כיצד לאתר ולעצור את נעילת AdBlock בוורדפרס (שלב אחר שלב)

לאתר חוסמי מודעות


רוצה לאתר ולהפסיק תוכנת חסימת פרסום ב- WordPress?

אם אתה בעל אתר שמשתמש בהכנסות ממודעות כדי לתמוך באתר שלך, חסימה של מודעות יכולה להיות גורם חשוב לדאגה עבורך.

חסימת מודעות או סינון מודעות היא טכניקה פופולרית שבאמצעותה חסומות או מוסרות פרסומות באינטרנט כך שלא ישפיע על חוויית הגלישה של המשתמש..

כך שאם האורח שלך משתמש בטכניקה זו, אין מצב שהוא יראה את הפרסומות שאתה מציג באתר שלך. בכך, למשתמשים שלך תהיה ללא ספק חווית גלישה ללא הפרעה, אך הכנסותיך ואסטרטגיית הצמיחה באתר שלך יתמודדו עם שקע רציני. לכן חשוב לך לאתר חוסמי מודעות ולמנוע מהם לחסום את הפרסומות שלך.

מה לעשות בקביעת חסימת מודעות כמפרסם?

כמפרסם, ישנם כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי להבטיח שתוכנת חסימת פרסום לא תשפיע על מצב ההכנסה שלך. בואו נסתכל על כמה מהם.

1. הגישה אל-כלום

הכותרת עצמה אומרת מה לעשות בגישה זו. אתה פשוט לא עושה דבר וסובל מההפסד שלך.

2. גישה פסיבית

בגישה זו אתה יכול לבקש מהמשתמש שלך לרשימות באתר האינטרנט שלך ולהבטיח לו מודעות באיכות גבוהה ולא מפריע. למרות שזה נשמע נחמד ופשוט, אין כל וודאות עד כמה תהיה גישה מוצלחת זו.

כחלופה טובה יותר תוכלו לנסות ליצור אתרי חברות ולהציע תכניות מנוי בתשלום. כך שהמשתמשים שלכם יוכלו להירשם לתכניות אלה וליהנות מאזור ללא מודעות ולגשת גם לתוכן מתקדם ותכונות נוספות.

3. גישה אגרסיבית

משתמש זה זקוק לך כדי לחסום את כל המשתמשים המשתמשים בחסימה של מודעות בדפדפני שלהם. אם מישהו מהם עדיין רוצה לגשת לאתר שלך הוא יצטרך להשבית את חוסם המודעות כדי שיוכל להמשיך הלאה.

על ידי שימוש בגישה זו אתה עלול בסופו של דבר לאבד את המשתמשים שלך שאולי לעולם לא יעניינו לחזור לאתר שלך. אז במקום להפחיד אותם על ידי כך שהם קשים, אנו ממליצים לך להשתמש בגישה הפסיבית במקום זאת.

כיצד לאתר משתמשים חסימת כתובות וורדפרס

למרות שמשתמשים רבים משתמשים באופן אקטיבי ב- adblockers, ישנם הרבה תוספים בשוק וורדפרס שיכולים לעזור לך לאתר תוכנה זו. במדריך זה, נראה לך כיצד לעקוף חסימה של מודעות ב- WordPress באופן שלב אחר שלב. בכך אנו נשתמש בשני מהתוספים הפופולריים ביותר.

  1. OptinMonster
  2. אדניות

אך לפני שנראה לך כיצד להשתמש בתוספים אלה, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס והתקן והפעל את שני התוספים. הבה נבדוק כעת כיצד להשתמש בהם.

שיטה מס ‘1. איתור ומיקוד למשתמשים באמצעות חסימת AdBlock באמצעות OptinMonster

OptinMonster הוא אחד הכלים הפופולריים ביותר להפקת לידים העוזרים לך להשיג את יעדי ההמרה שלך ולייצר רווחים מהאתר שלך. באמצעות אפליקציה זו תוכלו ליצור בקלות קמפיינים קופצים יעילים כדי למשוך את תשומת ליבו של המשתמש ולהשיג את יעדי ההמרה שלכם. למידע נוסף על OptinMonster כאן.

אחת מתכונות המפתח של כלי זה היא גלאי AdBlock המובנים, באמצעותם ניתן לזהות כל התקן שהתקין חסימה של מודעות. אך כדי להשתמש בכלי, תחילה עליך לחבר את חשבון OptinMonster שלך לאתר WordPress שלך.

כדי לעשות זאת אתה צריך הגדר את חשבון OptinMonster שלך. זו תוכנית בתשלום כך שתצטרך לשלם עליה. הקלק על ה להתחיל כפתור ותראה תוכניות תמחור שונות. לרכישת תוכנית, לחץ על להתחיל כפתור. כדי להשתמש בתכונה לגילוי AdBlock, תזדקק לזה צמיחה תכנית.

תמחור אופטימונסטר

בשלב הבא, הזן את הפרטים שלך ואז את התשלום לאחר ביצוע התשלום.

