כיצד ליצור אתר עבודה מיקרו כמו Fiverr (שלב אחר שלב)

ליצור אתר מיקרו עבודה


האם אתה רוצה ליצור אתר דמוי Fiverr באמצעות וורדפרס? אם אתה יודע כיצד Fiverr עובד, יש לך כבר מושג לגבי תהליכי הרקע. אתר מיקרו-עבודה, כמו Fiverr, מטפל בתקשורת דו כיוונית בין המעביד לעובד / פרילנסר. עם זאת, אתה הצד השלישי שמרוויח עמלה על כל עבודה שמתבצעת דרך האתר שלך.

במאמר זה נראה לך כיצד ליצור אתר מיקרו-ג’וב כמו Fiverr וכיצד ניתן לייצר רווחים ממנו..

בניית אתר מיקרו ג’וב מגרד

לפני שנתחיל, תצטרך לוודא שיש לך את כל מה שנדרש כדי ליצור אתר מיקרו ג’וב. מכיוון שאתה בונה את זה על וורדפרס, תזדקק לשם דומיין, אירוח אתרים, אישור SSL ועיצוב ה- MicrojobEgnine WordPress.

באמצעות WordPress, אנו מתכוונים ל- WordPress.org המארח את עצמו. כדאי לבדוק את המאמר המלא שלנו לקבלת השוואה מעמיקה בין WordPress.com לעומת WordPress.org.

רוב אתרי העסקים הקטנים מחפשים אפשרויות זולות יותר. אך כשאתה מחפש שם דומיין ואירוח אתרים, אתה עלול למצוא את האפשרויות שעולות בין $ 25 – $ 30 לחודש.

אנחנו יודעים שזה הרבה כסף להתחיל. אבל אל תדאג!

יש הרבה ספקי אירוח זולים שיכולים גם לעזור לך לרשום שם דומיין בחינם. עם זאת, אנו ממליצים להשתמש ב- Bluehost מכיוון:

 • אנחנו משתמשים בהם.
 • הן אחת מחברות האירוח הגדולות בעולם והן שותפות אירוח רשמיות עם וורדפרס.
 • הם מציעים שם תחום בחינם, תעודת SSL בחינם (בדרך כלל עולה 69 $ לשנה), ו -60% הנחה על אירוח למשתמשים ב- IsItWP.

משמעות הדבר היא שהעלות בפועל לתחילת העבודה מוזלמת ל 2.75 $ לחודש. מדהים, נכון?

צור חשבון word-on-bluehost

לאחר שתקבל את שם הדומיין ואת אירוח אתרים, הדבר הבא שתצטרך לעשות הוא ליצור אתר עם WordPress.

כעת, אתה מוכן להתחיל להתקין את נושא הוורדפרס של מיקרו ג’וב.

התקנת נושא ה- Micro Job

לאחר יצירת האתר שלך באמצעות WordPress, תצטרך להתקין ולהפעיל את נושא MicrojobEngine. אם אתה זקוק לעזרה, עיין במדריך שלנו כיצד להתקין נושא בוורדפרס.

לאחר הפעלת הנושא תתבקש להוסיף מפתח רישיון בעמוד הפתיחה של הנושא. אתה יכול לקבל מפתח רישיון זה מדף החשבון של EngineThemes.

מסך ברוך הבא

לאחר האימות, אתה יכול ללחוץ על כפתור ‘התקן הדגמה’. זה יבוא את כל תוכן ההדגמה וייצור עבורך אתר הדגמה.

נדון בהחלפת תוכן ההדגמה בטקסט המקורי שלך בהמשך. זה יהיה קל יותר מהגדרת הכל מאפס לבד, ותקבל מראה של אתר מיקרו ג’וב בנוי כראוי..

הדבר הבא שתצטרך לעשות הוא לבחור עור (תבנית) לאתר שלך. כברירת מחדל, ישנם שני עורות זמינים לבחירה להפעלת האתר שלך.

נתונים לדוגמא

לאחר שתסיים, בקר באתר המיקרו-ג’וב שלך כדי לראות אם הכל עובד כמו שאתה רוצה.

הוספת אמצעי תשלום לאתר ה- Micro Job שלך

אתר זה יטפל בתשלומים בין מספר אנשים המשתמשים בו לצורך פרסום משרות ופרילנסינג. שערי התשלומים המוגדרים כברירת מחדל הם PayPal ו- 2Checkout. אבל אתה יכול גם לקנות תוספי פרמיום לתשלומים כמו Stripe, PayU, Authorize.net וכו ‘.

כדי להגדיר אמצעי תשלום, עבור אל ה- הגדרות מנוע »שערים לתשלום עמוד בוורדפרס.

שערים לתשלום

יהיו שתי דרכים להרוויח מאתר האינטרנט שלך לעבודה במיקרו:

שיטת ברירת המחדל היא לחייב עמלה על כל עבודה. עם זאת, אתה יכול גם להגדיר סכום קבוע, מה שאומר שהמשתמשים שלך יכולים לגבות רק את אותו או פחות עבור כל משרה (כמו Fiverr) ותקבל עמלה קבועה.

