כיצד להקים בלוג וורדפרס בשנת 2020 [המדריך המלא]

כיצד להפעיל בלוג


האם אתה מחפש ליצור בלוג? אנו יודעים שהמחשבה על השקת בלוג יכולה להיות מפחידה, במיוחד אם אינך אדם בעל ידע טכני. עם זאת, החדשות הטובות הן: הקמת בלוג היא הרבה יותר קלה ממה שאתה חושב, ללא קשר למערכת המיומנות שלך.

פלטפורמות כתיבת בלוגים כמו וורדפרס הופכות את זה למאוד פשוט עבור כל אחד להקים בלוג מבלי לדעת שורת קוד אחת. לאחר שתקים את הבלוג, תוכל ליצור תוכן בעורך פוסט שנראה דומה מאוד ל- Microsoft Word. אתה יכול להתאים אישית את העיצוב, המראה והתחושה של הבלוג שלך באמצעות ממשק גרירה ושחרור קל לשימוש.

במילים אחרות, הקמת בלוג בשנת 2020 היא הרבה יותר קלה מאשר להתחיל לפני 10 שנים.

אז אתה רוצה להכין בלוג … אבל למה להקשיב לנו?

שלא כמו מומחי וונאבה אחרים ונביאי שקר, אנו רק מטיפים למה שאנחנו נוהגים.

בנינו כמה בלוגים גדולים בקריירה שלנו כולל זה. לאחר שעזרנו לאלפי משתמשי וורדפרס להתחיל בלוגים, אנו יודעים בדיוק מה צריך כדי לבנות בלוג מהמם מהיסוד.

בין אם אתה מתחיל מוחלט ובין אם אתה זקוק לרענון, במדריך זה, תוכל למצוא את כל מה שאתה צריך כדי להפעיל את הבלוג שלך ולהפעיל אותו.

חילקנו את המדריך הזה ל 12 פרקים שונים:

במדריך צעד אחר צעד זה, אנו נלמד אותך כיצד להתחיל בלוג מהיסוד בתוך פחות משעה.

אם אתה מעדיף לחתוך ישר למרדף ולצלול לתוך הדרכה טכנית שלב אחר שלב, ואז לכו על זה.

Contents

פרק 1: מדוע לפתוח בלוג?

פרק 1 מדוע לפתוח בלוג

כתיבת הבלוגים עשתה דרך ארוכה מאז הקמתה. בתחילה, משתמשים בו אנשים על מנת לשתף את מחשבותיהם ודעותיהם האישיות. עכשיו אפילו עסקים ברחבי העולם ממנפים בלוגים לצורך הרחבת טווח ההגעה שלהם ויצירת לידים חדשים.

כשמדובר בבלוגים, חשיבות קריטית למטרה או שתאבד את הכיוון וההשראה ככל שיעבור הזמן. כשאתה מבלוג במטרה, הקוראים שלך יתחברו אליו מכיוון שמטרה זו מאירה בכתיבתך.

הנה כמה מהסיבות לכך שאנשים מבלוגים:

כתיבת בלוגים ביומן / אישי

יש אנשים שמבלוגים כדי לתעד את כל מה שקורה, כדי שיוכלו לעקוב אחר ההתקדמות שלהם. זה עוזר לך ליצור קשר עם אנשים בעלי דמיון בקהילה ולבנות עימם מערכות יחסים ארוכות טווח.

להרוויח כסף מבלוגים

הרבה אנשים פותחים בלוג עם מטרה יחידה: להרוויח כסף באינטרנט.

הבלוג שלך יכול להיות מקור ההכנסה החצי פסיבי שלך, כלומר אתה יכול להרוויח כסף גם כשאתה לא מעדכן אותו באופן פעיל. כמה מהדרכים בהן אתה יכול לייצר רווחים מהבלוג שלך הוא:

 • פרסום: מכרו שטח מודעות בבלוג שלכם וצרו ממנו זרם קבוע של הכנסות.
 • שיווק שותפים: הפנה מוצרים לקהל שלך וייצר הכנסה כאשר הם רוכשים באמצעות קישורי ההפניה שלך.
 • למכור מוצרים: צור מוצר שאתה יודע שהקהל שלך יאהב ומכור אותו בבלוג שלך.

קבע את עצמך כרשות

בעידן דיגיטלי צפוף זה, כתיבת בלוגים יכולה לעזור לכם להפגין את המומחיות שלכם ולבסס אתכם כסמכות. כדי לעשות זאת, תצטרך לפקוח עין על מגמות בנישה שלך ולבלוג על כך בעקביות.

הקפד להציע טיפים והמלצות לקהל שלך על בסיס קבוע, כך שהם יבינו שהבלוג שלך הוא משאב יעיל בכל מה שקשור לגומחה שלך..

1.1. בחר את הגומחה המתאימה לבלוג שלך

כשאתה מתחיל בלוג, חובה להבין שבלוגים לא תמיד יהיו קשתות גשם וחדי קרן. בלוגים זה מרתון ולא ספרינט.

כדי להפעיל בלוג על בסיס ארוך טווח, יהיה עליך להתמיד. וכדי להתמיד, תצטרך לקחת בחשבון כמה דברים שונים בבחירת נושא לבלוג שלך:

 • תשוקה: לבלוגים מתמשכים, תצטרך לבחור נושא שאתה באמת מתלהב ממנו. אתה לא יכול לכתוב ברציפות על נושא שלא מרגש אותך.
 • נפח תנועה: רק בגלל שאתה אוהב נושא לא תמיד אומר שזה הטוב ביותר לפתיחת בלוג. אם אף אחד אחר לא רוצה לקרוא בלוג בנושא שאתה עומד לבחור בו, יהיה עליך לשקול מחדש את הנושא לפני שתקפוץ פנימה.
 • מטרה: שקול את מטרת הבלוג שלך כשאתה מחליט על נושא. לדוגמה, אם אתה רוצה להתפרנס מפרסום, אך הנישה צרה מדי עם נפח תנועה נמוך, ייתכן שתרצה להרחיב את הגומחה שלך או לשנות את אסטרטגיית המונטיזציה שלך..

1.2. השבת שיעורי כתיבה קונבנציונליים

כתיבת בלוגים שונה במקצת מהכתיבה המקובלת. אם אתה בלוגר שואף, ייתכן שיהיה עליך לבטל מידע על כמה דברים שלימדו אותך בשיעורי האנגלית שלך..

לדוגמה, כשאתה מבלוג או כותב לאינטרנט, מומלץ ליצור משפטים קצרים ואפילו פסקאות קצרות יותר, כך שהקוראים יוכלו לצרוך במהירות את המאמר שלך. הסיבה לכך היא בעיקר שלאנשים יש טווחי תשומת לב קצרים יותר ברשת.

הבדל נוסף הוא שעורכי הדפוס ממליצים לרוב על סופרים לכתוב בגוף שלישי. עם זאת, בלוגרים צפויים לכתוב בקול בגוף ראשון. על ידי כתיבה בקול בגוף ראשון, אתה מדבר ישירות אל הקוראים שלך בדיוק כמו שהיית עושה עם חבריך.

מלבד לדבר ישירות עם הקוראים שלך, תצטרך גם לבצע אופטימיזציה של פוסטים לבלוגים שלך למנועי חיפוש. זה יעזור למנועי חיפוש לגלות ולאינדקס את אתר האינטרנט שלך, כך שתוכל למשוך תנועה רבה יותר של מנועי חיפוש לבלוג שלך..

↑ חזור לתוכן העניינים

פרק 2: בחירת פלטפורמת בלוגים

פרק 2 בחר פלטפורמת בלוגים

פלטפורמת הבלוגים שתבחר יכולה ליצור או לשבור את הבלוג שלך.

לא כל פלטפורמת בלוגים נוצרת שווה. קל להציף את כל פלטפורמות הבלוגים השונות הזמינות. לכן, לפני שאתם קופצים פנימה, כדאי לקחת רגע לבחון כמה גורמים שונים:

 • מטרת הבלוגים שלך: בבחירת פלטפורמה, חשוב שתבדוק אם היא תואמת את יעדי הבלוגים שלך.
 • שימושיות: ברור שתצטרך לבחור פלטפורמה שקל להשתמש בה. בעזרת פלטפורמה אינטואיטיבית, תוכלו לבצע פעולות בקלות בעזרת עקומת למידה מינימלית.
 • מונטיזציה: בדוק שוב אם פלטפורמת הבלוגים שבחרת מאפשרת לך לייצר רווחים מהבלוג שלך באמצעות מודעות. לדוגמה, פלטפורמות מסוימות, כמו WordPress.com בחינם, אינן מאפשרות לך לייצר רווחים מהבלוג שלך. זה אומר שפלטפורמה כזו אינה מתאימה לך אם המטרה שלך היא להרוויח בלוגים של כסף.

2.1. העימות הטוב ביותר לפלטפורמות הבלוגים

עכשיו כשאתה יודע אילו גורמים תצטרך לקחת בחשבון, הבה נבחן כמה מפלטפורמות הבלוגים הטובות ביותר שקיימות.

WordPress.org

wordpress.org

ללא ספק, וורדפרס היא פלטפורמת הבלוגים הפופולרית ביותר שקיימת שם. במקור, וורדפרס הוקמה כפלטפורמת בלוגים, אך היא הפכה כעת למערכת ניהול תוכן מן המניין.

באמצעות וורדפרס אתה יכול לבנות כל אתר שאתה יכול לדמיין, כגון חנות מסחר אלקטרוני, פורום, רשת חברתית נישה וכו ‘..

אנו ממליצים מאוד להתחיל עם WordPress מכיוון שהוא נותן לך שליטה מלאה בבלוג שלך. כמו כן, עיין במאמר שלנו על מיטב ספרי וורדפרס כולל הספרים ליצירת אתר או בלוג באמצעות וורדפרס.

תמחור: כדי לבנות בלוג, תצטרך לרכוש שם דומיין וחשבון אירוח אתרים. שם תחום עולה בערך $ 14.99 לשנה ואירוח אתרים עולה בערך $ 7.99 לחודש. ביצענו עסקה עם Bluehost עבור משתמשי IsItWP, כך שתצטרך לשלם רק 2.65 דולר לחודש.

זה אומר 60% הנחה על אירוח וורדפרס ושם תחום בחינם.

וויקס

לוגו wix

Wix היא פלטפורמת בניית אתרים חינמית המאפשרת לך גם ליצור בלוג חדש לגמרי מהיסוד. כדי ליצור בלוג עם Wix, תצטרך לשלב את אפליקציית הבלוג באתר Wix שלך. תוכנית Wix החינמית מאפשרת לך להשתמש באחסון של 500 MB ורוחב פס של 1 ג’יגה-בתים.

כדי להסיר את מיתוג Wix ולשפר את התכונות המובנות, תוכלו לרכוש תוכנית פרימיום, החל מ -17 $ לחודש.

