כיצד לתקן את השגיאה ביצירת חיבור מסד נתונים בוורדפרס (שלב אחר שלב)

כיצד לתקן שגיאה ביצירת חיבור בסיס נתונים בוורדפרס


האם נתקלת בשגיאה בעת יצירת חיבור בסיס נתונים באתר וורדפרס שלך? יכולות להיות מספר סיבות מאחורי שגיאה זו. לפעמים זה מופיע באופן בלתי צפוי ואתה תוהה מה השתנה באתר שלך כדי ליצור בעיה זו.

תוהה כבר לא! במאמר זה, נשתף כיצד לתקן את השגיאה ביצירת חיבור בסיס הנתונים שלך בוורדפרס על ידי פתרון בעיות מכל הסיבות האפשריות.

שגיאה ביצירת חיבור מסד נתונים – מתי ולמה?

בדרך כלל שגיאה זו מתרחשת מכיוון שאתר האינטרנט שלך לא מצליח ליצור חיבור למסד נתונים. אך הסיבה לכך שהיא אינה יוצרת חיבור למסד נתונים יכולה להיות שונה עבור כולם. הנה כמה סיבות:

 • שרת האינטרנט שלך אינו מגיב לבקשתך.
 • השרת מקבל יותר מדי בקשות והוא הפסיק להגיב.
 • אישורי הכניסה למסד הנתונים שלך שגויים או מיושנים.
 • בסיס הנתונים שלך פגום עם תוכנות זדוניות.
 • בסיס הנתונים שלך פגום עקב שינוי בקוד או על ידי עדכון וורדפרס אוטומטי.

רוב הזמן תקבל שגיאה זו כשיש בעיה בשרת אירוח אתרים שלך. אם כי יכולות להיות גם סיבות רבות אחרות. יכול להיות קשה לך לפתור בעיות כי אינך יודע מדוע זה קורה באתר שלך. אנו נעביר אותך צעד אחר צעד כדי למצוא את הבעיה ולפתור אותה.

תיקון השגיאה ביצירת חיבור מסד נתונים

לפני שנתחיל, עליך ליצור גיבויים מרובים של בסיס הנתונים שלך ולאחסן אותם במיקומים שונים. אם אינך מצליח לעקוב אחר שגיאה זו או לתקן אותה, אתה יכול לחזור לנושא העיקרי על ידי העלאת הגיבוי ולנסות שוב עם גישה חדשה.

אנו ממליצים גם לשמור על אתר, נושאים ותוספים וורדפרס שלך מעודכנים, כך שיש סיכוי קלוש שתראה שגיאה. עליך גם לגבות את אתר WordPress שלך באופן קבוע, כך שתוכל לשחזר אותו, במידת הצורך.

בדיקת דף הכניסה למנהל המערכת של וורדפרס

עליך לבדוק את דף הכניסה למנהל המערכת של וורדפרס כדי לראות איזו שגיאה מוצגת שם. אם שגיאה זו דומה לשגיאה בקדמת האתר שלך, עבור לשלב הבא.

אם יש שגיאה שונה ב / wp-admin / הדף כמו “טבלת מסד נתונים אחת או יותר אינן זמינות. יתכן שיהיה צורך לתקן את מסד הנתונים “, אז תצטרך לערוך את קובץ wp-config.php כדי להוסיף שורת קוד.

כדי לערוך wp-config.php, אתה יכול להיכנס לאתר WordPress שלך באמצעות לקוח FTP. יהיה עליך להוסיף קוד זה לפני ה- “זה הכל, תפסיק לערוך! בלוגים שמחים “ שורה ב- wp-config.php.

הגדירו (‘WP_ALLOW_REPAIR’, נכון);

ודא ששמרת קובץ זה כראוי.

לאחר הוספת הקוד בקובץ wp-config.php, בקר בכתובת http://www.yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php (החלף www.yoursite.com עם כתובת האתר שלך) כדי לראות את ההגדרות לתיקון מסד הנתונים.

אינך צריך להיות מחובר לחשבון הניהול שלך ב- WordPress כדי לקבל גישה לתיקון בסיס הנתונים. אם תוסיף את הקוד כראוי בקובץ wp-config.php, זה יעזור לך לתקן את בעיית בסיס הנתונים. לאחר התיקון, תוכל להמשיך ולהסיר את הקוד מקובץ wp-config.php.

אם הבעיה עדיין קיימת, תוכלו לקרוא מדריך זה בהמשך לחיפוש אחר פיתרון אחר.

עריכת קובץ WP-Config.php שלך בכדי למצוא את הבעיה

אתה עשוי לדעת שקובץ wp-config.php הוא הקובץ הראשי המחבר את אתר WordPress שלך למסד הנתונים שלך. יש לו אישורי כניסה למסד נתונים. אם שינית את סיסמת השורש או את סיסמת המשתמש במסד הנתונים, תצטרך גם לעדכן את הפרטים האלה בקובץ wp-config.php. אם לא תשנה את הפרטים בקובץ wp-config, תתקל בשגיאה ביצירת חיבור מסד הנתונים שלך.

