כיצד להכין תיק מקוון בוורדפרס (שלב אחר שלב)

כיצד להכין תיק מקוון


האם אתה רוצה ליצור תיק מקוון כדי להרשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלך? תיק אידיאלי מציג את עבודתך בצורה יפה ומקצועית. באמצעות וורדפרס אתה יכול להציב את התיק שלך באופן מקוון באתר שלך כדי להשיג יותר עסקים ולהגדיל את הכנסותיך.

במאמר זה נראה לך כיצד להכין תיק עבודות מקוון בקלות באמצעות WordPress.

מדוע עליך ליצור תיק מקוון?

תיק מקוון מביא איתו הזדמנויות רבות. כאשר הם מוצגים היטב, איכות העבודה שלך תבריק באמת מה שתרשים את מבקרי האתר שלך והם יהפכו לשגרירים שלך.

ישנן סיבות רבות ליצור תיק מקוון. אנו מפרטים כמה להלן כדי שתבינו את היתרונות העיקריים שיש לדף הפורטפוליו שלכם:

 • אם יש לך אתר עסקי, סביר להניח שאתה משתף את השירותים שאתה מציע. עליכם להציג גם את תיק העבודות כדי להציג בפני הלקוחות הפוטנציאליים את ההישגים הקודמים שלכם. תיק עבודות הוא הוכחה חזותית שתוכל לבצע את השירותים שאתה מציע.
 • כשמישהו שואל אותך לגבי תיק העבודות שלך, לא תצטרך לשלוח אליו בדואר או בפקס. אתה יכול פשוט לשתף את הקישור לדף הפורטפוליו שלך.
 • דף תיק עבודות מקוון משפר את דירוג מנועי החיפוש באתר שלך.

קשורים: התוספים הטובים ביותר עבור אתרים עסקיים.

תיק העבודות המקוון שלך לא רק יעזור לך להשיג עסקים נוספים, אלא גם מחבר אותך לאנשים בעלי אופי-דעות שמחפשים להרחיב את העסק שלהם באותו כיוון. עם זאת, עליכם לוודא שהתיק שלכם נראה מקצועי ומעניין בכדי לקצור את היתרונות הללו.

איך נראה תיק מקוון טוב?

תיקים יכולים להיות שונים לכל עסק או נישה. לדוגמה, סוכנות לפיתוח אתרים עשויה להציג את האתרים שהם יצרו; ואילו עסק נדל”ן יציג את פרויקטי הבנייה שלהם.

השימוש בתכנים חזותיים באופן מרתק יכול להשפיע יותר מטקסט רגיל ושטוח. אתה יכול לבנות תיק עבודות-מושך ע”י הצגת תחילה את העבודה הטובה ביותר שלך.

דוגמה לתיק עבודות

באמצעות אתר וורדפרס תוכלו להשתמש בגלריית תמונות או במחוון תמונות להצגת התיק. אם אתה משתמש בתוסף גלריית תמונות, תוכל להוסיף טקסט המלווה את התמונות כדי להסביר את עבודותיך. ככל שתפיק יותר תיק עבודות, תוכלו לעסוק במשתמשיכם.

בדוק גם: התוספים הטובים ביותר עבור וורדפרס לצלמים.

עם זאת, בואו נסתכל כיצד תוכלו לבנות תיק עבודות מקוון יפה באמצעות WordPress.

בניית תיק מקוון עם וורדפרס

עכשיו כשאתה יודע למה אתה צריך תיק עבודות מקוון, ומה גורם לתיק שלך להראות טוב, הגיע הזמן שנלך אותך בכל שלב של יצירת תיק מקוון מאפס.

פתק: אם כבר יש לך אתר, אתה יכול לעבור ישירות לשלב השלישי.

שלב 1: בחירת שם תחום ואירוח אתרים

אם אתה רק מתחיל, הדבר הראשון שתצטרך הוא שם תחום ואירוח אתרים. אתה יכול לקנות דומיין מכל אחד מרשמי שמות הדומיין המובילים בשוק. שם תחום פשוט עולה בדרך כלל $ 11 לשנה.

בשלב הבא תוכלו למצוא חברות אירוח אתרים רבות עם הצעות שונות.

אנו ממליצים להשתמש ב- Bluehost. זהו ספק אירוח אתרים הפופולרי ביותר ושותף אירוח וורדפרס המומלץ רשמית.

bluehost-register-domain-name-free

למשתמשים שלנו הם מציעים שם תחום בחינם והנחה אדירה באירוח אתרים. זה יחסוך לך המון כסף ממש מחוץ למחבט בעת יצירת תיק ההשקעות המקוון שלך.

שלב 2: התקנת וורדפרס

וורדפרס היא בונה האתר הפופולרי ביותר בעולם בזכות הגמישות והתכונות הגדולות שלו. זה מאפשר לך לבנות תיק מקוון בדיוק איך שאתה רוצה.

