כיצד לעקוב אחר קישורי שותפים ב- Google Analytics (דרך קלה)

כיצד לעקוב אחר קישורי שותפים ב- Google Analytics


רוצה ללמוד כיצד לעקוב אחר קישורי שותפים ב- Google Analytics? על ידי מעקב אחר קישורי השותפים שלך, תוכל לגלות בדיוק כיצד המשתמשים שלך מתקשרים איתם באתר שלך. לאחר מכן, באמצעות הנתונים שנאספו, תוכל לבצע אופטימיזציה של הקישורים שלך לטובת המרות והכנסות טובות יותר.

במאמר זה נראה לך כיצד לעקוב אחר קישורי שותפים ב- Google Analytics בשלושה שלבים פשוטים.

מדוע לעקוב אחר קישורי שותפים?

ללא ספק, שיווק שותפים הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר להרוויח כסף באופן מקוון. אם יש לך כמות טובה של תנועה קבועה שמגיעה לאתר וורדפרס שלך, אתה יכול להרוויח סכום כסף מסודר על ידי הוספת קישורים לסניפים באתר שלך. קישורי שותפים הם קישורים לדפי מכירות של מוצרים של אנשים אחרים עם מזהה השותף שלך. לכן, כשאנשים קונים מוצרים דרך קישור זה, אתה מרוויח סכום מסוים של עמלות.

כאשר הוא מנוהל כהלכה, שיווק שותפים יכול להעניק לך הכנסה רב שנתית טובה. עם זאת, שיווק מוצלח של שותפים עצמאיים אינו אפשרי ללא נתונים וניתוחים מתאימים. אתה זקוק לסטטיסטיקות בפועל על האופן שבו המשתמשים שלך מתקשרים עם קישורי השותפים בכדי לבצע אופטימיזציה של הקישורים האמורים וכדי להפעיל היטב קמפיינים של שיווק שותפים..

לכן אתה צריך לעקוב אחר קישורי השותפים שלך. הנה כמה יתרונות של מעקב אחר קישורי שותפים:

 • קבל נתונים בפועל על אינטראקציה בין משתמשים: אתה יכול לגלות בדיוק כיצד משתמשים מתקשרים עם קישורי השותפים שלך. נתח לאן אנשים לוחצים הכי הרבה.
 • זהה את הקישורים הרווחיים ביותר שלך: גלה אילו קישורים מובילים לרוב ההמרות והתמקד בהם.
 • ראה את דפי ההמרה ביותר: צפה באילו דפים הם המובילים ביותר במכירות השותפים, ואופטימיזציה שלהם לקבלת הכנסות נוספות.

על קצה המזלג, מעקב אחר גורמים שותפים עוזר לך לראות כיצד משתמשים רואים את הקישורים השותפים שלך ומתקשרים איתם. הוא מספק נתונים מקיפים איתם תוכלו למטב את האסטרטגיות השיווקיות של השותפים שלכם ולמקסם את הרווחים שלכם.

מעקב אחר קישורי השותפים שלך ל- WordPress ב- Google Analytics

Google Analytics היא הפלטפורמה הטובה ביותר לניתוח אתרים הקיימת בשוק. זה עוזר לך לעקוב אחר כל התעבורה באתר שלך והאינטראקציות שלהם באתר שלך. ככאלה, מעקב אחר גורמים שותפים הוא סוג אחד בלבד של מדד שגוגל אנליטיקס עוקב אחריו.

למרות של- Google Analytics יש את היכולת לעקוב אחר מגוון רחב של מדדים, מעקב מתקדם כמו קישורי שותפים ודיווחי מסחר אלקטרוני הם קצת טריקיים למתחילים להתקין. למרבה המזל, יש דרך קלה להשתמש ב- Google Analytics בוורדפרס: MonsterInsights.

MonsterInsights

MonsterInsights הוא התוסף הפופולרי ביותר של WordPress Google Analytics ברשת. זה מפשט את כל התהליך של השימוש בגוגל אנליטיקס בוורדפרס. באמצעות MonsterInsights, באפשרותך להגדיר מעקב אחר גורמים שותפים של Google Analytics תוך שתי דקות בלבד.

אבל לפני כן, תצטרך להוסיף ולנהל נכון את קישורי השותפים שלך בוורדפרס. אז חלקנו את הדרכה זו בשלושה שלבים כמפורט להלן:

שלב 1: ניהול קישורי השותפים שלך בוורדפרס באמצעות ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates הוא התוסף הטוב ביותר לניהול שותפים עצמאיים עבור וורדפרס. זה מאפשר לך להוסיף את קישורי השותפים שלך ממקום אחד בלוח המחוונים שלך, לארגן אותם לפי קטגוריות ולנהל אותם ביעילות. והכי חשוב, זה מאפשר לך לסווג את קישורי השותפים שלך (כלומר להפוך קישורי שותפים מורכבים וארוכים לקישורים יפהפיים)..

לדוגמה, כך נראית בדרך כלל קישור סניף:

https://example.com/products/?product_id=123&שותף_יד

כעת תוכלו לסווג את הקישור ולהפוך אותו לקצר כמו כתובת האתר הממותגת המוצגת להלן:

http://www.yoursite.com/recommends/product-name

היתרון העיקרי של ניהול קישורי שותפים עם ThirstyAffiliates הוא בכך שהיא מאחסנת את קישורי השותפים שלך בנדנד האתר שלך, כך שתוכל למצוא את הקישורים בקלות בכל עת שתרצה להוסיף אותם לתוכן. ניתן לחפש אותם בשמות.