עליך להיות בטוח שפרטי הכניסה למסד נתונים זהים בקובץ wp-config.php כפי שאתה מגדיר אותם למסד הנתונים של WordPress..

להגדיר (‘DB_NAME’, ‘שם בסיס נתונים’);
הגדירו (‘DB_USER’, ‘שם משתמש-בסיס נתונים’);
הגדירו (‘DB_PASSWORD’, ‘סיסמת בסיס נתונים’);
להגדיר (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

בקוד זה DB_Name מייצג את שם בסיס הנתונים שלך, DB_User הוא שם המשתמש שלך במסד הנתונים, DB_Password הוא סיסמת בסיס הנתונים ו- DB_Host הוא ערך המארח.

אתה יכול להוסיף ערך DB_Host כ מארח מקומי אם ספק האירוח שלך ב- WordPress הוא BlueHost, HostGator וכו ‘. עבור חברות אירוח אחרות, אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם או לבדוק את המדריך הזה ב טריקים של תצורת וורדפרס למצוא ערכים מארחים אחרים.

התברר לנו שאם אתה מפעיל את אתר WordPress שלך בשרת מקומי כמו XAMPP או MAMP, אתה יכול להחליף ערך DB_Host מ- localhost ל- IP כדי לתקן שגיאה זו..

הגדירו (‘DB_HOST’, ‘127.0.0.1:8889’);

IP זה יכול להיות שונה עבור חברות מקוונות לאירוח אתרים. יתכן שתרצה לבדוק את המדריך הזה כיצד להעביר את וורדפרס משרת מקומי לאתר חי.

אם הבעיה שלך עדיין לא נפתרה, המשך לקרוא בהמשך כדי למצוא פתרונות אפשריים אחרים ליישום בסוף השרת כדי לתקן את השגיאה.

מסתכל על שרת אירוח אתרים שלך

לפעמים תקבל תנועה רבה במפתיע ושרת אירוח האינטרנט שלך מפסיק להגיב לבקשות. ראשית, הוא יאט את אתרך ואז יופיע שגיאה ביצירת חיבור מסד נתונים למשתמשים המנסים לבקר באתר שלך. זה קורה בעיקר בסביבות אירוח משותפות או VPS.

אתה יכול לפנות ישירות למחלקת התמיכה של מארח האינטרנט שלך ולבדוק בעיה זו. עבור חברות אירוח מנוהלות כמו WPEngine ו- Siteground, צוות התמיכה יסייע לכם במהירות לתקן את השגיאה.

במקרה שאתה רוצה לפתור את השגיאה בעצמך בסוף השרת, אנו ממליצים לבדוק כמה דברים בשרת MySQL שלך כדי לעקוב אחר הבעיה.

ראשית, עליך לנסות לגשת לאתרים אחרים באותו שרת ולראות אם הם פועלים בסדר או לא. אם אתרים אחרים מציגים גם את אותה השגיאה, שרת MySQL שלך פגום.

כאשר אין לך אתרים אחרים באותו שרת לבדיקה, תצטרך ללכת ל- phpMyAdmin ב- cPanel שלך ולהתחבר למסד הנתונים שלך. לאחר ההתחברות תצטרך לבדוק אם יש לך הרשאה מספקת או לא. כל שעליך לעשות הוא להוסיף קובץ חדש, testconnection.php והוסף את הקוד הזה:

<?php
$ link = mysqli_connect (‘localhost’, ‘שם משתמש’, ‘סיסמא’);
אם (קישור! $) {
die (‘לא יכול היה להתחבר:’. mysqli_error ());
}
הד ‘מחובר בהצלחה’;
mysqli_close (קישור $);
?>

יהיה עליך להחליף את שם המשתמש והסיסמה בתעודות הכניסה למסד הנתונים שלך. לאחר שתתחבר, המשמעות היא שאין בעיה עם הרשאות, ותוכל להמשיך ולבדוק שוב את קובץ ה- wp-config.php כדי לבדוק אם יש שגיאות כתיב בשם המשתמש או הסיסמה..

אם החיבור שלך נכשל, יש סיכוי סביר שיש לשרת בעיות. עם זאת, לא ניתן לומר ששרת MySQL שלך אינו פעיל. ייתכן שלמשתמש באתר אין הרשאה מספקת לגישה לשרת.

אתה יכול לפנות לספק האירוח שלך ולבקש ממנו לתת לך אישור. בדרך זו תוכלו לבדוק אם יש שגיאות ולפתור את הבעיה.

עדיין ישנן סיבות רבות נוספות לכך שתיתכן שגיאה זו ותצטרך לפתור בעיות באתר שלך בדרכים שונות. אם הפיתרון שלך שונה מהשיטות שתיארנו לעיל, אנא שתף ​​אותו בתגובות שלהלן. אחרים החווים שגיאה זו ייהנו מהעצות החשובות שלך!

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך לתקן את השגיאה שלך ביצירת חיבור בסיס נתונים בוורדפרס. יתכן שתרצה לבדוק כיצד לעבור ממארח ​​אינטרנט אחד למשנהו ללא השבתה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map