מומלץ שלא להוסיף מגבלות בהתחלה, כך שתוכלו להקסים משתמשים רבים יותר לאתר המיקרו-ג’וב שלך. כאשר האתר שלך מתחיל לקבל תנועה, אתה יכול לשנות את ההגדרות ולהגביל את הסכום כדי להימנע מספאם.

פשוט גש ל הגדרות מנוע »אפשרויות נושא. מכאן תצטרך לעבור ל’סוג תשלום ‘בתפריט העליון.

סוג תשלום

במסגרת הגדרת המשרה ‘חינם להגשה’, אתה יכול להפעיל / לבטל את פרסום המשרות בחינם למעסיקים. אם תאפשר זאת, המעסיקים יכולים לקבוע כל מחיר למשרה. בהשבתה, עליך להוסיף סכום קבוע או להוסיף חבילות למשתמשים שלך.

עדכון המותג והטקסט שלך

כעת תצטרך להתאים אישית את האתר על ידי עדכון המותג והטקסט. לשם כך תצטרך ללכת ל מראה »התאמה אישית בדף הניהול שלך ב- WordPress והחלף את תוכן ההדגמה.

בצע את כל השינויים הדרושים לך והם יופיעו בתצוגה המקדימה החיה בצד ימין של המסך. לאחר שתסיים לערוך, לחץ על לחצן ‘פרסם’ כדי לראות את האתר האמיתי שלך בפעולה.

הפעלת בדיקות וניהול אתר האינטרנט שלך

אתר ה- Micro Job שלך מוכן!

עכשיו תצטרך לוודא שהכל עובד בסדר. הדבר אפשרי על ידי בדיקת האתר שלך והצגתו כמשתמש. אתה יכול לפרסם מודעה, לשכור שירות, לקחת עבודה, למשוך תשלום וכו ‘כדי לבדוק את התהליכים.

אתר מיקרו עבודה

דפי פרופיל

לכל המשתמשים שלך יהיה דף פרופיל משלהם. שם הם יכולים להוסיף מידע אישי, פרויקטים וכו ‘. בדפי הפרופיל יהיו דירוגים לכל משתמש אשר ניתנים על ידי המעסיק או הפרילנסר שעבד איתם..

לוח מחוונים למשתמש

למשתמשים שלך יהיה חשבון באתר שלך לאחסון השיחות, העבודות והנתונים הסטטיסטיים שלהם. הם יכולים לנהל את הפרופיל שלהם מחשבון זה.

התראות בדוא”ל

בעת בדיקת האתר שלך, עליך לשלוח דוא”ל במספר כתובות כדי לוודא שההודעות פועלות כראוי. אם יש בעיות בהודעות דוא”ל, תוכל לעקוב אחר מאמר זה ב- כיצד לתקן את וורדפרס לא לשלוח דוא”ל – –.

נהל משרות

אתה יכול לנהל הזמנות ומשרות מאזור הניהול של WordPress שלך. כל שעליך לעשות הוא לבקר הגדרות מנוע »הזמנות כדי לראות את כל ההזמנות והמשרות באתר שלך. מכאן, אתה יכול גם לקבל, לאמת ולדחות משרות.

הזמנות

משיכת תשלום

המשתמשים יכולים למשוך כסף רק מהאתר שלך לאחר האימות שלך. על אימות עבודה תצטרך לעדכן את הסטטוס שלהם ל’מאושר ‘..

אתה יכול גם לבדוק את מצב הנסיגה מה- הגדרות מנוע »משיכת כסף עמוד.

קרא שיחות

ברגע שהאתר שלך יתחיל להיות פופולרי, תוכל לקרוא בשקט שיחות בין המשתמשים (מעסיקים ופרילנסרים). ככה, תוכלו לנקות מחלוקות על ידי הכרת הסיפור.

קריאת שיחות תעניק לך גם תובנות לגבי סוגים של עסקאות שמתרחשות ומה יכולות להיות הכוונות הסמויות של המשתמשים שלך (כמו לנתק אותך ולקחת את הלקוחות שלך בצד וכו ‘)..

לאחר כל הבדיקות ומשימות הניהול, תוכלו להציג את אתר ה- Micro Job שלכם בשוק.

כיצד לייצר רווח מהאתר שלך למיקרו ג’וב

בניית אתר עבודה במיקרו אינה קשה, אך תצטרך לייצר רווחים עבור קיימות אולטימטיבית. ככל שפרויקטים סגורים יותר, הרווחים שלך יהיו גדולים יותר.

עליכם לעקוב אחר המדריך שלנו להגדלת התעבורה באתר שלכם. לאחר שתתפוס את הקהל הנכון, תוכל לקבל הודעות עבודה מוצלחות.

אנו ממליצים לך להתחיל בלוג ולקדם את מטרת אתר העבודה שלך במיקרו. הסבירו כיצד אתם רוצים לעזור למעסיקים ולפרילנסרים. עליכם להתמקד בכך שהאתר שלכם ייחודי משאר אתרי המיקרו-עבודה המקוונים.

זה הכל. אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך ללמוד כיצד ליצור אתר מיקרו עבודה כמו Fiverr. יתכן שתרצה לקרוא את המאמר שלנו כיצד ליצור אתר ביקורת בוורדפרס שמרוויח כסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map