך, הן מותאמות וכי יש בהן טקסט alt.
 5. קישורי מבחן – בדוק את כל הקישורים באתר שלך כדי לוודא שהם עובדים ומובילים למקום הנכון. זה כולל ניווט באתר שלך, כמו גם קישורי כפתור או קישורים בתוך תוכן.
 6. קבע את התצורה של הגדרות וורדפרס – קבע את התצורה של הגדרות וורדפרס כמו נראות של מנועי חיפוש, מבנה permalink, הערות והתראות ואזור זמן.
 7. התקן את Analytics – צור חשבון Google Analytics והשתמש בו MonsterInsights כדי לעקוב אחר נתוני האתר שלך. בדוק כדי לוודא שהוא עוקב במדויק לפני שתפעיל את האתר שלך.
 8. מבחן לנייד – וודא שהאתר שלך ידידותי לנייד.
 9. בדוק את תאימות הדפדפן – וודא שהאתר שלך מופיע כראוי בכל סוגי הדפדפנים השונים באמצעות כלי כמו תמונות דפדפן.
 10. בדוק את ביצועי האתר שלך – בדוק את המהירות והביצועים של האתר שלך כדי לוודא שהוא מותאם למשתמשים. אתה יכול להשתמש בכלי בדיקת מהירות האתר בחינם כדי לבדוק את האתר שלך ולקבל הצעות לשיפורים.
 11. בצע אופטימיזציה של האתר שלך לקידום אתרים – התקן תוסף כמו Yoast SEO על מנת לבצע אופטימיזציה לאתר שלך לקידום אתרים.
 12. אבטח את האתר שלך – התקן תוסף אבטחה לאתר שלך כמו Sucuri. הקפד להשתמש בתוסף גיבוי כמו Updraft Plus ולמנוע הערות זבל באמצעות Akismet.

לאחר שביטלת כל שלב ברשימת הבדיקות לפני ההשקה, הגיע הזמן להפוך את אתר האינטרנט שלך לחי!

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 8 – קדם וגדל את אתר האינטרנט שלך

פרק 10: משאבים מועילים ושאלות נפוצות

פרק 10 משאבי וורדפרס

כדי להיות מסוגל לנהל אתר ולהגדיל אותו בפלטפורמת וורדפרס, שליטה בכיבוש כישורי וורדפרס שלך הם חיוניים. אמנם אינך צריך ללמוד שפות תכנות, אך אתה אמור לתקן כמה בעיות טכניות נפוצות בעצמך. מומלץ לעקוב אחר כמה מהמשאבים המובילים בוורדפרס באינטרנט.

כמה מהמשאבים הטובים ביותר בחינם בוורדפרס שתמצאו מועילים הם:

 • IsItWP: ב- IsItWP אנו מפרסמים באופן קבוע הדרכות וורדפרס, ביקורות נושא ותוספי וורדפרס, סיכומי מוצרים, מבצעי וורדפרס והרבה יותר..
 • WPBeginner: WPBeginner הוא המשאב הגדול ביותר בחינם בוורדפרס באינטרנט למתחילים בוורדפרס. על בסיס קבוע הם מפרסמים הדרכות וורדפרס שימושיות, סרטונים, מבצעים למוצרי וורדפרס והרבה יותר.
 • בלוג WPForms: רוצה להרחיב את העסק המקוון שלך באמצעות פלטפורמת WordPress? אז אתה צריך לעקוב אחר הבלוג WPForms בו ניתן לגלות שיטות עבודה מומלצות והמלצות וורדפרס לבניית כל סוגים של טפסים מקוונים של WordPress.
 • בלוג MonsterInsights: הבלוג של MonsterInsights הוא משאב מצוין שתוכלו לעקוב אחריו בכדי להשיג את השיטות והטיפים המומלצים של גוגל אנליטיקס.

לאחר שעזרנו לאלפי משתמשים להקים אתרים, גילינו שאנשים שואלים את אותן שאלות שוב ושוב. זו הסיבה שרכבנו רשימה של השאלות הנפוצות ביותר, כך שתוכלו בקלות להפעיל את האתר שלכם.