התוסף שהתקנת בעבר משמש כחיבור בין השניים. אז ברגע שההתקנה נעשית, גש ללוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על OptinMonster.

כעת לחץ על חבר את חשבונך כרטיסייה.

פעולה זו תפנה אותך למסך חדש בו תוכל לאשר את חשבון OptinMonster שלך. הקלק על ה אשר את OptinMonster כרטיסייה.

חלון חדש יקפץ עם האפשרות ל- התחבר לאתר וורדפרס שלך. לחץ על כרטיסייה זו ותוכל להיות במרכז השליטה שלך. כעת תחת OptinMonster לחץ על קמפיינים »צור קמפיין חדש.

קמפיינים

זה יעביר אותך לאפליקציית OptinMonster, שם תוכל לבחור את הקמפיין שלך. ישנם כמה סוגים של מסעות פרסום. אם אתה רוצה לנקוט בגישה הפסיבית, עבור לסוג הקמפיין הקופץ של lightbox. אם ברצונך לנעול באופן אגרסיבי משתמשי AdBlock, תוכל להשתמש בסוג הקמפיין של המסך המלא.

סוגי קמפיינים של OptinMonster

בשלב הבא עליכם לבחור תבנית. אתה יכול לבחור מישהו מבין אלה הזמינים.

בשלב הבא תראה מסך חדש שבו אתה צריך לתת שם לקמפיין שלך. אם אתה מנהל מספר אתרים אתה יכול גם לבחור את האתר בו תרצה להציג את הקמפיין הזה. לאחר סיום הכה התחל לבנות כדי להמשיך.

כעת אתה בונה את הגרור והשחרר שלך בו תוכל לעצב את הקמפיין. הקלק על ה כן לא אפשרות (כפי שמוצג במסך המסך) ל- yes על ידי לחיצה עליה ואז לחיצה על להפעיל כפתור.

הגדרות optinmonster - -

כעת בקטע הטקסט לחץ על האלמנטים בנפרד וערוך אותם. אתה יכול להוסיף תמונה גם אם תרצה.

כדי להוסיף חסימת תוכלו להשתמש ב- הוסף חסימה כפתור למעלה. לאחר שתסיים בעיצוב הקמפיין שלך, עבור אל כללי תצוגה לשונית ליד עיצוב כפתור. תחת הכלל הראשון עליכם לבחור חסימת הפרסום של האורח מופעלת.

לאחר מכן גלול מטה והגדר את ההגדרות שלך ל כל עמוד.

הקמפיין שלך כמעט מוכן לצאת לדרך. השלב האחרון הוא לפרסם אותו. אז לכו ל פרסם כפתור בחלקו העליון. תראה מסך חדש מופיע. בעמוד זה הפעל את כפתור הסטטוס לחיות.

כעת חזרו ללוח המחוונים של וורדפרס ולחצו על OptinMonster »קמפיינים. תראה את הקמפיין שלך מופיע כאן. הקלק על ה ערוך את הגדרות הפלט קישור.

עכשיו וודא שבדקת את ה- אפשר קמפיין באתר אפשרות.

וזה הכל. הקמפיין שלך אמור להתחיל להופיע באתרים של משתמשים שהפעילו חסימה של מודעות.

שיטה מס ‘2. איתור ומיקוד למשתמשים עם AdSanity ומיקודם

Adsanity הוא תוסף מבריק לניהול מודעות עבור וורדפרס שמציע גם תכונה לזיהוי מודעות עם תוסף. תוסף זה מגלה תוכנות לחסימה של מודעות ומגביל את הגישה של משתמשי Adblock לגישה לאתר שלך עד להפסקת חסימת הפרסום. התוסף סופר קל לשימוש. למידע נוסף על Adsanity כאן.

לאחר שתפעיל את התוסף, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על AdSanity »הגדרות ולחץ על הכרטיסייה תוספות.

כאן תראה מספר תוספות. חפש את איתור חסימת מודעות ולחץ עלעוד מידע כרטיסייה. כעת תנותב לדף חדש בו תוכל לרכוש עותק של התוסף.

לאחר התקנת ההרחבה באתר שלך, עבור אל Adsanity »הגדרות» Addons. כאן בשדה הראשון הוסיפו פוסטים ודפים כך שההתרעה תוצג בכל האתר. באפשרות הבאה, בחר אזהרה מודאלית. כעת הוסף את ההודעה שברצונך להציג למשתמשים ב- Adblock שנוחתים באתר שלך. לבסוף, תחת האפשרות מצב אזהרה, בחר באפשרות חובה שדה.

addanity addon - -

וזה הכל. לאחר ביצוע השינויים לחץ על שמור שינויים וכדאי לך ללכת. כל מי שמבקר באתר שלך עם התקנת Adblocker יראה את ההודעה שהוספת בהגדרות לעיל.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך. אם אתה רוצה לדעת על דרכים אחרות להרוויח כסף מבלוגים, בדוק זאת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map