כיצד להוסיף מודעות Google AdSense ל- WordPress (מדריך למתחילים)


תוהה כיצד לייצר רווחים מאתר WordPress שלך באמצעות Google AdSense?

Google AdSense היא רשת המודעות הגדולה בעולם המאפשרת לבעלי אתרים להרוויח כסף על ידי הצגת מודעות באתר שלהם. זו ככל הנראה הדרך הקלה ביותר להרוויח כסף באופן מקוון למתחילים.

עם זאת, משתמשים רבים אינם יודעים להוסיף כראוי מודעות אלה לאתר שלהם כדי להשיג רווח מקסימאלי. במדריך זה, נראה לך כיצד להוסיף מודעות AdSense לוורדפרס בצורה שלב אחר שלב. אבל לפני כן נראה כיצד פועלת Google AdSense.

כיצד פועלת Google AdSense?

כמפרסם, כל שעליך לעשות הוא להגיש את האתר שלך ל- AdSense וברגע שאישור האתר שלך, הוסף את קטע AdSense לאתר שלך. גוגל מציגה באופן אוטומטי מודעות הממוקדות לתוכן או לקהל שלך.

על קצה המזלג, כך Google AdSense עובדת עבורך כמפרסם:

 • בחר את שטח המודעה שלך
 • AdSense מפרסם את המודעות בעלות התשלום הגבוה ביותר באתר שלך
 • אתה מקבל תשלום כשמבקרים לוחצים על מודעות אלה

המודעות נוצרות ומשולמות על ידי חברות שרוצות לקדם את המוצרים או השירותים שלהן. תקבל 68% מהסכום ששילם המפרסם בקליק והסכום שנותר יעבור לגוגל כעמלה. AdSense תשלם לך את חלקך כאשר הכנסותיך יגיעו ל 100 $.

כמה אתה יכול להרוויח מגוגל אדסנס?

אי אפשר לחזות כמה כסף אתה יכול להרוויח מגוגל אדסנס. ישנם כמה גורמים שיקבעו את העמלה שתקבל, כגון כמות התעבורה שתקבל, איזה סוג תוכן אתה מספק, היכן המשתמשים שלך נמצאים, אופן הגדרת המודעות שלך וכו ‘..

עם זאת, כמה מפרסמים מביאים הכנסה מלאה מ- AdSense ואחרים אינם מביאים כמעט כלום.

אמנם אתה יכול למצוא כמה מחשבונים של Google AdSense באינטרנט, אף אחד מהם אינו כלי אמין.

מתי משלמים Google AdSense מפרסמים

Google AdSense מבצע את התשלום עד ה -21 בכל חודש. עם זאת, התשלום מתבצע רק אם הרווחים שלך מגיעים ליותר מ 100 $. אם אינך מרוויח $ 100 בחודש, הרווחים שלך יתגלגלו לחודש הבא.
הבה נבחן כיצד להתחיל בעבודה עם Google AdSense.

שלב 1: יצירת חשבון באמצעות Google AdSense

כדי להתחיל עם Google AdSense, תחילה עליך להירשם לחשבון Google AdSense. אם כבר יש לך חשבון Google, אתה יכול להשתמש באותו להגדרת חשבון AdSense שלך..

Google תבדוק את בקשתך ותשלח לך תגובה (בין אם עברת את תהליך הבדיקה ובין אם לא) תוך 6-8 שעות ממילוי הטופס. הם עשויים לדחות את בקשתך אם האתר שלך אינו עומד בתנאים והגבלות או במדיניות התוכנית של AdSense. לכן וודא שאתרך מוכן לחלוטין ודבק בתנאי AdSense לפני שתגיש את בקשתך לבדיקה.

אם תנקה את תהליך הבדיקה תוכל פשוט להיכנס לחשבון AdSense שלך.

שלב 2: העתקת קוד Google AdSense

כדי לקבל את הקוד התחל בכניסה לחשבונך. בצד שמאל של המסך תראה אפשרות בשם המודעות שלי. לחץ עליו ובחר את יחידת מודעות חדשה כפתור.

במסך הבא תתבקש לבחור סוג מודעה. בחר את סוג המודעה הרצוי.

יחידת מודעות חדשה

אם אינך בטוח באיזה מהן לבחור, תוכל להתחיל עם ה- מודעות טקסט ותצוגה אפשרות. בשלב הבא תצטרך לתת שם ליחידת המודעות שלך. שם זה אינו גלוי למשתמשים באתר שלך. זה נחוץ לשימוש פנימי בלבד, כך שתוכל לתת לו שם לכל דבר שתרצה.