האם אוכל ליצור אתר ללא וורדפרס?

כן, אתה יכול לבנות אתר באמצעות HTML, CSS או עם כל בניית אתרים. עם זאת, אנו תמיד ממליצים לך להקים אתר עם וורדפרס מכיוון שרוב בוני אתרים חינמיים מציגים את המודעות שלהם באתר החינמי שלך, מה שגורם לו להיראות לא מקצועי. הם גם לא מאפשרים לך לבחור שם דומיין מותאם אישית לאתר שלך אלא אם כן אתה מנוי לתכנית פרמיה. כמו כן, אם אתה מפר את אחד מהתנאים שלהם, הם יכולים לכבות את האתר שלך ללא אזהרה.

מצד שני, בעזרת וורדפרס אתה מקבל חופש מלא על האתר שלך. בנוסף, אתה יכול להוסיף פונקציות נוספות מבלי להעסיק מפתח (כגון טפסים ליצירת קשר, חנות מקוונת וכו ‘).

האם אוכל ליצור אתר בוורדפרס ללא קידוד?

באמצעות וורדפרס כל אחד יכול ליצור אתר ללא כל ידע טכני. אתה יכול לבחור בקלות מתוך טונות של נושאים שונים של וורדפרס שיעזרו לך לשנות את המראה של אתרי האינטרנט שלך. בוורדפרס יש גם כמה גרר & בוני דפים נפתחים כמו ביבר בונה ו- Divi שמקל עליך ליצור אתרים בהתאמה אישית לחלוטין.

מה ההבדל בין WordPress.com ל- WordPress.org (WordPress המארח באופן עצמאי)?

WordPress.com היא פלטפורמת בלוגים חינמית המאפשרת לך לבעוט בהפעלה של אתר בקלות. עם זאת, זה מגיע עם הרבה מגבלות כמו זמינות נושא מוגבלת ושטח אחסון מוגבל. בנוסף, הפלטפורמה החינמית אינה מאפשרת לך לייצר רווחים מהאתר שלך עם ספקי צד שלישי (כמו Google AdSense).

WordPress.org, הידוע גם בשם WordPress המארח את עצמו, מחייב אותך להיות בעל תחום וחשבון אירוח כדי להפעיל אתר. באמצעות פלטפורמה המארחת עצמית, אתה מקבל שליטה מלאה באתר שלך, אתה יכול לייצר רווחים ממנו כפי שאתה רוצה, והוא מספק אפשרויות נושא והתאמה אישית בלתי מוגבלות, כמו גם שטח אחסון בלתי מוגבל בהתאם לספק האירוח שלך..

כמה עולה להקים אתר?

כדי להקים אתר בוורדפרס המארח את עצמך, תצטרך לרכוש שם דומיין במחיר של $ 14.99 לשנה וחשבון אירוח, שעלותו כ- $ 7.99 לחודש. בסך הכל, הקמת אתר תעלה עד 110.87 דולר בשנה.

אתה יכול למצוא אלפי ערכות נושא ותוספים חינמיים לאתר שלך. עם זאת, אם אתה מעדיף ערכות נושא ותוספים מובחרים, עלות ההפעלה של האתר שלך עשויה לגדול.

קרא גם את העצות של המומחה שלנו בכמה עולה אתר אינטרנט, כדי לקבל תשובה מעמיקה.

כיצד לגרום לנייד לאתר להיות מגיב?

בחירת נושא רספונסיבי לאתר שלך היא הדרך הקלה ביותר לגרום לתגובה לנייד של האתר שלך כך שהיא תפעל בכל מכשירים, כולל שולחנות עבודה, טלפונים ניידים וטאבלטים..

כיצד להפוך אתר בגוגל לחפש?

אם אתה רוצה שהמשתמשים הפוטנציאליים שלך יגלו את האתר שלך בגוגל, תצטרך לשפר את ה- SEO שלך (אופטימיזציה למנועי חיפוש). קידום אתרים הוא הנוהג להגדיל את התעבורה באתר שלך ממנועי חיפוש על ידי הגדרת דפי האינטרנט שלך לדירוג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש.

האם אוכל להקים אתר באופן אנונימי?

