כיצד להעביר אתר בניית אתרים של GoDaddy ל- WordPress

כיצד לעבור מגורד בונה לוופרס


האם ברצונך לעבור מבונה אתרים של GoDaddy לוורדפרס? אם הקמת אתר בונה אתרים של GoDaddy ואתה מעוניין לעבור ל- WordPress, זה יכול להראות כמו משימה מפחידה, במיוחד למתחילים. למרות שזה יכול לקחת זמן רב, זה בהחלט שווה את זה. אז איך עוברים מבונה אתרים של GoDaddy לוורדפרס?

לרוע המזל, אין דרך ישירה לזוז, ככל הנראה מכיוון ש- GoDaddy לא רוצה שתעזוב. אבל אתה יכול לעשות את זה ידנית ואנחנו יכולים להראות לך איך.

במאמר זה נראה לך כיצד להעביר אתר בניית אתרים של GoDaddy ל- WordPress, שלב אחר שלב.

להלן תוכן עניינים מהיר אשר ידריך אתכם בשלבים במאמר זה:

 1. בחר אירוח אתרים
 2. גבה את תוכן הכלי לבניית אתרים של GoDaddy
 3. גבה את מבנה הקישורים שלנו
 4. הפנה את התחום שלך לאירוח WordPress
 5. התקן את וורדפרס
 6. ייבא את תוכן אתר GoDaddy שלך בוורדפרס
 7. הפניות מחדש של ההתקנה

כעת נתחיל כיצד להעביר את אתר בניית האתרים של GoDaddy ל- WordPress.

היתרונות במעבר מ- GoDaddy ל- WordPress

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר (CMS) בעולם והיא מחזיקה מעל 75 מיליון אתרים באינטרנט.

אתר הבנוי ב- WordPress מגיע עם מספר יתרונות הכוללים:

 • אין מגבלות – באמצעות וורדפרס אתה יכול לבנות, להתאים אישית, ולהגדיל את האתר שלך בכל דרך שתרצה בלי מגבלות.
 • התאמה אישית קלה – וורדפרס מציעה המון נושאים חינמיים המאפשרים לך ליצור אתר נהדר ברגע.
 • כוח נוסף – אתה מקבל גישה לאלפי תוספי וורדפרס בחינם כדי להפוך את האתר שלך לעוצמתי יותר.

עם כל היתרונות הללו, אתה יכול להיות בטוח שהבחירה שלך להעביר את האתר שלך מ- GoDaddy ל- WordPress היא טובה..

חשוב לציין שישנן שתי פלטפורמות שונות של וורדפרס, WordPress.org ו- WordPress.com. אנו ממליצים להעביר את אתר הכלי לבניית אתרים של GoDaddy לאתר WordPress.org. עיין בפוסט האחר שלנו לקבלת הסבר מפורט על ההבדלים בין WordPress.com ל- WordPress.org.

1. GoDaddy ל- WordPress: בחר אירוח וורדפרס

בכדי ליצור אתר בוורדפרס אתה זקוק לאירוח וורדפרס. אירוח אתרים הוא המקום בו האתר שלך מתארח והקבצים שלך מאוחסנים.

אם יש לך כבר אירוח בשירות האירוח של GoDaddy, אז אתה טוב ללכת! אתה יכול להשתמש בשירות האירוח של GoDaddy עם אתר WordPress החדש שלך.

אבל אם אתה צריך להחליף מארח אתרים לאחר או לבחור שירות אירוח חדש לאתר וורדפרס שלך, אנו ממליצים לבחור Bluehost.

bluehost-wordpress-אירוח

Bluehost היא אחת מחברות האירוח הפופולריות ביותר בעולם והיא ספקית אירוח מומלצת רשמית על ידי WordPress.org. בנוסף, קוראי IsItWP זוכים לעסקה מדהימה כאשר הם נרשמים ל- Bluehost.