לאחר רכישת שם תחום ואירוח אתרים, יהיה עליכם להתקין את WordPress. אם אתה משתמש ב- Bluehost, תוכל להשתמש במתקין שלהם בלחיצה אחת כדי להתקין את WordPress בחשבון האירוח שלך.

לאחר ההתקנה תוכלו להתקדם ולהקים אתר עם וורדפרס.

בשלב הבא תוכלו להסתכל על מיטב הנושאים והתוספים של וורדפרס לעיצוב והתאמה אישית של האתר שלכם. זה פשוט מאוד ואינו דורש שום ידע בנושא קידוד.

שלב 3: שימוש בעיצוב נושאי תיקי WordPress

בוורדפרס יש אוסף גדול של ערכות נושא חינמיות ופרמיות. אתה יכול למצוא ערכות נושא בחינם באתר WordPress.org. פשוט חפש את המונח ‘תיק עבודות’ והוא יציג את כל הנושאים בהם ניתן להשתמש כדי ליצור תיק מקוון.

חפש אחר ערכות נושא

אתה יכול גם למצוא מאות ערכות נושא / תבניות אחרות באינטרנט.

במדריך זה נשתמש בנושא הפורטפוליו של MyThemeShop. לפרטים נוספים, עיין במאמר זה כיצד להתקין נושא וורדפרס.

לאחר ההתקנה, תוכלו לבחור פריסה. הוא מציע שני עיצובים: תיק בלוגים ותיק ברירת מחדל. תבנית תיקיית ברירת המחדל מציגה את התמונות שלך על גבי מסך הבית עם תמונות ממוזערות גדולות.

נושא תיק העבודות

אתה יכול להוסיף את פריטי הפורטפוליו מגיבוי הניהול של WordPress שלך. הנושא מאפשר לך להוסיף פילטרים לתיק ולארגן את העבודה שלך כדי להקל על הגלישה עבור המבקרים שלך. אתה יכול גם לבחור את מספר העמודות להצגת התמונות.

יש הרבה תכונות שימושיות אחרות בנושא כמו שינוי גודל של תמונות, ניווט בתיקיות, ווידג’טים של סרגל הצד (עובד גם עם ווידג’ט של סרגל הצד הצף) וכו ‘. אתה יכול ליצור תיק עבודות מקוון רב עוצמה כדי לקבל תשומת לב מהלקוחות הפוטנציאליים שלך..

לא אוהד של הנושא הדוגמא שלנו? אין דאגות. אתה יכול להשתמש כמעט בכל נושא תיק וורדפרס כדי ליצור את תיק העבודות שלך. האפשרויות וההגדרות יהיו שונות לכל נושא, אך עדיין תוכל להשיג את התוצאה הרצויה.

שלב 4: שימוש בתוספי WordPress Portfolio

אמנם ערכות הנושא של וורדפרס מתמקדות אך ורק ביצירת אתר תיקים מקוון, אך תוכלו להשתמש גם בנושא רב תכליתי ואז להשתמש בתוספים כדי להוסיף את תיק העבודות לדף האינטרנט שלכם. פשוט עיין במדריך שלנו כיצד להוסיף תיק לאתר WordPress שלך.

אתה יכול לחפש תוספים לפורטפוליו בחינם במאגר התוספים של WordPress.org.

תוספי תיקים

אם ברצונך להוסיף לתיק שלך תכונות פרימיום, תוכל גם למצוא תוספי וורדפרס בתשלום באינטרנט. לכל התוספים הללו תכונות ואפשרויות שונות. תצטרך לעשות קצת מחקר ולבחור את התוסף המושלם של תיק העבודות שיתאים לדרישות שלך.

מה לעשות לאחר עריכת תיק מקוון

כאשר התיק המקוון שלך מוכן, אתה לא צריך לעצור שם.

תצטרך לקדם את זה, כך שאנשים רבים יותר יוכלו לראות את העבודה שלך. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, כולל שיווק בדוא”ל, שיתוף במדיה החברתית וקבלת קריאת פה לאוזן מהמשפיעים הגדולים בגומחה שלך. תוכלו גם להקים בלוג ולשתף את החוויה שלכם באופן מרתק ומקצועי.

יהיה עליכם לבצע אופטימיזציה של אתר הפורטפוליו או העמודים עבור מנועי החיפוש. זה יעזור לך להשיג תנועה אורגנית יותר. SEO יוביל את האנשים הנכונים לתיק העבודות שלך שחיפשו באופן פעיל סוג עבודה דומה. עיין במדריך המלא שלנו בנושא כלי SEO הטובים ביותר להגדלת התעבורה באתר שלך.

זה הכל. אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך ללמוד כיצד ליצור תיק מקוון באמצעות וורדפרס. ייתכן שתרצה לבדוק את המאמר שלנו כיצד להשתמש ב- Google Optimization בוורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map