אם ברצונך לפרסם אתר אך להישאר בעילום שם, דאג להגן על הדומיין שלך כשפרטיות WHOIS מופעלת. באתרים אנונימיים אנשים משתמשים בדרך כלל בשם בדוי / כינוי כדי לכתוב תחת. אתה יכול אפילו ליצור דוא”ל ייחודי רק לניהול האתר.

איך אתרים מרוויחים כסף?

יש הרבה דרכים שונות לייצר רווחים מהאתר שלך ולהרוויח כסף באמצעותו. חלקם הם:

 • פרסום: מכור שטחי מודעות למפרסמים פוטנציאליים ישירות או דרך ספק צד שלישי כמו Google AdSense.
 • שיווק שותפים: קדם מוצרים באתר שלך והתחל לייצר הכנסות כאשר המבקרים שלך רוכשים מוצרים דרך קישורי השותפים שלך.
 • מכירת מוצרים: הוסף אתר חנות לאתר שלך והתחל למכור את המוצרים שלך למבקרים באתר שלך.
 • מכירת שירותים: הציעו שירות ללקוחות שלכם וייצרו הכנסות באמצעותו.

האם אוכל להוסיף בלוג לאתר שלי?

באמצעות WordPress קל להוסיף בלוג לאתר שלך. כל שעליכם לעשות הוא ליצור מאמרים על ידי ניווט אל הודעות »הוסף חדש, ולפרסם אותם על ידי לחיצה על פרסם כפתור.

בנוסף, הקפידו להוסיף קישור לבלוג שלכם בתפריט הניווט, כך שהמבקרים שלכם יוכלו לגלות אותו בקלות.

האם ניתן לנהל אתר על ידי משתמשים רבים?

כן. וורדפרס מגיעה עם 5 תפקידי ברירת מחדל של המשתמשים באמצעותם תוכלו לנהל את התפקידים וההרשאות עבור כל משתמש באתר שלכם: מנהל מערכת, עורך, מחבר, משתף ומנוי..

מהן קטגוריות ותגים בוורדפרס?

תוכן הבלוג שלך ב- WordPress מאורגן לפי קטגוריות ותגים.

קטגוריות הן בעצם קיבוץ רחב של פוסטים בבלוג שלך. חשוב על זה כנושאים כלליים שאתה מכסה או תוכן עניינים לבלוג שלך. מכיוון שהקטגוריות הינרכיות, אתה יכול להכיל קטגוריות משנה רבות ככל שתרצה.

התגים נועדו לתאר פרטים ספציפיים של הפוסט שלך. ניתן להשתמש בהם כדי למיין את הקטגוריות של התוכן שלך, והם אינם היררכיים. חשוב על אלה כחלק המדד של ספר.

כיצד אוכל ללמוד יותר על המינוחים של WordPress?

עיין בזה מונחי מילון מונחים של וורדפרס למתחילים בכל פעם שאתה תוהה ממונחים או קיצורים של וורדפרס מוזרים.

כיצד אוכל להפוך את האתר שלי למהיר יותר?

בחירת מארח אתרים אמין כמו Bluehost היא אחת הדרכים המומלצות להפוך את אתר האינטרנט שלך למהיר יותר. כמה שיטות אחרות הן:

 • צמצם את התמונות בהן אתה משתמש בדף בודד או עצלן טוען אותן אם אתה רוצה להשתמש בהרבה מהן בעמוד בודד.
 • הגבר את ביצועי האתר שלך באמצעות תוסף מטמון, כמו מטמון סה”כ W3.
 • תשתמש ב רשת למסירת תוכן (CDN).

כיצד אוכל להבטיח את האתר שלי?

כדי לאבטח את האתר שלך, מומלץ לגבות אותו על בסיס קבוע ולהשתמש בתוסף אבטחה, כמו Sucuri, כך שתוכל לסרוק אותו ולתקן כל בעיה כפי שהם נמצאו..

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך ללמוד כיצד להקים אתר וורדפרס מבלי להעסיק מפתח.

אם נהניתם ממאמר זה, עיינו במדריך שלנו כיצד להפעיל פודקאסט בדרך הנכונה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map