סוג גודל מודעה של AdSense

אתה יכול גם לבחור את גודל המודעות שלך. למרות שאתה יכול לבחור כל גודל שאתה רוצה, יש כמה המלצות גודל לרווח מקסימאלי. לאחר בחירת גודל המודעה, באפשרותך לבחור את סוג המודעה. לקבלת תוצאות טובות יותר, עליך לבחור טקסט וסוג מודעות מודעות לתצוגה.

לאחר מכן בחר את סגנון המודעה. הקפידו לבחור את ערכת הצבעים הטובה ביותר שמשתלבת עם אתר האינטרנט שלכם. באמצעות ערוצים מותאמים אישית, אתה יכול לקבץ יחידות מודעות בודדות ולקבל סטטיסטיקות ביצועים עבור אותה קבוצה.

גוגל מאפשרת גם לבחור מה לעשות אם לא תמצאו מודעות AdSense תואמות (מה שקורה לעיתים רחוקות). עם אפשרות זו, במקום להציג דף ריק, אתה יכול להציג מודעה משלך.

לאחר שתשלים את כל השלבים שלעיל, לחץ על שמור וקבל קוד כפתור. כעת תראה הודעת הצלחה על המסך שלך. מתחת לזה תראה קוד מודעה.

העתק את הקוד כולו והדבק אותו בפנקס הרשימות. אנו נשתמש בקוד זה בשלב הבא. עכשיו אתה יכול להוסיף קטע קוד זה ל- WordPress בשתי דרכים.

 • הוספת קוד AdSense של גוגל לוורדפרס ללא תוסף
 • הוספת קוד AdSense של גוגל לוורדפרס באמצעות תוסף

בואו נסתכל על שתי הדרכים בנפרד.

שלב 3.1: הוספת קוד Google AdSense לוורדפרס באמצעות תוסף

אנו נשתמש בתוסף Adsanity כדי להציג מודעות באתר שלך. Adsanity הוא תוסף לניהול מודעות המאפשר לך ליצור את המודעות שלך כסוגי פוסטים מותאמים אישית ולהציג אותם באתר שלך באמצעות ווידג’טים וקיצורי דרך..

כדי להתחיל, תצטרך להתקין ולהפעיל את Adsanity בלוח המחוונים של וורדפרס. לאחר שזה נעשה, עבור אל Adsanity »צור מודעות» רשת מודעות חיצונית.

כיצד להציג מודעות עם Adsanity -

כעת הוסף שם למודעה שלך, בחר את גודל המודעה שלך. ואז גלול למטה כדי לראות קטע שנקרא קוד מודעה. באזור זה הדבק את קוד המודעה של Adsense שהעתקת קודם.

לאחר סיום הכה פרסם כפתור בצד ימין.

שלב 3.1.1: הצגת המודעות שלך בפוסטים ובדפים שלך בוורדפרס

לאחר הוספת הקוד, עבור אל הודעה »ערוך הודעה. כאן תוכל להוסיף את משבצות המודעות שלך. תוכלו למצוא כאן שלוש אפשרויות.

 • קבוצת מודעות AdSanity
 • מודעה אקראית של AdSanity
 • מודעה בודדת של AdSanity

למציאת אפשרויות אלה לחץ על + כדי להוסיף חסימת. כעת השתמש באפשרות החיפוש כדי למצוא את AdSanity.

מתחתיה תוכלו להשתמש באפשרויות אלה כדי להוסיף את מודעות AdSense לאתר שלכם. לדוגמה, אם תבחר באפשרות הראשונה, תראה חלון קופץ חדש שמבקש ממך לבחור קבוצת מודעות מאלה שיצרת. אתה יכול לבחור אותו על ידי לחיצה על החץ הנפתח שלידו.

אתה יכול לבחור את המספר הכולל של מודעות להצגה ובחירת עמודות וליישר אותן גם כן. הדבר שימושי במיוחד כאשר ברצונך להציג חבורה של מודעות קטנות יותר יחד.

לאחר שבחרת את המודעות, לחץ על פרסם כפתור מימינך. אתה יכול לעשות את אותו הדבר גם עם שתי האפשרויות האחרות.