WordPress.com

פלטפורמת הבלוגים של wordpress.com

WordPress.com היא פלטפורמת בלוגים חינמית המנוהלת על ידי אותם אנשים כמו WordPress.org. באמצעות WordPress.com תוכלו ליצור בלוג בחינם, מבלי לרכוש שם תחום. אתה יכול לשדרג את המנוי שלך עבור תכונות משופרות, כגון דומיין מותאם אישית, מונטיזציה, אחסון נוסף וכו ‘.

הקפד לבדוק את ההבדלים בין WordPress.com ל- WordPress.org.

תמחור: אתה יכול להתחיל בלוג בסיסי בחינם. תמורת 48 דולר לשנה, אתה יכול לחבר שם דומיין מותאם אישית ולהסיר מודעות WordPress.com. כדי לייצר רווחים מהבלוג שלך, תצטרך לקבל את תוכנית הפרימיום תמורת 96 דולר לשנה.

בלוגר

פלטפורמת הבלוגים של Blogger.com

Blogger היא פלטפורמת בלוגים חינמית של גוגל. Blogger מאפשר לך להקים בלוג ולהפיק ממנו רווחים ממודעות מבלי שתצטרך לבזבז אגורה. למרות שהוא כולל את כל התכונות הדרושות לך לניהול בלוג, אינך יכול להוסיף פונקציות משופרות כמו חזית חנות מסחר אלקטרוני..

תמחור: Blogger היא פלטפורמת בלוגים בחינם של 100%.

2.2. מדוע אנו ממליצים על WordPress.org ליצור בלוג?

אנו ממליצים להשתמש בפלטפורמת WordPress.org המארחת את עצמה בפני כולם מכיוון שהיא פלטפורמת בלוגים מעולה באמת. אנו משתמשים בו בכל אתרי האינטרנט שלנו, כולל זה!

מילולית

ההבדל העיקרי בין וורדפרס שמתארח בעצמו לבין אפשרויות אחרות הוא שהוא מעניק לך חופש ושליטה מלאה באתר שלך. אתה יכול להתאים אישית את המראה והתחושה לפי הצורך. אתה יכול לייצר רווחים מהאתר שלך ככל שתרצה. אתה יכול אפילו להוסיף חנות מקוונת לבלוג שלך.

אחרון חביב, אף אחד לא יכול למחוק את הבלוג שלך רק בגלל שלא פעלת על פי תנאי השירות שלהם. עיין במדריך זה כדי לראות את רשימת ההבדלים המלאה בין WordPress.com לעומת WordPress.org.

כמו כן, עיין במאמר זה על העברת בלוג מבלוגר לוורדפרס.

כעת, לאחר שבחרנו את הפלטפורמה, נסתכל מה אתה צריך כדי להקים בלוג של וורדפרס.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 1 – מדוע לפתוח בלוג?

פרק 3: יצירת בלוג – מדריך טכני (שלב אחר שלב)

פרק 3 התחל מדריך טכני בבלוג

הפעלת בלוג אינה מדע טילים. עם מערך הכלים הנכון, קל להפעיל את הבלוג שלך.

לא משנה איזה סוג של בלוג אתם מחפשים ליצור, תצטרכו שיהיו לכם כמה דברים ביד, כמו שם תחום, פלטפורמת בלוגים ואירוח אתרים..

לאחר הקמת הבלוג, יהיה עליכם להתאים אישית את המראה שלו, להוסיף פונקציות חיוניות ועוד.

בפרק זה נסביר:

 • כיצד לבחור שם תחום
 • כיצד להגדיר שם תחום ואירוח אתרים
 • כיצד להתקין את WordPress במארח שלך
 • כיצד להתקין נושא וורדפרס כדי להתאים אישית את מראה הבלוג
 • כיצד להתקין תוסף וורדפרס להוסיף פונקציות

3.1. כיצד לבחור שם דומיין

רישום שם תחום הוא קל וזול, אך חשוב לבחור את שם הדומיין הנכון לאתר שלך שקל להקליד ולזכור אותו..

שם התחום שלך הוא כתובת הבלוג שלך באינטרנט, כמו Google.com או IsItWP.com. זה מה שהלקוחות שלך מקלידים בדפדפנים שלהם כדי לגשת לאתר שלך. בדרך כלל שם תחום עולה בסביבות 14.99 דולר לשנה.

בואו נסתכל על כמה גישות שונות שתוכלו לבצע בהן כדי לבחור שם דומיין לבלוג שלכם.

לכו על שם תחום למיתוג

חלפו הימים שבהם אתה יכול לשפר את דירוג החיפוש בבלוג שלך עם שם דומיין ממולא. אמנם כלול מילת מפתח בשם הדומיין שלך עדיין יכול להשפיע לטובה, אך מילוי מילות מפתח עלול להשפיע לרעה על מאמצי SEO שלך.

בבחירת שם דומיין, מומלץ לבחור בשם דומיין למותג, כמו ProBlogger.com או OptinMonster.com על שם ממולא במילות מפתח, כגון copywritingtweaks.com או killercopywriting.com.

לא רק שקל יותר לזכור אותם, אלא שזה עוזר לך להשיג השפעה חיובית על SEO בטווח הרחוק.

בחר את הרחבת הדומיין הנכונה

.דומיינים של com הם כל כך פופולריים שאנשים נוטים יותר להקליד [yourblog] .com בדפדפן שלהם כדי לבקר באתר שלך. למעשה, אם תבחר סיומת אחרת, ייתכן שתרצה לעשות עבודה נוספת בכדי לגרום לאנשים לזכור אותה.

כמובן, אנו ממליצים תמיד לבחור שם דומיין .com לבלוג שלך. עם זאת, אם .com אינו זמין, אתה יכול ללכת על .net או .org.

השתמש במחולל שמות דומיין

מחולל שמות מתחם מאת IsItWP

בחירת שם דומיין מושלם לבלוג שלך יכולה להיות מאיימת מכיוון שסביר להניח ששם הדומיין הראשון לבחירתך כבר נלקח. פירוש הדבר שתצטרך לבצע סיעור מוחות על רעיונות שמות תחום ולבדוק אם הזמינות שלהם אחת לאחת.

מחולל שמות תחום עוזר לך לחסוך זמן על ידי הפקה אוטומטית של טונות של רעיונות לדומיין על ידי הזנת מילת מפתח אחת או שתיים.

אתה יכול לבחור במחולל שמות הדומיינים של IsItWP למציאת שם הדומיין המושלם.

3.2. כיצד להגדיר שם תחום ואירוח אתרים

כעת, לאחר שמצאת שם דומיין, הדבר הבא שתצטרך לעשות הוא לרשום אותו ולהקים אירוח אתרים.

אם אתה חדש במרחב האינטרנט, להלן ההגדרה של שם דומיין ואירוח אתרים ב- WordPress.

שם דומיין: שם התחום שלך הוא כתובת הבלוג שלך באינטרנט, כמו Google.com או IsItWP.com. זה מה שהלקוחות שלך מקלידים בדפדפנים שלהם כדי לגשת לאתר שלך. בדרך כלל שם תחום עולה בסביבות 14.99 $ לשנה, אך אנו נראה לך כיצד להשיג שם בחינם בהמשך מאמר זה.

אירוח אתרים: חשבון אירוח האינטרנט שלך הוא המקום בו מאוחסנים התוכן והקבצים של הבלוג שלך. חשוב על זה כבית האתר שלך. כאשר מבקר מנסה לגשת לבלוג שלך על ידי הקלדת כתובת האינטרנט שלך (שם תחום), הם יופנו לקבצי האתר המאוחסנים בשרת אירוח האינטרנט שלך. אירוח אתרים בדרך כלל עולה 7.99 $ לחודש.

כמו כן, עיין בחברות אירוח הבלוג הטובות ביותר לעיון.

כשאתה מתחיל את הבלוג שלך לראשונה, העלות המשולבת של שם דומיין ואירוח יכולה להיראות כמו די הרבה.

זו הסיבה שביצענו עסקה עם Bluehost כדי להציע למשתמשים שלנו שם תחום בחינם, SSL בחינם ומעל 60% הנחה על אירוח וורדפרס..

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

Bluehost היא אחת מחברות האירוח הגדולות בעולם. הם היו מעורבים בקהילה של וורדפרס מאז 2005, והם ספק אירוח מומלץ על ידי WordPress.org.

פתק: אנו מאמינים בשקיפות מלאה. אם אתה רוכש אירוח באמצעות קישור ההפניה שלנו, נקבל עמלה קטנה ללא עלות נוספת עבורך. למעשה תקבל הנחה על אירוח + דומיין בחינם + SSL בחינם. אנו יכולים לקבל עמלה כמעט מכל חברת אירוח, אך אנו ממליצים רק על מוצרים שאנו מאמינים כי יעניקו ערך לקוראים שלנו.

כדי להפעיל את הבלוג שלך ב- WordPress, עבור לאתר של Bluehost ולחץ על תתחיל עכשיו כפתור.

צור בלוג ב - Bluehost - -

בדף הבא תתבקש לבחור תוכנית. מכיוון שאתה רק מתחיל, אתה יכול לבחור את התוכנית הבסיסית הכוללת גם תחום בחינם ותעודת SSL בחינם. אתה תמיד יכול לשדרג את חשבונך ככל שהאתר שלך יגדל.

בחר תוכנית bluehost כדי להפעיל בלוג

כעת תוכל לבחור דומיין קיים או לרכוש דומיין חדש בחינם. אנו ממליצים לקבל דומיין חדש מכיוון שהוא בחינם.

רכישת דומיין

כעת תתבקש להזין את פרטי החשבון שלך. לצורך הרשמה נוחה, אתה יכול להיכנס באמצעות Google באמצעות מספר לחיצות בלבד.

יצירת חשבון

לאחר הזנת הפרטים שלך, גלול מטה לאורך הדף עד שתמצא את תיבת פרטי החבילה. אתה יכול לבחור את התוכנית הבסיסית למשך 12 חודשים, 24 חודשים או 36 חודשים. תראה גם כי נבחרים מראש כמה תוספות שמגדילות את המחיר הכולל. אתה יכול לבטל את הסימון של התוספים האלה מכיוון שלא תצטרך אותם מייד. אתה תמיד יכול להוסיף אותם מאוחר יותר, במידת הצורך.

הערה: בחירת תוכנית 36 חודשים תקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך!

מידע על חבילה

לאחר שתגדיר את התוכנית שלך, גלול למטה בדף כדי להזין את פרטי התשלום שלך. יהיה עליך להסכים לתנאי השירות שלהם ואז לחץ על שלח.

זהו זה!

נרשמת בהצלחה לתכנית אירוח. תתבקש ליצור סיסמא עבור חשבונך. לאחר מכן תקבל דוא”ל עם פרטים כיצד להיכנס ללוח הבקרה של אירוח אתרים (cPanel) בו תוכל לנהל הכל, החל מקבצי אירוח לדוא”ל ותמיכה..

3.3. כיצד להתקין וורדפרס במארח האינטרנט שלך

עם Bluehost, אינך צריך לעבור תהליך התקנה של WordPress נפרד מכיוון ש- Bluehost עושה זאת כברירת מחדל. כל שעליך לעשות הוא לבחור את נושא הוורדפרס שלך, ואז לציין את השם ואת קו התג לבלוג שלך, ואתה תהיה מוכן להתחיל בעבודה עם WordPress.

