כיצד לבנות אתר מכירה פומבית באמצעות וורדפרס (שלב אחר שלב)

לבנות אתר מכירה פומבית עם


מחפש לבנות אתר מכירה פומבית כמו eBay באמצעות וורדפרס? אתר מכירה פומבית מאפשר למשתמשים להציע במוצרים שלך. אתה יכול למקסם את הרווחים שלך על ידי מכירת המוצרים שלך לכל המרבה במחיר. אתה יכול גם לאפשר למשתמשים שלך לרשום את המוצרים שלהם באתר המכירות הפומביות שלך כדי להרוויח חלק מכל מכירה. 

במאמר זה נראה לך כיצד לבנות אתר מכירה פומבית באמצעות WordPress.

מדוע לבנות אתר מכירה פומבית באמצעות וורדפרס?

בניית אתר מכירה פומבית היא הדרך הטובה ביותר לתת לקהילה שלכם אפשרות לקנות ולמכור מוצרים בסביבת מכירה פומבית מקוונת.

אמנם אתה יכול למצוא הרבה אתרי מכירות פומביות ענקיות כמו eBay, אולם אתר מכירות פומביות בעלות נישה יש מקום משלו בשוק.

למשתמשים שלך, היתרון הוא בכך שהם יכולים בקלות לקנות ולמכור מוצרים לאנשים בעלי אופי דומה בקהילה שלך. שלא כמו eBay, המכירות הפומביות מוקפות על ידי קהילה מעוררת עניין. פירוש הדבר שמשתמשים יכולים להגיע בקלות לקהל היעד שלהם באמצעות אתר המכירות הפומביות שלך.

משתמשים רבים בוחרים גם באתר מכירות פומביות המופעלות על ידי הקהילה מכיוון שהוא מספק להם החזר ROI טוב יותר.

בשבילך, בניית אתר מכירה פומבית פירושה שתוכל למכור את המוצרים שלך לכל המרבה במחיר, ללא מתווכים בינך לבין הקונה שלך. אתה יכול להימנע מהעמלות והנעילה של פלטפורמות מכירה פומבית אחרות. אתה יכול גם לקבוע עמלת רישום מוצרים ולקבל עמלה מכל מכירה. שלא לדבר על כך, בניית אתר מכירה פומבית היא אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף באינטרנט.

דרישות לבניית אתר מכירה פומבית באמצעות וורדפרס

כדי ליצור אתר לעסק המכירות הפומביות שלך, תזדקק לדברים הבאים:

 • שם תחום: זוהי כתובת האינטרנט של האתר שלך, כגון IsItWP.com או Google.com
 • חשבון אירוח אתרים: כאן מאוחסנים קבצי האתר שלך.
 • תעודת SSL: היא מאפשרת חיבור מאובטח באתר שלך לקבלת תשלומים מקוונים.
 • תוסף eCommerce: זה מאפשר לך להוסיף את קנה עכשיו כפתור, תמיכה בשערי תשלום שונים, חיפוש פריטים, ביקורות ועוד ועוד. אנו ממליצים תמיד על WooCommerce, התוסף הטוב ביותר לסחר אלקטרוני עבור WordPress הקיים.
 • מוסף מכירה פומבית: תוסף מסחר אלקטרוני זה משלב תכונות מכירה פומבית באתר האינטרנט שלך.

אנו נלמד אותך כיצד לבנות אתר מכירה פומבית בקלות באמצעות WordPress.

שלב 1: הגדר את אתר המכרז שלך באמצעות WooCommerce

בדיוק כמו כל אתר אינטרנט, אתה צריך לרכוש שם תחום ואירוח אתרים כדי להקים אתר מכירה פומבית. תצטרך גם לרכוש אישור SSL כדי לספק חיבור מאובטח באתר שלך כדי שתוכל לקבל תשלומים מקוונים בבטחה.

כשאתה מתחיל, העלויות המשולבות לבניית אתר עשויות להיראות די הרבה.