כעת המודעות שלך צריכות להיות מוצגות בפוסטים שלך. אתה יכול להשתמש באותה שיטה כדי להציג מודעות בדפים שלך.

שלב 3.1.2: קביעת תאריך תפוגה למודעות AdSense שלך

לאחר פרסום המודעה שלך, אתה יכול גם לבחור תאריך תפוגה עבור המודעות שלך. לשם כך פשוט לחץ על ערוך קישור מתחת ל – פרסם כפתור. עכשיו אתה יכול לשנות את התאריך בקטע עד.

תפוגה של מודעות

התוקף של המודעה שלך יפוג אוטומטית לאחר התאריך שנבחר. אם אינך רוצה שהמודעות שלך יפוגו, בחר באפשרות פרסם לנצח אפשרות.

שלב 3.2: הוספת קוד Google AdSense ל- WordPress (ללא תוסף)

כדי להוסיף את מודעות Google AdSense באתר וורדפרס שלך, עליך לדעת תחילה היכן אתה רוצה שהמודעה שלך תוצג. אתה יכול להציג אותו בסרגל הצדדי, בתוך התוכן שלך או בכל מקום שתרצה. המקום הנפוץ ביותר להצגת המודעה שלך הוא סרגל הצד של אתר האינטרנט שלך.

תוכל להציג את המודעות שלך בסרגל הצדדי על ידי מעבר אל מראה »יישומון במרכז השליטה במערכת הוורדפרס שלך. כעת גרור ושחרר את הסמל HTML מותאם אישית widget אל אזור הווידג’ט המתאים והדבק שם את קוד Google AdSense שלך.

לאחר שתסיים, לחץ על להציל וסיימת.

אם אתה רוצה שליטה רבה יותר בדרך בה אתה מציג ומנהל את המודעות שלך, אתה יכול לנסות להשתמש בתוסף לניהול מודעות באתר האינטרנט שלך. הטוב ביותר מבין התוספים הללו הוא התוסף AdSanity.

הוספת מודעות Google AdSense לאתר שלך: שאלות נפוצות

1. מה הגודל הטוב ביותר של AdSense

בחירת גודל טוב למודעה שלך היא אחד הגורמים החשובים ביותר אם אתה באמת רוצה לייעל אותה לטובת רווח מקסימאלי. כמה מהגדלים הנפוצים ביותר הם 336 × 280 ו- 300 × 250. גדלים אלה משתלבים היטב בכל גדלי המסך ויש להם גם את שיעור התשלום הטוב ביותר.

2. האם אתה יכול ללחוץ על מודעות Google AdSense משלך?

למרות שמפתה ללחוץ על המודעות שלך או להמליץ ​​על חברים ובני משפחה לעשות זאת, זכור שזה יגרום לגוגל לאסור אותך מהתוכנית.

3. מה אזור המיקום הטוב ביותר של AdSense?

כשמדובר במיקום, בחר את האזור בו מבקרים יותר לב אליו. ככה תוכלו למקסם את הקליקים ולהרוויח יותר. במובן זה, מומלץ להציב את המודעות שלך באזור התוכן שבין הכותרת לתוכן שלך.

4. מה הוא אולי שיעור הקליקים הטוב ביותר בגוגל אדסנס?

שיעור הקליקים ב- Google AdSense שונה באתרים שונים בהתאם לגורמים שונים כמו הנושאים באתר שלך, סוג הקהל שלך, מיקום המודעה באתר שלך וכו ‘. אינך יכול באמת לקבוע שיעור קליקים מושלם עבור Google AdSense מכיוון שאין דרך לגלות זאת שיעורי הקליקים של אתרים אחרים.

5. מדוע נדחה יישום Google AdSense שלי?

אם בקשת AdSense שלך ​​נדחית, פירוש הדבר שהאתר שלך אינו עומד בתנאים וההגבלות ומדיניות התוכנית של AdSense. הקפד לקרוא אותם כדי לוודא שהאתר שלך עומד בכל הדרישות לפני שאתה מגיש בקשה לתוכנית.

מלבד זאת, על סמך המיקום הגיאוגרפי שלך, מומלץ שאתרך צריך להיות בן לפחות 6 חודשים ואתה כמבקש חייב להיות בן 18 ומעלה.

אז זהו זה. אנו מקווים כי מאמר זה מועיל לך. אולי תרצה גם לבדוק את החלופות הטובות ביותר של Google AdSense.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map