לאחר ההרשמה לתכנית האירוח שלך, כעת תתבקש לבחור נושא וורדפרס. אתה יכול לבחור כמעט כל דבר במהלך שלב זה מכיוון שתמיד תוכל לשנות את העיצוב שלך אחר כך (נראה לך כיצד לעשות זאת בשלב מאוחר יותר של הדרכה זו). החלק החשוב ביותר הוא להתחיל לבנות את הבלוג שלך, אז קדימה לבחור כל נושא שתופס את העין רק כדי לגרום לך להתגלגל.

בחר נושא

לאחר מכן תתבקש לבחור את השם ואת קו התיוג של הבלוג שלך.

צור בלוג WordPress חדש

לאחר ציון הפרטים, לחץ על הבא. Bluehost תתקין כעת באופן אוטומטי את WordPress עבורך. לאחר סיום זה יראה לך מסך כזה:

התקנת WordPress הצליחה

אתה יכול להתחבר לאתר שלך על ידי הוספת wp-admin לכתובת האתר שלך. כך נראית כתובת האתר שלך בכניסה ל- WordPress:

http://example.com/wp-admin

כעת תוכל להיכנס לבלוג הוורדפרס שלך עם האישורים שנשלחו לכתובת הדוא”ל שלך.

כניסה wordpress - -

3.4. כיצד להתקין נושא וורדפרס

עכשיו כשאתה מחובר ל- WordPress, קל לשנות את המראה החזותי של הבלוג שלך. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את הנושא המתאים של וורדפרס ולהתקין אותו בבלוג הוורדפרס שלכם.

ערכת הנושא של ברירת המחדל של וורדפרס היא טובה, אך אם אתה רוצה מראה ותחושה שונים לאתר שלך, אתה יכול למצוא נושא חלופי מתוך ספריית העיצוב הרשמית ולהתקין אותו באתר שלך..

אך לפני שתבחר נושא אקראי בחינם לבלוג שלך, התבונן ברשימת הנושאים המובילים בוורדפרס והחלט איזו מהן תהיה הבחירה הטובה ביותר..

אם תבחר נושא פרימיום, יש להוריד אותו מאתר של ספק הנושא ולהעלות אותו ל- WordPress שלך.

אם החלטתם ללכת עם נושא וורדפרס בחינם ממאגר העיצוב הרשמי, תוכלו לחפש ולהתקין אותו ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס מבלי שתצטרכו להוריד אותו למחשב..

כדי להתקין נושא בחינם, נווט אל מראה »ערכות נושא בלוח המחוונים של וורדפרס. ואז לחץ על הוסף נושא חדש קופסא.

הוסף נושא חדש

לוח המחוונים שלך יראה כמה ערכות נושא. לפני התקנת נושא, באפשרותך לצפות בתצוגה מקדימה של זה על ידי לחיצה על התמונות הממוזערות המוצגות.

אתה יכול גם לסנן ערכות נושא המבוססות על פריסות, תכונות וגומחות בלוגים על ידי לחיצה על מסנן תכונות כפתור.

תכונת נושא מסנן

בפינה השמאלית, הקלד את שם הנושא בסרגל החיפוש. לאחר שמצאת את הנושא הנכון, רחף על התמונה שלו ולחץ על להתקין כפתור. בשלב הבא עליכם ללחוץ הפעל כדי לשנות את מראה הבלוג שלך.

נושא להתקין

3.5. כיצד להתקין תוסף WordPress

כעת, לאחר שהתקנת נושא וורדפרס, אתה בטח רוצה לדעת כיצד לשפר את הבלוג שלך על ידי הוספת תכונות כמו טופס יצירת קשר, גלריית תמונות וכו ‘..

באמצעות WordPress תוכלו למצוא אלפי תוספים (אפליקציות) בחינם המאפשרים לכם להוסיף בקלות תכונות נוספות לבלוג שלכם מבלי שתצטרכו לגעת בשורת קוד אחת. בדיוק כמו ערכות נושא של וורדפרס, תוכלו למצוא ולהתקין בקלות תוספים בחינם ממאגר התוספים של וורדפרס בלוח המחוונים של וורדפרס..

כל שעליכם לעשות הוא לבקר ב- תוספים »הוסף חדש השתמש בתיבת החיפוש בפינה השמאלית כדי למצוא תוסף. לאחר שתמצא את הפלאגין שאתה מחפש, לחץ על להתקין עכשיו לחץ על לחצן ואז לחץ הפעל.

התקן תוסף

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 2 – בחירת פלטפורמת בלוגים

פרק 4: קביעת תצורה של הגדרות הבלוג של וורדפרס

פרק 4 הגדרת הגדרות בלוג

כעת ביצעת את ההגדרה הבסיסית של הבלוג שלך.

אתה כבר יודע לשנות נושא של WordPress ולהתקין תוספים. בינתיים הכל טוב.

לפני שתקפוץ פנימה ותתחיל לפרסם מאמרים בבלוג שלך, תצטרך לשנות הגדרות ברירת מחדל כלשהן של בלוג ולהתאים אותן להעדפותיך. בואו נסתכל …

4.1. בחר את מבנה הפרמלינק שלך

בוורדפרס Permalink הוא כתובת האינטרנט / כתובת האתר של התוכן שאתה מפרסם באתר שלך. זה מה שאנשים נכנסים לסרגל הכתובות של הדפדפן שלהם כדי לבקר בדפי האינטרנט של האתר שלך.

הבחירה הלא נכונה בפרמינל עלולה לפגוע בתנועת מנועי החיפוש שלך ותעבורת ההפניה, ולכן חיוני שתבחר את הבחירה הנכונה בעת הקמת האתר שלך..

מבנה permalink ברירת המחדל המכונה מישור מכיל מספרים אקראיים בכתובת האתר שלך, שלא מספרים דבר על התוכן שלך, כך שבאמת כל אפשרות אחרת טובה יותר. בחר את זה המתאים ביותר לצרכים שלך.

כדי לבחור את מבנה הפרמלינק הנכון, עבור אל הגדרות »Permalinks בלוח המחוונים של וורדפרס.

הגדרות permalink WordPress - -

אם אין לך העדפה, אתה יכול פשוט לבחור שם הודעה אפשרות מהרשימה.

4.2. בחר בנראות של מנועי חיפוש

וורדפרס מגיעה עם אפשרות שמאפשרת לך להרתיע בקלות ממנועי חיפוש מהאינדקס של האתר שלך בלחיצה אחת. שלא לדבר, אסור לך אף פעם לבדוק אפשרות זו אם אתה מנהל אתר או בלוג מתוקשרים.

נראות מנועי חיפוש

עם זאת, להלן מספר מקרי שימוש בהם ברצונך לשקול להרתיע מנועי חיפוש מהאינדקס של האתר שלך.

 • תוכן פרטי: יתכן שלא תרצה להוסיף לאינדקס את התוכן הפרטי שלך מאחורי קיר שכר כמו אתר חברות שנוצר במיוחד לחברים שלך.
 • אתר בדיקה / פיתוח / הדגמה: כדי להימנע מעונש תוכן כפול עבור אתר הייצור שלך, ייתכן שתרצה לבצע ביטול אינדקס של אתר הפיתוח שלך ממנוע חיפוש.
 • תוכן דינמי: באופן דומה, ייתכן שתרצה למנוע את מנוע החיפוש לאינדקס לאתר שלך אם אתה יוצר תוכן דינמי שמתעדכן לעתים קרובות מדי.

4.3. הגדר את ההתאמה האישית של WordPress

רוצה לעדכן באופן מיידי את הגדרות הנושא שלך תוך כדי תצוגה מקדימה של מראה האתר שלך?

עכשיו זה אפשרי באמצעות WordPress Customizer. Customizer של וורדפרס מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של איך נראה תוכן האתר שלך עם נושא אחר, עם הגדרות נושא שונות, ועוד.

לדוגמה, אתה יכול להגדיר את כותרת האתר, התגית וה- Favicon שלך בקלות.

כדי לשנות את ההגדרות, כל שעליך לעשות הוא לנווט אליו מראה »התאמה אישית.

התאמה אישית של

4.4. צור תפריט ניווט

תפריט ניווט מספק קישור מהיר לכמה מהדפים החשובים באתר שלך. ב- WordPress, תפריט ניווט הוא תכונת נושא.

המראה והתצוגה שלו נשלטים על ידי נושא הוורדפרס שלך. לאחר שנוצרו כמה דפים חשובים תוכלו להמשיך ולהקים תפריט ניווט.

כדי להוסיף, לערוך או לנהל את תפריט הניווט, עבור אל מראה »תפריטים. לאחר מכן, לחץ על צור תפריט חדש.

צור תפריט בוורדפרס

כעת תתבקש לציין שם התפריט.

כפי שאתה יכול לראות בתמונה, הנושא שלנו תומך בשני מיקומי תפריט שונים: תפריט עליון ותפריט קישורים חברתיים. זכור שמיקומי התפריט ושמותיהם משתנים מעיצוב לנושא.

לאחר מכן בחר את הדפים שברצונך להוסיף לתפריט ואז לחץ הוסף לתפריט.

מבנה תפריט מיקום

ניתן למקם מחדש את התפריט באמצעות גרירה ושחרור. לאחר מכן תוכל לבחור את מיקום התפריט ולחץ על שמור תפריט כפתור.

4.5. הגדר יישומוני סרגל צד / כותרת תחתונה

ווידג’טים של וורדפרס הם אלמנטים פשוטים הניתנים להזזה המאפשרים לך להתאים אישית את האתר שלך בקלות. אתה יכול להשתמש בווידג’טים כדי לבצע מגוון של דברים, כגון הצגת פוסטים אחרונים, תגובות פופולריות, תיבת הרשמה לדוא”ל וכו ‘.

אתה יכול להוסיף ווידג’טים לאזורים המוכנים ל- Widget שלך באתר שלך. בדרך כלל המשמעות היא סרגל הצד של הבלוג שלך, אך נושאים רבים תומכים בהוספת ווידג’טים לכותרת התחתונה כמו גם לקטעים אחרים בדף הבית..

כדי להוסיף ווידג’טים לאזורים המוכנים ל- Widget שלך, כגון סרגל צד ותחתונה, בצע את השלבים שלהלן.

נווט ל מראה »ווידג’טים.

יישומונים של WordPress - -

בחלונית הימנית תוכל למצוא רשימה של יישומונים זמינים. אתה יכול למצוא כמה תיבות שונות בצד ימין, שהן אזורים מוכנים ל- widget הנתמכים על ידי הנושא שלך.

בדוגמה שלנו, הווידג’ט שלנו תומך בשלושה אזורים מוכנים של יישומונים: סרגל צד, כותרת תחתונה 1 וכותרת תחתונה 2.

כדי להוסיף ווידג’ט, כל שעליכם לעשות הוא לגרור אותו לכל אזור מוכן לרכיב widget.