הם מציעים למשתמשים שלנו שם תחום בחינם, SSL בחינם, והנחה של 65% על אירוח וורדפרס.

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

עם Bluehost, תשלם רק 2.75 דולר לחודש כדי להקים את אתר WordPress שלך.

אם לאחר מכן תחליט שאתה רוצה להחליף את אתר WordPress שלך למארח אינטרנט אחר, עיין בפוסט שלנו כיצד לעבור ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו ללא השבתה..

קשוריםסקירה מעמיקה של Bluehost.

2. גבה את תוכן הכלי לבניית אתרים של GoDaddy

לפני שתתחיל להעביר אתר בניית אתרים של GoDaddy ל- WordPress, עליך לגבות את תוכן האתר שלך. אם יש לך רק כמה דפים של תוכן ותמונות, אתה יכול לגבות על ידי פשוט להעתיק את הטקסט לקבצי טקסט במחשב שלך ולשמור גם את התמונות במחשב שלך..

אתר גיבוי

כדי לארגן טוב יותר את תוכן הגיבוי שלך, אתה יכול לשמור את כל טקסט דף הבית שלך בקובץ עורך טקסט שנקרא “דף הבית” ואת כל תמונות דף הבית שלך בתיקיה בשם “דף הבית” וכן הלאה. עשה זאת עבור כל עמוד באתר שלך.

אפשרות מהירה נוספת לגיבוי תוכן האתר שלך היא לבקר בכל אחד מדפי האתר בדפדפן שלך. במקלדת, הקש CTRL + S (Command + S עבור Mac), זה יביא את תיבת הדו-שיח שמירה. הקפד לבחור “דף אינטרנט, השלם” בתבנית “פורמט” או “שמור כסוג”. שמור כל אחד מדפי האתר שלך בצורה זו.

גיבוי אתר להעברת וורדפרס

אתה יכול גם להשתמש בכלי חינמי כמו HTTrack מה שמאפשר לך לשמור כל דף אינטרנט במחשב האישי שלך. פשוט הורד HTTrack והזן בכתובת האתר של האתר שלך. לאחר מכן הכלי יפיק עותק של אתר האינטרנט שלך במחשב שלך.

כלי httrack

HTTrack הוא ללא ספק דרך מהירה יותר לגיבוי של כל קבצי האתר שלך. החיסרון היחיד הוא שמאחר שבונה אתר GoDaddy והנושאים שלו מאחסנים את הקבצים שלהם על שרתי CDN שונים, מה שמקשה על הורדת כל התמונות שלך. לכן, אם האתר שלך ברובו טקסט ולא אכפת לך לאבד את התמונות שלך, HTTrack הוא אפשרות מעולה.

לפני שתעבור לשלב הבא של המעבר מ- GoDaddy ל- WordPress, בדוק שוב אם הורדת את כל קבצי האתר שלך. לאחר שתשבית את בונה האתר, לא תוכל להחזיר את האתר שלך. לכן, נתק את האינטרנט במחשב שלך ובדוק שיש לך את כל נתוני האתר שלך.

3. גבה את מבנה הקישור שלך

בשלב הבא תצטרך לגבות את מבנה הקישורים שלך. אם מישהו לוחץ על כתובת אתר ישנה לאתר שלך, הוא לא יוכל למצוא את האתר שלך. אז, עליכם להפנות מחדש את כל המשתמשים המבקרים בכתובות האתרים הישנות של האתר שלכם לכתובות האתר החדשות באתר וורדפרס שלכם..

כדי לגבות את מבנה הקישורים שלך, אתה זקוק לרשימה מלאה של כל כתובות האתר באתר שלך. אם אין לך הרבה, פשוט העתק והדבק את כתובות האתר לקובץ טקסט במחשב שלך.

קישור-מבנה-גודדי-למילה

לחלופין, אתה יכול להשתמש בכלי מקוון כמו קליפר כדי לחלץ כתובות אתרים מהאתר שלך ולשמור אותן בקובץ טקסט.