שנית, הסוואה הופכת קישורים מקושרים ארוכים ומכוערים לקישורים יפים. זה גם גורם לקישורי השותפים להיראות כמו קישורים פנימיים שהם למעשה חיצוניים. זה מונע מהמשתמשים שלך לראות קישורים לסניפים ישירים ומשפר את הסיכוי שלך לקבל קליקים רבים יותר.

החשוב מכל, באמצעות תוסף לניהול קישורי שותפים מאפשר לך לעקוב בקלות אחר קישורי השותפים שלך ב- Google Analytics. מעקב אחר שותפים של MonsterInsights משתמש גם בקישורים מעוטרים למעקב.

אז המשימה הראשונה שלך היא להתקין את ThirstyAffiliates ולהוסיף קישורים לסניפים שלך לממשק שלה. קל להוסיף ולנהל את קישורי השותפים שלך באמצעות תוסף זה.

אם אתה זקוק להוראות מפורטות, עיין במדריך שלנו בנושא כיצד להוסיף קישורים שותפים בוורדפרס עם ThirstyAffiliates.

לאחר שתוסיף ונהל את קישורי השותפים שלך עם ThirstyAffiliates, אתה מוכן להגדיר מעקב אחר שותפים עם MonsterInsights.

שלב 2. הגדרת מעקב אחר שותפים ב- Google Analytics באמצעות MonsterInsights

הגדרת מעקב אחר סניפים עם MonsterInsights זה ממש פשוט. יידרשו רק כמה לחיצות כדי להשלים את תהליך ההתקנה.

כדי להתחיל, תצטרך לעשות זאת התקן את MonsterInsights באתר וורדפרס שלך. לאחר מכן חבר את האתר שלך ל- Google Analytics באמצעות MonsterInsights. קל להגדיר את Google Analytics באמצעות תוסף זה.

אם אתה זקוק להוראות מפורטות, הנה המדריך שלנו צעד אחר צעד כיצד להגדיר את Google Analytics ב- WordPress באמצעות MonsterInsights.

לאחר השלמת תהליך ההתקנה, אתה מוכן להגדיר מעקב אחר שותפים עצמאיים.

נווט ל תובנות »הגדרות מלוח המחוונים של וורדפרס ואז לחץ על מעקב בכרטיסייה בראש הדף. ואז, עבור אל קישורים לסניפים בכרטיסייה בשורת המשימות השמאלית.

monsterinsights-setup-tracking-setup

שם תראה שני שדות:

1) הגדר מסלול לקישורים פנימיים למעקב כקישורים יוצאים:

בשדה זה, עליך לציין את הנתיב לקישורים פנימיים למעקב כקישורים יוצאים. בעת שימוש בתוסף לניהול שותפים כמו ThirstyAffiliates, קישורי השותפים שלך ייראו כמו קישור פנימי.

לדוגמה, הסניף שלך עשוי להיראות כך: http://yoursite.com/recommends/product-name

בדוגמה שלעיל הקישור נראה כמו קישור פנימי אולם הוא מפנה מחדש לקישור יוצא (כלומר קישור מסונף). בנוסף, הקישורים המסונפים שלך מכוסים / ממליץ /.

עכשיו, תצטרך להדביק / ממליץ / בתחום זה, כך שגוגל אנליטיקס יכולה לזהות אילו קישורים פנימיים הם קישורי סניפים. אם אתה משתמש בקידומות מרובות, אתה יכול להפריד אותן באמצעות פסיק: / ממליץ /, / out /.

2) תווית עבור אותם קישורים:

התווית בדוח Google Analytics שלך מאפשרת לך לזהות מאיפה הקליק הגיע. לדוגמה, אתה יכול להוסיף תווית aff לקישורי השותפים שלך.

לאחר השלמת שני השדות האלה, לחץ על שמור שינויים.

זהו זה. סיימת עם הגדרת מעקב אחר קישורי שותפים.

שלב 3: הצגת דוחות מעקב אחר קישור שותפים

כעת, לאחר שתגדיר מעקב אחר שותפים בוורדפרס עם MonsterInsights, אתה עשוי להיות סקרן כיצד להציג את הדוחות. אז הנה זה!

עם MonsterInsights, אתה יכול לראות את החשוב ביותר שלך דוחות ניתוח ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס. לצפייה בדוחות השותפים שלך, עבור אל תובנות »דוחות» מוציאים לאור מלוח המחוונים של וורדפרס.

דוחות שותפים-קישורים-דוחות-monsterinsights-לוח מחוונים

דוח זה מראה לך את 10 הקישורים המשויכים הטובים ביותר לאתר שלך. אם אתה רוצה לראות יותר מזה, תוכל ללחוץ על צפה בכל דוח קישורי השותפים בתחתית הדוח. זה יפנה אותך אל התנהגות »אירועים אירועים מובילים בחשבון Google Analytics שלך.

אירועים עליונים-דוחות

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך ללמוד כיצד לעקוב אחר קישורי שותפים ב- Google Analytics.

יתכן שתרצה לראות את המדריך שלנו כיצד ליצור חנות מסונפת של אמזון באמצעות וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map