4.6. החלט על קבלת הערות

הערות הן אורך החיים של כל בלוג או פרסום מקוון. בלוגים אינם מונולוגים. הם בנויים לניהול שיחות דו כיווניות עם הקוראים שלך באמצעות הערות.

בעזרת הערות בלוג תוכלו לעודד את הקוראים שלכם לעסוק אתכם ועם קוראים אחרים. אבל אתה תמיד צריך למתן את ההערות שלך לפני שהוא יופיע. בדרך זו תוכלו להבטיח שרק הערות לגיטימיות יתפרסמו.

כברירת מחדל, וורדפרס מאפשרת למשתמשים להגיב לבלוג שלך. אם אינך רוצה לקבל הערות, תוכל לפנות אליו הגדרות »דיון, ואז בטל את סימון התיבה שליד אפשר לאנשים לפרסם תגובות על מאמרים חדשים.

אפשר תגובות

4.7. החליטו על אפשר פינגבקים / trackbacks

ממש כמו הערות, כברירת מחדל, וורדפרס מאפשרת פינגבקים וטרייבקים. פינגבקים וטרייבקים מאפשרים לבלוגים אחרים להודיע ​​לך בכל פעם שהם מקשרים אליך.

מכיוון שרוב הפינגבקים והטראקבקים הם דואר זבל, האינטרס שלך הוא להשבית אותם באתר שלך. לשם כך ניתן לבטל את סימון התיבה, אפשר התראות על קישורים מבלוגים אחרים על ידי מעבר ל הגדרות »דיונים.

4.8 הגדר את אזור הזמן הרצוי

אזור זמן ברירת המחדל של וורדפרס הוא UTC +0. לאחר התקנת וורדפרס באתרך, ייתכן שתרצה לשנות את אזור הזמן להעדפתך. זה מקל עליך לתזמן את ההודעות שלך מראש.

כדי לשנות את אזור הזמן, עבור אל הגדרות »כללי ואז בחר עיר או קיזוז אזור זמן UTC.

אזור זמן

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 3 – יצירת בלוג – מדריך טכני (שלב אחר שלב)

פרק 5: תוספים חיוניים & הדרכות לבלוג הוורדפרס שלך

פרק 5 תוספים ומדריכים חיוניים

יש לך את התוסף הנכון בארגז הכלים שלך הכרחי כדי להרחיב את תכונות הליבה של הבלוג שלך ב- WordPress.

כל בלוג הוא ייחודי מבחינת הקהל, התוכן, העיצוב והתכונות. עם זאת, ישנם כמה תוספים נפוצים שכמעט כל בלוג יצטרך להתקין. מכיוון שדי קל להציף את כל התוספים השונים הזמינים לוורדפרס שעושים כמעט אותו דבר, בחרנו את הטובים שבהם למטה.

אנו משתמשים בתוספים אלה באתרים שלנו וממליצים למשתמשים שלנו להתקין אותם גם כן. לנוחיותכם, יחד עם שם התוספים, הסברנו גם את השימוש בהם וסיפקנו קישורים לגירסאות המקצוענות והחינמיות.

 • בנה טפסים ליצירת קשר עם WPFormsמקצוען | חינם
 • חבר את האתר שלך עם Google Analytics באמצעות MonsterInsightsמקצוען | חינם
 • שפר את ה- SEO שלך עם יוסט SEOמקצוען | חינם
 • הוסף שכבה נוספת של אבטחה באמצעות סוקורי
 • ערוך גיבוי קבוע עם משיכה פלוס – מקצוען | חינם
 • שפר את ביצועי וורדפרס עם מטמון סה”כ W3
 • למנוע תגובות ספאם באמצעות אקיסמט – מקצוען | חינם
 • הגדל את המנויים והמכירות שלך באמצעות OptinMonster

מכיוון שהסבר מפורט על כל התוספים יהיה מדהים, נסביר כיצד להוסיף רק 3 מהתכונות החיוניות ביותר לבלוג שלך באמצעות התוספים המפורטים למעלה..

 1. כיצד להוסיף טופס יצירת קשר עם WPForms
 2. כיצד לחבר את הבלוג שלך ל- Google Analytics עם MonsterInsights
 3. כיצד לשפר את ה- SEO שלך באמצעות SEO של Yoast

5.1. כיצד להוסיף טופס יצירת קשר עם WPForms

ללא קשר לנושא הבלוג שלך, יש צורך בטופס יצירת קשר בבלוג שלך. הוספת טופס יצירת קשר לבלוג שלך מקל על המבקרים ליצור איתך קשר.

WPForms הוא התוסף הטוב ביותר לצורכי יצירת קשר למתחילים בוורדפרס. זה מאפשר לך ליצור טופס יצירת קשר עם בונה גרירה ושחרור ומאפשר לך לפרסם אותו בכל מקום באתר שלך בקלות.

כמה יתרונות נוספים של שימוש ב- WPForms הם:

 • צרו כל סוג של טפסים מקוונים ללא בעיות, כגון טפסי קשר, טפסי תרומה, טפסי הרשמה, טפסי הרשמה, ועוד …
 • כל הטפסים שתיצור באמצעות WPForms יהיו בעלי תגובה 100%, כלומר הם פועלים בנייד, בטאבלטים ובשולחן העבודה.
 • שלב בצורה חלקה את הטופס שלך בכלי השיווק המועדפים שלך בדוא”ל או באפליקציות אינטרנט של צד שלישי.
 • ועוד…

קרא את סקירת ה- WPForms המלאה.

כדי ליצור טופס בבלוג שלך, ראשית, עליך להתקין WPForms על ידי ניווט אל תוספים »הוסף חדש. חפש את התוסף WPForms וכאשר הוא מופיע, לחץ על להתקין עכשיו, ואז הפעל.

התקן wpforms - -

לאחר מכן תועבר לדף קבלת הפנים היפהפה של WPForms. אתה יכול ללחוץ על צור את הטופס הראשון שלך כפתור או לחץ WPForms »הוסף חדש ליצור את הטופס הראשון שלך.

צור את הטופס הראשון שלך

בשלב הבא תתבקש לבחור תבנית. אתה יכול לבחור אחת מתבניות המקדימות או להתחיל עם טופס ריק. אם תרצה, אתה יכול לתת שם מותאם אישית לטופס יצירת הקשר הראשון שלך.

בחר תבנית טופס

WPForms מקל על בניית טופס עם גרירה ושחרור. לחץ על שדות הטופס המתאימים בלוח השמאלי כדי להוסיף אותם לטופס שלך. אתה יכול גם לסדר אותם בקלות ואפילו להסיר כל שדות מיותרים בקלות. לאחר ביצוע השינויים הנחוצים, לחץ על להציל.

ליצור טופס פשוט

לאחר מכן עבור אל לוח המחוונים ולחץ על WPForms »כל הטפסים. כעת תראה את כל הטפסים שיצרת. רק ליד שם הטופס שלך תראה את קוד הקוד של הטופס. העתק את קיצור הדרך הזה.

WPForms

עכשיו עבור לפוסט או לדף שבו תרצה להוסיף את הטופס ולחץ על ‘+’ שלט בפינה השמאלית העליונה של עורך גוטנברג שלך.

השתמש בשדה החיפוש חפש קוד קצר. בחר אותו כאשר נמצא. הבא יופיע על המסך שלך.

כעת הדבק את הקיצור שהעתקת קודם לכן והדבק אותו בשדה הנתון והקש על פרסם כפתור מימינך.

זהו זה! פרסמת בהצלחה טופס יצירת קשר.

רוצים ליצור טופס יצירת קשר בדרך הקלה? לאחר מכן, התחל עם WPForms היום.

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה WPForms Lite.

5.2. כיצד לחבר את הבלוג שלך ל- Google Analytics באמצעות MonsterInsights

אם אתה רוצה להגדיל את תנועת הבלוגים שלך, עליך להבין כיצד אנשים מוצאים את הבלוג שלך ומה הם עושים ברגע שהם בבלוג שלך.

הדרך הקלה ביותר למעקב אחר אינטראקציות משתמשים באתר שלך היא באמצעות Google Analytics. Google Analytics הוא פתרון המעקב הטוב ביותר עבור אתרים, והוא בחינם לשימוש.

התוסף MonsterInsights מקלה עליך על הגדרת Google Analytics בבלוג הוורדפרס שלך. בנוסף, זה מאפשר לך לנצל את מלוא הפוטנציאל של מעקב בגוגל אנליטיקס, כמו מעקב אחר הורדות קבצים, מעקב אחר מודעות, מעקב אחר הגשת טפסים, מעקב אחר עסקאות מסחר אלקטרוני וכו ‘, מבלי שתצטרך לגעת בשורת קוד אחת.

קרא את הסקירה המלאה של MonsterInsights.

כדי להגדיר את Google Analytics בבלוג שלך, עבור אל תוספים »הוסף חדש. חפש את MonsterInsights וכאשר התוסף מופיע, לחץ על להתקין עכשיו ואז, להפעיל.

התקנת אורות מפלצת

ראש אל תובנות »הגדרות לאימות הבלוג שלך באמצעות Google Analytics. לחץ על אשר באמצעות חשבון Google שלך.

לחץ על אימות באמצעות חשבון Google שלך

במסך הבא, בחר בחשבון Google שלך.

בחר חשבון Google לניתוח

בשלב הבא, אפשר ל- MonsterInsights לנהל את חשבונך.

לאפשר לתובנות מפלצת לנהל ניתוחים

לבסוף, בחר בפרופיל האתר הנכון לבלוג שלך ולחץ אימות מלא.

לאמת את השקפות המפלצות

לאחר האימות, תוכלו לבחון בקלות כיצד האתר שלכם מתנהל על ידי ביקור תובנות »דוחות.

וורדפרס. אנליטיקס עם

התחל עוד היום עם MonsterInsights כדי להגדיר בקלות את Google Analytics באתר שלך.

רוצה להתחיל עם הגרסה החינמית במקום? נסה MonsterInsights Lite.

5.3. כיצד לשפר את ה- SEO באמצעות SEO של Yoast

רוצה למשוך קהל ממוקד לבלוג שלך? הדרך הטובה ביותר למשוך מבקרים ממוקדים היא להניע תנועה רבה יותר במנועי חיפוש, המכונה גם תנועה אורגנית, על ידי שיפור ה- SEO של האתר שלך.

לפי OptinMonster, קידום אתרים הוא הנוהג להגדיל את התעבורה באתר שלך על ידי דפי האינטרנט שלך לדרג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש. מבקרים המגיעים לאתר שלך באמצעות מנועי חיפוש מכונים תנועה אורגנית.

קידום אתרים יכול להיות טכני ומסובך אבל בזכות תוספי SEO בחינם ומדריכי SEO של וורדפרס, זה הפך די קל, אפילו למתחילים.

אמנם אתה יכול למצוא שם טונות של תוספי SEO שונים, אנו משתמשים וממליצים על Yoast SEO. זהו התוסף SEO הפופולרי ביותר בשוק.