שם תחום עולה בסביבות $ 14.95 לשנה, אירוח אתרים בסביבות $ 7.99 לחודש ותעודת SSL עולה $ 49.99.

זו הסיבה שביצענו עסקה עם Bluehost כדי להציע למשתמשים שלנו שם תחום בחינם, תעודת SSL בחינם, ו -50% הנחה על אירוח WooCommerce שלהם. עם Bluehost אתה צריך לשלם רק 6.95 דולר לחודש.

לחץ כאן כדי לתבוע את ההצעה הבלעדית של Bluehost »

באמצעות תוכנית האירוח WooCommerce שלהם, אתה יכול בקלות להקים אתר מכירה פומבית ללא שלבי התקנה מייגעים של WordPress + WooCommerce..

לקבלת מדריך התקנה מפורט, תוכלו לבדוק כיצד להגדיר אתר eCommerce באמצעות WooCommerce.

2. התקן Addon מכירה פומבית של WooCommerce

בשלב הבא תצטרך להתקין ולהפעיל תוסף מכירה פומבית של WooCommerce, YITH WooCommerce Auctions.

לאחר הפעלת התוסף, נווט אל YITH תוספים »מכירות פומביות  כדי להגדיר את הגדרות התוסף. דאג לבצע את השינויים הנדרשים לפי הדרישות שלך.

מכירה פומבית של תוספים

לאחר מכן תוכל להתחיל לרשום פריטי מכירה פומבית באתר האינטרנט שלך.

שלב 3: פרט פריט מכירה פומבית

מכיוון שהתוסף YITH הוא תוסף WooCommerce, אתה יכול לרשום פריטי מכירה פומבית בדיוק כמו שהיית להוסיף מוצרים לחנות המקוונת שלך..

יתכן שתרצה לבדוק את המדריך הזה ליצירת חנות מקוונת.

כדי להוסיף פריט, עבור אל מוצרים »הוסף חדש. עליכם למלא את הכותרת, הפרטים ולהוסיף תמונות של פריט המכירה הפומבית שלכם.

הוסף מוצרים חדשים

מתחת לעורך, לצד האפשרות נתוני מוצר, תצטרך לבחור מכירה פומבית. זה יראה לך את ההגדרות של פריטי המכירה הפומבית שלך.

הגדרות מוצר מכירה פומבית

אתה יכול להגדיר את מחיר ההתחלה של המכירה הפומבית, הצעת מחיר, סכום התוספת המינימלית וכל שאר ההיבטים של רישום והצעת מחיר עבור פריטי מכירה פומבית באתר שלך..

לאחר התאמת פרטי המכירה הפומבית, תוכל לפרסם את הרישום שלך. המכירה הפומבית שלך תופיע כעת בדף החנות שלך ב- WooCommerce. פריטי המכירה הפומבית יודגשו בסמל פטיש לצד מוצרי WooCommerce שלך.

רשימת פריטי מכירה פומבית

במידת הצורך, תוכל לרשום דפי מכירה פומבית ייעודיים כדי להציג רק פריטי מכירה פומבית באתר שלך. כל שעליכם לעשות הוא ליצור דף ולהכניס את הקיצור הבא לאזור התוכן ואז לפרסם את הדף.

[yith_auction_products]

שלב 4: נהל את המכירות הפומביות שלך

התוסף YITH מאפשר לך לבחור זמן התחלת מכירה פומבית בדף המוצר שלך. בדרך זו תוכלו לבחור את השעה הטובה ביותר לרשום ולסיים את המכירה הפומבית.

לאחר תחילת המכירה הפומבית, כל משתמש רשום יכול להציע הצעה על פריט. בדפי המכירה הפומבית היחידים תוכלו לראות את הפרטים הבאים כברירת מחדל: הצעת המחיר הגבוהה ביותר הנוכחית, זמן שנותר, זמן סיום מכירה פומבית וכפתור ההצעה.

פריט מכירה פומבית בודדת

מתחת לרישום תוכלו למצוא גם את פרטי ההצעות הקודמות, כולל שם המשתמש, סכום ההצעה וזמן ההצעה.