4. הפנה את התחום שלך לאירוח וורדפרס

שלב זה מיועד למשתמשים אשר שם תחום רשום ב- GoDaddy ומעוניינים להשתמש בו עם שירות אירוח אחר של וורדפרס כמו Bluehost או SiteGround. אם אין לך שם תחום רשום ב- GoDaddy, אתה יכול לדלג על שלב זה.

כדי להפנות את הדומיין שלך לשירותי אירוח אחרים של וורדפרס, עבור לחשבון GoDaddy שלך ונווט אל דומיינים קטע. הקלק על ה לנהל כפתור ליד הדומיין שברצונך לשנות.

לנהל-גודדי-תחום

לאחר מכן לחץ על הגדרות נוספות ואז לחץ על נהל DNS.

לנהל-דנס-גודדי

כעת גלול מטה אל שרתי שמות בחר את הסעיף שינוי כפתור.

שרתי שמות

לאחר מכן לחץ על התפריט כדי לעבור לסוג שרתי השמות המותאם אישית. כעת תוכלו להזין כאן שרתי שמות מארחים חדשים ב- WordPress. אם לשירות האירוח שלך ב- WordPress יש יותר משני שרתי שמות, לחץ הוסף את Nameserver להוסיף שורה נוספת.

שרתי שמות בהתאמה אישית

לאחר שהזנת את שרתי השמות שלך, לחץ על בסדר כפתור ואז להציל כדי לשמור את ההגדרות שלך. חשוב לציין כי שינויים ב- DNS עשויים להימשך עד 24 שעות לפני שהם נכנסים לתוקף, אך בדרך כלל זה לוקח מספר שעות בלבד.

כאשר התחום שלך מתחיל להצביע על מארח WordPress החדש שלך, אתה יכול לעבור לשלב הבא.

5. התקן את וורדפרס

עכשיו אתה צריך להתקין את WordPress. וורדפרס מפורסמת בהתקנה של חמש דקות, ולכן זה לא אמור לקחת זמן.

חברות אירוח אתרים רבות מציעות גם התקנת וורדפרס בלחיצה אחת. לכן, כשאתה נרשם לשירות אירוח של וורדפרס ובוחר את התוכנית שלך, אתה יכול להתקין את WordPress ישירות ממרכז השליטה של ​​שירות האירוח שלך. להלן איך נראה התהליך הזה כשאתה נרשם ל- Bluehost, אך הוא יהיה דומה גם לשירותי אירוח וורדפרס אחרים..

ראשית, תתבקש לבחור נושא וורדפרס. אתה יכול לבחור כל נושא וורדפרס רב-תכליתי ולשנות אותו בקלות בכל עת שתרצה.

התקנת WordPress בחר נושא

בשלב הבא תתבקש לתת שם לאתר WordPress שלך ולבחור קו תג לאתר שלך.

ליצור אתר חדש-wordpress

לאחר הקלדת הפרטים שלך, לחץ על הבא. כעת Bluehost יתקין עבורך WordPress באופן אוטומטי. לאחר סיום ההתקנה, תראה א וורדפרס הותקנה בהצלחה מסך.

godaddy-to-wordpress-התקנה-הצלחה

עכשיו אתה יכול להיכנס לאתר שלך כדי להתחיל לבנות אותו ולהעביר את התוכן אליו. דרך קלה להתחבר לאתר WordPress שלך היא על ידי הוספה wp-admin עד סוף כתובת האתר שלך.

לדוגמה, http://mysite.com/wp-admin.

לאחר מכן יופיע מסך בו תוכלו להתחבר לאתר וורדפרס שלכם עם פרטי הכניסה שנשלחו למייל שלכם.

wordpress-login

6. ייבא את תוכן אתר GoDaddy שלך בוורדפרס

עכשיו הגיע הזמן לייבא את התוכן שלך מאתר בניית האתר GoDaddy לאתר האינטרנט החדש שלך בוורדפרס. כפי שציינו קודם, אין דרך לייבא אוטומטית את התוכן הזה לוורדפרס, כך שתצטרך לעשות זאת ידנית.