באמצעות Yoast SEO, אתה יכול להוסיף בקלות תגי מטא וכותרות לפוסטים / דפי הבלוג שלך ב- WordPress. זה גם מכריח אותך לבחור מילת מפתח להתמקד בפוסטים ובדפי הבלוגים שלך כדי לוודא שאתה משתמש במילת המפתח כראוי בדף זה..

ממרכז לוח הוורדפרס שלך, עבור אל תוספים »הוסף חדש. חפש את Yoast בסרגל החיפוש שתוכל למצוא בפינה השמאלית העליונה. התוסף של Yoast SEO יופיע בדף שלך. לחץ על להתקין ואז הפעל.

התקנת SEO

במרכז השליטה של ​​וורדפרס, כעת תוכל למצוא את תפריט SEO בשורת המשימות השמאלית. פשוט לחץ עליו. אם התוסף מגלה שגיאות SEO, באפשרותך לתקן אותן על ידי ביצוע ההצעות שניתנו.

הגדרת Yoast SEO היא קלה באמצעות אשף התצורה. פשוט לחץ על אשף התצורה להתחיל.

אשף התצורה של

בשלב הראשון תישאל אם ברצונך להגדיר את עצמך ב- Yoast SEO או לשכור מומחה שיעשה זאת עבורך. בחר הגדר קידום אתרים ב- YouTube לעשות זאת בעצמך.

קבע את התצורה של

בשלב הבא תישאל אם האתר שלך מוכן לאינדקס. אתה יכול לבחור באפשרות A. לאחר מכן, לחץ על הבא.

אינדקס SEO

עליך לבחור את סוג האתר בשלב הבא. בשבילך זה הבלוג. לאחר מכן, לחץ על הבא.

סוג האתר של יוסט

לגבי כרטיס גרף הידע של גוגל, תשאל אותך אם הבלוג מנוהל על ידי אדם או מותג. אם נבחר אדם, תצטרך לציין את שם האדם. אם תבחר חברה, תצטרך להוסיף גם את הלוגו. לאחר מכן, לחץ על הבא.

חברת SEO או אדם

כעת תוכל להזין את כתובת האתר של פרופיל המדיה החברתית בשדה המתאים לה. לאחר מכן, לחץ על הבא.

פרופילים חברתיים

בשלב הנראות של מנוע החיפוש, אינך צריך לשנות את הגדרות ברירת המחדל מכיוון שהן מוגדרות לאינדקס של הפוסטים והדפים שלך. פשוט לחץ הבא.

נראות מנועי החיפוש של SEO

ארכיוני המחברים עשויים ליצור בעיות תוכן כפולות עבור מנועי חיפוש. כדי למנוע את זה, אתה יכול להשבית אותו אם לבלוג שלך אין מחברים מרובים.

מחברים מרובים

בשלב הבא תתבקש לחבר את האתר שלך למסוף החיפוש של גוגל, שהוא כלי חינמי שנותן לך תובנות מפורטות לגבי האופן בו תוכן הבלוג שלך נתפס על ידי Google.

קונסולת החיפוש של גוגל

בשלב הבא תוכל להגדיר כותרת לבלוג שלך ואז לחץ הבא.

הגדרות כותרת SEO

כעת תוכל לצאת מאשף התצורה מכיוון שהצעדים האחרים נוצרו למטרות קידום, כמו הרשמה לניוזלטר של Yoast.

התחל לעבוד עם Yoast SEO עוד היום כדי לשפר את ה- SEO של הבלוג שלך.

↑ חזור לתוכן העניינים

«קודם: פרק 4 – הגדרת הגדרות הבלוג שלך

פרק 6: עבודה עם עורך וורדפרס ליצירת בלוג

פרק 6 בעבודה עם עורכי wp

וורדפרס מתהדרת בכך שהיא פלטפורמת הפרסום הטובה ביותר שקיימת, מבחינת הפופולריות והגמישות. כמובן שעם נתח שוק עצום של 60%, וורדפרס מכה את המכנסיים מכל התחרות שלהם.

עם זאת, החיסרון העיקרי הוא שעורכי הדואר והדפים אינם מלוטשים כמו פלטפורמות בלוגים אחרות. לעורך וורדפרס מדור קודם, המכונה כיום עורך קלאסי, יש ממשק בסגנון מעבד תמלילים. זה מאפשר למשתמשים להזין טקסט במצב טקסט או במצב חזותי. מכיוון שהיה חלק מ- WordPress כבר למעלה מעשור, משתמשים קיימים מורגלים בממשק זה.

עם זאת, עורכי פלטפורמות פרסום אחרות, כגון Medium או Ghost הם אינטואיטיביים בהרבה מזו של וורדפרס.

קשורים: כיצד לעבור מבינוני לוורדפרס (ללא השבתה!)

כדי להפוך את הוספת תוכן עשיר ל- WordPress לקלה ומהנה יותר, עם שחרור 5.0, WordPress נשלחת עם עורך חדש לגמרי, המכונה גוטנברג..

בפרק זה, נסתכל על ההבדלים בין גוטנברג לעורך הקלאסי.

6.1. תוכן כתיבה – עורך קלאסי מול גוטנברג

כברירת מחדל, וורדפרס נשלחת עם עורך גוטנברג, המאפשר לך להציג בתצוגה מקדימה את המאמר שלך מייד בעורך. עורך קלאסי, לעומת זאת, מאפשר למשתמשים להזין טקסט במצבי טקסט או חזותי.

עורך קלאסי

עם עורך קלאסי, משתמשים אינם יכולים להציג תצוגה מקדימה של הדף המוגמר באופן מיידי בעת כתיבת התוכן. עריכה והעברת אלמנטים שונים יכולים גם הם להיות טרחה. המשתמשים יצטרכו לעבור קדימה ואחורה בין מצבי טקסט לחזות. הם יכולים גם ליצור בעיות ריווח וגודל. כאן נכנס עורך גוטנברג.

עורך גוטנברג מאפשר לך לראות כיצד נראה דף מוגמר בזמן שהוא נמצא בעורך. ככה תוכלו להתאים את הגודל והמרווח בזמן אמת מבלי שתצטרכו לעבור ללוח התצוגה המקדימה. כל חוויית העריכה נבנתה מחדש לתוכן עשיר בתקשורת.

עורך גוטנברג

גוטנברג מפריד בין כל האלמנטים בתוכן שלך ליחידות בודדות הנקראות בלוקים. בניגוד לעורך הקלאסי, בלוקים בגוטנברג עוזרים לך להתאים בקלות את הסגנון והמראה של תכני המולטימדיה שלך ללא צורך להשתמש בקוד מותאם אישית..

6.2. מחליטים לבחור בונה דפים

ללא ספק, גוטנברג נבנה לספק חוויית כתיבה ועריכה ללא תחרות בוורדפרס. מטרתו להפוך את הוספת תוכן עשיר לוורדפרס לפשוטה ומהנה יותר. עם זאת, אין פירושו להחליף את תוספי בניית הדפים עבור WordPress.

עורכי וורדפרס המובנים מגיעים עם כל הכלים החיוניים מהקופסה ליצירת דף בסיסי באתרכם. עם זאת, אם ברצונך לבנות דף מושך עין, ייתכן שתרצה להשתמש בונה דפים באתר שלך.

לא רק שזה עוזר לך ליצור פריסה מותאמת אישית לדף האינטרנט שלך, אלא אתה יכול גם ליצור דף מהמם מבלי לשנות את ערכות הנושא הקיימות שלך ב- WordPress..

אנו ממליצים להשתמש בביבר בונה לבניית דף מותאם אישית. אתה יכול גם לבדוק את בוני הדפים הטובים ביותר עבור WordPress.

אנו מקווים שעכשיו יש לך רעיון בסיסי לגבי עורכי וורדפרס. בשני הפרקים הבאים נסביר כיצד ליצור דפי ופרסומי WordPress.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 5 – תוספי וורדפרס חיוניים & הדרכות

פרק 7: יצירת דפי וורדפרס

פרק 7 צור דף ב- wordpress

בוורדפרס תוכלו לפרסם תוכן כפוסט או כדף. כשאתה רוצה לפרסם מאמר רגיל בבלוג אתה כותב פוסט וכשאתה רוצה לפרסם דף אינטרנט עצמאי, כמו About, דפי צור קשר, אתה כותב דף.

הבדל נוסף הוא שפרסומים מאפשרים לארגן את התוכן באמצעות קטגוריות ותגים, ואילו הדפים מאפשרים להחיל תבניות מותאמות אישית ולסדר אותם מחדש על פי צרכיכם..

7.1. דפים חיוניים שתצטרך

דף הבית

עמוד הבית שלך הוא כנראה העמוד הראשון שהמבקרים רואים בבלוג שלך. כדי לקבל בחום את המבקרים בפעם הראשונה, מומלץ להתאים אישית את דף הבית שלך. פשוט תסתכל על דוגמא לדף הבית של IsItWP לקבלת השראה.

כברירת מחדל, וורדפרס מגדירה את עמוד הבלוג שלך כדף הבית. עם זאת, אתה יכול ליצור דף ולבחור אותו כדף הבית שלך. לפני שאתה צולל פנימה ויוצר דף הבית, להלן מספר דברים שצריך לקחת בחשבון.

 • תבנית מובנית: בדוק אם העיצוב שלך תומך בתבנית של דף הבית. במקרה כזה אתה יכול לעשות בו שימוש במקום ליצור דף בית חדש לגמרי, אלא אם כן אתה רוצה דף אחר.
 • פריסת רוחב מלא: אם ברצונך להגדיר דף בית בעצמך, יתכן שתרצה לבחור פריסת רוחב מלאה / ללא הצד של הדף. ככה תוכלו להימנע מאלמנטים של סרגל צידי מדף הבית שלכם וליצור בקלות דף המותאם אישית במיוחד.
 • בחר בונה דפים: אתה יכול למצוא עשרות בוני דפים שונים העוזרים לך ליצור דף מותאם אישית מדהים בעצמך.

לאחר שתקבע עמוד לעמוד הבית, תוכל לעבור אליו הגדרות »קריאה.

הגדרות דף הבית ב - WordPress - -

ואז בחר עמוד סטטי כדף הבית שלך ואז בחר את דף הבית והדף הפוסטים המועדף עליך.

אודות עמוד

יצירת דף אודות היא דרך נהדרת לבנות קשר רגשי עם הקהל שלכם. בדף אודות שלך, אתה יכול להסביר כיצד התחלת, מדוע ולאילו ערכים הבלוג שלך מיועד.

חיוני להבין את המניעים והפחדים של הקהל שלך לפני שתיצור דף אודות. ככה תוכלו ליצור סיפור עצמכם משכנע שהקהל שלכם יכול להתייחס אליו בקלות. תצטרך גם להבין את הקשרים הרגשיים הנכונים כדי לקשר את הבלוג שלך לבעיות הקוראים שלך.

אם אתם מחפשים השראה, הסתכלו בדף אודות SyedBalkhi.com.

אודות דוגמא לדף - Syed Balkhi

בעמוד אודות, סייד חושף את המאבקים בהם נקלע לאורך מסעו כיזם. מכיוון שהבלוג מכוון ליזמים ומשווקים שואפים, הקוראים יכולים ליצור קשר בקלות עם חיי היומיום שלהם.

