כיצד להוסיף מחשבון BMI לוורדפרס (ללא קידוד)

כיצד להוסיף מחשבון ב WordPress - -


תוהה כיצד להוסיף מחשבון BMI לאתר הבריאות והכושר שלך?

מדד מסת גוף (BMI) הוא מדד לשומן בגוף על בסיס גובה ומשקל החל על גברים ונשים מבוגרים. על ידי חישוב BMI, אתה יכול לזהות אם אדם במשקל בריא. אם יש לך אתר בנושא בריאות וכושר הוספת מחשבון BMI זו דרך נהדרת למשוך יותר מבקרים ולהשאיר אותם מעורבים.

במאמר זה, נראה לך כיצד להוסיף מחשבון BMI לאתר שלך באופן שלב אחר שלב.

מדוע מדידת BMI חשובה

חישוב ה- BMI שלך עוזר לך להבין אם אתה במשקל בריא.

באופן כללי, ככל שמדד ה- BMI גבוה יותר, כך הסיכון לפתח בעיות בריאות שונות כמו סוכרת, דלקת פרקים, מחלות כבד, סוגים מסוימים של סרטן, לחץ דם גבוה וכו ‘..

כמפרסם, על ידי הוספת מחשבון BMI לאתר וורדפרס שלך, אתה יכול לגרום למבקרים שלך להיות מעורבים ולהניע תנועה חוזרת יותר. במדריך זה, נשתמש בתוסף Formidable Forms ליצירת מחשבון BMI.

שלב 1: הורד את התוסף Formidable Forms

ראשית, הורד את התוסף Formidable Forms. Formidable Forms הוא תוסף בונה טפסים וורדפרס מתקדם המאפשר לך ליצור בקלות כל סוג של טפסים מורכבים תוך דקות ספורות מבלי שתצטרך לשכור מפתח..

בעזרת העסק או תוכנית העילית תוכלו לבנות מחשבון BMI.

לאחר ההורדה, התקן והפעל את התוסף באתר וורדפרס שלך.

שלב 2: צור את מחשבון ה- BMI שלך עם טפסים אדירים

לאחר שהתוסף שלך יותקן ומופעל, עבור אל לוח המחוונים ולחץ על אימתני »הוסף חדש.

כעת תועבר לדף חדש בו תהיה לך אפשרות להוסיף טופס לבחירתך. כברירת מחדל, זה מגיע עם כמה אפשרויות בחלק העליון. להוספת מחשבון BMI, תצטרך לגלול במורד המסך ולבדוק אם אפשרות מחשבון BMI נמצאת תחת תבניות פרימיום אפשרות.

מחשבון BMI טפסים אדירים

רחף מעל האופציה של מחשבון BMI ולחץ צור טופס.

לחץ על מחשבון BMI

פעולה זו תשיק קופץ קטן בו תוכלו לתת שם לטופס ולציין תיאור טופס. הוסף שם ולחץ על צור.

שלב 3: תכנון מחשבון ה- BMI שלך

כעת תועברו למסך חדש בו תוכלו להתחיל לעצב את המחשבון. יהיו לך 4 כרטיסיות בראש המסך.

 • בנה
 • הגדרות
 • רשומות
 • צפיות

מחשבון BMI

תחת בנה הכרטיסייה, אתה יכול לעבוד על שדות הטופס. אתה יכול להוסיף שדה מהחלונית השמאלית ולהתאים אישית את השדה הזה בבונה באופן מיידי, שנמצא בצד ימין. שדות הטופס מקובצים תחת שלוש כותרות שונות.

 • הוסף שדות
 • שדות מתקדמים
 • שדות תמחור

אתה יכול לגרור כל שדה משמאלך ולשחרר אותו בבונה. אם אתה רוצה מחשבון BMI בסיסי, אתה יכול ללכת עם שדות ברירת המחדל. זכור שאתה יכול להתאים אישית את הטופס בכל עת שתרצה.

שלב 4: קביעת תצורה של הגדרות מחשבון BMI

לאחר שהוספת את כל השדות, תוכל לעבוד על ההגדרות שלה. אפשרות ההגדרות כוללת 5 חלקים שונים.

1. כללי

כאן תוכלו לקבוע את התצורה של ההגדרות הבסיסיות, כמו כותרת הטופס, התיאור, הודעת האישור וכדומה. יהיה לכם גם מחשבון BMI ומפתח הטמעה שניתן להשתמש בו כדי להציג את הטופס באתרכם..

אם ברצונך להגיש את הטופס מבלי לטעון מחדש את הדף, אתה יכול לבחור הגש טופס זה באמצעות AJAX. אתה יכול גם לבחור לאמת את הטופס באמצעות javascript.

אתה יכול גם להגדיר הודעה שתוצג עם הגשת הטופס בהצלחה.

הגדרות מחשבון bmi

2. פעולה והודעה

תחת פעולה והודעה, אתה יכול להוסיף פעולות לטופס שלך. כאן תוכל לשלב את הטופס שלך עם שירות שיווק בדוא”ל, שער מסחר אלקטרוני או אפילו לציין לאן לשלוח התראות ברגע שהטופס יישלח.

3. הרשאות טופס

תחת אפשרות זו, אתה יכול לקבוע מי יכול לראות, לשלוח ולערוך את רשומות הטופס. אם ברצונך להגביל את מספר הרשומות בטופס או את נראות הטפסים, אתה יכול להגדיר מכאן.

4. תזמון טפסים

האפשרות הבאה מאפשרת לך לתזמן את הטפסים שלך. עם אפשרות זו, במקום לפרסם טופס באופן מיידי, אתה יכול לבחור תאריך בו ברצונך להציג אותו. אפשרות זו שימושית במיוחד כאשר ברצונך להציג טפסים רגישים לזמן.

מחשבון BMI

5. סטיילינג וכפתורים

באפשרות הבאה תוכלו לעצב את הכפתורים. אתה יכול גם לבחור תבנית כדי שהטופס שלך ייראה מושך יותר. אתה יכול גם לבחור לא להשתמש בשום תבנית.

אתה יכול להוסיף טקסטים של הכפתורים שלך וליישר אותם גם כן. יש לו גם אפשרות להוסיף היגיון מותנה לכפתור ההגשה שלך.

6. התאם אישית HTML

האפשרות האחרונה היא להתאים אישית את הטופס שלך באמצעות תגי HTML.

שלב 5: פרסום מחשבון ה- BMI שלך

לאחר שתסיים ליצור את טופס מחשבון ה- BMI שלך, תוכל להמשיך לפרסם אותו. כדי לפרסם את הטופס שלך, תוכל ללחוץ על פרסם בפינה השמאלית העליונה של המסך מתחת ל – בנה כרטיסייה.

עכשיו לכו ל הגדרות ותראה אפשרות שנקראת הטמע קוד שורט.

העתק את קיצור הדרך הזה והדבק אותו בפוסטים ובדפים שבהם אתה רוצה שיוצג מחשבון ה- BMI. לאחר סיום, פרסם את הדף. מחשבון ה- BMI שלך אמור להיות עכשיו חי באתר שלך.

זהו זה. פרסמת בהצלחה את מחשבון ה- BMI באתר האינטרנט שלך לבד ללא קידוד.

אנו מקווים שאהבת את המאמר הזה על הוספת מחשבון BMI ל- WordPress. אולי תרצה גם לבדוק את התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר ב- WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map