וורדפרס מגיעה עם שני סוגי תוכן מובנים שונים: דפים ופוסטים. עליכם ליצור דפים עבור אתר האינטרנט שלכם, למשל, עמוד “אודותינו”, עמוד “שירותים”, עמוד “צור קשר” וכן הלאה. תצטרך ליצור פוסטים אם אתה רוצה שיהיה לך בלוג.

צור את הדפים שלך ב- WordPress על ידי לחיצה על דפים לחץ על לוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על הוסף חדש. כדי ליצור פוסטים בבלוג, עקוב אחר אותן הוראות אך בחר בסמל פוסטים במקום זאת.

צור-wordpress עמוד

כעת העתק את התוכן מאתר בניית האתר GoDaddy הישן שלך ששמרת בעבר והדבק אותו בעורך WordPress.

יבוא-אתר-בונה-תוכן-למילה

כשתסיים לייבא את התוכן, לחץ על פרסם כדי להפוך את הדף שלך לחיות באתר שלך. חזור על שלב זה עד שכל התוכן של בונה אתר GoDaddy שלך יובא לוורדפרס.

7. הפניות מחדש של ההתקנה

אם שמרת רשימת קישורים מאתר בניית אתרים GoDaddy הישן שלך, אתה יכול להגדיר הפניות מחדש. הפניות מחדש מספרות למנועי החיפוש שכתובת האתר המבוקשת הועברה לכתובת אתר חדשה.

אתה יכול להגדיר הפניות מחדש בקלות באמצעות תוסף וורדפרס חינמי כמו הפניות Simple 301. נווט אל תוספים בסעיף לוח המחוונים של וורדפרס, חפש את “הפניות 301 פשוטות” ולחץ להתקין עכשיו.

plugin פשוט להפניה מחדש 301

לאחר שהתוסף מותקן ומופעל, עבור אל הגדרות >> 301 הפניות מחדש. בשדה “בקשה”, הקלד את כתובת האתר הישנה שלך ובשדה “יעד”, הקלד את כתובת האתר החדשה שלך ל- WordPress.

הגדרות-הפניות מחדש

לחץ על שמור שינויים כדי לשמור את ההפניה ולחזור על התהליך עבור כל כתובות האתר האחרות שלך.

לאחר הגירה מוצלחת, מה הלאה?

כעת, כאשר אתר בונה האתר שלך ב- GoDaddy הועבר מ- GoDaddy ל- WordPress, מה הלאה? לאחר המעבר מ- GoDaddy ל- WordPress, יש מספר תכונות WordPress שכדאי לנצל בהן:

 • מצא את נושא הוורדפרס המושלם – ישנם נושאים רבים של וורדפרס שנעשו במיוחד עבור כל ענף וסוג אתר, אז מצא נושא שמתאים ליעדים שלך בצורה מושלמת.
 • שפר את ה- SEO שלך – שפר את ה- SEO של האתר החדש שלך עם כמה תוספי וורדפרס חזקים כמו YoastSEO ו- MonsterInsights.
 • הוסף טופס יצירת קשר – הוסף טופס יצירת קשר לאתר שלך כך שהמבקרים שלך יוכלו ליצור איתך קשר בקלות עם תוסף כמו WPForms.
 • שפר את האבטחה – הגבירו את האבטחה של אתר הוורדפרס שלכם באמצעות כמה מתוספי האבטחה הטובים ביותר של וורדפרס.

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה כיצד להעביר אתר בונה אתרים של GoDaddy ל- WordPress. כעת, לאחר שעברת בהצלחה מ- GoDaddy ל- WordPress, ייתכן שתרצה לבדוק את המאמר שלנו על 25 התוספים שחייבים להיות בוורדפרס עבור אתרים עסקיים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map