דף יצירת קשר

דף הקשר שלך ממלא תפקיד חשוב בהפיכת המבקרים באתר שלך ללקוחות. אם אתה רוצה לעודד את הקהל שלך להתחבר אליך, הקפד להוסיף טופס יצירת קשר לדף הקשר שלך.

בהשוואה להצגת כתובת דוא”ל, טופס יצירת קשר בדף הקשר שלך מקל על הקהל שלך ליצור קשר איתך. ככה, הקהל שלך יכול ליצור איתך קשר מבלי לעזוב את האתר שלך.

אתה יכול להשתמש WPForms לבנות טופס יצירת קשר באתר שלך, שהוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לבניית טפסים עבור וורדפרס.

7.2. כיצד ליצור דף בלוג עם עורך קלאסי

ליצירת דף חדש, עבור אל דפים »הוסף חדש.

דף חדש בוורדפרס

כעת תוכל לציין כותרת לדף החדש שלך ולהוסיף תוכן כלשהו באזור הטקסט.

ה תכונות עמוד החלק מאפשר לך לבחור דף הורים. אתה יכול גם לקנן דפים על פי הצרכים שלך.

כמה נושאי וורדפרס מספקים לך תבניות עמוד מותאמות אישית. בחירת תבנית עוזרת לך להוסיף בקלות וריאציות מבניות לדפי האינטרנט שלך.

לאחר הוספת תוכן, צפה בתצוגה מקדימה של הדף שלך ואז לחץ על פרסם. פרסמת בהצלחה דף חדש.

7.3. כיצד ליצור דף בלוג עם גוטנברג

כעת נסתכל כיצד ליצור דף באמצעות עורך גוטנברג.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את ה- תוסף גוטנברג. זה יחליף את העורך הקלאסי בגוטנברג.

ליצירת דף, עבור אל דפים »הוסף חדש. תתבקש להוסיף כותרת לפוסט. לאחר מכן תוכל להתחיל לכתוב תוכן, ממש כמו העורך הקלאסי.

גוטנברג מאפשר לך להוסיף בקלות כל חסימת תוכן שתרצה כמו טקסט, תמונות, גלריות, תמונות גיבור, כפתורים וכו ‘. כדי להוסיף חסימה כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכלי Inserter (+).

חסימות בעורך גוטנברג

כדי למצוא את תכונות עמוד לחץ על כפתור ההילוכים בפינה השמאלית העליונה ואז לחץ על הכרטיסייה מסמך. בתכונות עמוד אתה יכול לבחור דף הורים ודפי קינון בהתאם לצרכים שלך.

עמוד מייחס גוטנברג

בכרטיסייה מסמך, אתה יכול לשנות את תבנית הדף שלך כדי להוסיף וריאציה מבנית לדפים שלך.

כדי להתאים אישית כל חסימת, אתה יכול לנווט אל הכרטיסייה חסום ולשנות את התצורות של הבלוק שבחרת.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 6 – עבודה עם עורך וורדפרס

פרק 8: כתיבת פוסט הבלוג הראשון שלך

פרק 8 יצירת פוסט בבלוג

כעת, לאחר שיצרת דפי וורדפרס סטטיים ומילאת סרגל צד ותחתונה עם מידע מתאים, הגיע הזמן להתחיל לפרסם את הפוסט הראשון בבלוג שלך..

בשלב זה אולי כבר הבנת את המטרה והגומחה של הבלוג שלך. אם לא, תוכל לחזור אליו פרק 1 ללמוד את זה.

8.1. כיצד ליצור פוסט עם עורך קלאסי

כדי ליצור את הפוסט הראשון בבלוג שלך, עבור אל עורך הפוסטים שלך על ידי לחיצה על הודעות »הוסף חדש.

יהיה עליך להוסיף כותרת לפוסט שלך ולהתחיל לכתוב תוכן בעורך הפוסט שלך. כדי להעלות תמונות לבלוג שלך, כל שעליך לעשות הוא לגרור ולשחרר את התמונות שלך לעורך הטקסט מהמחשב שלך. לחלופין, אתה יכול להשתמש ב- להוסיף מדיה כפתור להעלאת התמונות והסרטונים שלך.

להוסיף מדיה

8.2. כיצד ליצור פוסט עם גוטנברג

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את התוסף גוטנברג.

כדי ליצור פוסט, עבור אל הודעות »הוסף חדש. תתבקש להוסיף כותרת לפוסט. לאחר מכן תוכל להתחיל לכתוב תוכן, ממש כמו העורך הקלאסי.

גוטנברג מאפשר לך להוסיף בקלות כל חסימת תוכן שתרצה כמו טקסט, תמונות, גלריות, תמונות גיבור, כפתורים וכו ‘. כדי להוסיף חסימה כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכלי Inserter (+).

8.3. הוספת קטגוריות ותגים

תוכן הבלוג שלך ב- WordPress מאורגן לפי קטגוריות ותגים.

קטגוריות הן בעצם קיבוץ רחב של פוסטים בבלוג שלך. חשוב על זה כנושאים כלליים שאתה מכסה או תוכן עניינים לבלוג שלך. מכיוון שהם היררכיים, תוכל לכלול קטגוריות משנה לכל אחת מהן.

התגים נועדו לתאר פרטים ספציפיים של הפוסט שלך. ניתן להשתמש בהם כדי למיין את הקטגוריות של התוכן שלך והם אינם היררכיים.

כך ניתן להוסיף קטגוריות ותגים בעזרת עורך קלאסי:

במסך עורך הפוסטים שלך, גלול מטה לתיבת המטא של הקטגוריות בצד ימין. אתה יכול ללחוץ הוסף קטגוריה חדשה או פשוט בחר מהקטגוריות הקיימות.

קטגוריות ותגים - עורך קלאסי

באופן דומה, באמצעות תיבת המטא תגים, אתה יכול ליצור תגיות חדשות או לבחור מבין התגים הקיימים.

עם גוטנברג, כדי להוסיף קטגוריה ולהוסיף תגיות לפוסט הבלוג שלך, אתה יכול ללחוץ על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה של העורך שלך. בכרטיסייה מסמך, אתה יכול להוסיף קטגוריות ותגים לפוסט הבלוג שלך. אתה יכול גם לשנות את התמונה המוצגת שלך, הקטע ואפילו לשנות את אפשרויות הסטטוס והראות.

קטגוריות ותגים- גוטנברג

כדי להתאים אישית כל חסימת, אתה יכול לנווט אל הכרטיסייה חסום ולשנות את התצורות של הבלוק שבחרת.

אתה יכול ללחוץ על 3 הנקודות לשינוי התצוגה של העורך שלך. אתה יכול גם לעבור לעורך קוד אם תרצה.

לבסוף, תוכלו ללחוץ על כפתור הפרסום בפינה השמאלית.

↑ חזור לתוכן העניינים

«קודם: פרק 7 – יצירת דפי וורדפרס

פרק 9: קדם את הבלוג שלך

פרק 9 לקדם את הבלוג שלך

בלוג ללא קוראים ומעורבות הוא בלוג מת. אין שום ערך לקיים בלוג אם אף אחד לא רוצה לצרוך את התוכן שלך.

רק בגלל שפרסמת תוכן מעולה בבלוג שלך, זה לא תמיד אומר שזה יכול להכניס המון תנועה. למעשה, תצטרך למשוך את הקטע הנכון של הקוראים שיאהבו את סוג התוכן שאתה מפרסם. אחרת, הם לא ישארו בסביבה, שלא יהיו רווחיים עבורך בטווח הרחוק.

בפרק זה נסביר כמה דרכים שונות לקידום הבלוג שלך.

 • צור תוכן עמוד
 • להגיע לדוא”ל
 • שיווק בדוא”ל
 • מדיה חברתית
 • דרכים אחרות

9.1. צור תוכן עמוד

לפני שתצלול ותתחיל לקדם את הבלוג שלך, חיוני שתפרסם תוכן עמוד כלשהו באתרך. למעשה, אף אחד לא רוצה לדבוק באתר שאינו מספק ערך. המשמעות היא שאם אתה מביא תנועה לבלוג שאין לו בסיס איתן, כמו תוכן עמוד, אתה מאבד כמה מהנכסים החשובים ביותר שלך: זמן, כסף ומשאבים אחרים.

תוכן העמודים הוא האבן היסודית של הבלוג שלך. בדרך כלל זו סדרה של פוסטים בבלוג המייצגים את העבודה הטובה ביותר שלך, אבל זה יכול להיות גם אינפוגרפיה, סרטונים או כל סוג אחר של תוכן.

היתרון העיקרי של תוכן העמוד הוא בכך שהוא מביא עומס של מבקרים וקישורים נכנסים חדשים. מכיוון שהוא מספק ערך כלשהו, ​​סביר יותר שהקהל שלך ידבק בבלוג שלך ויקדם אותו. והכי חשוב, היא ממשיכה למשוך יותר תנועה – הרבה אחרי שהם פורסמו בתחילה.

לא בטוח איזה סוג של פוסטים אתה צריך לכתוב?

אל תדאג! נסביר כמה סוגים שונים של פוסטים בבלוג המוכחים כביכול.

 • הדרכות ומדריכי הדרכה: הסבירו כיצד לבצע משימה מייגעת צעד אחר צעד, בסגנון קל למעקב. המדריך הספציפי הזה שאתה קורא כרגע הוא דוגמה מושלמת להדרכה.
 • רשימת כרכים: פוסטים ברשימה הם תמיד בין התוכן המשותף ביותר באינטרנט מכיוון שהם קלים לעיכול.
 • החדשות האחרונות בענף: עיין בחדשות האחרונות בענף ובלוג בנושא. אתה יכול אפילו להסביר מה המשמעות של כל מגמה לקורא הממוצע, וכיצד הם יכולים לאמץ את השינויים בענף שלך.
 • נושאים שנוי במחלוקת: דיבורים על מחלוקת יכולים להביא כמה קוראים לבלוג שלך, אך היו זהירים! מחלוקות יכולות להיות אמוציונליות ביותר. שימו לב לשפה בה אתם משתמשים, ונסו לא להיות זדוניים בכוונה כשאתם מביעים את מחשבותיכם.

מחפש רעיונות נוספים לבלוגים? לקרוא 73 סוגים של פוסטים בבלוג שמוכחים שהם עובדים.

זכור שבלוגים הם תהליך קבוע. רק בגלל שיצרת סדרת פוסטים, לא אומר שסיימת עם תוכן. זכרו, בלוגים זה מרתון ולא ספרינט.

ההצלחה של הבלוג שלך נעוצה בכמה שאתה מתמיד מבחינת הפקת תוכן איכותי. עכשיו אתה לא צריך להפיק פוסט בלוג אחד בכל יום. קבעו לוח זמנים לפרסום והצמדו אליו.

9.2. להגיע לדוא”ל

לאחר שתניח בסיס איתן לבלוג שלך על ידי יצירת סדרת תוכן עמוד, הגיע הזמן להגביר ולהתחיל לקדם את הבלוג שלך..