פרטי הצעת מחיר

היתרון העיקרי של התוסף YITH הוא בכך שהוא נותן לך שליטה מלאה על הצעות המחיר שלך. אתה יכול להסיר בקלות כל הצעה בדף רישום המכירה הפומבית שלך על ידי כניסה ללוח המחוונים של וורדפרס. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על ה- מחק הצעה כפתור על מה שאתה לא רוצה להציג בדף המכירה הפומבית שלך.

אתה יכול גם להגדיר מחיר קנה עכשיו עכשיו ברשימות המכירה הפומבית שלך. זה מאפשר למשתמשים לרכוש את הפריטים שלך מייד.

כל המשתמשים שהשתתפו במכירה פומבית יקבלו עדכוני דוא”ל עבור כל הצעה חדשה, זמן חסכון במכירה פומבית, סיום מכירה פומבית וכו ‘. עם סיום פריט המכירה הפומבית, יישלח דוא”ל לזוכה במכירה הפומבית כדי להשלים את התשלום עבור רכישת המוצר.

שלב 5: מאפשר למשתמשים אחרים לרשום פריטי מכירה פומבית

כדי לאפשר למשתמשים אחרים לרשום פריטי מכירה פומבית באתר שלך, תצטרך להפוך את האתר שלך לשוק מכירה פומבית על ידי התקנת תוסף בחינם, ספקי WC.

ספקי wc

לאחר הפעלת התוסף, עבור אל ספקי WC »הגדרות. מדף זה תוכלו גם לאפשר למשתמשים להגיש בקשה להפוך לספק. בלשונית הנציבות, באפשרותך לקבוע את שיעור העמלה עבור כל מכירה פומבית מוצלחת.

לפרטים נוספים, עליך לקרוא מאמרים אלה ב- יצירת שוק מקוון והפלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר עבור שוק רב-ספקי.

אתר מכירה פומבית עם וורדפרס – תוספים מומלצים

עכשיו אתה יודע לבנות אתר מכירה פומבית באמצעות WordPress. בואו לבדוק כמה מהתוספים הטובים ביותר שתצטרכו להתקין באתרכם לאחר הגדרת אתר המכירה הפומבית.

WPForms: טפסי יצירת קשר הם חלק בלתי נפרד מכל אתר אינטרנט. WPForms מאפשר לך ליצור טופס יצירת קשר ואפילו לשלב את הטופס שלך עם הרבה תוספים שונים להוסיף. קרא את סקירת ה- WPForms שלנו.

MonsterInsights: MonsterInsights הוא התוסף הטוב ביותר של Google Analytics עבור WordPress. באמצעות MonsterInsights, אתה יכול להתקין בקלות את Google Analytics כדי לעקוב אחר אינטראקציות מבקרים באתר שלך. קרא את סקירת MonsterInsights שלנו.

OptinMonster: OptinMonster הוא התוסף הטוב ביותר לדור ההובלה. זה מאפשר לך להמיר בקלות את המבקרים שלך למנויים ולקוחות. אתה יכול ליצור קמפיינים מבוססי התנהגות רגישים לזמן כדי להפחית בצורה דרסטית את שיעורי נטישת העגלה הכוללת ולהגביר את המכירות. קרא את סקירת OptinMonster שלנו.

יוסט SEO: שפר את SEO וורדפרס שלך באמצעות SEO של יוסט. קרא את סקירת ה- SEO של Yoast.

מטמון סופר WP: שפר את הביצועים של אתר וורדפרס שלך על ידי התקנת המטמון הטוב ביותר של וורדפרס ותוספי ביצועים אחרים של וורדפרס.

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך לבנות אתר מכירה פומבית באמצעות WordPress. יתכן שתרצה לבדוק את המאמרים שלנו כיצד ליצור אתר מיקרו ג’וב כמו Fiverr ו- 25 חייבים להכיל תוספי וורדפרס עבור אתרים עסקיים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map