הוצאת דוא”ל מסייעת לך לקדם את הבלוג שלך בכמה דרכים שונות: אתה יכול לנהוג בתנועה וקישורים נכנסים, לקבל אזכורות לעיתונות, להציע פוסטים באורחים בבלוגים פופולריים ועוד..

ללא ספק, הוצאת דוא”ל היא הדרך הקלה ביותר לפתח קשר אישי עם משפיעים בנישה שלך. כך תוכלו להגיע לדואר אלקטרוני, הדרך הנכונה.

שלב 1להבין את מטרתך.

לדוגמה, אתה יכול להתחיל קמפיין outreach כדי להציע מאמרים אורחים בבלוגים פופולריים. או אם ברצונך לבנות קישורים נכנסים, אולי תרצה להשפיע על משפיעים ולהודיע ​​להם שהפקת בבלוג שלך תוכן חשוב ששווה לקשר אליו.

שלב 2: מצא כתובות דוא”ל על סמך מטרתך.

אם אתה מחפש לפרסם אורחים, צור רשימת כתובות דוא”ל של בלוגרים פופולריים.

שלב 3: השתמש בכלי לניהול דוא”ל, כמו OutreachPlus כדי ליצור קמפיין outreach.

outreachplus

OutreachPlus עוזר לך להתאים אישית את מסע הפרסום שלך, לקבלת תשואות גבוהה יותר, תשובה ומעורבות. זה מייעל את מאמצי ההישג שלך ועוזר לך להפיק את התוצאות הטובות ביותר.

עם האסטרטגיות הנכונות, הוצאת דוא”ל יכולה להיות יעילה מאוד בבניית קישורים נכנסים והנעת תנועה.

9.3. שיווק בדוא”ל

האם ידעת ש 95% מהמבקרים בפעם הראשונה שלך לעולם לא יחזרו לאתר שלך? פירוש הדבר שאם אתה לא בונה קשר עם המבקרים בפעם הראשונה ומביא אותם לביקור שוב ושוב, הם ייעלמו לנצח.

יצירת עלון דוא”ל היא הדרך הטובה ביותר ליצור קשר עם הקהל שלך ולעודד אותם לחזור לאתר שלך.

ליצירת עלון דוא”ל, אתה יכול לבחור בתוכנה שיווקית בדוא”ל כמו Constant Contact או MailChimp. אתה יכול מדי פעם לשלוח להם מיילים מועילים לבניית מערכת יחסים ארוכת שנים. אחת לתקופה תוכלו לקדם את פוסטים הבלוגים האחרונים שלכם בניוזלטר ולעודד את המנויים שלכם לבקר באתרכם.

9.4. מדיה חברתית

מדיה חברתית היא אחד ממקורות התנועה האמינים ביותר לבלוג שלך. אם אתה נאבק בפיצוח הקוד בכדי להעביר תנועה חברתית לבלוג שלך, להלן מספר טיפים שעשויים לעזור.

הגדר את היסודות

צור פרופיל לבלוג שלך באתרי רשתות חברתיות שונות. אתה יכול להציג את הפרופילים בבלוג שלך ולעודד את המשתמשים להתחבר אליך. בנוסף, התקן תוסף לשיתוף חברתי כמו ספירות משותפות והקל על המשתמשים שלך לשתף את התוכן במדיה החברתית.

התמקד בפלטפורמות מדיה חברתית אחת או שתיים

התמקדות בכל רשת חברתית שם בחוץ יכולה להפיץ את עצמך רזה מדי. אם יש לך תקציב ומשאבים מוגבלים, האינטרס שלך הוא להתמקד רק בפלטפורמה חברתית אחת או שתיים בהתחלה.

אם אתם מחפשים השראה לנהיגה בתעבורה במדיה חברתית, תוכלו לבדוק זאת כיצד להגדיל את התעבורה בפייסבוק ב- 332%.

בצע אופטימיזציה לתוכן שלך

אם אי פעם שיתפת פוסט בבלוג במדיה החברתית, יתכן ששמת לב שהרשת החברתית שולפת אוטומטית את התמונה, הכותרת והתיאור של התוכן שלך. מידע זה נותן מתאר בסיסי לגבי התוכן שאתה משתף, ומפנה למשתמשים אחרים ללחוץ עליו.

אם אינך מצליח למצוא תצוגה מקדימה יפה של הפוסט שלך תוך כדי שיתוף במדיה החברתית, רוב הסיכויים שהנושא שלך אינו תומך בתגי OG (Open Graph). תגיות OG עוזרות לרשתות חברתיות לשלוף את המידע הנכון מהקישור שלך. אם נתקלת באותה הבעיה לגבי הקישורים שאתה משתף, ייתכן שתרצה לבדוק כיצד לתקן את הבעיה.

9.5. דרכים אחרות לקידום הבלוג שלך

להלן מספר דרכים נוספות לקידום הבלוג שלך.

הערות בלוג: הגיבו באופן פעיל לבלוגים פופולריים בנישה שלכם והסתבכו בשיחות. כאשר משתמשים לוחצים על שמך, הם יופנו לבלוג שלך (בתנאי שהבלוג עליו הגבת מאפשר קישורים נכנסים משם של מגיב).

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO): קידום אתרים מאפשר לך להגדיל את התעבורה באתר שלך על ידי הגדרת פוסטים בבלוג שלך לדירוג גבוה יותר במנועי חיפוש. בעזרת טקטיקות SEO באתר ומחוצה לה, אתה יכול לנהוג בתנועה אורגנית ממוקדת יותר לאתר שלך. תוכלו למצוא עוד על כך בפרק הבא.

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 8 – כתיבת פוסט הבלוג הראשון שלך

פרק 10: קידום אתרים בוורדפרס: תחילת העבודה

פרק 10 WordPress SEO

רוצה להעביר תנועה ממוקדת לאתר שלך ממנועי חיפוש? אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) יכולה להיות מסובכת בגלל אלגוריתמי החיפוש המשתנים תדיר.

עם זאת, עם האסטרטגיה הנכונה, תוכלו להגדיל את התנועה האורגנית שלכם למרות שינויי האלגוריתם המתמידים. על ידי ביצוע הטקטיקות הטובות ביותר לקידום אתרים, אתה מאפשר למנועי חיפוש לסרוק את האתר שלך ולאינדקס אותו בקלות.

בפרק זה נדון בדברים הבאים:

 • מחקר מילות מפתח
 • קידום אתרים בדף
 • בניית קישורים

10.1. מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר ב- SEO. חקר מילות מפתח עוזר לך להבין מה הקהל שלך מחפש בגוגל.

באופן אידיאלי, יהיה עליכם למצוא כל שילוב אפשרי של מילות מפתח בהן הקהל הפוטנציאלי שלכם משתמש בגוגל כדי למצוא את התוכן שלכם.

להלן כמה כלי מחקר למילות מפתח שעשויים למצוא לך מועיל.

 • מתכנן מילות המפתח של גוגל: מתכנן מילות מפתח הוא כלי חינמי שעוזר לך למצוא את מילות המפתח המתאימות לקמפיינים שלך ב- AdWords. אתה יכול להשתמש באותו הכלי לסיעור מוחות רעיונות התוכן שלך.
 • חיפוש בגוגל: חיפוש בגוגל עוזר לך למצוא הרבה מילות מפתח קשורות לבלוג שלך. תוכל למצוא את מילות המפתח הקשורות בתחתית דף תוצאות החיפוש שלך.
 • SEMRush: SEMRush הוא כלי בתשלום שעוזר לך למצוא רשימה של מילות מפתח אפשריות לבלוג שלך. זה עוזר לך לברר מה עובד לתחרות שלך, באילו מבקרים באתר בענף שלך מחפשים ואילו מילות מפתח עליך להתמקד.

ברגע שיש לך רשימה של מילות מפתח אפשריות, הגיע הזמן ליצור לוח שנה לעריכה כדי לייעל את תהליך יצירת התוכן שלך.

10.2. קידום אתרים בדף

כדי לדרג גבוה יותר בגוגל ולמקם את דפי האינטרנט שלך בראש תוצאות החיפוש, תצטרך לבצע אופטימיזציה של דפי האינטרנט שלך למנוע חיפוש..

באמצעות וורדפרס, קל לבצע אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש. כך תעשה זאת.

התקן תוסף SEO

תוסף SEO עוזר לך להפוך את מנוע החיפוש לאתר שלך לידידותי. אנו ממליצים להתקין את ה- תוסף Yoast באתר שלך. לאחר התקנת התוסף, תמצא תיבת מטה בכל עורך פוסטים ודפים שיוסיפו כותרת, תיאור ומילת מפתח של SEO..

Yoast SEO מאלץ אותך לבחור מילת מפתח בפוקוס כשאתה מפרסם תוכן, ואז מבטיח שאתה משתמש בזה כהלכה בדף זה..

הוסף תגיות alt לתמונות

עזרה בתגי Alt מתארת ​​את מה שיש בתמונה. גוגל מעניקה ערך גבוה יחסית לטקסט alt כדי לזהות מה יש בתמונה ונושא הטקסט שמסביב.

קישור פנימי

הוסף 2-3 קישורים פנימיים לכל פוסט בודד.

קישורים פנימיים מאפשרים למשתמשים לנווט לדפים אחרים. זה שומר על המבקרים שלך יותר באתר שלך וחשוב מכך, מגדיל את מיץ הקישורים שלך, מה שמשפר את ה- SEO שלך.

10.3. בניית קישורים

בניית קישורים היא גורם מרכזי באופן בו מדרגת גוגל דפי אינטרנט. אתה יכול לשפר את דירוג הבלוג שלך על ידי הגדלת מספר הקישורים האיכותיים המקשרים לדפים שלך.

יש המון דרכים שונות לבנות באופן לגיטימי קישורים נכנסים לאתר שלך. בואו נסתכל על כמה מהם להלן.

צור תוכן עמוד:

הזכרנו את זה כבר אבל אנחנו אומרים את זה שוב. לפני שאתם צוללים פנימה ומנסים לבנות קישורים נכנסים, וודאו שכבר פרסמתם קומץ תוכן שכדאי לקשר אליו. כמה דוגמאות לתכני העמודים הם מדריכי הוראות, רשימת רשימה ומחקרי מקרה.

צור אינפוגרפיות הניתנות לשיתוף:

אתה יכול לשכור מעצב גרפי או ליצור אותו בעצמך באמצעות כלי ליצירת אינפוגרפיקה כגון קנבה, פיקטוחרט או ויסמי. לאחר יצירתו, הפוך אותו לשיתוף על ידי מתן קוד הטמעה שהמשתמשים שלך יכולים להשתמש בהם בקלות.

פנה אל מקשרים סבירים:

צור רשימת בלוגים שעלולים לספק קישור חזרה לבלוג שלך. לדוגמה, אתה יכול למצוא בלוגים המפרסמים סקירה שבועית על הגומחה שלך ולבקש מהם להציג את המאמר שלך בפוסט הקרוב שלהם.

פרסם ראיונות:

צרו רשימת משפיעים ופרסמו איתם ראיון בשאלה אחת. רוב הסיכויים שהם יוסיפו קישור לראיון שפרסמת.

בלוגים אורחים:

פרסם מאמרים אורחים באיכות גבוהה באתרים נחשבים בגומחה שלך. אף שזו אסטרטגיה יעילה להשיג קישורים, זכור כי גוגל פגעה במשווקים שעושים שימוש לרעה בטקטיקה זו באמצעות מאמרים וקישורים באיכות נמוכה..

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 9 – קדם את הבלוג שלך

פרק 11: הרווח רווח מהבלוג שלך

פרק 11 ייצר רווחים מהבלוג שלך

האם אתה רוצה לפרוש מתפקידך בין 9 ל -5? תוהה איך להתחיל בלוג ולעשות כסף? ואז אתה לא לבד!

בעוד שמונטיזציה בבלוג אינה תכנית עשירה מהירה, עם האסטרטגיות הנכונות, אפשר בהחלט להשיג הכנסה סולידית.

בפרק זה נסביר 4 ​​שיטות שונות להרוויח בלוגים של כסף.

 1. פרסום
 2. שיווק שותפים
 3. עצמאי
 4. מכירת מוצרים

11.1. פרסום

פרסום הוא כנראה הדרך הקלה ביותר להרוויח בלוגים.

אתה יכול להתחיל בהצגת מודעות מאת Google AdSense, שהיא רשת פרסום של גוגל. הדבר הטוב ביותר הוא שזה לא דורש מכם נפח תנועה עצום כדי להצטרף לתוכנית.

לחלופין, אתה יכול למכור מודעות ישירות באתר שלך. זה יעיל לבלוג שלך אם הוא מושך בסיס תנועה משמעותי. מכיוון שזה לא תלוי ברשתות מודעות כלשהן, אתה יכול לשמור על רווחי הכנסות המודעה המלאים.

למונטיזציה של האתר שלך עם כל סוג של מודעות, אנו ממליצים להשתמש בתוסף AdSanity. זה מפשט את ניהול המודעות עוזר לך לייצר הכנסות רבות יותר ממודעות במינימום מאמץ.

11.2. שיווק שותפים

שיווק שותפים עוזר לך לייצר הכנסות מהבלוג שלך כאשר מישהו רוכש מוצר באמצעות הפניות שלך. בעיקרון, אתה בוחר מוצר שאתה אוהב, מכניס קישור שותף למוצר זה ובכל פעם שמישהו רוכש אותו על ידי לחיצה על הקישור שלך, אתה יכול להרוויח עמלות..

אם אתה חושב שמודעות מעצבנות, שיווק שותפים הוא הדרך הטובה ביותר להרוויח הכנסות סולידיות מהבלוג שלך. אתה יכול אפילו להשתמש בו בשילוב עם פרסום ושיטות מונטיזציה אחרות.

אנו משתמשים וממליצים על ThirstyAffiliates לניהול והסרת קישורים קשורים.

11.3. עצמאי

הצעת הכישורים והמומחיות שלך בבלוג שלך כפרילנסר היא הדרך הטובה ביותר להתפרנס אתה הבלוג שלך. לא רק שתוכלו להציג את תיק העבודות בבלוג, אלא גם תוכלו למשוך את הקטע הנכון של לקוחות משלמים.

הקפד ליצור דף שכור אותי בבלוג שלך ולקדם את הדף באופן נרחב.

11.4. מכירת מוצרים

אם אתה מעוניין להשיג זרם קבוע של הכנסה פסיבית, ייתכן שתרצה לשקול מכירת מוצרים מהבלוג שלך. עם האסטרטגיות הנכונות, ניתן בהחלט להרוויח הכנסה מלאה מהבלוג שלך על ידי מכירת מוצרים.

להלן מספר רעיונות:

מכור ספרים אלקטרוניים: יצירת מוצר יכולה להיות משימה מייגעת ומפחידה. אם כבר פרסמת איזה תוכן עמוד טוב, אתה יכול בקלות להחזיר אותם מחדש לספר אלקטרוני ולמכור אותו לקהל שלך.

שלב חנות מסחר אלקטרוני: שלב חזית חנות מסחר אלקטרוני בבלוג הקיים שלך עם תוסף eCommerce כמו WooCommerce. אם אתה מוכר סחורה שמשקפת את סוג התוכן שהם אוהבים בבלוג שלך, תוכל להחזיר את בסיס המשתמשים הקיים שלך בכדי למכור את מוצרי eCommerce שלך..

↑ חזור לתוכן העניינים

«הקודם: פרק 10 – וורדפרס SEO: תחילת העבודה

פרק 12: משאבים ללימוד וורדפרס

פרק 12 משאבי וורדפרס

קהילת וורדפרס היא ענקית, כך שתוכלו למצוא טונות של משאבים שונים באינטרנט שיעזרו לכם ללמוד ולשלוט בוורדפרס.

כמה מהמשאבים הטובים ביותר בחינם בוורדפרס שתוכלו למצוא באינטרנט הם:

 • IsItWP: ב- IsItWP אנו מפרסמים באופן קבוע הדרכות וורדפרס, ערכות נושא של תוספי וורדפרס בנושא תוספות, ביקורות, מבצעי וורדפרס והרבה יותר..
 • WPBeginner: WPBeginner הוא המשאב הגדול ביותר בחינם בוורדפרס באינטרנט למתחילים בוורדפרס. הם מפרסמים באופן קבוע הדרכות שימושיות, סרטונים, קודי קופונים למוצרי WordPress ועוד ועוד.
 • בלוג WPForms: אם ברצונך לקרוא הדרכות שיעזרו לך להרחיב את העסק שלך באמצעות פלטפורמת הוורדפרס, עליך לעקוב אחר הבלוג WPForms. אתה יכול גם למצוא טיפים ושיטות מומלצות לבניית כל סוגים של טפסי וורדפרס מקוונים.
 • בלוג MonsterInsights: הבלוג MonsterInsights הוא משאב מצוין שתוכלו לעקוב אחריו בכדי להתמודד עם השיטות וההמלצות הטובות ביותר של Google Analytics.

שאלות נפוצות

לאחר שעזרנו לאלפי משתמשים להקים בלוג, גילינו שאנשים שואלים שוב ושוב את אותו סוג של שאלות. זו הסיבה שחיברנו רשימה של שאלות נפוצות, כך שתוכלו להתחיל בקלות את הבלוג.

במה הבלוג שונה מאתר אינטרנט?
בלוג הוא רק סוג של אתר המפרסם מאמרים בסדר כרונולוגי הפוך. מאמרי בלוגים מתפרסמים בדרך כלל באמצעות פלטפורמת בלוגים כמו וורדפרס, כך שכל מי שלא יכול לבצע קוד יכול לפתוח בלוג בקלות. לאחר הקמת הבלוג תוכלו להתחיל בקלות ליצור תוכן בעורך הפוסטים שלכם ולפרסם אותו בלחיצת כפתור.

קרא עוד: כיצד לבנות אתר.

האם אוכל ליצור בלוג ללא וורדפרס?

כן! יש עשרות פלטפורמות בלוגים כמו Blogger, WordPress.com ו- TypePad. אבל אנחנו תמיד ממליצים לך להתחיל בלוג ב- WordPress המארח את עצמך מכיוון שהוא נותן לך חופש מלא לבנות בלוג כמו שאתה רוצה ללא הגבלות.

מה ההבדל בין WordPress.com ל- WordPress.org (WordPress המארח באופן עצמאי)?

WordPress.com היא פלטפורמת בלוגים חינמית המאפשרת לך להתחיל בבלוג בקלות, אך היא מגיעה עם הרבה מגבלות כגון זמינות נושא מוגבלת ושטח אחסון מוגבל. בנוסף, הפלטפורמה החינמית אינה מאפשרת לך לייצר רווחים מהאתר שלך.

WordPress.org, המכונה גם WordPress מתארח בעצמו, מחייב אותך להיות בעל תחום וחשבון אירוח כדי להפעיל בלוג. באמצעות פלטפורמה המארחת עצמית, אתה מקבל שליטה מלאה על הבלוג שלך, אתה יכול לייצר רווח מהבלוג שלך כמו שאתה רוצה, לקבל אפשרויות נושא והתאמה אישית בלתי מוגבלות וליהנות משטח אחסון בלתי מוגבל, תלוי בספק האירוח שלך..

כמה עולה להתחיל בלוג?

כדי להקים בלוג ב- WordPress המארח את עצמך, תצטרך לרכוש שם דומיין במחיר של $ 14.99 לשנה וחשבון אירוח שעלותו כ- $ 7.99 לחודש. בסך הכל, הפעלת בלוג תעלה עד 110.87 דולר בשנה.

אתה יכול למצוא אלפי ערכות נושא ותוספים בחינם לבלוג שלך. עם זאת, אם אתה מעדיף ערכות נושא ותוספים מובחרים, עלות ההפעלה של הבלוג שלך עשויה לעלות גבוהה יותר.

האם אוכל להתחיל בלוג באופן אנונימי?

אם ברצונך לפרסם בלוג אך להישאר אנונימי, עליך לדאוג להגן על התחום שלך כשפרטיות WHOIS מופעלת. לבלוגים אנונימיים אנשים משתמשים לעתים קרובות בשם בדוי / כינוי כדי לכתוב תחת. אתה יכול אפילו ליצור דוא”ל ייחודי רק לכתיבת הבלוג שלך.

על מה אני צריך לפתוח בלוג?

אמנם אתה יכול להתחיל בלוג בכל נושא, מומלץ להתחיל בלוג בנושא שאתה באמת מתלהב ממנו. או שאתה יכול אפילו לפתוח בלוג אישי, המתעד את חיי היום-יום שלך ולפנות לאנשים שאינם דומים ברשת.

האם אוכל לנהל בלוג רב מחברים?

כן. וורדפרס מגיעה עם 5 תפקידי ברירת מחדל למשתמשים שיעזרו לך לנהל ולשלוט על הרשאות עבור כל מחבר בבלוג שלך.

האם אוכל להוסיף חזית חנות מסחר אלקטרוני לבלוג שלי?

כן! הוספת חזית חנות מסחר אלקטרוני מאפשרת לך להתחיל בקלות למכור מוצרים פיזיים או דיגיטליים היישר מהבלוג שלך. פשוט התקן תוסף כמו WooCommerce ושילב חזית חנות אלקטרונית בבלוג שלך כך שתוכל להתחיל למכור את המוצרים שלך.

כיצד אוכל ללמוד יותר על המינוחים של WordPress?

עיין בזה מונחי מילון מונחים של וורדפרס למתחילים בכל פעם שאתה תוהה ממונחים או קיצורים של וורדפרס מוזרים.

האם אוכל להתחיל בלוג במספר שפות?

באמצעות וורדפרס, אתה יכול בקלות להפעיל בלוג רב לשוני עם תוסף רב לשוני כמו Polylang. אולי תרצה גם לבחור נושא וורדפרס התומך בתוסף הרב לשוני בו תרצה להשתמש.

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך לפתוח בלוג של וורדפרס. תיהני לבלוגים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map